Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
10. jún 2010

ok dakujem @katy1979 😉

maxara
10. jún 2010

@janulienocka to znamena, ze je hlavicka babatka uz v cestach, teda je babo uz tak nizsie, pripravene.. moje je este vysoko.. ale nizsie sa babatko dava aj 5-6 tyzdnov pred porodom.. ale aj menej samozrejme.. skratka ze nalieha je info, ktora je v deviatom mesiaci normalna.. 😉

@agika1982 podla mna mas len vela vody.. sa ti vela zachytilo a co tu baby co porodili pisu, ze sa po porode potia o dost viac, tak to je asi preto, ze tu prebytocnu vodu teraz dostavaju von, kedze pri porode si vystacili s mensim mnozstvom..

agika1982
10. jún 2010

@maxi ja tiez pevne dufam,ze je to hlavne voda......bo nemam pocit ze by som to s jedlom prehanala.....

izira
10. jún 2010

Ahojte baby. Tak sa idem vyzalovat. Som mala ist dnes do poradne a moj lekar opat neordinoval (to sa mi stalo tento tyzden uz druhy krat)...Strasne...:(
Tak teraz neviem, mozem cakat do buduceho tyzdna...som z toho normalne smutna.

katy1979
10. jún 2010

hej po porode by mala aj voda zmiznut aj opuchy akurat ze sa prsia naleju a budu dost tazke.
a to hej tiez som sa po porode v porodnici strasne potila hlavne pri kojeni to zo mna totalne lialo. zevraj to je hormonmi

maxara
10. jún 2010

@agika1982 nie, tak tieto nekombinujem.. a tie na tlak uz ani jest nebudem a tu jednu co som si vcera rano dala, som aj vyvracala, kedze ma chytili tie krce do brucha.. tak mozno ani nestihla zabrat..

@katy1979 no a ja som sa ho pytala, ze ci bol s nejakymi kravatakmi okolo druhej niekde vonku a vraj nebol.. 😒 mozno si si ho pomylila.. nie?

drievko
10. jún 2010

Aj ja musim este 2 t potianut ,ale uz je to na nevydrzanie!
@mojalili moja Vanesska sa narodila o6tt skor a nebrali ju ako nedonosenu a nebola ani v inkubatore to je asi indi.ako sa to malinkate aklimatizuje! inak ja som kupila aj zopar malinkatych veciciek vel. 50

katy1979
10. jún 2010

maxara ja mam pocit ze to bol on. mal vcera oblecenu koselu?

saperlipopette
10. jún 2010

@maxara dobry typ 🙂 ono to v podstate neznamena nic, slovo zo starej francuzstiny...teraz sa pouziva ako nahrada za taku jemnu 'nadavku' (je to povazovane ako za take detinske slovicko, cize vobec nie vulgarne)..no dost tazke na vysvetlenie 😖

maxara
10. jún 2010

@izira a ako to ze neordinoval? zavolaj tam a dohodni sa, urob bordel.. ja by som urobila.. ked ma dovolenku,ma to tam mat vycapene..

maxara
10. jún 2010

@katy1979 no on nosi bezne kosele a nohavice, ale take lezerne alebo sportove skor.. on urcite nemal kravatu, ale niektori jeho kolegovia mavaju kravaty, tak preto som myslela, ze hadam aj hej..

izira
10. jún 2010

@maxara nuz on niekedy zvykne mat "neohlasenu dovolenku" - to znamena, ze nepride a nikto nevie kedy pride...:( tak zajtra to skusim opat, ak nepride uz asi budem chodit len k porodnikovi do nemocnice...

maxara
10. jún 2010

@saperlipopette no pokus sa o vysvetlenie.. nieco ako trdielko?

katy1979
10. jún 2010

@maxara taku bordovu koselu ci co to bolo za farbu. no kravaty ti dalsi dvaja myslim ze nemali ale sako jednoducho nie v rifliach. ja neviem ja by som aj ruku do ohna dala za to ze to bol on.

maxara
10. jún 2010

@izira no tuto neohlasenu by som ja veru nahlasila.. by som sa tam netrepala .. on tam ma mat aspon sestricku, ktora poda info, kde je, preco tam nie je a hlavne kedy bude najskor.. na toto som ja strasne zla.. ja som kvoli tomu odisla od mojho predosleho gyndasa.. ma nasral..

izira
10. jún 2010

@maxara ved to... aspon sestricku ma zlatu, je z neho cela zufala.... 😒 tak som sa s nou dohodla a uvidime, ci zajtra nieco poriesime. Snad sa mi podari dovolat do nemocky a dohodnut termin aspon tam

saperlipopette
10. jún 2010

@maxara hmmm...takto ma chces trapit? 😠 Hugh Grant to pouzil napriklad vo filme 'Laska na prvy pohlad v Notting Hill' ked preskakoval cez plot v parku a nejak mu to neslo, a Julia Roberts sa na tom velmi bavila.. ale netusim ako to bolo prelozene v slovencine) - trdielko nie je presny preklad, ale je to v tom zmysle 😕

maxara
10. jún 2010

@katy1979 no neviem.. musela by som sa spytat, aku mal, lebo dnes isiel v kratasoch a tricku a sandaloch, lebo ze sa vraj potil nenormalne, ale vcera mal myslim, ze nejake svetle nohavice a tmavu koselu..
a inak ma jedneho kolegu, ktory je z tych vyssie postavenych, cize chodia viac tak slusnejsie dorichtovany a on sa tak podoba na mm, ze ja som mu minule kyvala, ze tu som a ked som prisla blizsie, ze jeeej cau.. 😀 mohol to byt aj on

maxara
10. jún 2010

@saperlipopette nie, nechcem ta trapit.. ved je kopec takych slov a fraz, co sa doslovne nedaju prelozit 🙂

katy1979
10. jún 2010

@maxara no zeby ale je to mozne. ale tvojho draheho usmev si pamatam. hej tmava kosela a svetle dlhe nohavice to by sedelo. tak ale ked hovori ze nebol vonku tak asi nebol.

saperlipopette
10. jún 2010

@maxara ved ja iba zartujem 😀 Skusim sa vecer spytat draheho, ze ci sa to da nejak prelozit a ak hej, urcite dam vediet! 😎

katy1979
10. jún 2010

saper je v preklade podryt, podkopat, podlomit.

lela1809
10. jún 2010

maxi: jaj to mu nemozem urobit 🙂 no sranda by bola 🙂 a tie fotky co mas na tej hojdacke su super 🙂

kocky kolko moze byt mala otocena dolu? lebo mne dok hovoril ze je uz otocena asi 3-4tt dozadu....

maxara
10. jún 2010

@katy1979 no na druhej strane som sa ho to spytala o polnoci, ked isiel na zachod a ja akurat spat 🙂 tak mozno si ani nepamatal.. neviem.. no ale mas pravdu, jeho usmev je nezabudnutelny 😀

@saperlipopette oki, spytaj sa a daj vediet 😉

@lela1809 otocena moze byt kludne od zaciatku az dokonca, dole hlavou myslim..

katy1979
10. jún 2010

maxi ale ak sa tak podoba na sefa tak je to mozne ze som sa sekla. ta to je jedno. kebyze sa mu prihovorim a nebol by to on to by bol trapas 😅

maxara
10. jún 2010

@katy1979 😀 😀 😀 to by ma potom pobavilo.. a ten tvoj toho mojho nepozna?

tu fotku som nasla a on si tam prirobil cierny stvorcek, tak mam ju pridat?

maxara
10. jún 2010

tak pridam aj jednu moju, take mi robi pri kazdej prilezitosti 😀

bihan
10. jún 2010

Saperlipopette je slovíčko, ktoré bolo kedysi používané ako "medzislovo"... niečo ako "ach, ejha", neskôr sa trošku transformovalo a používalo sa ako eufemizmus domácej nadávky.. čiže niečo ako "dokelu", "kurnik šopa".. nič to neznamená, je to len tak na uľavenie.

Sorry, za vpád 😅, občas k vám nakukujem a toto náhodou viem 🙂

maxara
10. jún 2010

a taketo mala Maxinka (nas pes) steniatka.. ta vacsia sisata bledohneda je Siska, ta uz umrela 😒 a ja som tam este s okuliarmi 😎

maxara
10. jún 2010

@bihan jeeej super, diky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre