Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
28. jún 2010

@stanka33 no zatial to vyzera slubne.. tak snad.. este verim.. papam tabletky poctivo a zatial sa drzim s tlakom okolo 130/82

stanka33
28. jún 2010

@maxara maxi aj UTZ ti robil a kolko ma mala??? ja nic neviem od 29TT

achojka
28. jún 2010

Ahojte baby, dlho som tu nebola, tak si Vas idem precitat. Len Vam chcem povedat, bola som dnes na poradni a maly ma uz 3440 g 😕 skoro som odpadla......... A to mam este casu a casu do terminu. A vysledky uplne priserne.

lela1809
28. jún 2010

@mirka285 GRATULUJEEEM 😀

booklover
28. jún 2010

@ywett klobuk dolu ze si to zvladla!

stanka33
28. jún 2010

@achojka a z coho vysledky???

achojka
28. jún 2010

@stanka33 Komletne vysledky krvy

merikac
28. jún 2010

ahojte babulky,,,,,aj tie co ste este 2v1..a aj tie co uz mate babetinka

ako vidim mirka ma babatko,,,,gratulujem aj mame nejake fotecky na fore????

maxara
28. jún 2010

@stanka33 no robil mi vsetko, lebo mam ten tlak taky vyssi, tak musel aj prietoky aj monitor, ci je vsetko ok a pritom ako robil prietoky, tak mi malu zmeral, ma 3100-3400g 😲 ale len tak, aby mal prehlad.

@achojka no vidis, moja malinka je tiez taka velika.. a ake vysledky mas priserne? co to znamena?

@lela1809 ahoooj.. ako poradna?

izira
28. jún 2010

@maxara to mas pekne rusny den.. ja dnes tie navaly energie necitim, spala som nieco vyse dvoch hodin, moj maly je chory troska - mal velmi zlu noc a ak prave spal, to sa nechcelo mne a tak som teraz taka nejaka nijaka 😒
Ale idem aj ja poprat a popratat v skrini, navarene som mala - aj napecene este zostali nejake kolace takze len tak dnes pohodovo...
A konecne tu mame v Ke krasne pocasie 😎 😎 😎

maxara
28. jún 2010

@merikac rozmyslala som, ze by uz hotove maminky mohli zalozit v julovkach album a dat tam foto babatka a k tomu svoj nick a jeho meno.. hm?

booklover
28. jún 2010

@cigaretka5 v byte v Ba ma byt kto s Tebou? lebo sama uz asi nie je dobre byt pred porodom...

maxara
28. jún 2010

@izira no tak ho budete mat teraz min tyzden 😀 33 a viac stupnov

izira
28. jún 2010

To dufam..konecne mozem ist na prechadzku bez dazdnika 🙂
A inak ja este pockam asi do tej stredy a potom to skusim nejako popohnat 🙂 to vies, uz by som chcela mat takyto darcek k narodeninam - 3.7. 🙂

booklover
28. jún 2010

@adelaine blahozelam k vyrociu, to je nadhera ze si vyjdete von! 🙂

izira
28. jún 2010

@maxara To dufam..konecne mozem ist na prechadzku bez dazdnika
A inak ja este pockam asi do tej stredy a potom to skusim nejako popohnat to vies, uz by som chcela mat takyto darcek k narodeninam - 3.7.

stanka33
28. jún 2010

@maxara inak ak nas viacej porodi tak by sme si mali zalozit novu temu Julove babetka alebo take nieco a postupne z tejto tam poprechadzat, ale ak nas bude trosku viacej co vy na to???

merikac
28. jún 2010

@maxara -nieco take ako maju junovky??

denisse
28. jún 2010

dobre popoludnie 😉
tak ja by som dnes potrebovala aspon trosku z tvojej energie, maxi 🙂
a to som celkom dobre v noci spala ... ale trosku mi napuchli nohy, to som doteraz vobec nemala, aj ma bolia ... a v bruchu ma tlaci, ale skor akoby creva, nie mala ... uz som bola aj na WC, ale nepomaha ....

@maxara hotove maminky by mohli zalozit aj novu temu "Julovciatka 2010" a postupne sa tam vsetky "prestahujeme a tuto tehulkovsku opustime ... 😉

achojka
28. jún 2010

@maxara Ja ani neviem, robili mi kompletne vysetrenia z krvi, a skoro vsetky hodnoty mam bud pod alebo nad normal. A lekar, ze ci som alergicka ked mam take zle vysledky???/ Mam ich aj doma, ale neviem, ze co jednotlive skratky znamenaju. A s tou velkostou babetka, ty si uz 38 tt, ale ja som len 36+3.......... Tak preto som prekvapena, ze je take strasne velke 😕

denisse
28. jún 2010

@stanka33 si ma predbehla 😉

lela1809
28. jún 2010

@maxara no krpcovi sa nejak nechce... neotvaram sa... akurat co mam nohy opuchnute a ledva chodim.. a moduretic mi nejak uz nezabera ☹ tak 8.8 mam ist zase do poradne... dovtedy vraj budem urcite 2v1 😀
a co ty? ako sa citis???kedy mas dalsiu poradnu?

katkaking
28. jún 2010

ahojte,
@mirka285 gratulujem k malinkej, prajem tiez skore zotavenie a malinkej nech sa dari a nech pekne pribera...

Fuuu, zase zacina taky hic vonku-aj vnutri, ja to uz chcem mat za sebou, ale sa aj bojim-asi ako kazda z nas... brusko aj krize ma uz poriadne pobolievaju, tak este vyskusam vecer teplu sprchu alebo co a uvidim...co este pomaha???
Ale neviem, ci je lepsie byt v takom teple este 2v1 alebo sa parit v nemocnici... no ved uvidime ako to dopadne a hlavne kedy to pride....

stanka33
28. jún 2010

@achojka a co ti povedal na to dokktor???

tatianka.g
28. jún 2010

aj ja mam dalsiu poradnu za sebou, vysledky su nastastie v poriadku, len mi trosku vyskocil tlak spodny nad 90, tak si to mam kontrolovat, a o tyzden dalsia poradna.
@maxara prave davam robit bazovy sirup podla tvojho receptu, tak snad sa vydari 😉

achojka
28. jún 2010

@stanka33 Len sa ma pytal, ze ci som alergicka, ked mam take zle vysledky, a dal mi ine zelezo, lebo to co som mala mi nerobile dobre, a tvaril sa dost zahadne....... No neviem neviem, co si mam o tom mysliet 😅

izira
28. jún 2010

@tatianka.g @maxara preposlali by ste mi prosim ten recept na bazovy sirup do posty? dakujem

booklover
28. jún 2010

@katkaking na poslickov? vraj termofor prikladat, alebo masaz (komu je prijemna) alebo sa hojdat na fitlopte, alebo skusit relaxovat pri aromalampe...
dievcata neviete, ci nam do matriky zapisu "Janka" zdrobnene? lebo "Jana" - meno nechceme... poznam z matrik take rozne pribehy, ze fakt netusim. niekedy sa bolo treba vyhadat a zapisali aj co nechceli, tak neviem.

agika1982
28. jún 2010

@achojka ty budes mat tiez cvalika....moja ma dva tyzdne do porodu a vazi 3690g..a to je BaBa!!!!
@adelaine na ctg nemusis lezat na chrbte....ja som tak bola, bola mi zle,potila som sa a mala mala zle ozvy.....na druhy den som bola na boku a vsetko super...aj sestricka vravela ze treba lezat pohodlne...ked lezis zle, to male to vyciti a takto sa to prejavi
@maxara no pekne...ja som stale zatvorena....som zvedava co piatok....sak mala tak rstie ze az....bude mat aj vyse 4 kila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
28. jún 2010

ahojte, tak uz nam asi zacali tepla a tie ja teraz nerada.
Mirke gratulujem a ja som tak verila, ze to bude pohodovy porod...no ale hlavne, ze su obe zdrave. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre