Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
12. aug 2010

@kafoditka ja mam taky stred ani najlepsia ani najhorsia... najlepsie su satky znacky didymos ale taku mam len kratku na neskorsie nosenie teraz mam tuto
http://www.naturebabies.nl/draagdoek-&-co/gewev...

inak teraz jedna kocka od nas zo sukromnej temy otvorila obchod kde ma v ponuke aj satky, je to pri nivach tak by si sa mohla ist kuknut... aj by ti poukazovala, poradila...

maxara
12. aug 2010

aha co som nasla

zrzulka
12. aug 2010

@maxara kraasne, nezne, zalubene....

maxara
12. aug 2010

toto sme mali namiesto vinety na flaskach vina do vysluzky na svadbe

jaruska8
12. aug 2010

@maxara No, to som ale piekla len z lístkového cesta a trvalo to 1 hodku a ach, bolo to super a nie ako dnes. 😖 A bolo to v období, keď mi prespala 6-7 hodín a budila sa o 9, tak ja som kmitala v kuchyni od ôsmej. 😉 Snáď sa tie krásne časy vrátia, hlavne, nech to bruško nebolí. Ako je to u vás všetkých, máva niekto často bolenie bruška?????? Teda okrem Ericici, o tej viem.

bellablonde
12. aug 2010

😵 maxi super fotku si dala
trocha romantiky medzi detsky plac a bolenie bruska

jaruska8
12. aug 2010

@bellablonde Presne, ozaj, romantika, to je čo??????????? 😉

kafoditka
12. aug 2010

@zrzulka dakujem 😉

kristip
12. aug 2010

Ahojte, tak po dlhom case sa opat ozyvam. Nas maly Petko ma dnes 2 tyzdne a 2 dni, boli sme u doktorky na prevazeni. Ked sa narodil mal 3690 g, v porodnici schudol na 3400 - cisarsky, zltacka a dnes ma 3850, takze pekne priberame. Aj som prekvapena, lebo moje prsa nie su ani nejako specialne velke, pouzivam aj klobuciky - na zaciatku kojenia a papa pekne. Odstriekavam si rukou, ale uvazujem o odsavacke, lebo rukou je to strasna otrava a asi to ani dobre neviem, odstriekam len trochu a potom sa mi uz nechce. Hrozne som si odsavacku nechcela kupovat, ale asi to urobim, poradte mi prosim nejaku. Dakujem.

bellablonde
12. aug 2010

fakt ze vsetko sa toci len okolo deticiek a domacnosti
ja si este aj v zacinajucej romantickej chvili ... ked si konecne vecer sadneme na gauc ... dokazem spomenut na smeti, ktore treba vyniest a podobne lahodky 😕

ja na uvitanie nejdem,
nemam kam dat petka, ist s nim je ako zobrat so sebou casovanu bombu a mangel bude mat urcite kopu roboty
ani pri malom sme neboli

@maxara urcite ninku poriadne vyparad 😉 😵

bellablonde
12. aug 2010

@kristip my sme sa asi minuli v porodke, ze?
ja mam elektricku medelu - odsajem si s nou minimum... bolia ma pri tom bradavky jak slak, neviem ci je to tym, ze ich mam dost velke a v tom sosaciku klobuciku su chudence uplne napchate
a v porodke som si od sestriciek pozicala aventku rucnu
a s nou som si odsala hodne viac

kafoditka
12. aug 2010

@zrzulka ja sa do toho moc nerozumiem, ale pozdava sa mi tato, co povies? http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-babysat...

maxara
12. aug 2010

@bellablonde prd ju vyparadim, prave mi nechutne ogrcala pleco.. pazravec nenazrany 😠

maxara
12. aug 2010

@kristip no a ja som si pre zmenu s aventkou neodsala absolutne nic, potom som mala Lovi rucnu, s nou sa dalo viac a teraz mam medelu rucnu, s nou odsajem najviac..to musis vyskusat, aj tu baby pisali rozne nazory..

alllexa
12. aug 2010

@kafoditka - ja mam takuto - vraj je velmi dobra a toto bola najlepsia cena z netu:
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4326

alllexa
12. aug 2010

@adelaine - tak to presne aj mne povedali - ze je na kolotoc maly, ale ked vravis, ze to zabera, tak skusim... Tiez permenentne place, teraz som sa uz na to vykaslala, lebo od obeda je hore a stale ho mam na rukach a kojim. A citala som, ze nie je dobre vzdy brat dieta na ruky, lebo on ten plac bude pouzivat stale.

alllexa
12. aug 2010

@kristip - ja mam elektricku chicco za cca 130 EUR, je to velmi dobra volba, lebo ma regulator odsavania - da sa nastavit tak, aby to cloveka nebolelo a pritom odsavalo... Predtym som mala inu a ta je nepouzitelna, lebo ma len tri stupne odsavania, pricom dva mi neodsaju nic a ten trati je zase brutalne silny, ze to boli.

kafoditka
12. aug 2010

Pomooc, ten moj zazrak je hore od 6:00 a este nespal... ☹ ☹ ☹

katkaking
12. aug 2010

Ahojte,
ja som tu opat po straaaaasne dlhom case, aj to len na moment...mam toho strasne vela okolo "dvoch babatiek" 😉
😉 Dominika mala nedavno anginu a teraz mala Kristinka soplik, tak z jedneho do druheho, ale tak to uz chodi u deticiek. Inak sa mame dobre, malinka pribera o 106. Mliecka je az-az, musim aj odsavat a ked chce Dominika, tak ho davam vypit jej, ved aj ona je este mala a ma narok na moje mliecko.

@kristip ja mam odsavacku Mam a je fakt super...

pepppe
12. aug 2010

@lulu1983 u nas je to tak,e ked mm pride z prace bud ide kocikovat,alebo sa malemu doma venuje,ale najprv sa osprchuje a poodbne,,,,vecer knemu nevstava ,lebo rano skoro vstava,,,iba cez vikend ,,,,,ale sme spokojny,venuje sa podla mna na maximum 😉

jaruska8
12. aug 2010

@kafoditka Moja je od 9 a spala ledva hodinku. 😒

adelaine
12. aug 2010

@alllexa
myslis, ze tito nasi drobci drobati to uz vedia? podla mna az starsie deti vedia
cvicit svojich rodicov..ci? 😀

kocky, co prikrmujete, vyvarate zakazdym flasticky, ze?
a prevarate obyc vodu, alebo lucku?

kafoditka
12. aug 2010

@adelaine ja teda zakazdym nevyvaram... tak kazdy treti den.. a prevaram normalnu vodu z vodovodu.

tinka349
12. aug 2010

hojkyyy mamulky 🙂

moja krasavica bola vcera trosku nepokojna, nespala skoro cely den, ale v noci sa zobudila iba raz....dnes je celkom oslusna, spinka a papa, a aj hore bola zopar hodin 🙂 a zjedla som kukurica, tak som zvedava ci to nieco s nou porobi, ale davam jej infacol, tak mozno bude oki 😕

chcem jej kupit nejake vibrujuce lehatko za rozumnu cenu ale newem si nic vybrat 😒

tinka349
12. aug 2010

a newete mi nieco poradit na odstavajuce usko? ona si vkuse taha jedno usko a uz jej trosku odstava 😒 a nechcem aby dopadla ako ja - ze som sla v 14tich na plastiku 😠

kafoditka
12. aug 2010

@tinka349 tak daj link, lebo aj ja chcem lehatko.. 😉

kafoditka
12. aug 2010

@tinka349 a nejaka ozdobna celenka z latky by nezabrala ?

tinka349
12. aug 2010

@kafoditka pockaj pockaaaaj 😀 ved ja som chcela nejaku radu od vas dievcat 😀 ja by som chcela aj hojdacku aj vibrujuce lehatko v jednom ale su dost drahe.... a newem potom ci je lepsie len hojdacka, alebo len vibrujuce lehatko 😕 😕 😕

tinka349
12. aug 2010

@kafoditka neskusala som ale myslim si ze by ju vkuse mala stiahnutu dole.....uz ju davam spat na jednu stranu aby mala to usko prilahnute, ale je to este horsie lebo si ho prilahuje dokriva...jedno usko ma ako prilepene a druhe odstava 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre