Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. dec 2010

@mirka285 lepsie su hlinikove alebo ocelove?

mirka285
7. dec 2010

@bambola tip nemam,my sme si kupili tiez taku zlatu strednu cestu..nam predavac pomohol,inak to neni vobec lacne 😕

mirka285
7. dec 2010

@bambola tak to netusim,uz sme to dva roky nemali vytiahnute a je to u Gaba v garazi takze ani ti neviem povedat...

maxara
7. dec 2010

@bambola hodila som link do sukromky.. aj som nasla predavajuceho, lebo teda nikde to nemaju.. ani hentam to nemaju skladom.. 🙂

strasska
7. dec 2010

@maxara
@luludi
Misko je z berneho rodu...ja som sa zalubila raz a vydala som sa...tak neviem, ale mozno si to rozmysli ninka 😀

bambola
7. dec 2010

@maxara ja umrem, co sa uz dnes nevymysli 😀 napad je to asi dobry, ale ked to nikde nemaju tak ako to zozenies? 😀
@strasska to je aky? 😕

maxara
7. dec 2010

@bambola no ved praveze som nasla jedneho predajcu.. a ma to skladom, len vyjednavam teraz zlavu.. je to dost drahe 😒

@strasska 🙂 tak ja to necham na Ninku, nic jej nenaplanujem a je to..

strasska
7. dec 2010

@bambola som chcela napisat, ze z verneho, ale na kolenach mam julku a uz na mna liezol aj Misko, tak som rychlo odoslala 😀

bambola
7. dec 2010

@maxara a myslis, ze vyjednas? mozno bude chciet nieco od teba reciprocne 😀

bambola
7. dec 2010

@strasska jaaaaj a ja, ze berneho- beres co pride 😀 😀 😀 😀

maxara
7. dec 2010

Babyyyy, tak som si nalozila tu moju svieckovu, na ktoru som vcera pindala, ze je iba dobra a beriem spat.. je vymakanaaaa.. zase sa obzerem, lebo toto bez duply neostane 😀

maxara
7. dec 2010

@bambola no uvidim.. ked nie, tak objednam len jednu.. tak si moze rozmysliet 😉

strasska
7. dec 2010

@bambola a dakujem za gratulky...Julka si dnesny den uziva naplno a zuruje uz od rana, a do vecera este kooooooopec casu...dufam, ze podvecer pospi lepsie

bambola
7. dec 2010

@maxara joj, mala by som to aj ja niekedy skusit, ja svieckovu milujem 😝 a jedavam ju vzdy len ked sme v prahe a ideme na obed do koruny, tam varia veeelmi dobre 😝

strasska
7. dec 2010

@bambola 😀 😀 😀 😀 😀 😀
toto poviem vecer MM, sa narehoceme

mirka285
7. dec 2010

baby boli ma uz zae ten moj zadok a rano som zase krvacala z konecniku...poraite mi nieco nato 😢

maxara
7. dec 2010

@mirka285 ☹ ak je to zvnutra, tak cipok, ak zvonku tak masticka.. ale neviem ake.. ja take nemam 😒

bambola
7. dec 2010

@mirka285 mirka na toto nic nieje, len ten lekar ☹

kafoditka
7. dec 2010

baby ja som chcela ist s malym von a on mi uz dve hodiny spi v postielke 😕 😕 😕 co sa mu stalo??

mirka285
7. dec 2010

idem von a do lekarne,mam to zvnutra,tak asi cipok...
@bambola a naco lekar,aby mi predpisal cipky,ktore mi aj tak poistovna nehradi??

bambola
7. dec 2010

@mirka285 myslela som aby ti pozrel ze co to tam vlastne mas

maxara
7. dec 2010

@mirka285 ked je to moc zle, tak sa to normalne operuje.. a este viem, ze sa treba omyvat dubovou korou

booklover
7. dec 2010

@mirka285 aj mne sa to stalo tri mesiace po porode. ked to bolo len par kvapiek pri stolici, ignorovala som. ale ked zo mna krv zacala fakt tiect, sla som k vseobecnemu dr. - dal mi dvoje lieky a jedny cipky, preslo hned v ten den. ale sama som si nasadila liecbu: koniec lah-sedom. cvicila som 60 denne...

booklover
7. dec 2010

@mirka285 a inak, vobec ma nepozeral, iba brucho postlacal. takze ziadne obavane vysetrenia sa nekonali 🙂

luludi
7. dec 2010

@bambola aj david je onkolog 😉

@maxara @strasska nooo teda pockame veru az pockame 🙂 😉 😉

maxara
7. dec 2010

@luludi 😲 David je kto? teda okrem onkologa.. preco sa David angazuje pri vybere maleho povolania? co mi sakra zas uniklo? 😕

kafoditka
7. dec 2010

Baby, pisala som si so Zrzulkou, malu ma stale v nemocnici, mala silny epilepticky zachvat, robia jej vsemozne vysetrenia, bude sa 3 roky liecit ☹ Zrzka vas vsetky pozdravuje, ale je z toho vsetkeho dost hotova, tak ani nema silu pisat na konika.. mame im obom drzat palce, aby sa z toho dostali..

luludi
7. dec 2010

@maxara v podstate ti nic neuniklo.. bol to moj lekar 🙂 nejako zapadol do rodiny ..

kafoditka
7. dec 2010

@luludi ale je Riskov tatino?? 😉

maxara
7. dec 2010

@luludi 😀 ako zapadol do rodiny? vzala si ho tvoja sestra? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre