Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
9. nov 2010

@sarai mne v lekárni dali sáčok univerzálny 🙂

zrzulka
9. nov 2010

@bellablonde nechod len ta zdepta... 😉 ries to az po 3 roku len aby to nebolo potom tak ze sa mu usta nezatvoria 😀

bellablonde
9. nov 2010

zato sasenka toho nakeca 😵 taka je zlata, normalne sa porozpravame
este keby sa nechala fotit
ona vzdy nahodi rovnaky prekvapeny vyraz ked zbada fotak
a pritom vie nahodit milion xichtikov a hadze same usmevy... 😵 😵
musim ju nejako oblafnut

alllexa
9. nov 2010

@zrzulka - nie, ja som sa praveze v plavkach strasne pred nim hanbila🙂 A k potapaniu som sa dostala sama - spravila som si kurz pristrojoveho potapania, az potom som na nete nasla ich klub freedivingu, tak som tam nabehla a on bol zhodou okolnosti prezident klubu.

merikac
9. nov 2010

@alllexa vyzivu som este nedava- ak sa bavime o ovocnej,,ale zeleninovu som kupia- "zelenina zo zahradky"- a bol to riadny humus,,,,,,,, 😖

mirka285
9. nov 2010

ja sa nudiiiiiiim 😒

oacka
9. nov 2010

tak takto sme nakoniec dopadli dnes večer.
zobudili ju susedove deti,tak sa napapala a išla zas spať.

mirka285
9. nov 2010

@oacka a ze mala nema faldiky??vsak az odtialto ich vidim...

meruska
9. nov 2010

@oacka no ty si sa teda prave odhalila..ved Kika ma faldiky na nozickach!!! a ty stale riesis ze je chuducka....

meruska
9. nov 2010

@mirka285 jeeej obe sme si ich hned vsimli 😀

oacka
9. nov 2010

@mirka285
@meruska lebo spučila nohy. jeden faldík má na stehne a aj ten bol doktorke čudný.. ale je pravda,že jej občas rastie bruško aj faldíky.

mirka285
9. nov 2010

@meruska tak tak 🙂 oacka nas tu oblbuje 😀

meruska
9. nov 2010

@oacka obcas? 😀 to je ako?

bambola
9. nov 2010

@meruska oacka nie obcas 😀

noemarta
9. nov 2010

caute herecky,
ja smirujem na nete nejake napady na darceky a a a a a objavila som krasny darcek, pre seba 😉 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6908652&tab=7
poraaad si ich idem objednat. 🙂

maxara
9. nov 2010

@oacka veru aj ja som si hned vsimla faldiky a hned som si povedala, teeeeda ta oacka.. nas tu odrbava.. chce byt zaujimava, ze ma chude decko 😀 😀 krasna je ty trubka.. kukni do tabulky, schvalne som pozerala dnes a porovnavala tvoju kiku s inymi.. a veru su tam aj chudsie babatka a porodnu vahu mali cca ako vy..

@bellablonde 😀 😀 😀 Beli, ale veru ja by som sa pred tvojim Petkom tiez urcite zamykala 😀

maxara
9. nov 2010

okrem toho ze som bola o osmej vyhostena od kompu dole, som teraz vyhostena aj z NTB tak dobruuuu 😠

noemarta
9. nov 2010

@maxara dobruuuuu 😉
a malinka je zlatunka, cela mama 🙂 🙂
dnes je tu akosi mrtvo, kde su tie skalne nocne zienky???? monline, merikac, titinka, bambola, mirka285 😕 😕 😕
idem teda aj ja haaajen, paaaa

mirka285
9. nov 2010

@noemarta ty si zatazena na znacku Puma tusim,a su zateplene?ja som si kupila tieto www.mimibazar.sk/foto.php?id=9605448&tab=10

dominikaa
9. nov 2010

ahojte kocky 🙂 tak ja vas nejako nestiham ani docitavat ,tu sa stale nieco deje🙂 moju Adamkovi uz od soboty slzi ocko,kazdy den mu kvapnem do ocka ocne kvapky,ale vobec mu to neprechadza ☹

petzi
9. nov 2010

@dominikaa a skusila si pretierat prevarenymi kamilkami???

kafoditka
9. nov 2010

@mirka285 uz sa ti niekto ozval za tu korbu?

mirka285
9. nov 2010

@kafoditka nie neozval,to uz by som tam ten inzerat nemala.a to som dala najnizsiu cenu lebo sa jej chcem zbavit lebo doma o nu zakopavam.

mirka285
9. nov 2010

@dominikaa isla by som k ocnej,nam napr bylinky nepomohli...

kafoditka
9. nov 2010

@mirka285 len sa pytam, ja som si inzeraty nepozerala.. viem, baby tam maju cenu okolo 100 jedna dokonca 135 euri..

bambola
9. nov 2010

@noemarta ja som tu ale len citam lebo malej masirujem nohy a skerime sa na seba kedze este nespi 😠

mirka285
9. nov 2010

@kafoditka hej,dufam ze ju co najskor predam 😒

noemarta
9. nov 2010

@mirka285 hej hej, vacsina sportovych veci sa mi paci prave puma 😉
teraz som pisala tej babenke, ci su zateplene, tak cakam odpoved, ale myslim si, ze su potiahnute iba takym flisom.
Ale ty si si cizmy kupila v obchode ze, pjekneee. 😉

bambola
9. nov 2010

@mirka285 myslis ze to kupia aj bez koliecok?neni lepsie predavat komplet?

mirka285
9. nov 2010

@noemarta ano ja som si ich kupila v Auparku,v bezovej farbe, sa preto pytam lebo minuly rok som si tiez kupila jedny co maju vnutri ten filc teply iba a poviem ti pravdu ked bola kosa vonku tak mi v nich bolo zima...
@bambola urcite nie,lebo ja ten podvozok potrebujem,lubo mam na nom nakliknuty sportak a je zbytocne aby mi ta vanicka vyse roka lezala doma,zbytocne strati na hodnote..aj v obchode sa to predava zvlast ako doplnok,a davam ju za polovicu ako stoji v obchode....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre