Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
3. feb 2010

Teda - ja doma tiez este skoro nic nemam kupene. Akurat minule som neodolala a kupila som podbradnik a bodicka 🙂 Moja rodina do mna husti, ze na nakupy mam cas - vraj to nosi smolu. Ale u nas v rodine bolo s babatkami prilis vela smoly, tak si hovorim, ze este chvilu pockam ☹ Ale neskutocne sa tesim, ked uz budem nakupovat vsetky tie mini vecicky 😀

sunnygirl
3. feb 2010

ja som si kúpila 3 body tu na MK a učila som pre to maličké deku. To je všetko. Má pre neho osušky, ale to je v podstate ešte nevybalená moja výbava. 🙂

sunnygirl
3. feb 2010

kočík nechám asi až na marec-apríl 🙂, ale pomaly budem nakupovať

radulka77
3. feb 2010

ahojte, lucka_o som sa nasmiala na tých menách niektorých.. najlepšie bolo dievčenské "Piroška" 😀 to už ako vytrestajú to dieťa chúďa takým menom! 😠

stanka33
3. feb 2010

ahojte.....

mirka...ja som si predstavila Imra z Panela ku a staci mi.... 😀

a baby vobec nestresujte s tym nakupami....ja som veci na oblecenie zacala kupovat az ked mi dr. druhykrat potvrdil ze to bude chlapec...a najmensich velkosti je aj tak vzdy najviac, horsie je to potom s vacsimi...
a kociky...jasne ked je dobra cena treba kupit aj skor, ked ho mate kde skladovat...

a ja vobec nenosim ranny moc, vzdy ocikam papierik..aj ked idem vecer...

oacka ja som tak pre mesiacom mavala kazdy den tlak ze 89/55 a tep 99 strasne mi byvalo som pila kavu..

prajem pekny den vsetkym maminam

oacka
3. feb 2010

cigaretka, ja nemám celkom depresie, ale taký celkovo pesimistický prístup. Veľmi si to vyčítam. je to u mňa asi tým, že mám stále nejaké zdravotné problémy a tak stále čakám niečo zlé. Hoci mi lekári stále hovoria, že mimi je úplne v poriadku, stále to všetko beriem tak veľmi rizikovo, že čo sa ešte všetko može pobabrať, a že budem určite zlá mama a nebudem vedieť nič robiť... stále si skôr uvedomujem tie obavy ako radosť. Viem, že to nie je dobre. a už ma to aj trošku opúšťa, keď vidím, že mi rastie bruško a malé aj cítim hýbať sa. ešte stále neviem, či too naozaj cítim pohyby.

oacka
3. feb 2010

ale Piroška je normálne maďarské meno! 🙂

erytrea
3. feb 2010

ahojte baby 😉

ja uz asi treti den vzdy vecer citim take steklenie v spodnej casti bruska, moze to byt uz babo? 😅 vzdy je to skor vecer ako cez den ale dnes to citim uz aj v priebehu dna 😉 doki povedal ze si to mam odsledovat ale ked ja neviem ci je to uz ono 😵 ale je to zlate v kazdom pripade by to uz babo mohlo byt 😉 co vy na to?

co sa tyka veciciek tak mam jedno body + ciapocku a take malinke tenisky a vsetko ostatne som dostala a este jeden kabatik + body + decku tomu som neodolala, ale to je zatial vsetko na ostatne veci je fakt este cas to si necham az ked budem vediet ze co to bude a ziadnom pripade si do toho nenecham nikoho kafrat!!!!! neviem ako vas ale uz mna niekedy unavuju reci typu: toto nerob, hento nerob, toto by si mala toto nesmies!!!! aj tak si robim podla seba a ked ozaj neviem tak sa spytam skusenych alebo niekde najdem na nete, precitam atd....

co sa tyka kocika ten co mam vyhliadnuty maju v kazdom lepsie vybavenom obchode takze v pohode 😉

nebavi ma toto pocasie, robim v predajni, ludia nechodia no des! este ze tu mam net aspon sa do fajrontu nejako prebavim....

drzte sa vsetky a dajte pozor na seba 🙂

bellablonde
3. feb 2010

caute baby,

ja na povery absolútne neverím. Nakupovať treba s rozumom a najmä priebežne. Ono je to aj po finančnej stránke dobré si rozložiť po mesiacoch (samozrejme, kto je v balíku, nerieši) Teraz sa to ešte povie, však potom pred pôrodom si kúpim.
Akože haha, brucho ako veľryba, stále treba na wc-ko, únava, bude teploooo, nikto ťa nepustí pri pokladni dopredu...

Môj katastrofálny tlak už tiež neriešim. Znova som nabehla na kofeín. Inak je zle.
Ranný moč ee, cikám na papierik v akúkoľvek hodinu som objednaná.

Super sa tu rozrastáme, vítam nové tváre 🙂

Tripple testy si nemusíte dať robiť. Myslím, že Strasska odmietla... ako to dopadlo?

Yoda, pri prvom tehu sme v 3 mesiaci kúpili byt a v podstate až do pôrodu sme na ňom stále čosi dorábali. Takže ozajstná pohoda nastala až v lete, keď sa drobec narodil ... to zmákneš 😎

katkaking
3. feb 2010

AHOJTE baby, vitam vsetky nove... 😉

som bola dnes s malou trochu vonku, sa vytesila zo snehu...nechapala, co to na nu z neba pada a stale len do toho najvacsieho chcela ist, samozrejme ze bol vacsi ako ona 😀 😀 😀

tak a teraz pekne unavena zaspinkala, tak mam trochu veget, ktovie dokedy 😠

ja chodim do poradne vzdy rano, alebo doobeda, tak nosievam ranny moc...ale myslim ze tie papieriky co pouzivaju, je tam jedno ci je ranny alebo nie...

vecicky nenakupujem, aj som mala trhaky v tescu ked som bola a mali brutalne zlavy, ale ked neviem pohlavie...a dievcenske nebudem ani kupovat, len chlapcek ked bude, lebo dievcenske mozem predavat, tolko ich mam...

tak len pekne pííííííste, nech vas mozem citat, ze co nove a ako sa mate... 😉 Pekny dnik 😉

bellablonde
3. feb 2010

Inak mne sa páči Vincent - po dedovi. Len k nášmu priezvisku sa absolútne nehodí. Kebyže sme dakde vo Francúzsku, ani sekundu neváham a pomenujem tak bejby. Ale tu na Slovensku by sa s takým menom ... čosi ako Imriško 😀 😀 😀

mirka285
3. feb 2010

Vincko a Imrisko 😀

bellablonde
3. feb 2010

😀 😀

stanka33
3. feb 2010

bellablonde tak petko musel byt super dieta, ked pohodicka bola ked sa narodil... 😀 ja mam pohodicku s malym asi polroka dovtedy nic moc.....
a my sme byt riesili ked mal maly polroka a to nie je bohvieco, radsej teraz a pomalicky ako potom a rychlo...

stanka33
3. feb 2010

inak moji kamosi dali meno ze Dezider--Dezko..inak zlatucky chlapcek, a druhi ze Quido a to iba preto ze ich oteckovia sa opiti stavili ze daju take mena...

stanka33
3. feb 2010

katkaking potom mozme nieco povymienat keby sme mali dievcatko..ale to si zatial nepripustam. 😀

bellablonde
3. feb 2010

😀 😀 😀 ja umrem, to sú blázni 😀

stani, pohoda bola preveliká. Akože ruka hore, juchúú. Ani som nevedela, že mám dieťa. Očistec nastal, keď mal peťo asi 7 mesiacov a teraz sa smažím v pekle. Toľko sa s ním natrápim 😀

oacka
3. feb 2010

mirka: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ešte pridám Bartolomeja, to je manželovo rodinné "milované" meno. bertičko. 😀

bellablonde
3. feb 2010

čertík bertík

carrie84
3. feb 2010

Heh ... to je dost dobreeeeee 😀 Dezko a Bertik - myslim, ze s takymi menami si celkom uziju 😉

radulka77
3. feb 2010

jáj no vidíš to maďarské meno to som nevedela, ale u nás to znie teda dosť desivo 😀
inak tieto mená po starých rodičoch to celkom fičí.. no ja veľmi nemám z čoho vyberať jeden starký bol Anton a druhý Ján 😒 no uvidíme keď otvorím kalendár, ale dnes som stretla jednu kamošku čo má 3-mesačné bábo a volá sa Daniel a sa mi to celkom páči 🙂 ale to už jasné nedám, ale pekné meno.

mirka285
3. feb 2010

😀 jaaj uz som sa davno tak dobre nezasmiala 🙂 kocky idem k sestre zase povarovat babo trochu,tak tie co ste v robote nech vam to rychlo ubehne a tie co ste doma oddychujte,pa pa

oacka
3. feb 2010

My v lete kupujeme pozemok a na buddúci rok chceme stavať dom. Predáme byt a nasťahujeme sa na nejakú dobu k našim.... nechcem na to radšej ani myslieť, čo to bude... 😒

katkaking
3. feb 2010

k tym menam...moj muz ked sme sa rozpravali o menach, chcel strasne Antona, po jeho otcovi...no ale mne sa teda Anton vobec nepaci...tak sme sa zhodli ze chlapec bude bud Šimon alebo Matúš...este nie sme úplne rozhodnutí...ale dievcenske teda vobec neviem ake dame...poradte... 😉

oacka
3. feb 2010

niektorí ľudia dávajú neuveriteľné mená: ja poznám Severína, Dobromilu, 2x Damiána, hoci Damián je teraz dosť populárny.

katkaking
3. feb 2010

stani, ok

oacka
3. feb 2010

mojmu mužovi sa tiež celkom pozdáva Anton! ja fakt neviem kam na to chodí. ☹ 😠

carrie84
3. feb 2010

Oacka - tak to poznam - my staviame teraz a mam celkom dobry stres, ci to do leta stihneme 🙄 Trosku neplanovane sa ponahlame 😀 Ale zalezi aj od toho, ci budete stavat sami alebo firma. A aj ci chcete maly alebo vacsi domcek. My prave malujeme, treba kupelne, podlahy, kuchynu .... uf - ak mozem poradit - zacni uz teraz vyberat, co sa ti paci a co by si chcela, bo potom je toho vsetkeho naraz prilis vela 😉

zdenkam
3. feb 2010

Mne sa paci meno Sara a Ruth ste ale manzel ze rydzi zidovnske, on zil v izraely vyse 3 rokov, tak aj to chapem.

A mne sa paci Luna. To by som hned dala, ale manzel tvrdy realista, nehrozi. 😒

Ku kocikom, ja som si kupila tuna cez konika xlander modry 3kolku a nejako ma zaruka netrapi, lebo aj tak je z druhej ruky, ale super cena, nemohla som odolat ze 15O Eur, este som si ho neohmatala, lebo je v sr, ale uz sa tesim.
Ale mam tu aj kocik Graco po prvom dietatku, takze pohodicka. SA mi zda nezmysel vyhodit 5OO eur za novy kocik a ako pri prvom dietatku vozil sa v nom do 9 mesiacoch potom sme kvoli jednoduchosti a pohodliu presedlali na Chicco buggy polohovaciu s fusakom. Nechcelo sa mi trmacat s velkym kocikom zvlast, ked mi aj vela lietame a aj tuna su same kopce.

Ja som dnes pocula najkrajsiu hudbu, tlkot srdiecka co nosim v brusku. 🙂 🙂 🙂

stanka33
3. feb 2010

inak moj muz, svokor, a jeho otec teda muzov dedko boli Jurajovia aj maly musel byt....ale celkom mu to sekne malemu...teraz meno vyberam ja, muz ani nepipne...dam trosku modernejsie Filip alebo Kristian, paci sa mi aj Adam aj Patrik...a z dievcenskycj Lilianka asi, ale aj Kristinka... no do jula sa mozem rozhodovat kolko budem chciet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre