Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
16. okt 2010

@bellablonde tak to ti nezavidim,same na dvoch upistancov, hi hi
Vies co, aj nasa mala teraz take obdobie, ze castejsie jedla, takze moze to byt ze chce viac cucat, a s tym bruskom, kadenim, to ti neviem poradit, my nastastie zatial problemy s kakanim nemame. Dokonca som jedla minule fazula v pohodicka, mala len prdela ako stary chlap. 😀

mirka285
16. okt 2010

@noemarta presne sa akurat rozculujem ze piatok vecer a v telke nic....
@alllexa aj ja chcem vediet co je to ta monoplutva?
@bellablonde a mas pocit zeju boli bruso?lebo kojene deti nemusia kakat aj desat dni a je to ok....

noemarta
16. okt 2010

@mirka285 miriiiiiiiiiii, dnes je sobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

bellablonde
16. okt 2010

@dominikaa za hrkálkou sa ti otáča? alebo keď niečo buchne sa zľakne? ak pekne reaguje na iné zvuky, tak sa neboj, určite to bude dobré...

adelaine
16. okt 2010

ahojte 🙂
tak my sme mali dnes krstiny a risino bol perfektny, ani slzu nevypustil 😀

Kati, Saska, ved dajte vediet, kedy pojdete kocikovat na Strkovec, rada dojdem,
chodim tade dost casto, kocikujem tade este s dvoma kockami 🙂

mirka285
16. okt 2010

@noemarta vidis aka som sprosta,ja mam este piatok 🙂

noemarta
16. okt 2010

@adelaine ahoj, no vidis, super to zvladol risko. 🙂
A a preco dnes a nie v nedelu???

noemarta
16. okt 2010

@mirka285 nie si sprosta, iba zeby zamilovanaaa, hi hi 🙂

mirka285
16. okt 2010

@adelaine Mati cau no ved Risko je dobry chlapec,tak co by plakal?tak to mate uz aj vy za sebou 🙂

bellablonde
16. okt 2010

@mirka285 fuu však práve že to neviem presne, či ju brušeno bolí, lebo nožičky si trochu priťahuje akoby ju bolelo, ale tváričku má skôr takú nasratú, akoby bola hladná
keď ju pomasírujem, je úplne šťastná, vo vaničke tak prdí, že vyrába kopu bublín...
...a hento poznám, že kojené deti nemusia kakať, len sa mi to zdá už strašne dllllho 😀
pri peťovi som nemala hádam ani raz kakací problém 😀 ten kadil neustále

adelaine
16. okt 2010

@noemarta dnes preto, lebo sme krstili mimo BA,
mm tu ma zajtra pracu, cestovali sme na otocku ...a dalo sa dohodnut 🙂

adelaine
16. okt 2010

@mirka285 veru, struhal formu, klasika, ved vies 😀 😀 😀 😀 😀
to iba ja sa stale stazujem 😉

mirka285
16. okt 2010

@bellablonde tak len jej cvic nozickami,pred kupanim pomasiruj brusko a ked ho nema tvrde moc a aj prdka,tak je to asi len otazka casu kedy sa vykaka...akurat ze to asi bude vacsia nadielka 😀

katty17
16. okt 2010

ahojte babulky - tak uz je mala v postielke a spinka. normalne som sa bala ci to opat nezacne. monitor dychu zapnuty a s risim mame usi nastrazene...
co davaju dnes v telke? opat nic?
@mirka285 - uz si robila tie otlacky Linduske?my sme kupili v rakusku ten trojram tak to chcem zajtra urobit.
inac baby, kupili sme v rakusku obrovske balenie pampers 144 kusov za 28 eur . ale zdaju sa mi nejako prilis dobre. dnes som ich u nas hladala a nemali ich. sme s risim nasli obrovsky obchod pre deticky v rakusku pri metre a mali tam toho teda pozehnane 🙂 tam vziat dieta, tak sa urcite hadze o zem co vsetko by chcelo 😀

bellablonde
16. okt 2010

@adelaine gratulka "pokrstencovi", že to dobre zvládol 🙂
naša sašena napoly spala, napoly bola hore, ale našťastie neplakala... nevadilo jej ani 3x riadne šplechnutie vody na hlavičke

noemarta
16. okt 2010

@katty17 ahoj kati, aj my sme mali ten trojram, a poviem ti, sme jej to robili na trikrat.... a minuly tyzden sme dostali dalsi odtlacok, tak to jej urobime, ked bude mat rok. 🙂

katty17
16. okt 2010

@noemarta - tak tazko sli robit tie odtlacky? ako to vyzera? pekne?

bellablonde
16. okt 2010

@katty17 ja poznám jedno dieťa, ktorému by bolo fuk, koľko super hračiek je v obchode, len keby sa mohol hrať s dverami na predajni 😀 😀

adelaine
16. okt 2010

@bellablonde dakujem 🙂 ved ho aj krstili teplou posvatenou vodou 🙂 hehe
@katty17 my sme s mm tiez robili odtlacky nozul, sice na 5 krat, ale podarili sa ...
len mam problem, ze mam pocit, akoby ta sadra (hmota) este stale nestuhla 😒

noemarta
16. okt 2010

@bellablonde zeby petko??? 🙂

noemarta
16. okt 2010

@katty17 ona sa furt hmyrila, no ved uvidis ako to vyzera 😉 😉

monline
16. okt 2010

@katty17 ja som minule kúpila veľké balenie pampers v tescu, 96ks za 14 eur aj nejaké drobné a ešte som tým prispela na jednu vakcínu Unicef

katty17
16. okt 2010

@bellablonde - nieje to nahodou tvoje dieta? 😀

mirka285
16. okt 2010

@katty17 jasne uz sme robili...teda Gabo robil ale v pohode mu to islo hned na prvykrat.....a dajte vediet kedy sa chystate na ten strkovec,ked nic nebudem mat dosla by som aj ja ked mozem,aj tak nemam co doma robit...

bellablonde
16. okt 2010

kočky, my sme kedysi dávno robili odtlačky,
stalo sa, že mm hneď zahodil návod
a samozrejme sme dali menej vody ako bolo treba
kým som došla do peťkovej izby, tak mi hmota v nádobe totálne stvrdla a nedala sa mu tam vôbec vopchať nožička..

😀

noemarta
16. okt 2010

@katty17 ze aka si herecka na tej fotke 😀 😀

katty17
16. okt 2010

@monline - mne sa pampers v cisle 3 nepodarili v takych dobrych cenach. ale tieto su nejake lepsie. teda aspon si myslim. lebo nejako vela znesu 😀

bellablonde
16. okt 2010

bingo 😀
akože v tomto je zlatý, nemusím ho ťahať z hračkárstva,
on vyjde aj sám a rád 😀 😀 chichi

monline
16. okt 2010

@denisse skoré udravenie prajem

noemarta
16. okt 2010

nechcem vtirat, teda chcem, ale dajte vediet kedy pojdete na ten strkovec, ved to mam na skok aj ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre