Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. jún 2011

baby tak ja som sa vratila z Tesca prave,akoze ja som si normalne musela ist kupit tie nocne vlozky,take mam kramy 😠 a malej som kupila nove sandalky,lebo tie 19 tky jej uz boli fakt male,dnes si Gabo rano vsimol,ze zacala v nich uz zle chodit 😒 a kocky ktore potrebujete topanocky pre deti,tak v Deichmane je 50% ZLAVA na vsetky detske topanocky,takze som prisla domov maximalne spokojna,Elefanten sandalky mame za 16 euri a navyse Linde perfektne sedia 😉

medved
17. jún 2011

@maxara Peti tu nestastnu postielku nejsom shopna zlozit a rozlozit ani ja, vzdy za mi zasekne poistka minimalne na tom jednom boku, ako teoreticky navod ovladam, je to tak, ako pise @bellablonde 😀 , ale na tvojom mieste by som pockala na tm, je to robota pre dvoch 😉
a ku vcerajsku, bolo fajn ako vzdy, a potvrdzujem, ze sme nic necitili 😀

zuzik1983
17. jún 2011

dobre ranko,
@kafoditka tiez prajeme filipkovi vsetko najlepsie 😉

medved
17. jún 2011

@mirka285 mi hovor ja som sa vzdy mame smiala ze pouziva mega nocne vlozky, a holt po porode si ich kupujem aj ja 😀

bellablonde
17. jún 2011

@mirka285 dik za info 😉

bellablonde
17. jún 2011

treba mi kupit petovi dalsie sandalky

meruska
17. jún 2011

@mirka285 tak fajne, ja som bola v deichmane vcera 😒 ale ktovie ci maju tuto akciu i v KE

mirka285
17. jún 2011

@meruska ja som vcera volala s @noemarta a mi to hovorila a som si myslela,ze to len tam kde ona kupovala a dnes som zistila,ze aj u nas je 50 %zlava,takze asi by to malo byt vsade...ma to veru celkom potesilo

meruska
17. jún 2011

@mirka285 a noe tam bola vcera? lebo mne nic predavacky vcera nespominali, a nevies plati to i na botasky?

mirka285
17. jún 2011

@meruska ano,ona bola vcera,normalne,to tam maly vyvesene,ze zlava ,vsetky mozne topanky boli zlacnene,aj tenisky..ja som chcela malej este jedny take uzavrete topanocky kupit,len uz bola 20 tka vypredana

zuzik1983
17. jún 2011

@mirka285 a nevies odkedy dokedy je ta zlava? by sa aj nam ,zislo,tie co ma teraz su LTT

zuzik1983
17. jún 2011

vlastne staci dokedy 😀

mirka285
17. jún 2011

@zuzik1983 to veru neviem. dokedy

aalexis007
17. jún 2011

@kafoditka Filipkovi prajeme všetko najlepšie k prvým narodeninkám 🙂

meruska
17. jún 2011

@mirka285 vdaka za info, ak sa podari, mozno sa tam dnes este raz odtrajdam 😀 vcera som popravde detsky regal len tak preletela, zhanam si na seba sportove sandale 😀 a je to doslova umenie 😠 minuly tyzden mi tie moje neocakavane dosluzili a teraz v sezone vraj uz nezozeniem(rec viacerych predavaciek)...som obehala vsetky hypermarkety a sportove predajne a uz maju len posledne kusy teda c. 4 alebo az 7,5 😠 ..a to mam chodit zvysok leta v botaskach??? nechapem ☹

princeznal
17. jún 2011

Ahoj holky,

chtěla jsem Vás požádat o takovou maličkost. Pokud se Vám líbí naše soutěžní fotka, tak jestli byste jí mohly dát hlas Soutěžíme o parádní nosítko Manduca pro našeho Tomáška. Předem mockrát děkuji za každý hlásek a přeji krásný sluníčkový den. ♥♥♥
Lucka
http://www.emimino.cz/souteze/foto/prejdi/fotka...

macik27
17. jún 2011

ahojte..moja malá už spí takmer dve hodiny to asi dorazil ten spánkový oblačik od @maxara ...takže dík 😀

@mirka285 super nabehnem pozrieť len či to platí aj u nás 😒 a moja malá má ešte len takú pidi nožičku že aj 18ky sú jej veľké 😀

maxara
17. jún 2011

@medved Dani, obavam sa, ze s tym nepohneme, lebo mm je doma a sme v koncoch.. obaja mame uz modriny na koncoch prstov a proste skusame, tahame, tlacime.. proste sila.. 😠 😠 😖

meruska
17. jún 2011

@maxara 🙂 u nas sa sklada postielka minimalne raz tyzdenne skoro od 3 mesiaca tak ja som v tom uz macher, pridem pomoct?

medved
17. jún 2011

@maxara Peti tak v tomto pripade plati ze nechajte to tak, a pustite sa do toho zase za hodku, uvidis, ze uz to pojde 🙂

maxara
17. jún 2011

@meruska no veru dobehni 😉

meruska
17. jún 2011

@maxara uz si obuvam botasky a bezim 🙂 aj tak mi ostali uz len tie 😠

zuzik1983
17. jún 2011

baby mam novinku 🙂 neviem neviem,ci sa nahodou nepridam k cigaretke 😉

kristip
17. jún 2011

@zuzik1983 waw, to by bolo uzasneeee 🙂 🙂 🙂

maxara
17. jún 2011

@zuzik1983 😅 no supeeer, co si si nasla aj palice? ci len tusak?

zuzik1983
17. jún 2011

@kristip 🙂
@maxara mam kadejake priznaky,ale mrchu by som mala dostat az zajtra.ale dnes som si spravila test a je tam ta druha ciarka taka ale fakt uuuplne slabulilinka a rozmazana,tak neviem.pockam do pondelka a budem robit druhy 😉

maxara
17. jún 2011

@zuzik1983 no super, tak drzim palciaky, nech je v pondelok tam 😉

kafoditka
17. jún 2011

caute... tak som sem nakukla a co to co to, dalsia tehulka @1983 na obzore?? 😉
@adelaine mati ja mam rovnako bolestivu ovulku, lavy vajecnik ma vzdy tak boli, ze ficim na brufene.. 😒
@gabika 41 gabi, tak nakoniec robime len jeden salat ale zato svetovy, vzdy ide na dracku 🙂 zelerovy:
1 velky por
1 konzerva ananasu
kukurice
zeleru ( vsetky tri veci musia byt z konzervy)
4-5 vajec natvrdo
40dkg hydinovej sunky
1majonezu
trosku soli, mlete korenie
Vsetky ingrediencie nakrajat na male kocky ( por na jemne kolieska) a vrstvit, NEMIESAT! je jedno, v akom poradi, dochutit solou a korenim. Nechat odlezat 24 hodin v chladnicke, az potom premiesat. my to podavame s bielou bagetou...

kafoditka
17. jún 2011

..a este raz vdaka za gratulky vsetkym!!! 😵 😵

noemarta
17. jún 2011

@kafoditka domi aj ja ho robim a navrch davam vela postruhaneho syru, je nenormalny ten salaaat !!! a prosim ta, kde kupujes zeler v konzerve, ja som mala naposledy este z polska ked som tam bola...
@zuzik1983 jeeej zeby dalsia tehu ???? sa tesiiiim.... ste sa baby nejak rozsupli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre