Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
22. jan 2011

@monline Mon na tej prvej fotke urcite ocami, a na druhej usmevom 🙂

monline
22. jan 2011

@kafoditka dík...veru..dúfam, že sa horúčka už nevráti..jednu nôžku má trocha spuchnutá, resp. takú hrčku spuchnutú tam má, dávam mu octan a masírujem, druhá je ok, pomaly nevidno ani vpich

monline
22. jan 2011

@kafoditka všetci vravia, že je celý on,ale ja to akosi tak nevidím 🙂

kafoditka
22. jan 2011

@monline Mon ja nemam skener, ale mozem vziat zopar foto na maxistretko, Filipko sa na mna strasne podoba, ked som bola v jeho veku 😉

monline
22. jan 2011

@kafoditka ideme spinkať 🙂 zdravíme Filipka 🙂

monline
22. jan 2011

@kafoditka ja fotím fotky, máme pokazený skener 🙂 prines, zvedavá som 🙂
(malý mi niečo stlačil na klávenici a mám obrovské písmená..ako sa to ruší? )

mirka285
22. jan 2011

tak ja uz mam trosku poupratovane,ale naozaj len trosku,varim si na obed spenat a poobede si pojdem nakupit nieco do chladnicky,lebo okrem horcice a dzemu v nej nic nemam....tak vidim,ze nie som sama komu sa ten serial zda o nicom,vyraz depresivny som trosku prehnala,nazvala by som ho nudnym...nic pozitivne sa este v nom neudialo..Gabo mi uz volal z Thajska,ze uz doleteli a je tam ppc pocasie 🙂

kafoditka
22. jan 2011

@mirka285 jaaaaaaj tisko mu to slniecko a teplo zavidim 😉

luludi
22. jan 2011

@mirka285 dakujem mirka
@monline dakujem. ano, nove lieky, pri predchadzajucich som sice mohla dojcit, ale do tyzdna mam taky tak silne zapaleny prsnik, ze je az fialovy, ako jedna velka modrina 😒 vyhadzana som vsade a vela zvraciam, teplotujem. uvidime, co tieto dalsie, najprv si musi zvyknut zaludok. bubo teplotuje tiez, nema virus ani infekciu, ani zapal, ale stale mava vysoke teploty a je z toho taky kadejaky a ja tiez, lebo uz dva tyzdne sme neboli poriadne vonku.. ale uz koncim s hypochodrickym okienkom.
Report o latkovkach podam vecer 🙂

luludi
22. jan 2011

@monline ocami mm, usmev ma po tebe

@kafoditka: ja nie som moc telenovelovy typ, mne sa to nepaci.. ja si pozriem raz do tyzdna zo zaznamu Poirota a Castla a tym koncim 🙂

bambola
22. jan 2011

@monline @kafoditka @denisse ved prave, ze ja tu na vysavac mam doma ale kedze som u nasich tak mi je viete na co ☹ preto sa pytam na tu manualnu lebo predsalen ta vysavacova neni najlacnejsia 😠 zatial ma riedke sopliky tak asi predsalen skusim tu saciu nestoji vela ak by som aj musela ist zase kupovat vysavacovu.

kafko to s tou cibulou urcite vyskusam, dam jej na noc 🙂 viem, ze odsavanim stimulujem tvorbu ale tak vies, co ju necham dusit sa? ☹

kafoditka
22. jan 2011

@luludi 🙂 ja si zasa rada pozriem kriminalku alebo Kosti a moj Peter je vysadeny na Julie Lescautovu - vtedy nemozem po nom nic chciet, lebo pozera Julku a to je asi jediny serial, ktory trva tusim dve 1.5 hodiny 😕 🙂
A dufam, ze ti bude coskoro lepsie...

bambola
22. jan 2011

@luludi juj lulu tak sa drzte lebo o chvilku nabehneme do dubravky a pojdeme sa vyvencit 😉
tak sa pekne vyliecte, ja vyliecim moju krasavicu. len ja musim este stihnut ochoriet a vyzdravit sa, kedze ked na mna kycha nonstop je malo pravdepodobne , ze aj ja to zajtra nebudem mat 😠

bambola
22. jan 2011

baby ja som kedysi pozeravala doobeda vsetky tie mozne serialy ale uz ma to nebavi a hlavne mam skuskove, takze ja akurat teraz ked mi vyjde cas, ze som niekde pri telke tak si o 15h zapnem Priatelov a kuknem dva diely. viddela som to uz milionkrat, doma mam original DVD a aj tak si to kuknem 😀 😀

monline
22. jan 2011

@luludi juj, nech je vám lepšie, toto sa strašne zle číta, predstavuje a určite veľmi ťažko znáša..☹

mirka285
22. jan 2011

taaak a uz mam upratane celkom,dam malej obed a ideme von,v ramci prechadzky aj nakupim 🙂 baby ja som konecne odpratala z cladnicky vsetky klobasky,slaninky a podobne hovadiny a naplnim si ju podla seba,juj ale sa tesim 🙂 🙂

katty17
22. jan 2011

@bambola - mati mate problem so soplikmi? aj my. ale ja hned ako ma problem so soplikom nasadim euphorbium tri krat do dna po jednom vstreku do nosteka. ak ma uz hlieniky ktore jej stekaju tak davam fenistil tri krat denne. nam to hned zaberie. ale nasa sandra ma celkovo prolblem s hlienikmi cize preto hned nasadzam euphorbium a fenistil. plus super je morska vodicka ktoru mozes davat kolko krat chces. to odsavanie nieje velmi zdrave ale ked ma proste sopliky tak ich treba odsat.

katty17
22. jan 2011

inak ahojte babulky 🙂 . my sme sa prave vratili z prechadzky. neskutocna zima mi bola. cela som premrzla :( rano o deviatej som bola konecne v normalnom fitku s cinkami 😀 po roku 🙂 na obed sme urobili bryndzove halusky. velmi ich lubim.
a teraz tu u nasich s bratom skaceme ako opice. priniesol taku hru ktoru napojis na TV a pustis . potom musis robit rozne skoky, drepy, rukami nohami rozhadzovat.... viete co mam na mysli? neviem ako sa to vola. ale musim povedat ze je to riadna makacka. sme sa tu riadne zapotili.

tinaki1275
22. jan 2011

ahojte baby ,tak teraz som sa zastavila..a aj to mam taku polhodku myslim 😒
no predstavte si baby ze ja som zistila ze ja aj mala lepsie spime ,ked spi mm v obyvacke 😕 vcera sice teplotkovala ale zaspala okolo polnoci a spala suvisle do siestej rana..nebudilo ju z\iadne chrapanie a chrcanie 🙂 ato iste ja...no uz vidim ze skor sa bude stahovat do detskej mm a nie Leia 😀
@luludi dufam ze sa vam to zlepsi ... ☹
@mirka285 ja som tiez zo ten serial nemala rada zo zaciatku ,ale potom po nejakych 20-30 tich castiach som sa donho celom zazrala,ma to potom nenormalny spad. (svadby ,rozchody ,potraty ,vrazdy ..a pod.) 😀 .nudit sa fakt neda..ale mas pravdu je tam dost depresivnych veci ...
no idem vybrat pracku a mycku kym sa moja hviezda nezobudi ...

booklover
22. jan 2011

@kafoditka aj ja si rada pozriem kriminalku. len popri malej a uceni sa k tomu dostanem tak raz za mesiac ☹

luludi
22. jan 2011

@tinaki1275 dakujem zlatinko

@kafoditka @booklover ja som sa kedysi divala na kriminalku rada, najradsej som mala Las Vegas, ale v poslednej dobe mi to pride moc drsne, priame a krvave... ja radsej vrazdicku zo starej skoly.. len jemne naznacit miesto cinu 😉 😀 😀

booklover
22. jan 2011

@katty17
@bambola aj my mame sopliky, Janka nemohla spat a papat pre hlieny v hrdle a nose. nam pomaha Ambrobene sirup 2,5ml 2x denne+ nasivin pre novorodencov 2x denne+ fyziologicky roztok kolkokrat treba.

booklover
22. jan 2011

@luludi tak Agathou Christie tiez nepohrdnem 🙂

merikac
22. jan 2011

Cavte babulky,,,,
@tinaki1275 u nes je to spanie opacne,mala lepsie spi ak nas ma ocboch pri sebe.....
@luludi vsetko zle nech rychlo od teba utecie 😵
@katty17 ja netusim, co to je za hru, len si predstavujem,,,a verim, ze to je makacka- ale brala by som to,,baby,ja som vysla uplne z cviku a ktomu to sadlo,,, 😠,,ja sa udycham este aj ked s Emmou tancujem ☹
@mirka285 prosim ta a kde si tie nezdrave veci spratala???? 😕 @monline - uz vam je lepsie?!- baby,,okrem bagiet maju tie nase decka v "mode"..objednavat si pizzu ( ked posiluju v pivnici),,tiez chodit !!!DO KRCMY!!! na kofolu a vyvazat sa taxikom domov z mesta,,,,,- nase male mesto,ked kopnes do vrtule obides peso za cca polhodku cele - domov by to mali nejakych 15 minuti a oni idu taxikom,,ako toto svet nevidel,,,,,,,,,,, 😠 😠

merikac
22. jan 2011

@monline mne sa veru poda maly na tatu

luludi
22. jan 2011

@mirka285 jaaj, holdujes tomu, co matkin v jednej zo svojich knih nazval tzv. "biely sex" 😉

mirka285
22. jan 2011

@tinaki1275 Mati ked budes mat trosku cas nemohla by si mi zhrnut ako ten serial skonci?ako dopadne Seherezada a Onur?a koho zavrazdia?dik...
@katty17 Kati teda,najprv makacka vo fitku a potom to zaklincujes bryndzakmi?pekne salatik alebo cestoviny so zeleninou si si mala dat...ja sa teraz velmi tesim ze Gabo ked je prec konecne sa budem zdravo stravovat a nebude ma nicim pokusat 😀 mna islo rozhodit ked si vecer piekol fajnove klobasky alebo vselijake nezdrave mnamky ked si chystal vecer k telke.........mna tie kriminalky tiez uz moc nebavia,ja si rada pozriem Stratene duse,mne sa strasne paci ta herecka..

mirka285
22. jan 2011

@merikac surovo som ich vyhodila do kosa...
@luludi Luci co je biely sex,ja Matkina necitam 😕

merikac
22. jan 2011

@bambola Matka,,ja mam tiez len tu "ustnu " odsavacku,,a ked mas dobry cuc- ci tah, tak vysajes v pohode,,teda aspom mne to ide, ja si zas neviem predstavit, ze by som malej tahala sopliky tou na vysavac...........a ako pise mon- stoji len euro, takze ak sa nepodari, az taka skoda jej nebude

merikac
22. jan 2011

@mirka285 😀 -------nasa Aša by to zbaštila len tak by sa zapraskalo,,ja ked odide mm- a uz ma prist,,tak takto jej z balkona vyhadzujem salamy a ostatne mastne zbytky z chladnicky,,ktore tam stali cely tyzdena aby mm, nevidel, ze sme ich neskonzumovali ,,tak sa toho takto potajme zbavujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre