Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
24. feb 2011

@meruska Aj v tej zime a v tom vetre? 🙂 ja akosi nemam odvahu 😝
@katka55 Ja pozeram Seherezadu 🤐 😵 😵 😵 😵

meruska
24. feb 2011

@karinnka ano, chodim stale...ale priznam sa ze dnes som ho len uspala na balkone a spal v tejto zime a vetre 2,5 hodiny vonku 😉

maxara
24. feb 2011

babyyy, som unesena, prijemne unavena a absolutne spokojna.. 😵 😵 😵

meruska
24. feb 2011

@maxara to znie podozrivo 😀 😝

maxara
24. feb 2011

@meruska 😀 bola som na brusnych tancoch po dlhej dobeee 😵

meruska
24. feb 2011

@maxara a to uz mozes? 😲

bellablonde
24. feb 2011

@katka55 jezis kati, patko je strasne zlaty, ze plazovy plejboj 😎 😵
kocky, ja tu lietam po byte ako striga na metle, upratujem, zehlim, mam vypnutu telku,
nic tam neni
ja tu ulizanu turecku zenu nemozem ani vidiet... neviem preco mam na nu nervy 😀 😀

nepoznate niekoho, kto by chcel macicku? budeme musiet dat nasu lilusu prec
idealne pre osameleho cloveka

bambola
24. feb 2011

@maxara uz chyba len orgazmus 😀

bambola
24. feb 2011

no idem si ja vklude s dietatom na ciciku kuknut ordinaciu, aj tak ma nejako boli hlava 😒 dobru

meruska
24. feb 2011

@bambola niekto kuka telku s vylozenymi nohami a niecim dobrym na pitie v ruke a ty s dietatom na ciciku 🙂

maxara
24. feb 2011

@meruska Frantisek povedal, ze pomaly a trosku mozem.. tak som sa setrila 😒 😵

@bambola na ten si musim este pockat az po kramoch 😒

meruska
24. feb 2011

@maxara tak potom verim ze si uplne vytesena, si sa venovala sebe a to je velmi fajn pre kazdu z nas

maxara
24. feb 2011

@meruska veru.. akoze videla som svoje ovisajuce sadlo, mlandrave telo, skakave brucho.. ALE bola som milo prekvapena, lebo som v kurze akoby som pokracovala v tom mojom a ide mi to super..

meruska
24. feb 2011

@maxara super 😉

mojalili
24. feb 2011

@merikac - ako sa vodi Emke? je to lepsie dnes?

Dnes som mala šicí den, konecne po 3 tyzdnoch som vytiahla nohy z domu. Sila som podlozku na sportak, aby aj v lete bolo sedenie v nom rpijemnejsie. Este to nemam, ale vyzera to takto nejako (foto),Krajsie latky nemali 😖
@maxara brusne tance su super relax... 🙂
Pripajam aj foto mojho vymyselnika.

https://www.youtube.com/watch?v=Xfn8cOnXBt4
adelaine
24. feb 2011

@mojalili jezisi, ten je uz velky a aky sibalsky usmev ma 😉 zlaty je,
a takisto sa mi lubi Patko v plavkach 😉

....a ozaj
koceny, ktora ste pridavali v minulost link na tu
babu co sije potahy do akehokolvek typu kocika?chcela by som nejako ozivit PP 😵

maxara
24. feb 2011

@meruska @mojalili ano, super je to.. velmi sa tesim, ze sa zacinam hybat.. dokonca zacinam aj citit telo..takze bude svalovica 😵

mojalili
24. feb 2011

@maxara neuveris, ale ja som isla len do mesta dnes, po 3 tyzdnoch doma a normalne ma bolia nohy, ze svalovica, tak neviem co povie telo, ked pojdem na Zumbu 😕
@adelaine Veru je velky a tazky 🙂

maxara
24. feb 2011

@mojalili no a si predstav, ze ja som sa pol roka nepohla 😒 😒

maxara
24. feb 2011

V roku 2012 má byť koniec sveta.
Ak chceš prežiť, príď na Slovensko.
Sme o 30 rokov pozadu. 🙂

bellablonde
24. feb 2011

haha to bolo dobreeee

monline
24. feb 2011

no aha aké srandičky sú tu 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/matazuzaniak...

gabika41
25. feb 2011

dobre ranko sa praje.... 🙂

maxara
25. feb 2011

Ranko damy...
ja som dnes nejaka trapne vytesena.. plna endorfinov 😵 😵 😵 jedny tanecky a ja som v riti..

@mirka285 Miruska co dnes robis? Chcem ti doniest hrniec a po ceste vyzdvihnut niekoho napr @bambola alebo @luludi a dojst k tebe na kavu, co ty na to? Nie nie je odpoved 😀 😀 😀 A ozaj, budem bez Ninky

noemarta
25. feb 2011

@bambola danovy bonus si moze teraz uplatnovat tvoj druh, to je cca 22 eur mesacne, a ked budes chodit do roboty, tak si to mozes uz aj ty. Ale ty si myslela asi nezdanitelnu ciastku na manzelku, hej je tam podmienka, iba manzelia, takze vas sa to netyka. 😉
@maxara ty ides vyletovat bez ninky, a kde ju budes mat, s kym????? ti nebude bez nej smutno???

maxara
25. feb 2011

@noemarta iba ked ma mirka cas, tak pojdem trajdat.. Ninka bude s ockom doma.. anebude mi smutno 😉

tinaki1275
25. feb 2011

dobre ranko babule..ja som zase nespala ☹ ,mala sice okolo desiatej po boji zaspala, ale zobudila sa o pol d ruhej a potom po cajiku zaspala do tretej a potom bol koniec ... 😒 nespala do po l siestej,odmietala aj mlieko a jednoducho demolovala postielku ..ja stale nemam pocit zeby ju boleli dasna.. ☹ona je proste extremne "ziva". ..o piatej som to vzdala a nechala ju v posteli s mm,uz som nevladala a isla som si lahnut do obyvacky ..a mm ju zase celu zatocil do deky aby sa nemohla hybat a do 5 minut mu zaspala a spala az do teraz.. 😒
dnes musim na kontrolu klbikov do nemocnice a trochu mam obavy ,je tu chripkova epidemia a aj H1N1maju pripady a je to hned vedla tej ordinacie kde ideme..
@maxara aj ku mne sa mozes votriet na kafe 🙂 joj ja sa chystam tiez dnes alebo zajtra malu nechat mm a niekam vypadnut ,lebo to uz absolutne nezvladam..

adelaine
25. feb 2011

dobre ranko 🙂
maxi, presne viem, o com hovoris, endorfiny robia svoje 😉
ja chodim cvicit 2x tyzdenne a citim sa potom rovnako, hlavne, ked uz vidim efekt 😉
ale rovnake endorfiny sa mi vyplavia, ked si kupim na seba nieco pekne 😵 hehe

maxara
25. feb 2011

@adelaine mna potom serie, ked si toho kupim vela 😀 ale teraz som este viac endorfinova, lebo som pol roka doma hlivela bez pohybu.. a teraz normalne taky krasny plynuly nabeh.. 😵

@tinaki1275 no jasne, odskocim si 😉 Pocuj Tinka a ty ju preco nezabalis do deky? Ja som to tiez Ninke robila, ked bola malinka.. deti to potrebuju niekedy.. ja som potom prestala, lebo ona tak nesibrinkovala rukami, takze v pohode.. Mozno to fakt Leia vyzaduje. Deti tak maju vacsi pocit bezpecia

adelaine
25. feb 2011

@tinaki1275 ja by som nesla :(
este k tym zubkom, aby ti aj ochorela :( to uz by bola prisilna kava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre