Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. sep 2010

@boddez mirka má pravdu, ty si malú vypipleš a jej "matka" ti nedajbože začne robiť po pár rokoch problémy... to by bolo hrozné.... držím ti palce! a podobá sa na teba? lebo naše nádherné dcéry sa strašne podobajú na tatov! 😉

merikac
26. sep 2010

@katka55 nevyznam sa v tom,,ale ved ak nie si spokojna s lekarom,nik ta nemoze drzat u neho zvysne mesiace 😲

katka55
26. sep 2010

@merikac mna tiez prepustali narychlo domov o den skor 🙂 a kedze som uz nemala lozko a musela cakat na prepustacie spravy, tak som pomahala doktorke s babatkami, co mala na vysetreni 😀 som jej ich vyzliekala 😀

merikac
26. sep 2010

@katka55 parada,,mne dali prepustacie spravy az na druhy den, ked som s malou prisla na ockovanie 😀 - celkom zaujimave zhodne okolnosti 😉 - az teraz som sa prizrela na vek,,,wou,,vobec nevyzeras nan,,maximalne by som ti hadala 25 😉

adapa
26. sep 2010

tinaki1275 nám robili aj ultrazvuk.Dali nám Bebu AR.Malý začal vygrckávať až keď mal 2 mesiace.

katka55
26. sep 2010

@merikac ooo, dakujem, to potesi 😵 ale tebe by som tiez nepriradila 14 rocneho syna 😉

boddez
26. sep 2010

@oacka vravim ma s nou zakaz styku a nikdy by som nedovolil aby s nou mala akekolvek pravo...hmm podoba sa vraj velmi..no neviem dam sem nejaku moju špatnu fotku na porovnanie?.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
26. sep 2010

@adapa dik , mne doteraz negrckala vobec,hadam raz alebo 2x za celych 12 tyzdnov ale od vcera je to po kazdom jedle a to aj 1,5-2 hod po jedle ,a aj ked nie vela..predsa len..a je strasne nervozna...

merikac
26. sep 2010

@katka55 😀 jak sa vieme potesit, 😉 ,,ani muzi nedokazu hodit taky kompliment, pokial im nejde o nic 😀 😀

mirka285
26. sep 2010

@boddez jasne daj,my sa tiez kazdu chvilu fotime a hadzme to sem 😀

katka55
26. sep 2010

@merikac presne tak 😀 a teraz mozem ist spokojne spat, ze jaka som dobra 😀 dobru noc

adapa
26. sep 2010

tinaki1275 Aj Lukáško bol veĺmi nervózny.Keď nám zistili reflux,tak som pridávala Nutriton a potom som prešla na AR mlieko a malý je kľudnejší.A hlavne už negrcká a začal sa viac usmievať.

tinaki1275
26. sep 2010

@adapa no obavam sa ze to bude reflux...pockam este 2 dni a potom pojdem k doktorke ak sa to nezlepsi...ozaj aj my zacala viac slinit posledne dni...ma to suvis?

mirka285
26. sep 2010

@tinaki1275 nema,aj my uz asi tri dni neuveritelne slintame 😒

merikac
26. sep 2010

@mirka285 aj mala zacala slintat,,dnes som uz normalne rozmysla, ze jej dam brindak,,lebo som ju uz aj prezliekala,tak sa doslinila 😀

tinaki1275
26. sep 2010

@mirka285 no ja neviem..uz mi asi sibe..hladam suvislosti aj tam kde nie su.. ☹

mirka285
26. sep 2010

moja aj bublinky robi 😀 a dala som ju na deku,postavila som nad nu hrazdicku nech sa zabava a ona ju zacala okusovat 🙂 a ked jej dam kusatko tak s tym nevie co ma robit....

tinaki1275
26. sep 2010

@mirka285 tak u vas uz idu zubky..u nas asi este nie,okusovanie sa zatial nekona...ale brala by som radsej zuby ako reflux.. 😒

mirka285
26. sep 2010

sama som zvedava,lebo az teraz zacala slintat,ale zase moj Tomas mal prvy zub vonku v 4 mesiacoch...

tinaki1275
26. sep 2010

@mirka285 boze tak skoro?no a ja som si myslela ze to zacina tak 5-6 mesiac..no uvidime..
prajem dobru noc...

boddez
26. sep 2010

@mirka285 no nech sa páááči... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

merikac
26. sep 2010

@mirka285 ema zrazu z jedneho dna na druhy prisla nato,ze co chyti,moze dat aj do ust,,,a je jej jedo co,,,deku, plienku,,aj moju ruku 😀 .........ale dasienka ma v pohode,nevyzera, ze by jej mali ist zubky,,,,
@tinaki1275 ale to, ze ti zacala zrazu vygrckavat, neni ok,,,,radsej sa porad s lekarkou,,,,,,,,,,

baby dobru noc,,,,idem do pelechu- sice este vysmazam rezne rano mm, na cestu,,ale uz mam posledny kusok,,dam sprchu a pak kojim,hadam to do 24 stiham

monline
26. sep 2010

@mirka285 nemusia to byť zuby..to ze viac slinta je z toho, ze si picha ruky do pusy a v slinach sa vytvaraju protilatky na tie bakterie, tak aby ich vyplavila, tak viac slinta.

bambola
26. sep 2010

@robika nastastie v noci nam spava pekne (klop klop) zaspava zatial sice na prse 😠 ale snad aj to casom vypipleme. spi vkuse 6 hodin a potom dalsi 6 s dvoma kojeniami. to len dnes mala taky zly den, ze bola taka unavena a nie a nie spat. no dufam, ze to nebude pokracovat 🙄 len mohlo by prestat liat pretoze podla mna to bolo aj tym, ze sme neboli von vyvetrat.
@mirka285
@tinaki1275
@merikac aj nasa mala posledne dni zacala strasne slintat ale netvari sa, ze by ju nieco bolelo. ale davam jej brindak lebo za chvilku ma okolo krku cele mokre 😠

mirka285
26. sep 2010

@boddez veru sa podoba na teba,pekne albumy si porobil,v nicom nezaostavas 😉
@monline vsak ani sa mi nezda zeby mala dasna spuchnute..

boddez
26. sep 2010

@mirka285 to by som sa citil menejcenny medzi tolkymi maminami...nezaostavam ...skoda ze sa nedaju videa pridavat ..tooo by bolo ako inak kopa videii tuu...

monline
26. sep 2010

@boddez pridaj video na youtube a daj link..

monline
26. sep 2010

@boddez Sofinka je celý tatino..pekné albumy, krásne dievčatko..to si dnes vybral zo skrinky výbavičku a potom ju ukladal naspäť? milé 🙂

boddez
26. sep 2010

@monline hihih nieee to som vybavičku ...fotil ako som ju znasal behom dvoch týždnov pred narodenim..🙂))) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
26. sep 2010

@monline 🙂 🙂 😎 😎 alebo ak tak tak ich mam na FB....nechce sa mi tam s tým hrat teraz ...moje skvrna sa mi mrvi ... 😝 😝 😝 RastislavTatik Sofinkin Vitéz môj nick na fb ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre