Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
17. mar 2010

Ufff Bella. No mne sa nastastie nic take nestalo. nam dali len zelezo. to asi preventivne kazdej zene po porode. ja som brala poctivo ale spolubyvajuca to vobec nejedla... ja idem zajtra s malou do nemocky. taaaaaaaaaak s ami nechce. uz nech je sobota a sme zase doma 😀

Inak to magne na co beriete???Viem ze pri malej som aj ja brala ale uz sa nepamatam ze preco...

zrzulka
17. mar 2010

Sunny a ty si mala problemy so srdcom aj pred tehu?

lenkaaninka
17. mar 2010

čaute baby 🙂
sunny tak gratulujem mne tiež kázal magneB6 3x denne lebo sa mi to stáve nepravidelne ale stáva ...neboj bude všetko dobré 😉

na záhu mám tums bez nich ani krok 😀
oacka parádna nevestička len čo je pravda 😵 😵
nové žienky vytajte a idem vás čítať pomalyčky

a ozaj konečne mi polovičiak povedal nejaké meno okrem vladimíra že patrik tak celkom fajn a ešte čakám na dalšiu variantu nejakého mena 😉

bellablonde
17. mar 2010

Ahoj Zrzulka,
magne na úľavu pri bolestiach, tvrdnutí, kŕčoch... celkovo uvoľnuje

Ako zvláda Michaelka pobyty v nemocke? Božinku, veď tá už musí byť taká zvyknutá na biele plášte ... 😔

zrzulka
17. mar 2010

Leni aj ten moj chce patrika 😀

zrzulka
17. mar 2010

Aha, pri malej som mala opuchy aj krce ...Viem ze som to brala dost dlho. ja mam asi sklerozu...ked si to uz nepamatam

Bella mala to zvlada celkom fajn to len ja som taka z toho. ona si to zatial neuvedomuje. Akurat po narkoze je vzdy taka zblbnuta ze odmieta aj ocka...Chce len mna, nikoho ineho.... A na biele plaste nie je zvyknuta. Ona staci ked vidi fonendoskop, este jej ani nic nerobia a uz place ako diva.... ked bola malinka tak ma kazdy ubezpecoval ze zabudne na vsetko co si prezila ale podla mna nezabudla. neviem ako to ma v tej malej makovicke "zafixovane"...

katty17
17. mar 2010

zrzi, my mame na plane sa dat fotit fotografkou cca o mesiac. uz som sa dohadovala s fotografkou. odporucam ti ju 🙂 ak chces, poslem ti na nu link. mozes si tam kuknut jej pracu, ale tehu tam nedavala. mamicky velmi nechcu zverejnovat fotos 🙂 dokonca ma v cene tvoju komplet vizaz. cez vlasky, licenie, atelier. pred fotenim sa este stretnete aby ste prebrali ako si predstavujes atelier. kocke naposledy robila atelier akoze spalna 🙂 ...

zrzulka
17. mar 2010

Katty jasne daj link...

zrzulka
17. mar 2010

ja chcem fotit hlavne pre to ze pri malej mam zdokumentovany kazdy tyzden brusko a teraz? mam asi 2 tehu foto. tak nech ma aj maly pamiatku....

bellablonde
17. mar 2010

KATTY please môžeš aj mne poslať kontakt do IP? Znie to skvele. Už vidím, že budem mať problém prehovoriť manžela na spoločné foto... ak tak by som išla aj sama, však čo.. 🙂

katty17
17. mar 2010

poslem vam obom do IP. mozno ju aj z pocutia budete poznat. je velmi znamou fotografkou, najma svadobnou. a navyse je tak neskutocne uzasna ako zena. ved na stretku s nou uvidite. 🙂

zrzulka
17. mar 2010

Bella nerad sa foti? 😀 Ja som uz predostrela ze by som bola rada keby sme mali aj taketo foto... zatial sa nevyjadril...

bellablonde
17. mar 2010

on je výborný na momentkách 😵
akonáhle vie, že sa cielene ideme fotiť, neni to proste vončo

ešte svadobné fotenie celkom v pohode zvládol, ale to bola veľká zásluha fotografa 😀 😀
ale také že napríklad navrhnúť mu obliecť si biely oblek alebo niečo extravagantné (topánky, tričko) ... nehrozí 😝 😀 😀

tutifruti
17. mar 2010

Zienky no krásne nevestičky ste boli....
Kafo: tá fotka, kde si sama a akože voniaš kyticu, normálne ako z reklamy 😉

Dnes som bola s Dory u doktorky, má nejaký škaredý kašeľ... A keď som ju učesala, tak jej Alžbetka vraví: No krásna si... A Dorotka: Nie ja nie som krásna, ja som múdra.... 😀

Ináč Zrzulka si sa pýtala, že čo do kočíka.... No Dory sa narodila v apríli, tak sme sa kočikovali v tom najväčšom teple 😝 , takže som do kočíka kúpila froté uterák v rovnakej farbe ako sme mali kočík... Ked som jej dala deku bola spotená ako myš... 😒 Dokonca ani čiapočku a klobúk som nedávala /keď nefúkalo/, lebo aj z toho mala mokré vlasy....

kafoditka
17. mar 2010

Tak kocky, akurat som sa vratila z nakupov v ziline. A velmi sa vytesujem, lebo som si po dlhom case urobila radost a nakupila veci pre seba. Tricka, tielka, topanky, teplaky a krasne saty. Dala som na radu MIRKY a zasla do Gate-u a oplatilo sa. Tielka po 6 eur, teplaky po 8eur.. Prave som robila mame promenadu v novych veciach 😀 😀

Nasla som u nas paradny obchodik s detskymi vecami - krasne kusky maju za smiesne ceny, v piatok pokracujem v nakupoch 😉

MIRKA... opalena som bola do svadobnych siat originalne, my sme mali totiz predsvadobnu cestu pri mori a vratili sme sa 3 tyzdne pred svadbou 😉

kafoditka
17. mar 2010

KATTY... prosim prosim posli link na fotografku aj mne, DAKUJEM 😉

oacka
17. mar 2010

tak som späť s novým három... dobrý striih,ale čudesné vyfúkanie... nevadí,to sa zmyje. Karinnka,ja chodím tu na KVP o dva vchody nižšie od nás, som spokojná,teraz som tam bola síce ledn 2x, na 1x mi robila melír a dobre to dopadlo. aj teraz ok. platila som 7,80. no nekup to... 😀
bella,krááááááááásne fotky!

strasska
17. mar 2010

oacka, inak aj ja chodim ku kadernicke na KVP, aj ku kozmeticke. Predtym boli vo vchode, teraz su na urade vedla seba 😉

oacka
17. mar 2010

hej,aj tam som bola párkrát,tam to vlastní taká červenovlasá pani,nie? ja som sa bola strihať u jej kolegyne, dobre ostrihala,ale dlho to trvalo a dosť drahé... v porovnaní s inými..

mojalili
17. mar 2010

Ahojte kočky,
KARINNKA - moja, ja som tiez pri sebe a veru sa mi na sebe nepacili ziadne saty. Vydavala som sa druhy raz uz, a nevahala som si dat opet svadobne saty, takze kludne....tu je moj album.. http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Kočky, uz nech som na materskej, nebavi ma uz chodit do prace, v noci sa nevyspim, co stale cikam 😒

oacka
17. mar 2010

rozkošné fotky, mojalili, no ale to tvoje dieťa teda nemá chybu! to je rodená modelka! zlatá!

katty17
17. mar 2010

mojali, velmi sa s manzelom hodite k sebe. 😉 . mala je ina herecka. pekne ksichtiky dokaze vystruhat 😀
a musim povedat ze si si vybrala velmi pekne saty. pristali ti.

sunnygirl
17. mar 2010

Ďakujem vám veľmi pekne za povzbudenia.

Ja som tomu maličkému dnes ráno dohovárala, že maminka sa posnaží byť čo najzdravšia, aby sme obaja boli v poriadku 😨

Nie pred tým som nemala problémy so srdiečkom, ale ja som nikdy aktívne ani neaktívne necvičila ani nešportovala, takže som si to nemala ako všimnúť, ja najviac tak prechádzky po lese, zbierať hríby.

To magne B6, ešte prekonzultujem s gynekológom a potom ho začnem papať, ale magnézium budem 3x denne a či budem mať cisársky, tak to až na poradni, teraz som sa v podstate rozprávala s internistkou.

Práve varím hŕstkovú polievku a neviem ktorá beťárka mi tu chcela robiť chute na kačaciu pečienku a bóóóóóóže zvrhlo sa to na treštiu pečeň, skoro som odpadla 😅

idem kuknúť tie vaše svadobné fotočky 😉

aalexis007
17. mar 2010

Ahojte, ja som včera bola na kontrole. Pila som glukózovú vodu. Dalo sa to vydržať. Nebolo to až také strašné. Ale najlepšie na tom všetkom bolo, že keď som sa mala po 2 hodinkách vycikať sestričke do pohárika - tak ako naschvál mi neško. No skoro ma porazilo. 45 min. som sedela v čakárni aby som zo seba niečo dostala. Nakoniec sa to aspoň trošku podaril- samozrejme nie v tej čakárni 😀 No horor ☹
A najbližšie ma sestrička objednala až na 20.4. - to sa mi zdá byť nejako neskoro - nemyslíte?

oacka
17. mar 2010

alexis,ja som bola na poradni 11.3. a na ďalšiu iddem 15.4. vždy ma tak po mesiaci objedná. a ktorý týždeň si ty presne? nejako skoro vás na tú glukózovú vodu berú... ja mám ísť až po ukončenom 26tt.

oacka
17. mar 2010

ja nejdem k mojmu doktorovi,ale do labáku na Rastislavku budúci týždeň. a teraz soom čítala v nejakom časopise, že by mali správne krv brať 3x nie len 2x, tak som zvedavá,ako to bude. obávam sa,že ja tak dlho o hlade nevydržím a príde mi zle...

aalexis007
17. mar 2010

Oacka: aj mňa doteraz objednávala sestrička tak po mesiaci ale teraz to vychádza až po 5 týždňoch a to už mali byť kontroly teraz aj každé 3 týždňe. No neviem. A do včera som bola na konci 24 TT.

mojalili
17. mar 2010

AALexis - poradna ma byt kazde 3 tyzdne, potom kazdy tyzden, takze je to dost neskoro...

SUNNYGIRL - ak ti chcu dat lieky na srdiecko, iste vedia co robia, aby si tehotenstvo pekne zvladla so srdieckom. A cisarak - neboj, este sa to moze pekne zvrtnut....musia ta sledovat, aby ta ochranili aj babatko. LEn treba klud, ziadne stresy...mozno po porode tie problemy prejdu....Drzim palceky, aby to dobre dopadlo. 😉

KAtty . Oacka - dakujem za pochvalu fotiek. LILI sa veru vie riadne xichtit....pozrite, aky xicht urobila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... . To bolo po vystupeni mojich deti v skole🙂
KAtty - saty - moc som experimentovat nemohla a taketo som si predstavovala. Boli stihanute priamo z vystavy svad. siat. Biele som nechcela, kezde islo o druhu svadbu...

kenan
17. mar 2010

Ahojte babule 🙂

tak zasa hlasim po dlhsej turbulentnej dobe 😒

po crevnej chripke maleho som ju dostala aj ja a to tak, ze som musela na tri dni do nemocnice 😝
radsej uz nechem hovorit, ze sa mame lepsie, stale sa na nas nieco prilepi ☹
ku vsetkemu sme nedostali ani miesto v skolke, takze budem z oboma deetickami doma 😕 , este si to neviem predstavit, no vsetko zle je na nieco dobre...

hlavne ze na velkom sone dopadlo vsetko dobre, organy su dobre vyvynute a cakame dievcatko 😀
aj fotecky som pridala do albumu 😵

tak sa mi zatial majte a snad sa na buduce pridam do nejakej diskusie 😖

miki060707
17. mar 2010

ahojte, mojalili, krááásne fotečky, vydávať sa, keď máš už dieťa nieje tiež na zahodenie, taká princeznička v šatách ako Vaša Lili na svad. fotkách 😉
no ja som pri prvom tehu pila vodu v BA a dve hodky som čakala a to mi zobrali krv pichom z prsta a po dvoch hodkách zas, tak som vedela, že cukrovku nemám v ten deň, a teraz mi to tak za mesiac zoberu predpokl,ale to doma si vypijem vodu, tak o 6 h, a za dve hodky mam prisť na poradnu a zoberu mi krv a hned idem do poradne, tak sa tešim, lebo nemusim čakať už od pol 6 v čakárni a zoberu ma ako pridem...
ale výsledky budem mať až o pár dní, čo je blbé, ale hadam to nebude zlé, lebo som čítala, že jedna mala cukrovku a mesiac bola v nemocke, to si teda neviem predstaviť.....
inak ja niejako preorgan. byt, z prechod. chodby chcem spraviť obyvku a z velkej izby, kde spíme a máme obyvku, chcem len čisto na spanie a na hranie, nechcem tam mať telku, síce pri malej sme kukali aj telku, ale teraz budu dve deti, tak nech je klud, keď budu spať a aj ked k nám niekto dojde nemusime v kuchyni sedieť, ale na sedačke, tak to meráme, lebo chodba nieje malá, ale úzka....no musime niečo vyšpekuluvať.. 🙂 a teraz rozmýšlam, čo na večeru, asi si spravim krupičku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre