Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

montinka
25. jún 2010

@petzi no lebo aj prve som mala cisarskym a aj toto bude asi riadny valibuk vo stvrtok mi napisal vahu ze 3680g skoro som odpadla
@petzi

petzi
25. jún 2010

@montinka
no pekne, ale to pojdes tak ako Oacka? len panvu umrtvit??

montinka
25. jún 2010

no pri malej som sla tak a hadam aj teraz pojdem. aspon hned uvidim drobca. oni neradi uspavaju uplne vraj to je nebezpecne v takom vysokom stadiu tehu tak mi povedali pri malej

montinka
25. jún 2010

@petzi no dobre idem ja do tej sprchy lebo sa nahodou mala preberie a nestihnem ani tu sprchu.😀 ahojte a dobru noc

miki060707
25. jún 2010

ahojte,
allexa, ja tiež neviem váhu bába, mne povedali dva krát, ked som bola v BA na odbere plodovej vody a ked som bola na 4D v BA, ale môj mi váhu nehovorí, ked som sa ho nato spýtala, že koľko váži bábo, tak normálne sa čudoval a bol taký divný, že to vôôbec nieje potrebný údaj, tam sa mam radšej pýtať, koľko meraju kostičky a či je bábo zdravé...hm

ale myslim si, že to nemá na tom ultr. taký údaj....

mne tiež robil v 30tom tt ult. naposledy, a teraz mi asi bude robiť v stredu, idem na poradnu už do nemocky, tie ult. stačia, môj mal také reči, že mi bude robiť každú poradnu ultrazvuk, ale za tri si musim po desať eur zaplatiť, reku fajn, a prd robil každú poradnu, bol rad, že ma pozrem zo spodu, pozrel brucho, sestričky, váha, moč, tlak a rýchlo druhá pacientka, on ma vela žien, tak to robi tak rýchlo, ale ako som celkom s nim spokojná, základ pozrie, to čo má....
ja ked budem ok toho 30teho, tak si myslim, že mi naplanuje cisársky na siedmeho júla

Mne mala zaspala o pol 7, teraz čakam kedy sa zobudi a bohvie kedy zaspí zas, hrozne, si nedá povedať, že nech si ide nachvilu poobede lahnuť,...ale možno bude do rána spať...uvidime...

petzi
25. jún 2010

@montinka tak ti teda drzim palce, aby ti to dobre dopadlo.
A dcerka bola velmi velka??

montinka
25. jún 2010

@petzi mala vazila 4250g na na mojich 154cm to bolo vraj vela. ale ona vraj mala aj velku hlavinu a nezmestila sa mi medzi panvove kosti a tym padom sa neposuvala dole,takze by som neporodila normalne asi ani dodnes.😀 a dakujem tak aj ja uz dufam ze mi povedia aby som v pondelok dosla tasku uz mam zbalenu asi tri dni tak mozem ist aj hned.😀

petzi
25. jún 2010

@montinka
no tak to na to aka si stupla,tak to teda bola velika princezna a kedze sa ti nezmestila
medzi kosti ,tak to je jasne.radsej veru ,nech aj maly tak ide a je to bez problemov.
A ty mas muzika tak dobre stavaneho,alebo preco mas take riadne kusy tie deticky??
To ich tak vykrmujes?? 😅

montinka
25. jún 2010

@petzi no muzik ma vyse 180cm tak vraj preto to moze nooo vykrmovat ani nie ved pri malej som pribrala len 13,5 a teraz iba 12kg. neviem mne moc akosi nechuti jest. no idem ja uz lebo sa odtialto nedostanem ani do desiatej. xi xi drzte sa a ahojte

miki060707
25. jún 2010

@montinka no ja som bola pri cisárskom uspatá celá, vôbec si to neviem predstaviť ako si to mala ty, ale uričte to je iný pocit, ked vidiš hned bábo....
to si mala veľké detičky, moja važila 2750 a ked sme odchádzali tak 2550g,...bohvie aký bude tento malý....

Dnes tu bola kamoška, sme kecali a dala mi taký nápad, že či keď dojdem z nemocky nekupim niečo Sone, čo chce, že ako to jej Šimonko doniesol z pôrodky, lebo všetko sa bude točiť okolo malého a aby nebola taká odsunutá, ale ja som jej chcela ešte na narodky kupiť taký kufrik, ako mala bambulka, lebo sa jej páči, ale nechcela som, lebo som jej kupila kolobežku a nemáme peniažkov nazvyš, aby si uvedomila, že nemusi dostať vela, lebo ona sa vie z mála tešiť, a do toho kufrika /asi krtko, albo macko poo/ jej dam cukriky a také sladkosti, že to jej Šimonko posiela, tak v pondelok ešte to idem kupiť....xi

petzi
25. jún 2010

@montinka ahaaa, no dobre, ja mam teda 173 cm,ale pribrala som 14kg,tak dufam,ze maly bude ok, nie ako slonica.
Tak sa maj , ahoooj

tinka349
25. jún 2010

baby ja som dnes skoro odpadlaaaa.....ja som schudla 😀 ani newem ako sa mi to podarilo ale za cele tehu som pribrala 12,4 kila 😀 normalne som taka kludna dnes bola ze som si sla kupit McDonalds hambac 😀 😀 😀

cigaretka5
25. jún 2010

Bry večer kocky , mna dnes chytila panika že sa drobcek nejak
menej hýbe. Ale podľa všetkých mudrych kníh je to vraj ok, alebo sa mýlim?

alllexa
25. jún 2010

@tinka349 - Ty neprovokuj!🙂

@cigaretka5 - tak vraj je to menej caste, lebo ma menej miesta... Ale keby si si dala nieco sladke, tak sa podla mna zaktivizuje🙂

meruska
25. jún 2010

inak aj ja sa pochvalim ruzickami 🙂 vcera mal mm promocie a dostal odo mna toto :

tak teraz mam nadherne spestrenu obyvacku 😉

stanka33
25. jún 2010

baby zajtra posledny krat zhresim ak nebude prsat toto si urobime na obedik...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12046 😝

cigaretka5
25. jún 2010

@alllexa no dala som si ale len sa tak prevaluje.....

petzi
25. jún 2010

@tinka349
len si dopraj, co budes, ja si toez doprajem, snad na sebe nebudeme sanovat, nie? 😀
@cigaretka5
ved ma menej miesta, tak by sa nemal tolko hybat.no moj je teda ale aktivny ako certik.skus si trosku
zatancovat 😀 ja som teraz tancovala a maly ma dokopal jak chudatko 😅 ,tak som si radsej sadla,
nech neporodim este.... 😕
@meruska
pekne ,pekne... 😉

petzi
25. jún 2010

pekna strana 😉

petzi
25. jún 2010

kde ste? 😨

denisse
25. jún 2010

a vy uz asi vsetky spinkate, ja som dnes mala tvorivy den ... 😉
dakujem @mojalili za inspiraciu na plienkovy zasobnik a este som urobila jednu sadu nausnic a privesku ...

tinka349
25. jún 2010

@denisse to si podla nejakeho strihu robila ten zasobnik na plienocky? a ja sa doma nudim, aj ja by som mohla daco ake usit 😝

tinka349
25. jún 2010

@alllexa ne neeeee 😀 neprovokujem 😀 😀 😀 ja to mam vsetko v stehnach a v zadku 😝

mojalili
26. jún 2010

@denisse je úžasný, krásny a vyzrá byť precízne urobeny, nie ako moj. Sikulka 😵 😵 😵 Deni, maminka mi elast. obvazom stiahla aspon pravu ruku, a je to o trosicku lepsie aspon naolkom ze vladzem... 😉

Inak dobre ranko kočky, 🙂
my sme sa pokadili kojili, tak ze sem mrknem ,maleho upavam, ale nechce sa mu spat tusim 😠
Spal konecne dobre, od 21 - 2 hod, 4 hod teraz sme opet hore...
Dnes mame krstenky, tak budfe oslava.

pekny den kočky 🙂 🙂 🙂

denisse
26. jún 2010

dobre ranko ...

@tinka349 strih som nikde nenasla, tak som si vymyslela 😀

@mojalili dakujem za pochvalu, vynimocne sa mi celkom darilo, ani som nemusela velmi parat a to som to robila vlastne "od oka" ... ale pozornemu oku by iste nepresnosti neusli, na fotke nevidno 😀 😀 😀
a s tymi rukami .. naozaj ti neostava, len si najst sposob, ako s tym teraz aspon nejak zit, kedze ine riesenie nepripada do uvahy .. a verim, ze casom sa ti to upravi tak ako mne ... som zvedava, ci sa to po porode vrati aj mne 😝
drzim palce, nech vam dnesne krstinky dobre dopadnu a uz sa tesim na fotky 😉

booklover
26. jún 2010

@petzi nuz, musime to potom zmonitorovat, ako sme bez tej epi vsetky dopadli 😕

zrzulka
26. jún 2010

@denisse kraaaaasne ty si teda sikovnica 😀 ja co sa tyka sitia akurat tak gombik zvladam prist 😝

@petzi no ved dam vediet co zabralo, zatim to nevyzera moc nadejne.... dokonca sa mi vratila "stratena" energia citim sa fakt sqele... uz sa zacinam zmierovat aj s vyvolavanim. Zase na druhej strane ma aj vyhody. Aspon nemusim cakat na "plodovku" doma a stresovat keby to doslo na mna v noci. vsak som aj bola taka napalena na muza ze si dal vecer pivo. A keby to na mna doslo tak kto ma odvezie do porodnice???? Vraj ked som nemala bolesti ... takto riskovat 😝 Hned rano som mu riadne precistila zaludok 😒

S tymi ultrazvukami som fakt prekvapena ze v urcitych porodniciach este kontroluju a niekde uz nie.... Tak tie co idete na Antolsku tak tam to robia este v tom 38tt... Niekomu aj skor ale mne to takto vyslo....

ericica
26. jún 2010

@miki060707 to som aj aj chcela praktizovat.....kupila som male zvieratka a dam to malej do perinky kd dojdeme porodky ze to ma od edinky.....aby mala radost 🙂
inac zelam vam pekny vikend 😵

susane01
26. jún 2010

@robika No poviem ti ze uplna narkoza bola lepsia , zvlast ked ides prvý krat.

zrzulka
26. jún 2010

@miki060707 @ericica to je krasny napad... no nasa hviezda by to nechapala....navyse mi jej furt nieco kupujeme, tak by isto nechapala ze to dostala od braceka .... u nas to bude tak ze si bude jednoducho na noveho clena zvyknut aj bez darceka od neho. Ono detska ziarlivost pride tak ci tak, tomu nezabranime... Zrovna su nase deti v takom veku ze si tieto veci zacinaju uvedomovat... a citit sa ohrozene...Budeme musiet byt viac ostrazite.... A neskor uz neriesit pokial nebude tiect krv .... tak mi aspon kamosky co maju po dve ci tri deti radia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre