Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
24. jan 2011

ahojte,

@maxara vitaaaj, tak si vsetko bravurne zvladla, supeeer, vidiiis a tak si sa bala ci to zvladnes, ci to zvladnu doma, supeeer.

@merikac este ich tu je doooost.....
@denisse ani nela nevie pit z flase, presne, len sa s tym hra a kuse, jedine z lyzicky sa mi napije...

zuzik1983
24. jan 2011

@merikac veru veru,a uz sa mi vie aj v postielke sama postavit a potom uz len nakuka,co robim 🙂

bambola
24. jan 2011

@luludi @meruska gratulujeme zubacom 🙂
@merikac myyyyy sme absolutne bez, ani to nevyzera, ze by mali byt, ja som spokojna a zubale mi nechybaju 😉 ale zacnem odkladat na protezu pre istotu 😀

@maxara to pri akej prilezitosti to @strasska vypozorovala a napisala? 😀
ak by si chcela vediet tak som sa stazovala na malo pisania lebo som nemala co citat popri uceni co bolo v konecnom dosledku dobre lebo som sa aspon ucila 😀

merikac
24. jan 2011

@zuzik1983 emma sa tiez postavila,ale minule padla a buchla sa o tycky v postieke,,tak je teraz opatrna,,a radsej sa nestavia

bambola
24. jan 2011

@zuzik1983 naozaj? sikulka 😵 moja by uz tiez veeeelmi chcela 😀

luludi
24. jan 2011

@bambola ja som hlavne rada, ze viem, preco bubo tak hrozne teplotoval a posledne dni vela plakal

merikac
24. jan 2011

@bambola noo veru si to este uzi, ked nevies aky to je pocit, mat bradavku zacviknutu medzi dva ostre tesaky 😀

merikac
24. jan 2011

baby,,priznajte ktora ma ohovara- ja mam taky oliaty jazyk,,,,, 😀

bambola
24. jan 2011

@merikac no ja som najma preto stastna, ona viem pekne cvaknut aj dasienkami, neviem si to predstavit zubami 😅

merikac
24. jan 2011

@bambola auuuuuuu,,,,,ale vie ked tak spravi,,ze urobila nieco zle,,lebo neda sa nieco nevyriect, alebo nezatvarit desne v tom momente -takze sa vzdy rozplace, aj ked som ju este nikdy nehresila za to, ze cvakla

zuzik1983
24. jan 2011

@merikac ved aj ona sa uz obachala poriadne,ale nevzdava sa,je strasne zvedava 🙂

zuzik1983
24. jan 2011

@bambola hej,no ona je strasne sidielko 🙂

merikac
24. jan 2011

@zuzik1983 😀 bojovnicka,,ma dobru perspektivu do zivota,,neda len tak niecim odradit 😀 😀 😀

zuzik1983
24. jan 2011

@merikac uvidime,dokedy jej to vydrzi. inac ma to aj v charakteristike jej mena,ze nikoly su bojovnicky 🙂

merikac
24. jan 2011

@zuzik1983 ja mam krsniatko Nikolku a veru je to pravda,,,,,

bambola
24. jan 2011

@merikac no mala sa tiez niekedy zlakne ked vykriknem ze to fakt necakam, ale niekedy uz cakam lebo vidim, ze zacne vymyslat

booklover
24. jan 2011

@maxara maxi, dufam, ze zdravicko bude uz len posluchat, lebo si velmi chybala 😢 drzim palce!

zuzik1983
24. jan 2011

@merikac ved to je len dobre 🙂

maxara
24. jan 2011

@drievko ahoj, o stranu spat to akurat pisem 😉

@luludi 😵 gratulka

@monline 🙂 musim sa priznat, ze ani raz som si ju nezobrala na ruky, iba mi sedela na nohe, to som musela, ale posadila mi ju tam mama a aj odobrala 😉 😵 ☹

@meruska 😉 ano vitam, tesim sa aj ja ze som uz konecne doma, ze sa vyspim, podlozim sa vankusom 😝
a gratulka k zubku

@lenuss84 na doby provedu! 😀 uz ziadne operacie

@katarina7777 snazila som sa 😉

@merikac 🙂 vdaka Meri, super sa cita, ze som vam tu chybala a ze ma radi citate 😵

@noemarta veru, moje obavy boli zrejme neopodstatnene

@bambola 🙂 Bambi, to sa da pochopit dvojzmyselne.. strasska raz mi nieco chvalila, tusim obraz a zacala slovami, Maxi, bez potreby ti lichotit.. takze tak som to myslela 😉
Takze vlastne si rada, ze sa tu menej pisalo a ty si sa poriadne naucila 😉

maxara
24. jan 2011

@booklover 😵 vdaka, dufam aj ja

bambola
24. jan 2011

@maxara jaj tak chapem 🙂 no nenazvala by som to celkom, ze som rada ale pisalo sa menej aj pre moje dobro a v konecnom dosledku to malo na moje ucenie pozitivny dopad 😀

maxara
24. jan 2011

@bambola cize aj si bola rada 😉 😀

kafoditka
24. jan 2011

Ahojte.. konecne som si sadla a idem vas citat, maly mi spi, tak mam chvilu pre seba.
@maxara vitaj moja doma 🙂 no krasne si nam to tu opisala a chvalim dlzku prispevku 😉 😵
@luludi Luci gratulka k zuborovi 😉 @meruska tak isto 🙂
@mirka285 Linda tusim o chvilu dobehne Mariankinu Emmku v pocte zubov 🙂

booklover
24. jan 2011

@katarina7777 ja mam bolesti stale, ale neodpadavam z nich, ako pred porodom. takze mierne zlepsenie. zatial. ale zacinam iba druhy cyklus, takze uvidime, co prinesie buducnost...

booklover
24. jan 2011

@merikac my nemame zubky 🙂

bambola
24. jan 2011

@maxara vtedy nie teraz ano 😀

bambola
24. jan 2011

@booklover nevymyslaj, statnice treba dat na prvykrat, tak ci tak to budes musiet vediet a cim skor to budes mat za sebou tym lepsie 😉 o com si pisala bakalarku?

booklover
24. jan 2011

@bambola no, ja mam bc pracu Náboženský synkretizmus v diele Williama Blakea. a Ty?

bambola
24. jan 2011

@booklover ja mam na bc. este dost casu 😀

maxara
24. jan 2011

@kafoditka no apson jedna 😉

@bambola 😉 takze v konecnom dosledku som rada s tebou, ze si sa naucila a zrejme si porobila nejake tazke skusky, take cosi som tusim zahliadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre