Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
30. apr 2010

ja odkedy uzivam zelezo, tak mam taku redsiu stolicu a tiez idem niekedy 2-3krat na WC....podla mna to je ok, ked nemas bolesti alebo dalsie tazkosti...

kafoditka
30. apr 2010

katty17 - ja objednam tu smotanovu, lebo aj autosedacku romer mame smotanovu a kocik cerveny, tak nech mi to tam nehra farbami.. a teraz je zlacnena z 26eur na 19.. myslim tu prechodnu, nie letnu 😉 Dodacia lehota je cca 2 tyzdne. Dnes mi akurat poslali mail z pampyshopu, ze zasielka mi pride do 2 dni, tak sa vytesujem.. operem to a mozem pomaly skladat postielku 🙂

kafoditka
30. apr 2010

katty.. a kedy pojdete kupit spirita do BM? Ci cakate, kedy vam zavolaju, ze prisiel tovar?

agika1982
30. apr 2010

silvika,jedine co uzivam je calibrum materna....nic ine....dneska sa citim nejak divne...a ked sedim a postavim sa,musim si chytit brusko,bo mam trochu krce....juj baby ved ja som jak gula,uz som nabrala 18 kil.....

agika1982
30. apr 2010

a dalsia dilema..asi to vyznie blbo,ale ako si ukladate vecicky pre malu? bo mam aj tensie aj hrubsie,vecsie aj mensie....neviem si v tom najst system

silvia.vesela
30. apr 2010

ja si ich este neukladam nijak, lebo s manzelom mame teraz rozbombardovany byt, a bude to hotove asi az koncom maja....tak ja az potom nastupim s triedenim.
A myslim, ze by som si to poukladala tak, ze tie najmensie veci k sebe, samozrejme tie, co bude mat male v lete, potom hrubsie, tiez tie najmensie velkosti a az potom tie vacsie..
uz sa neviem dockat, kedy to bude robit, lebo u nas je este taky chaos.....uz mame sice skoro vsetko nakupene, ale aj tak.....uz by som to rada mala hotove...

silvia.vesela
30. apr 2010

agika, a nezjedla si nieco z coho mozes mat taketo krce?

katty17
30. apr 2010

kafko, pojdem sa na buduci tyzden opytat do BM ohladne dodavky kocikov. dam vam vediet co mi povedia, ze kedy dorazia tie vase 🙂

agika1982
30. apr 2010

silvia ani nie,ono tie krce su slabe.......takze je to ok.....a vcera som bola v poradni,takze pohoda...len mam zhorsene vysledky na stitnu zlazu

alllexa
30. apr 2010

Ja si tam tiez chcem kupit kocik, ale vybrala som si kombinaciu, ktoru maju - fialovu. Nechce sa mi cakat, kym to pride. V podstate som tu fialovu aj chcela...

nina88
30. apr 2010
katty17
30. apr 2010

alexa, tiez som chcela tu fialovu, ale ta mi doma nepresla 🙂 tak sme dali komprosim na cerveno ciernu kombinaciu 🙂

mirka285
30. apr 2010

allexa ale mne sa zda ze to je tak ze kociky tam maju vystavene z kazdej farby len jeden kus,a ten ked sa preda cakas tri mesiace na dalsi....

katty17
30. apr 2010

nina, to je vazne otrasny pripad :(

silvia.vesela
30. apr 2010

kocky, ja som uz aj naobedovana, manzelik mi urobil cestovinky! 🙂

agika1982
30. apr 2010

baby dala som si nove fotky do albumu...hehe aj to moje velike brusisko xixixi

kafoditka
30. apr 2010

...nuda velkaaaa.... no idem sa poflakat do eurowei, sice sama, ale aspon zabijem den... Paaa

silvia.vesela
30. apr 2010

agika, krasne brusko mas. 🙂 aj tie biele nohavice su super, kde si ich kupila?

agika1982
30. apr 2010

silvika v trnave v arkadii.....uplne su paradne,letne.......vyborne sa v nich citim

katarinka_m
30. apr 2010

Ahojte, tak sa hlasim do klubu juloviek. Citam vas od zaciatku, ale nestiham aj pisat.
Maxi, prosim ta, mohla by si ma pridat do tabulecky? Mam uz starsiu dievku (7 r. - Viktoria) a babatko cakame 24.jula.
Mal by to byt chlapec. Asi Martinko :0) A rokov mam dost - 36 😒 Vdaka.

monline
30. apr 2010

agika- super bruško, pekná výbavička

mirka285
30. apr 2010

Katarinka vitaj 🙂 Agika tie gate sa aj mne pacia,a veru super brusko 😉

monline
30. apr 2010

ahoj katarinka- tuším stále som najstaršia, ja mám už 38

mirka285
30. apr 2010

Kafko ja som si uz od nudy nalakovala nechty na nohach aj rukach,idem urobit Tomasovi obed,za chvilu sa dovali zo skoly..

monline
30. apr 2010

ako to vyzerá v tej eurovei cez víkend? v sobotu trebárs? nie je to tam prepchaté? neznášam davy ľudí, ale chcela by som tam pozrieť, potrebujem si kúpiť letné nohavice, niečo také ako má agika tie biele...sú tam také obchodíky?

janka256
30. apr 2010

ahojte kocky 🙂 prave som aj ja pridala do albumu svoje brusko ak chcete tak kuki 🙂

miki060707
30. apr 2010

ahojte, boože, ja som nevedela o nijakom veltrhu, až dnes sme to čítali v novinách a hned som si išla hladať spoje, to 4D ma zaskočilo, že zadara tam bude a ešte som na takom veľtrhu nebola, ale bohužial som nešla nikam, lebo mala začala vymýšlať, takže nič, aj manžel je v BA, by sme sa tam stretli, ale teraz čítam, že na ten ultr. sa musi tel. objenať, lebo je tam vela záujemcov, tak tam skusim zavolať, či maju volne a by som tam s manželom šla, no budeme dlho cestovať, tak do dvoch hodiniek, síce nechcem nič kupiť, lebo všetko máme a peniazkov nemame nazvyš, ale len tak sa kuknuť a trošku odrelaxovať, lebo šak nikam nechodim, len doma som zavretá, inak pre nás je vstupné 3eura...

silvia.vesela
30. apr 2010

agika, dik, fakt su super. Ja tiez potrebujem nieco take letnejsie, lebo mam len rifle a cierne nohavice...a v tom mi uz je horuuuuco. 😠

janka, krasne brusko mas. 🙂

katkaking
30. apr 2010

Ahojte,
Agika, pozerala som tvoj album, ale mas poriadne brusinko, krasne...ja som mala take velke pri Dominike, teraz mam omnoho mensie, som v 31 tt a mam take, ako ty na foto z 23 tt...

Baby, mam otazocku...pri zube sa mi spravil taky akoby hnisavy vacok a neviem co s tym. Kym som brala antibiotika na to, bolo to celkom ok, ale teraz je to zase dost zle. Mozem si dat teraz vytrhnut zub? Lebo moja zubarka ine riesenie nevidi, no aj ona sa trochu boji trhania v takom "vysokom" stadiu tehotenstva...nemate niektora skusenosti? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!

bellablonde
30. apr 2010

kati, trhat neeeee - to je posledna moznost 😠
ja som mala take nieco a robili mi resekciu - prereze sa dasno, hnis ide von a dasienko sa necha pekne uzdravit... pripadne este raz doliecit lokalnymi atb a zubok je zachraneny 🙂
a inak zubok ako taky mas zdravy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre