Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
17. feb 2011

heeeeeej toto nie je feeer 😠 vsimli ste si panelak? teraz pozeram reprizu a tie paze Ivanka, Jula a Alicka co maju tu agenturu, tak tam maju fialovo vanilkove steny ☹

kafoditka
17. feb 2011

@bambola oprava - hospitalizovali ju na geriatrii...
@maxara tiez to mas vesele.. ☹

sarai
17. feb 2011

@bambola este stale kojis?

mirka285
17. feb 2011

no baby teda zaujimave veci ste popisali...
@maxara ta tvoja sestra nema ziadnu zodpovednost,mysli len na seba,teda aspon ja mam z nej taky pocit ☹
@kafoditka a ty si skus lahnut s malym..

bambola
17. feb 2011

@maxara peti anie neviem co najskor ti napisat ☹ no najprv by som miska kopla do zadku nech sa trosku spamata. my mame maly byt takze my sa rozpravat musime sa sebe nevyhneme 😀
brana by ste trosku mali zapojit do domacich aktivit, kedze nie je na intraku a ani neplati ako na intraku takzeee pekne kazdu sobotu rano povysavat cely dom, umyt aspon jednu kupelku, ktoru pouziva, operku ti robit nemusi ale nech udrzuje poriadok a cistotu v dome 😉
neboj, to aj do debilne pocasie prispieva k nalade na vrazdenie 😠
no a tvoja segra....kapitola sama a osebe a to uz nenapravis a ako pise mirka, mysli len na seba asi zabudla , ze ma deti

bambola
17. feb 2011

@sarai ano este stale 😀 preco?

zuzik1983
17. feb 2011

ahojte
ja som aj rada,ze sa menej pise,aspon nemusim tolko docitavat 🙂
@maxara inak ja som tiez vecne nasrata na toho mojho muzika,ale co uz,uz ho nezmenim 😠 lebo on ked pride z roboty,tak je s malou dokopy 30 minut denne,aj to je hadam vela 😒 ked place alebo mrnci a ja jej napr robim jest,alebo cosi robim a nemozem od toho odist,normalne mu musim povedat,aby ju isiel na chvilku zabavit,lebo sam k nej nejde.alebo mu poviem,ci sa s nou nachvilu nechce ist pohrat,tak on len,ze vsak ona sa hra sama.a to nehovorim o tom,ze vobec nekocikuje,neokupe,neprebali, vnoci k nej nevstane a nakrmi len ked ja nachystam a poviem mu,aby jej dal jest 😒 ale inak ju ma rad,to sa zas neda popriet
tak uz som sa postazovala aj ja 😒 a uz viete,preco som tu neni castejsie,no neni casu,tak preto som aj rada,ze malo pisete,lebo chcem byt v obraze,len nemam kedy docitavat 🙂

gabika41
17. feb 2011

@maxara ..suhlasim s bambolou...ale si myslim,ze aj pre neho to asi nie je jednoduche,alebo uz je od sestry zvyknuty.....

@kafoditka ...gratulujem k vymesaciu....inak to Acka sa bojim aj ja,ja by som chcela zomriet stara a v spanku a aby sa o mna nemusel nikdo starat,lebo to uz potom nie je zivot....

zuzik1983
17. feb 2011

a my sa rozpravame strasne malicko,pride z roboty sadne k pc a hotovo,dokonca tam aj jedava 😒

bellablonde
17. feb 2011

no kocky, mate "veselo" 😒
moja princezna tiez strajkuje
uplne sa nam pokazil aky-taky spankovy rezim a zaspavanie je hotova katastrofa
a to este neskace v postielke! som zvedava, ake rodeo bude potom 😀
maleho petka som pocas obedneho zaspavania musela drzat za rucicku a hladkat, aby som ho udrzala v lahu...

next sa da objednavat aj cez
http://www.nextdirect.com/sk/en
to je objednavanie pre slovensko, naklady na shipping su tusim pausalne 5€, ale detailne som nepozerala, ci sa oplati viac nakupovat cez predajkyne na mimibazar preratanim na libry alebo priamo cez tuto stranku na eura

maxara
17. feb 2011

@mirka285 no tak to teda nema.. a najhorsie je, ze ona si to vobec ani neuvedomuje.. a ked jej to niekto povie, tak sa na neho osopi a normalne este v nom vyvola pocit, ze boooze, preco ja tejto chudinke utrapenej hovorim take skarede veci.. a ked mame vsetci taky nazor a pustime sa do nej viaceri, tak sa rozreve.. urazi.. a potom sa s nami dva mesiace nebavi a potom postupne navtirava a este my sme zli, ze ju nikto nelutoval dva mesiace 😠 🤐 ja uz som ticho.

@bambola no tak ma nasral znova.. lebo o 12:45 mame poradnu a on ma wfh a stale tvrdi, ze nemoze ist s nami.. ale pritom aj keby mal nejaku robotu, tak na obed moze ist kedykolvek, takze nehori a navyse sme objednani na poradnu vzdy tak, ze necakame, max ked je niekto pred nami vnutri 😠 ale ked on chce nieco napr na oblecenie pozriet, alebo nieco treba jemu vybavit, tak wfh newfh , vsetko pekne stihne.. a ze je od kompu aj dve hodiny nevadi.. 😖 a to som mu povedala, ze sa bojim ist po takej poladovici.. vraj nie je poladovica, ale ved vidim, nie? co som slepana?
A brano vie, co ma robit a ze ho pomoc v domacnosti neminie.. Kazdy den mi musi osobne 10timi rozvitymi artikulovanymi vetami porozpravat co sa cez den stalo, precitat nahlas Ninke a mne artikulovane jednu kapitolu z knizky dla vlastneho vyberu (ma rozcitanu danku a Janku) a urobit jednu domacu pracu dla mojho vyberu. Musi sa pripravit do skoly a zjest co je navarene. A potom este musi to, co povie michal.. a do toho sa uz ja nestaram..

maxara
17. feb 2011

@zuzik1983 ano, presne tak aj mm, akurat ze on v pohode prebali, aj zarobi mlieko, ale nekocikuje a nehra sa, len na povel a este sa stazuje, ze je android michal, ktoreho startujem povelom MICHAAAAAL 😠 tak ale ja by som rada bola, keby som nemusela androida startovat 😠 🙄

maxara
17. feb 2011

@gabika41 my sme sa stotisic krat spolu bavili, lebo on mal chudak veeelmi tazke detstvo a je dost zakriknuty..a on vie aj ine veci, ako mu sestra povie, alebo jeho jebnuty akozefoter.. on vie, ake su fakty a aj odpovede na preco.. proste vie toho dost.. A odkedy chodi k nam na vikendy (asi pol roka) tak sa uplne zmenil, rozkecal sa, vidi obcas aj povinnosti, vidi ze bez prace nie su kolace.. a vzdy ma moznost si vybrat. Zistil, ze 10 minut roboty a nasledne kludne ovzdusie je ovela prijemnejsie, ako opak. A uz ma dva tyzdne frajerku 😉

zuzik1983
17. feb 2011

@maxara a preto trochu zavidim babam,ktorych manzelia sa vedia o dieta kompletne postarat 😒

maxara
17. feb 2011

teraz vtira a vesia dva obrazy na steny, co som mu vycitala a ma ich nachystane uz asi 4 mesiace pod miestom umiestnenia, oprete o stenu

maxara
17. feb 2011

@zuzik1983 akoze mm vie, ale ked som doma, tak to vobec nepovazuje za nutne.. trosku sa pojrat a dovidopo.. ved som doma, tak nech sa staram ☹

bambola
17. feb 2011

@maxara no aspon jedneho chlapa doma sa ti podarilo zorganizovat 😉 ale tak on asi vidi aku ma matku a ze toto je pre neho lepsie, ci?
inac tm nechapem, pretoze mm ten by sa najradsej vlacil s nami vsade ale ja ho k lekarke radsej neberem aby nevznikol nejaky konfilkt 😀 😀 vsak a co mu vadi, ze vas odvezie a popocuva si od dokiny aka je ninka krasna a sikovna? kasli na to, asi dnes vstaval tiez hore ritou

maxara
17. feb 2011

@bambola co to? kde mas hlavu? 😲

bambola
17. feb 2011

@zuzik1983 moj to tiez vie ale neznasa obliekanie a vyzliekanie, chyta nervy na male dierky a gombicky a podobne 😀 😀 ked idem v sobotu do skoly tak ma mala pyzamovy den, na pyzamko jej len natiahne sveter 😀 😀 teda pokial nejdu von 🙂

maxara
17. feb 2011

aha uz ju mas 😕 🤐

bambola
17. feb 2011

@maxara aku hlavu? 😨 nejak mi blbne kon

zuzik1983
17. feb 2011

@maxara tak ten moj bol s malou sam asi jeden jediny raz sam asipred 3 mesiacmi 2 hodiny,aj to ked som mu volala som pocula,ako nikolka place 😒 ktovie,ci by sa vedel,keby na to pride...on by si to asi skor zariadil inak 🙂
@bambola ja tiez k lekarovi neberiem nikoho a idem najradsej sama

maxara
17. feb 2011

@bambola vobec by nemusel ist dnu 😒 a boli by sme tam aj s cestou pol hodinu.. velmi by mi ulahcil zivot, tak ale... nechaj, serem na neho.. dnes nevarim a nech sa dosere 😔

maxara
17. feb 2011

@bambola ano blbne kon, tak ti zmizla fotka

bambola
17. feb 2011

@maxara aby si sa nevratila a doma objednana pizza, len pre jedneho samozrejme 😀

bambola
17. feb 2011

tie deti su v tom nexte take krasne 🙂 inac, keby som kupila malej balerinky tak ma mm posle rovno do prdele 😠 mne nadava, ze ich nosim 😔 nieto este niekto komu sa vyvija nozicka

maxara
17. feb 2011

@bambola inak ano, Brano vie, co je jeho mama zac.. vlastne aj on nam vela povedal, take zakulisne.. je 100 rokov rozvedena a vcera som sa jej pytala, ci da brana do autoskoly, bude mat v maji 18 a ona ze naco? 😔 ved ano, je to logicke, v dnesnom svete zit bez vodicaku.. a este ked ona bude vo Viedni.. a na to povedala, ze ked mu to tato zaplati.. a pritom vie, ze on "podnika" a kvoli tomu, aby nemusel platit normalne vyzivne, odvadza nulove, resp minimalne danove priznanie a robi kadejake fusky nacierno.. 😠 a plati jej nejake hovno.. takze uuuurcite moze od jebleho ocka Brano cakat

lutsine
17. feb 2011

ahojte, dlhsie sme tu neboli...mali sme doma vsetci chripku,ale uz je to ok, maly ma uz dva zubky 🙂

bambola
17. feb 2011

hijoooooooooooo

sarai
17. feb 2011

@bambola ci to mas este stale tak casto v noci. mne sa zacala akosi budievat s velkym placom. niekedy nechce ani cicat, len ju musim zobudit, aby prestala plakat. inac by plakala stale.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre