Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
13. dec 2010

baby moja mamina ked dnes sla do prace tak vysla z vchodu a ked schadzala na chodnik tak zapadla po pas do snehu 😕 na Kysuciach totalna kalamita, ludia nechodia do prace, deti do skoly a vojaci z tazkou technikou boli vyslani na pomoc 😲 😲 a tu po snehu ani stopy..

mirka285
13. dec 2010

ahojte,uz som doma,klbiky dopadli dobre,uz nemusime ist,chvalabohu...
@kafoditka oo si je dobry kocik ale na moj vkus ho ma vela bab,a icoo sa mne paci aj na obrazku,takze nazivo je urcite pekne......
@tinaki1275 no to mas veru pravdu,ze uz ked tato moja herecka sa v noci budi,tak to je co povedat.... ja som taka rozculena,normalne to do mna skoro napalil jeden idiot,ja mam zaplatene parkovacie miesto,ale nemohla som zaparkovat lebo tam stala stahovacia dodavka...tak panko ma poprosil ci nemozem na to svoje miesto nacuvat...tak som sa vytrepala z celeho parkoviska na zaciatok,ze sa otocim a nacuvam zas naspat,kedze miesto mam az skoro na konci...a po ceste isiel nejaky blazon,ledva pribrzdil az uplne pri mne,ukazalo som mu ,ze ci moze meter cuvnut lebo ja idem cuvat ,on na mna urobil ksicht a normalne ostal stat a necuvol mi 😠 ja som mala sto chuti,naburat do neho autom...ja takych ludi nechapem,asi mal komplex,ze mam lepsie auto ako on alebo co....normalne som sa tam tri minuty musela tocit kvoli chlapskej jezitnosti ☹

tinaki1275
13. dec 2010

baby davate uz ryzovu kasu?mne dr.kazala davat,aj ked to beriem s rezervou ,ale Leia napriek asi 10 pokusom statocne odolava 😒 uz som vyskusala asi 4 rozne znacky ..uz som do toho dala aj trosku rozpuceneho bananu ,ale ona vyslovene zuri ked sa jej to pokusam dat..stiska pery tak silno akoby jej islo o zivot..a pritom ovocie a zeleninu..papa.. a tak tie kasicky papkam ja... 😠

merikac
13. dec 2010

@tinaki1275 ja som skusila davat len raz,,ale veru mi tym pohrdla a moc tomu nedala,,asi to ozaj nebude dobre,,lebo mala zje vsetko co nezje ju 😀

maxara
13. dec 2010

@luludi ale vlastne som aj vybavila.. na gynde mi robil cyto a komplet ma pozrel, aj UTZ mi robil, povedal mi ze budem mat ovulku kazdu chvilku, ukazal mi vajicko a vajecniky 😵 mna take veci zaujimaju.. vsetko mi vysvetlil s tym krckom a ja som aj vedela, ze mam len dobehnut a "dohodneme sa", kedy to spravi, ale kedze predtym povedal, ze musim byt medzi dvoma kramami, co aktualne som, tak som vyjadrila aj obavu, ze hadam to nebude chciet robit.. ale ukludnil ma, ze musim mat aj onkoster v poriadku a ze sa to nesije ale mrazi, resp. vypaluje, takze.. celkom som spokojna..

@tinaki1275 neblazni.. zajtra vam napisem, co a ako.. ale veru mam uz skoro na patach nasrate.. som mu predchvilou pisala, ze kam mam prist, tak povedal, ze normalne ma pocka v ambulancii a pravdepodobne v civile.. 😲 😔 boooze bojim sa a hanbim.. lietaju mi hmyzy v bruchu

tinaki1275
13. dec 2010

@mirka285 ake mal auto ten cvok ? a ake mas ty ? ale z vlastnej skusenosti viem ze vela chlapov ci uz ma lepsie auto alebo nie, sa jednoducho v aute chova predatorsky ...teda ako idioti .. 😒 mne sa dokonca stalo ze mi vosiel jeden do jednosmerky oproti a nakoniec som to bola ja kto cuval asi 20 m nazad aby on presiel.. 😒

denisse
13. dec 2010

baby, po ockovani dat radsej panadol ci nurofen cipok?

maxara
13. dec 2010

@merikac 😀 😀 uz je neskoroooo nad sebou rozmyslat 😉 😀 😀 😝 ale cosi, ved som bola so svokrovcami, ich autom.. to sa nedalo.. ale veru som rozmyslala nad tym, ze ti zavolam, nech ma unesies 😀 INAK ako mam brat ja, ze si sa este nezastavila ani s nunu po tu tvoju mnou starostlivo opatrovanu dozicku od kolacov? ha?

tinaki1275
13. dec 2010

@merikac praveze mne velmi chuti ..a je to dokonca sladkaste tak neviem..

tinaki1275
13. dec 2010

@denisse ja davam len viburcol ...

maxara
13. dec 2010

@mirka285 😲 ja takychto "mozem".. ale ja mam taketo stastie bezne, u nas sa parkuje pred domami polkou na ceste polkou na chodniku a bezne sa mi stava, ze ma prekazku ten oproti, cize ja prednost a keby som nezastala, tak zbohom rodina 😠

booklover
13. dec 2010

@sarai aj nam prvych par dni nevedela, co s tym jedlom robit. hrala sa s lyzickou a tak 🙂 ale potom sme jej zacali pod podbradnikom drzat rucky a krmit ju opretu chrbtom o brusko, a to tak, ze sme prikladali lyzicku k spodnej pere- ona si vylizovala stravu ako maciatko jazyckom. a pucene tiez nechcela. ked sme zacali mixovat, nabralo to konzistenciu tych kupovanych vyziv a s dojcenskou vodou to malo aj super chut, zacala si zvykat. teraz po 8 dnoch snazenia spapa aj 60ml, ked ma chut 🙂 ale uprimne, v normalnej vode to bez soli a korenin nechuti ani mne. no s tou dojcenskou je to super papanie - dojeda ocko, ked nieco ostane 🙂

mirka285
13. dec 2010

@tinaki1275 ja mam velke auto a on mal male,tak sa asi potreboval vyvrsit...akurat,ze keby cuvol,ja mozem cuvat tiez a nemusim tam saskovat 5 minut kvoli jeho jesitnosti...ma to nasralo lebo ja som uz 20 minut cakala pri tom parkovacom boxe na tych stahovakov a mala v aute uz plakala..
@kafoditka tak im to tam trosku aj zavidim kopec toho snehu...a pocuvaj ty si si neobjednala tu penazenku Guessovu?

booklover
13. dec 2010

@adelaine ved to ani nepraktizujeme pravidelne. to je pripad nudze, ked nic ine nezabera. ine moznosti maju prednost: dojcenie, kolisanie, hojdanie na fitlopte, prechadzanie s dcerou na rukach, tma a ticho, jemna hudba s premietanim obrazkov na stenu, kvapky na zjednodusenie vetrov, masaz bruska... citanie, hladkanie...

booklover
13. dec 2010

@merikac no veru mojej mamine to treba, lebo sa chuda stara o dvoch seniorov a niekedy je z toho nestastna riadne... je to o nervy obcas.

kafoditka
13. dec 2010

@mirka285 nie nakoniec nie, lebo som nad tam rozmyslala a ja potrebujem trochu iny typ penazenky. ta guess bola fakt pekna, ale mne sa nepaci, ze nema zvlast priehradky na peniaze, musis ich tam tak zapichovat, vsak vies.. A tato co som kupila je kozena, cervena a ma vsetko, co som po penazenke chcela 😉

booklover
13. dec 2010

@tinaki1275 a domacu ryzovu kasicku si skusala? bez prichuti, len v dojcenskej vode? mozno chce inu konzistenciu, viac alebo menej vody, ci mlieka?

booklover
13. dec 2010

@denisse to je asi jedno, ide o tu davku ucinnej latky, ktora ma byt co najnizsia. ja som mala paralen 100 a davala som polovicu cipku

noemarta
13. dec 2010

@maxara peti, nahodou nevies ci ortoped v pk nema dovcu??? mali by sme ist tiez na koksicky, ale neviem ci mam ist este teraz pred sviatkami alebo az po. 😕 😕

kafoditka
13. dec 2010

tento pripeceny kon kedy konecne pojde normalne a nebude ma stale vyhadzovat????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

meruska
13. dec 2010

@denisse spoluziacky? to bi bola sila... 🙂 kedy si koncila? ktory si rok narodenia?

meruska
13. dec 2010

@denisse spolužiačky? to by bola sila... kedy si končila? ktorý si rok narodenia?

katty17
13. dec 2010

babule, si predstavte ze si idem s malou na prechadzku . cakam pred prechodom. pustam vsetky auta. z lava my zastavila jedna vodicka ze mozem ist. a ako si idem cez prechod, som uz v polovicke prechodu, tak sa na nas normalne zacalo rutit ine auto. ja som ostala v polovicke prechodu totalne obarena. on normalne nezastavil. este pridal a prefrcal okolo mna. baby, mna tak neskutocne zamrazilo !!!! nechapem co to je za ludi 😠

gabika41
13. dec 2010

@katty17 ja zasadne zeleninku mixujem s UM.I ked zo samotńeho nutrilonu ma napina,ale s mrkvou a dnes so zemiakom sa to dalo,len aj ten zemiak robim to redsie.Ked chuti mne,musi aj lLucke 😀
@monline pokial ide o kupovane prikrmy je dobre vediet,ze zakladom kazdeho je jablkove pyre,cize je to podla mna sladsie a ma to asi aj inu chut,tak preto sa moze stat,ze jedno je a druhe nie 🙂
@tinaki1275 skusila by som asi urobit redsiu do flase ( pouzit "large"cumlik) 🙂
@merikac no nasi uradnici uz sviatkuju,lebo dnes bol muz v TO vybavovat,potrebovali sme iba na stavbu opravit nieco na existujucom tlacive a odpoved bola ze"pridte po sviatkoch",no mali stastie,ze som tam nebola........ 😝

gabika41
13. dec 2010

@mirka285 aj vam robil sono na dnesnej kontrole?

gabika41
13. dec 2010

@katty17 ved to nie je az tak davno,ako na ostrovceku v KE zabilo tiez jednu zenu a maly vypadol z kocika a tym sa vlastne zachranil........Podla mna je to vsetko iba o tom,ze u nas je nedosledna policia.Ked idem v zahranici cez prechod ,este ani nohu nevystriem a auta uz zastavuju a to nie je kvoli tomu,ze by boli viac galantni,ale tam je to osetrene takymi vyskami pokut,ze si to kazdy dobre rozmysli............

strasska
13. dec 2010

@merikac
@luludi
ja som myslela taku flasu so sosacikom, resp. naustkom...nie klasika s gumovym cumlom 😉

merikac
13. dec 2010

@maxara si mi dala 😀 ,,a inac tvoj mm je od novak, ci ako?? ked ma korene tu??..........neboj my sa raz k tebe nasackujeme 😀

macik27
13. dec 2010

@katty17 no to ja mám pri dome tiež taký prechod len tam postaviť policajta a hned by bola štátna kasička plnšia 😉 niekedy tam stojím aj 5 minút a keď sa odvážim vstúpiť ešte na mňa zatrúbia

macik27
13. dec 2010

dnes som kúpila rektálnu trubičku a skôr ako som ju stihla použiť tak som maličkú tak rozrehotala až sa z toho pokadila 😀 tak sme našli príjemnejší spôsob

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre