Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
29. jún 2010

@silvia.vesela držím palčeky 😉

sunnygirl
29. jún 2010

@tinka349 ahoj tu ďalšia sovička 😀 , ale trocha si vás prečítam a idem spať, ešte 😅

sunnygirl
29. jún 2010

@maxara jéééééééééééééj pekne sa nám tá tabuľka zapĺňa, hlavne prvá strana zoznamu, inak poväčšine tí chlapci sa pýtajú 😅 a vraj dievčatá idú skôr, prdlajs 😀 😀 😀

sunnygirl
29. jún 2010

@maxara s tým druhým fotoalbumom je to fajn nápad, len neviem neviem, že ak ho neurobíš ty, tak asi nikto 😅

sunnygirl
29. jún 2010

@booklover s tým menom je to tak že si ho môžeš zapísať tak ako ty chceš, aby sa písalo, tak sa potom bude musieť písať vo všetkých papieroch. Ja mám kolegu, ktorý sa volá Zdenko, tak to má na matrike, a všade sa podpisuje ako Zdenko hoci v kalendár je Zdeno meno. Dúfam, že som to napísala zrozumitelne 😅.

sunnygirl
29. jún 2010

@merikac za dva, tri dni ti to príde, aj mne tak prišlo do 2-3 pracovných dní 🙂

sunnygirl
29. jún 2010

@janka256 GRATULUJEM 😉 😉 😉

sunnygirl
29. jún 2010

@katarina7777 držkaj sa 😵

sunnygirl
29. jún 2010

@petrap001 krásne si to opísala a ešte raz gratulujem 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
29. jún 2010

@monline aj jedno aj druhé, podľa mňa aj máčať v repíku aj nechať na vzduchu 😀

sunnygirl
29. jún 2010

@oacka krááááásne fotky, ešte raz gratulka 😀 😀 😀

sunnygirl
29. jún 2010

@alllexa zrzulke gratulujem a teda riadne chlapisko porodila, nech sa rýchlo zotaví 😉

sunnygirl
29. jún 2010

Tááááák som vás prečítala a idem si skúsiť zdriemnuť, bo už aj vtáčiky čvirikocú, dúfam, že tu ráno nebudem prvááááá 😅
Inak, sa mi zdá, ale dievčatá čo boli doma na rizikovom tak ťahajú pekne až do 40 tt a tie čo chodili do práce rodia v 38 tt, či sa mi len zdá?????????????????????????????????

Brúúúúúúúúúúúúúúú noc

booklover
29. jún 2010

@sunnygirl dakujem, uz ma viacero dievcat potesilo, ze poznaju ludi, ktori maju mena zdrobnene. tak asi mame sancu 🙂

booklover
29. jún 2010

@lenkamarkusova nam na predporodnom kurze povedala porodna asistentka, ze si mozeme masirovat hradzu cistym olivovym olejom. zaujimave, ze ma kazdy tak velmi odlisny nazor...

kafoditka
29. jún 2010

Ahojte kocky, tak ja som vcera vecer skoncila na Antolskej s 39 horuckou a zapalom prsnika ☹ ☹ Bolelo jak fras..
A to mi dve hodky pred tym este nic nebolo, zrazu bolest prsnika, horucka stupala a stupala. Tak som si dala kapustny list vychladeny a rozpuceny na prso, na to plienku a čučala v posteli. Ale trocha to zabralo, stlmilo mi to teplotu, ale stale sa mi drzala nad 38 a viac, tak ci tak sme utekali na pohotovost.. Dali mi antibiotika, kt. neskodia mne ani malemu.
Maly rano nic moc nespapal, tak si idem odsat mliecko..

Baby slubila som foto po porode 😉 🙂 tak pridavam zo vcerajsej prechadzky, kuk :

booklover
29. jún 2010

@monline wau, kazdy Ti povedal inak! tak sa sama rozhodujes ci repik alebo nie? zvlastne to je... to ako ma potom clovek vediet, co robit?

booklover
29. jún 2010

@izira zatial nemam osobnu skusenost, ale vraj v Banskej Stiavnici neberu babo prec (ak teda nie je nejaky zdravotny dovod)

booklover
29. jún 2010

@alllexa my pouzivame eko domaci praci gel - kt. nesposobuje alergie, kvoli voni dame par kvapiek oleja (vonny olej z lekarne) nedavame avivaz. taki ekologicki sme zacali byt kvoli babu, lebo detska pokozka je citlivejsia. ale su aj prasky a avivaze, ktore tvrdia, ze su vhodne pre citlivu pokozku

dugyna
29. jún 2010

@kafoditka ahoj kafko este raz gratulujem k malickemu 🙂 jak si pekne zhodila v tej porodnici 😉 maly je aky fesak 😉

booklover
29. jún 2010

@maxara ja som stravila 3 hodiny minuly tyzden na stole u kozmeticky, riadne ma vytrapila ☹ ale tak som to nechala na odbornicku, lebo ktovie kedy sa tam najblizsie dostanem a pocas tehotenstva mam dost biednu plet. inak to moc neriesim, lebo pre muzicka som stale krasna, az sa mi nechce verit mu. 🙂 ale ta plet sa zlepsila po tej navsteve kozmeticky - robila mi vsetko mozne - cistenie, ozarovanie lampou, masaze...

dugyna
29. jún 2010

@zrzulka tak gratulujem 😉 k drobcekovi ty si to ako stihla sak som citala ze vcera si bola este na FB a uz tu citam ze uz mas malinkeho jej no supis

dugyna
29. jún 2010

@alllexa alexa a kedy sa narodil zrzke maly a kolko mal miery..hladam to tu a neviem najst...diky

tadotami
29. jún 2010

@dugyna ahoj dugy.dnes ides?alebo az zajtra na ostro?

dugyna
29. jún 2010

@tadotami tami az zajtra na sekciu rovno..

tadotami
29. jún 2010

@dugyna no,tak dnes si este odpocin.a zajtra to uz budes mat za sebou.urcite sa aj tesis aj obavas ale urcite vsetko dobre dopadne a miske sa bude pacit pri tebe.

aalexis007
29. jún 2010

Dobre ránko - uz nas zase budu trapit vysoke teploty vonku. ☹

dugyna
29. jún 2010

@alllexa citam ze ste tu preberali prasky nakolko mi budemem pouzivat latkove plienocky...tak som sa dostalal k mydlovym orechom...ktore su prirodny produk a vrelo odporucam..super operu..uz pouzivam na pranie iba tie orechy..a na skrvny mam zlcove mydlo..alebo sol na skrvny a som velmi spokojna....orechy su vhodne pre babatka a alergigov a ludi s ekzemami..no ale pouzivam avivaz klasicku...

dugyna
29. jún 2010

@tadotami tami vystihla si to 🙂 vdaka

tadotami
29. jún 2010

@dugyna tak drzim palce a zelam vam obidvom aby vsetko dobre dopadlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre