Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
31. jan 2011

Skapal tu dnes pes?? 🙄

maxara
31. jan 2011

ja sem podchvilou nakukam, ale ked sa to tu nehybe, tak co budem podaromnici cmarat

maxara
31. jan 2011

ozaj, ostal u nas modry cumlik s gulatou latexou zuzlackou a lyzicka s farebnou ruckou.. koho?

kafoditka
31. jan 2011

@maxara Peti su na nom hviezdicky a mesiac???

lutsine
31. jan 2011

@oacka no aj sobota by bola ok....

maxara
31. jan 2011

@kafoditka neviem, teraz Ninka spi a je pri nej, tak nechcem chodit tadial, ale je to mozne.. je vas?

maxara
31. jan 2011

tu mam pre vas nieco nechutne ☹ to dole je pupok 😒

kafoditka
31. jan 2011

@maxara asi hej, od rana ho hladam a nemozem ho najst, tak uz asi viem, kde je 😉 idem sa vyvetrat s malym vonku...

maxara
31. jan 2011

@kafoditka oki, tak odlozim 😉

bellablonde
31. jan 2011

som si povedala, ze kuknem fotky este raz a pohadzem zopar komentov, ale vsak to sa nedaaaa, lebo komentujem snad uplne vsetky 😀 😀
akoze som na 35 fotke z maxarinych milion zaberov a vsetky su super !!
@maxara maxi moja, o mesiac to bude vyzerat uplne inak, uvidis,

maxara
31. jan 2011

@bellablonde 🙂 len komentuj 😉 nech sa aspon pobavim

bellablonde
31. jan 2011

hihi no kebyze mam tolko casu
petulo je uz hore, poobedny spanok vybavil expresne rychlo 😀
alex sa ozyva z postielky, ta si preventivne povedala, ze spat nepotrebuje

dnes som mala ist s petkom k logopedicke, ale nevyslo nam to, musela som sa prebookovat na iny termin,
nesiel do jasli - mam ho doma na krku 😀 😀

ozaj kocky otazka do plena:
mate nejaku fintu, ako udrzat jedlo v miske teple pocas celeho papania??
lebo moja krasavica kym dopapa.... no proste mam doma lejdy z francuzska, vychutnava si kazdu lyzicku strasne dlho a po chvili to ma cele studene ... ????

maxara
31. jan 2011

ja prihrievam.. Ninke tiez nechuti studene a tiez jej dlho trva, kym sa dosyta vyrozjima nad jedlom 😀 😝

mirka285
31. jan 2011

ahojte...vonku je zima jak v ruskom filme,sme boli hodku a mam dost 😕 volala som dnes dokyne,zechcem zaviezt tu Danu,tak mi kazala zajtra na obed prist,tak podam referencie..

merikac
31. jan 2011

cavte baby,,ale ste toho dnes popisali,,mne sa tak strasne nechcelo ist do prace ☹((.-....
@maxara ..budem musiet prist po nu este raz 😀 ........a kazde pravidlo ma svoju vynimku,,,a to neeekanie je u teba jednou z nich 😀 @noemarta - co prispovek dnes, tak som sa uskrnala,,,,,,,,,,,, 😀 @bambola vsetci pirati sveta sa mozu schovat,,,,,,,,,,,vy ste aj tak najkrasie 😉
@bellablonde sstraaasne chutnucka je mala.......niekto sa tu pytal na topanocky,,asi babola- s pevnou podrazkou davam len ked idem s malou krokovat, alebo do bezky.......... a na skvrny tiez pouzivam vanish- necham par minut posobit- niekedy aj celu noc a potom preperiem v rukach- vacsinou mi vsetko zide


















denisse
31. jan 2011

ahojte ... nestiham ani pisat, bo mam doma aj nelu, je nachladena ...

stretko sa vam viditelne podarilo, fotky uzasne ... tajne dufam, ze sa raz dozijem megastretka vsetkych juloviek 2010 na nejaky predlzeny vikend niekde, kde sa zmestime 😀 😀 😀

janka_michal
31. jan 2011

@mirka285 no nie,ale nevedela som kolko je presne materska ci rovnych 6 mesiacov alebo kolko..a pokila viem,tak si mi to nikde nenapisala..

janka_michal
31. jan 2011

@maxara ty simi to napisala dobre... 🙂 vdaka tebe som konecne dostala info kolko je presne materska cize tie tyzden..dakujem

mirka285
31. jan 2011

@janka_michal nabuduce sa uz nebudem unuvat,si sa pytala kolko budes dostavat penazi,ja som ti odpovedala kolko a aj preco....dlzka meterskej to nijako neovplyvnila....

janka_michal
31. jan 2011

@mirka285 ako ja neviem co ti je..preco si na mna taka hnusna..tak si mi napisala ja som ti za to podakovala, aky mas problem?nejako som ti ublizila alebo co?nie som si toho vedoma..vies ja mam tak isto problemy (ak ty nejake mas), momentalne nie som stastny clovek a teraz tu nepisem tak ako ty mne..aspon od zien co maju babatko a pod by som cakala nejaek pekne slova a mozno nejaku tu utechu alebo porozumenie alebo ako to napisat..ale tak ja ti nic nevycitam.. a este raz ti DAKUJEM za to,ze si mi napisala

mirka285
31. jan 2011

@janka_michal nemam ziadny problem,len sa jednoducho nebudem unuvat a ked si precitas spatne prispevky ked si sa na to pytala tak mozno pochopis preco....a vobec nechapem,co sem pleties teraz problemy,debata bola o vyske prispevku....ja som na tvoju otazku zareagovala a aj dost zrozumitelne odpovedala,baby ti dodatocne napisala,ze mam pravdu a teraz sa podakujes vsetkym len nie mne...ano tak si predstav,ze sa ma to dotklo ☹

kafoditka
31. jan 2011

Uz sme doma, bola som hodku a poriadne cerstvo tam je...
@maxara Peti kludne ho zahod, kupila som mu dalsie dva 😉 a nebud nestastna z tej rany, sak keby si tam mala este jeden rez, tak mozes hrat piskorky 😉 😀

janka_michal
31. jan 2011

@mirka285 ako ze tebe nie precitaj si prispevky a zistis ze som sa ti podakovala hned...ked si mi napisala ze budem dostavat 190€ a uz to nejdem riesit..ja viem ze si mi napisala spravne,ale stale som nevedela pochopit preco ked ze matersku (som myslela) ze dostavame rovnych 6 mesiacov..a potom maxi napisala kolko tyzdnov a uz mi to bolo jasnejsie..ja nevravim ze si nenapiala pravdu aebo co ..

mirka285
31. jan 2011

@janka_michal ale ved dobre,nechajme to tak,asi sme sa nepochopili spravne...

janka_michal
31. jan 2011

@mirka285 ok 🙂

mirka285
31. jan 2011
maxara
31. jan 2011

@merikac veru budes musiet este minimalne raz prist 😀

@kafoditka oki, uz tu mam zabudnute asi 4 cumle.. viac ako ma Ninka svojich 😀

@janka_michal nemas zac 😉

maxara
31. jan 2011

@mirka285 Miruska, ty si mi nejaka podrazdena.. neboj, ved ja som do teba aj s danou a kramami.. 😀

mirka285
31. jan 2011

@maxara no som veru,asi to bude tymi kramamy...a idem si oholit moje chlpate nohy nech zajtra gyndoska neodpadne...

luludi
31. jan 2011

@maxara @monline:@bambola: ahoj babulky, sme v AT v nemocnici, vcera vzali buba do parady, dnes ziadne teploty 😵 zajtra nas mozno pustia domov.. moc nie som pri pc. Dakujem, ze na nas myslite 🙂 Zajtra napisem viac. Potesili ma fotky zo stretka, aj ked david krutil nosom, ze ci to je ten stav nudze kvoli ktoremu som od neho pytala pozicat jeho PRACOVNY notebook.. pche.. ale prezil to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre