Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
29. sep 2010

@bellablonde ja som tiez uvazovala ze by som druhe mala co najskor...ale zatial si to neviem predstavit..nestiham vobec nic.☹, a to som si myslela ake to budem mat vsetko pekne zorganizovane 😖

bellablonde
29. sep 2010

my uz mame zauzivanu nejaku rutinu
tyzden rychlo zbehne a hura je vikend, uzivame si vylety a tak

peto ma svoje pravidelne denne aktivity,
saska spinka cez den kadejako a domacnost vyzera niekedy ako po vybuchu (aj teraz) 😀 😀
kedysi som makala ked maly spal, aby bolo vsetko tiptop, teraz upratujeme aj varime spolu...
ale hlavne som musela prehodit vyhybku nesnazit sa velmi a brat veci viac easy .... 🙂

oacka
29. sep 2010

@bellablonde pamätám tú fotku,ako malý stojí na hrane nejakej skrinky... 😀 v nayke nám synovec vyliezol za sekundu celkom hore na rebrík, kým sme s jeho mamou vyberali sáčky do vysávača!

bellablonde
29. sep 2010

😀 to su carovne momenty 😀 😀
vcera strkal jednu nohu do fontany a kukal cez plece na moju reakciu... vyslovene si uzival, ze ma stresuje

alllexa
29. sep 2010

@tinaki1275 - aj ja by som mala rada druhe rada co najskor... I ked tiez si neviem predstavit mat dve male deti naraz, ked uz teraz ledva stiham...

bellablonde
29. sep 2010

@alllexa Miškovi všetko naj k meninám, aby ti robil len radosť 🙂
a spominam si, že aj @strasska ma Miška a @maxarin mangel oslavuju
vsetko NAJ !

oacka
29. sep 2010

@alllexa ja som asi na hlavu, ale ja nechcem mať druhé skoro,lebo si neviem predstaviť,že svoj čas a seba budem musieť deliť medzi Kristínku a druhé bábo... ja si neviem predstaviť,že budem mať druhé dieťa tak rada ako ju.... a pritom mám 32 rokov, takže treba sa ponáhľať 🙂 ani neviem,či ešte ďalšie chcem, vobec si to teraz neviem predstaviť.

lulu1983
29. sep 2010

@oacka @alllexa: uff... ja si zase neviem predstavit, ze by som dalsie dieta zvladla bez ujmy na zivotoch ostatnej rodiny 😉
obrovsky obdivujem maminky co sa dokazu postarat o viac malych deti naraz.. mne sa to momentalne zda nezvladnutelne

lela1809
29. sep 2010

ahojte mamicky,
potrebovala by som radu, nasa malicka akosi ,,malo ,, kaka.... doteraz to bolo viac krat za den. teraz nekakala uz 4dni :( je cisto kojena... na jedlo si davam pozor... skusala som rektalnu tycinku a nic :( aj cvicime pred kupanim nozickami :( a masirujeme pupcek (kvoli kolike, ktoru mame kazdy vecer)... skusala som aj feniklovy cajik... neviem ci je to u kojacich babatiek normalne ze nekakaju kazdy den...
dakujem za rady...

oacka
29. sep 2010

@lela1809 u dojčených detí to môže byť... niekedy nekakajú aj osem dní!

lela1809
29. sep 2010

@oacka jaj dakujem za rychlu reakciu...som sa uz bala ze co sa deje... mali sme v rodine problem s pomotanymi crievkami...tak som uz vymyslala scenare... :( uz som ovela kludnejsia...som myslela ze kazdy den musi kakat....

oacka
29. sep 2010

@lela1809 moja kakala už všelijako, každý druhý deň, dva dni nič, potom po každom jedle... kadejako. tak ke´d jej inak nič nie je,malo by to byť ok. len potom čakaj veeeeľkú nádielku! 😀

lela1809
29. sep 2010

@oacka 🙂 ked mam pravdu povedat tak sa na nu uz aj tesim 🙂 zajtra ideme do poradne tak som zvedava ako pribera... lebo papa iba odo mna.. a nasa babka stale komentuje vsetko... ze mala je nejaka mala...nejak pochudla... ze mam urcite slabe mlieko... a stale nieco:( proste nic neni dobre... tak aspon uvidim ci je vsetko OK... naposledy mala 4100 🙂 to bolo uz vyse mesiaca 🙂

alllexa
29. sep 2010

@mirka285 - aj ja si dam kavicku, ale len doma, vonku som bola uz doobeda, tak sa mi nechce🙂 A sedis pri tom vonku, alebo chodis s kocikom dovnutra kaviarne?

@bellablonde - dakujem!🙂 Tvoja Saska bude mat meniny ako ja - az v januari🙂

@oacka - aha, no ja mam 31, takze aj preto sa chcem poponahlat... Povodne som uvazovala o troch, tak to je dalsi dovod, preco mat druhe co najskor. I ked zase az tak skoro nie - v lete by som rada otehotnela🙂 A myslim, ze Maxi to planuje podobne, aj sme sa smiali, ze mozno budeme opat spolu tehulkovat🙂

bambola
29. sep 2010

@oacka @alllexa
@lulu1983 ja som vzdy chcela deti s malym rozdielom ale moc sa mi do toho nechce, pravdupovediac fakt uvazujem ci vobec este nejake babo ale to by ma asi mrzelo.

@katty17 no povedala, ze nebrat a ze slnit, ze zatial staci slniecko, ze v zime by nestacilo. a koncom oktobra uz maju byt vigantoly. musim sa ale priznat, ze malej davam nadalej, nikdy som tu pipetu nenatiahla do plna, vzdy len tie dve kvapky co som potrebovala, horku chut nema a radila som sa s kamaratkou- magistrou a tiez mm je lekar, cize berem zodpovednost na seba.

oacka
29. sep 2010

@lela1809 to s babkou poznám veľmi dôverne.... ale kočkky ma tu ukľudnili,že malá má úplne normálne miery. a to so slabým mliečkom nenávidím, veď dnes už každý vie,že je to len povera!
@alllexa ale keď budem mať druhé,už ten čas Kike nikdy nevrátim...... hoci viem,že súrodenec je pre dieťa dôležitý....

oacka
29. sep 2010

@bambola mne doktorka povedala,že ak nesmrdí a nechutí divne, mám dávať, že aj ona dáva svojmu malému.

bambola
29. sep 2010

ja som kocikom mhd este nesla a mam z toho hrozu, keby aspon v cestovnych poriadkoch vyznacili kedy idu tie nizkopodlazne, ako v prahe. vzdy ked sme niekam sli mhd tak len v manduce 😉

bambola
29. sep 2010

@oacka tiez si myslim , a preto davam

lela1809
29. sep 2010

@oacka ach ano babky su kapitola sama o sebe.. a my mame este aj zatial spolocny pozemok.... tak babka je tu stale... a horsie ze to je manzelova babka...tak sa musim ovladat 🙂 a to sa nam urobili tie babatkovske lupinky... a ani s olejcekom od doki to neviem nejak vycesat... a to zase novinka...ze to zle robim...ze to uz nema mat... jaj no vzdy sa nieco najde...hlavne ked som tu cely den a mm pride az vecer 🙂 tak babka v dobrej viere ze nech nejsme tu same sa chodi pozret na malu... vacsinou nas vymakne ked ju mam na rukach a zase neni dobre ked ju nosim... no stale nieco 🙂

musim sa sem opat pripajat a citat nech nepanikarim... ale stale nejak nestiham :(

katkaking
29. sep 2010

ahojte maminky,

uz som tu straaaasne davno nebola, nejako nestiham citat... Mame sa dobre, mala Kristinka rastie ako z vody...minuly tzden mala 5790 g.... A Dominika pomaha o 106, strasne lubi Kristinku, stale ju bozkava... Ako som sa bala, ze ako to vsetko budeme zvladat s dvomi malinkymi detickami, tak je to teraz v pohode. Ale nastastie mi mamina veeeelmi pomaha...
Pripajam foto...

A este som sa chcela opytat, ci nechcete Swarovskeho nausnicky strieborne za vyborne ceny...pozrite inzeraty...

tinaki1275
29. sep 2010

@oacka jezis nestras ja uz budem mat 36...ked som ja mala 32 tak som si hovorila ze mam este cas..🙂)

tinaki1275
29. sep 2010

@alllexa ja mam teraz paniku ..to som tu najstarsia?

cigaretka5
29. sep 2010

@oacka Kamoska hackuje capicky ak by si kcela

oacka
29. sep 2010

@tinaki1275 môžem ťa potešiť,že ako prvorodička si tu najstaršia 😀 a ja s katty a allexou sme hneď po tebe 😀 😀 😀

mirka285
29. sep 2010

@alllexa jasne ze vonku,nechodim dovnutra,vsak malu treba vetrat 😀 u nas su este terasy a mame tu aj celorocnu terasu,takze v zime budem chodit na varene vino 🙂

denisse
29. sep 2010

@tinaki1275
aj aj budem mat 36 😉
a nelu som mala ako 32 rocna ...

lulu1983
29. sep 2010

@mirka285 mnam... som nemala varene vino ani nepamatam, juj, dala by som si 🙂

monline
29. sep 2010

@tinaki1275 najstaršia som ja...o pár týždňov mám 39

tinaki1275
29. sep 2010

@oacka no dik 😠 ...to zeby som sa poponahlala s tym druhym ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre