Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
3. dec 2010

dobre ranko, tak 1. som tu este nikdy nebola 😕 ale synator dnes zahlasil budicek 4.20 ☹

shellynka
3. dec 2010

Ahojte tiez tu strasim, caka ma dnes druhy ultrazvuk kedze to podla doktrora neni dobre.
Kocky viete mi poradit, dnes som volala na vysledky hned rano, i ked tam mam dnes ist som nevydrzala a mam hodnotu Hcg 1100. Ake honody vychadzaju Vam. Dakujem (som trosku zmatena, kedze povedal ze je to mimomaternicove a ta hodnota je dost vysoka si myslim)

shellynka
3. dec 2010

Inak prajem krasny den a len pozitivne spravicky 🙂

zuzik1983
3. dec 2010

@shellynka ale my sme julovky 2010 ,my uz babatka mame 🙂

noemarta
3. dec 2010

dobre ranko,
babyyy nenormalne kraasne snezi, jak sa tesiiiim 🙂 😉
dnes sme celkom dobre spali, ale este fuuuurt sme nekakali.... ☹

@shellynka Asi si chcela napisat do juloviek 2011 😕 😕 😕 😕 😕

kafoditka
3. dec 2010

Ahojte, tak kraaaaaasne snezi vonku 😵 😵 😵 😵 Dnes si ideme po autko, konecne. Peto mi siel odniest papiere na UPSVaR tak som zvedava, co mu povie tetuska..
@noemarta ved pockaj, potom to bude poriadna spust, ked sa Nelka pokadi 😀 😀

shellynka
3. dec 2010

Joj taka som vystrasena ze ani nevidim kde pisem. Prepacte mamicky. Prajem zdravie deturencom aj Vam len krasne zazitky s detickami.

bambola
3. dec 2010

dobre ranko 🙂
tak ja uz mam za sebou aj ranny orgazmus na gynde 😀 snad tam uz najblizsiu dobu nepachnem 🙄
@tinaki1275 super aspon jeden najdenec, neboj aj mica sa najde 🙂

luludi
3. dec 2010

bre ranko,

drobec dnes citil potrebu mi medzi tretou a piatou rano povykladat ako zase snezi... takze som @bambola trikrat citala tvoj prispevok ci dobre vidim ;)
@noemarta: s kakanim mame problem treti den aj my... tak neviem, neviem co dnes bude.. doteraz kakal 3x denne, takze ho uz aj brusko dost boli aj sa najest nevie poriadne, lebo sa mu nema kam zmestit.. tak hadam sa to dnes poriesi :(

luludi
3. dec 2010

@kafoditka juuj kafko, dnes pride auticko nove 🙂 tak nech poriadne odrhnu cesty, nie ze ho budete skusat niekde v zapche 😀

mirka285
3. dec 2010

vonku je ppc 🙂 🙂 🙂 tesim sa jak male decko,keby toto krasne pocko aspon vydrzalo,ja nechcem slapkanicu ☹
@kafoditka daj vediet co povedali na upsvar,aj ked si myslim,ze prd budu vediet tie tety tam...dufam,ze mate na novom aute zimne gumy,lebo inak neviem neviem.....

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 Miri mame zimne gumy 🙂 No Teraz sa vratil peto a zevraj ma budu telefonicky kontaktovat o tom, aky budem mat rodicak a ked si pojdem rozhodnutie prevziat osobne, tak plati odo dna prevzatia, lebo postou je to samozrejme dlhsie...

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka to dost dobre nechapem,vsak najprv ti musia nejaky schvalit a je predsa uplne jedno ci si to prevezmem osobne alebo mi to poslu postou,ved to o com rozhodli sa tak ci tak nezmeni.....

bellablonde
3. dec 2010

ahojte 🙂
my sme uplne zasnezeni, parada, sype ako sialene
poobede vyrazame vikendovat na donovaly
musim zacat balit veci...no ale ako sa mi nechceee 😕

@tinaki neboj mici sa najde. Macky su az prilis mudre. Ale je to riadna potvora, ked ta tak doskriabala 😨
Nasa mici neznasa prevazanie v transport boxe. Staci, ze poviem, mici ideme cestovat, a uz sa schovava hlboko pod postel 😀 a nejdem ju odtial vytiahnut 😀 😀 a pritom box je este schovany na skrini. Ona to proste vie.

kafoditka
3. dec 2010

@mirka285 no na priamu otazku, ci mam narok na vyssi rodicak odpovedali petovi takto... 😖

bellablonde
3. dec 2010

@mirka285 ked si prevezmes osobne, zaroven im podpises, ze nechces podat opravny prostriedok --- t.j. ze sa nebudes voci rozhodnutiu o priznani rodicovskeho odvolavat.
keby ho posielali postou, cakaju potom tusim 15 dni, ci im nepride od teba odvolanie (to je lehota dokedy sa mozes odvolat) az potom posielaju platbu.
ak by tych 15 dni presiahlo datum odosielania prachov, tak by kafoditke prisli prachy az nasledujuci mesiac

myslim, ze tak je to....

mirka285
3. dec 2010

@kafoditka mame narok na ten vyssi neboj sa.....to len tetusky na urade su zmetene,a je uplne jedno ci tam pojdes osobne...jednoducho nastupujeme na rodicak v decembri,v decembri sme o neho poziadali a musia nam ho schvalit podla zakona ktory platil v decembri...takze tak...

bellablonde
3. dec 2010

@kafoditka kafko to mu povedali peknu somarinu
vsak ked priznaju prachy, tak je jedno, kedy rozhodnutie preberies. Ked uz je raz napisane ...
Co je psano, to je dano.

jeiny
3. dec 2010

a mne na urade povedali, ze prasule dostanem aj tak az v januari, ze sa to vyplaca mesačne pozadu

bellablonde
3. dec 2010

@kafoditka ale urcite mas vyssi 😉

mirka285
3. dec 2010

@bellablonde no vsak ale aj ked sa neodvolam ten vyssi mi prislucha a je mi jedno ci mi ho polu o dva tyzdne neskor...to rozhodnutie uz nezmenia,kedze sa nebudem odvolavat...

bellablonde
3. dec 2010

@jeiny ano, mas pravdu
ja som v tom, ze ak nahodou kafko ma narok na prachy aj za november
napr ze by sa jej zacala rodicovska dovolenka dajme tomu 30.11, tak ma narok na prachy za cely november, vyplatene v decembri .

bellablonde
3. dec 2010

@mirka285 jasneze
podla mna na upsvar maju chudata strasny chaos teraz
moc im nezavidim 😀

kafoditka
3. dec 2010

@bellablonde ano ano, este mu vravela pani, ze ked si to nepridem prevziet osobne ale necham to na postu, tak mi mozu prist peniaze az o dva mesiace.. 😕 a to by ma slak trafil, teraz pred vianocami..

bellablonde
3. dec 2010

@kafoditka no potes panbuh, teraz ked veselo miname na darceky a na vsetko okolo...tak sa prasule fakt zidu
inak ja som rada, ze konecne myslia aj na dvojickovske maminy a pridaju im cosi
vsak je nenormalne z takeho prispevku utiahnut vsetko 2x

kafoditka
3. dec 2010

No viete co, radsej to neriesim, ale uvidim, co bude.. zo socialky by mi mali zaplatit este tieto dva dni z decembra co je 35eur a potom ostatne dni uz UPSVaR.. Ale aj tak ratam s tym, ze budem mat vyssi 😝 😀

kafoditka
3. dec 2010

@bellablonde Juli a tie Donovaly ti tisko zavidim 😉 samozrejme v dobrom..

bellablonde
3. dec 2010

@kafoditka svokor ma 55. Kazdy rok tam chodime oslavovat. A tentoraz pride aj naozajstny Mikuláš 😀 😀
pozicala som komplet kostym, bude aj cert s anjelom
sa tesiiiim
deti budu uplne vyvalene, co sa deje 😀 😀

meruska
3. dec 2010

dobre ranko...aj ja sa tesim na Mikulasa, hoci Timko z toho asi vela mat nebude 😀 uz som nam vsetkym trom kupila take velke mikulasske cizmicky ....uz len vymyslam kam ich zavesim

maxara
3. dec 2010

Dobre ranko.
Baby.. vcera ta husacina bola vymakana, ved v Grobe ako inak.. ALE.. mrte Miskovych kolegov, vsetko chlapi a asi len 4 zeny a ja a vsetci totalne rozcitliveny z Ninky 😀 sranda.. ale ja som sa tak prezrala, ze som celkom zabudla, ze zerem brutalne mastnu zalezitost a ze NEMAM zlcnik.. No hroza, od riti po pazerak som sa napchala husou, kapustou a knedlami, zapijala som to kokakolou (alkohol som nemohla a mineralku som pila cely den, kedze doma mame vykradnute) a celu noc som sa budila na zle sny a na to, ako mam megaplne megabrucho a je mi zle, tazko.. fuuuj.. totalne mi to pokazilo zazitok z husaciny.. Najhorsie je, ze este teraz mi je tak. Takze dnes nic nejem, len pijem, nech sa mi pohnu trochu creva.. Este ze ma cakalo ranne moje pikolko. To mi zarucene pomoze. Ninka bola ukazkova, na kazdeho sa rehunala a vsetci z nej boli hotovi 😵 .

@alllexa drzim palce, nech ste co najskor fit

@merikac my mame dom, ktory sme stavali od zakladov, podla projektu nejakeho z casopisu a upraveneho podla nas a prekresleneho do noveho projektu.. a chalupa nie je nasa.. je to svokrovcov chalupa, ale ano, spravne si pochopila, ze ide o dve rozne nehnutelnosti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre