Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
29. jan 2011

@mirka285 @kafoditka
nooo tak ja si tu od toho slubujem neviem ake vzruso a nic z toho 😒 😀
mirka asi ich tam treba zastuplikovat 😀 😀

bambola
29. jan 2011

@denisse deni dala som malej hlas ale hned ako to rozoberem s mm tak tam prihlasim aj nasu malu 😀 len ja sa celkom aj bojim, ze aby to nebol nejaky podvod, vies hocikto si hocikde vymysli 😒

denisse
29. jan 2011

@bambola
ved hej ... tiez som deti este nikdy nikam neprihlasila, az teraz .. no uvidime 😉
a dakujem, ked sa prihlasite, tak vratim 😉

janulienocka
29. jan 2011

dievcata inak som nedavno kupila taku hlupotinku v obchode pre deti, vola sa to cool twister na ochladenie vody, no vyborna vec, 2 dcl mi ochladi asi za 20 sekund, tak neviem ci to poznate ...

maxara
29. jan 2011

@booklover no vyzera to tak, kedze neveris, ze je ulomeny 😀

booklover
29. jan 2011

@janulienocka citala som o tom v mamaaja

booklover
29. jan 2011

@maxara maxi, ved mne vobec neslo o hacik 🙂 to je hadam jasne, nie?

bambola
29. jan 2011

toto je nasich dom, neni to aktualne foto ale ako tak pozeram na stav snehu von tak pasuje 😀 akurat, ze je krasne slnecno 😉 mala som niekde aj letne fotos ale neviem najst 🙄 izba s malym balkonikom je moja 😉

noemarta
29. jan 2011

@bambola pocuuuuj, kraaasny dom, vobec by ma nikto nevyhnal odtial do petrzky alebo dubravky do bytovky, nehroziiiiii, kraasny, to maju zimnu zahradu, ci bazen?????
Nejak mi to uslo, ale ty si origos z BB???

noemarta
29. jan 2011

@booklover co narobis, stale sme verili, ze jedneho dna sa to podari, drzim sa hesla, KTO SI POCKA, TEN SA DOCKA!!!!

noemarta
29. jan 2011

@maxara my by sme asi chceli steniatko, nam nas pes utiekol, ked videl ze som tehu a a a pes nam chyba 😉

bambola
29. jan 2011

@noemarta noe ano BB original 🙂 to maju zimnu zahradu a vlastne cely ten spodok je prepojeny, obyvacka je o stupen, pat schodov vyssie ako kuchyna a jedalen ale je to jedna velka miestnost v podstate 😉 zimna je ale oddelena takymi velkymi posuvnymi sklenenymi dverami lebo predsalen odtial taha vzime . mne sa dom tiez paci, skoda, ze ho dostavali az ked som uz bola z domu 😅 farbu moc nnevidno ale je svetlozeleny 😉

bambola
29. jan 2011

@noemarta myyslim, ze utiekol preto lebo si bola tehu? 😕

maxara
29. jan 2011

@noemarta 😵 super, tak ti jedno booknem, ked sa teda zadaria.. ved to budeme vediet urcite uz coskoro 😵

bambola
29. jan 2011

@maxara maxii myslim, ze pri psikoch je mala pravdepodobnost ze by sa nezadarili nie? 😉

maxara
29. jan 2011

@bambola no ano, mala ale predsa.. preto uz ponukam.. ved dva mesiace kym porodi a dva mesiace kym pojdu od nas.. uz teraz mi je smutno, ze musia odist 😀 😀

maxara
29. jan 2011

coze damy? skapal pes? 😕

maxara
29. jan 2011

dala som Ninocku do kociarika, zababusenu.. na terasu a tam chrapkaaaa ani sa nehne 😵

mirka285
29. jan 2011

no ja cakam na Tomasa,uz zacinam mat nervy lebo jasne,ze ma vybity telefon,tak neviem ani kedy dojde,chcem mu upiect cerstvu pizzu a ist von vyvetrat malu...mal prist o druhej,zle zatial nic,tak uz zacinam byt z toho podrazdene,lebo vonku je nadherne...

bambola
29. jan 2011

@maxara no hej ale niekomu inemu sak ja som tuuuu 🙂
@mirka285 ja som prave cakala kym sa mala zobudi lebo mi spala uz od 11 😉 a pojdeme aj my von 🙂

maxara
29. jan 2011

no kedze my sme uz vonku, pricom ja obedujem, tak som veeelmi spokojna.. 😵

sarai
29. jan 2011

ahojte, tie co este kojite, tak vam ako spavaju deti? stale sa budia tak casto ako predtym? mne uz mala zacala spavat aspon od tej 8-12, ale netrvalo to dlho a teraz sa zas budi aj kazdu hodku.

maxara
29. jan 2011

inak, akurat pozeram fotky z dovci.. nasla som zopar "vorvan all inclusive" takze tie sem nedam, ale mozem sem dat pre naladenie sa na leto.. to bolo v hurghade 😵

maxara
29. jan 2011

ak by ste chceli jednu peknu chudu moju fotku (iba tak vyzera, som na nej rovnako obezna)

bambola
29. jan 2011

keby ste chceli vidiet tak uz mame aj sponku do vlasov 😎

sarai
29. jan 2011

ahojte, tie co este kojite, tak vam ako spavaju deti? stale sa budia tak casto ako predtym? mne uz mala zacala spavat aspon od tej 8-12, ale netrvalo to dlho a teraz sa zas budi aj kazdu hodku.

mirka285
29. jan 2011

@maxara to co sa na tych fotkach tak debilne tvaris,si nahulena??co ste v tej Hurgade tahali 😀

kristip
29. jan 2011

Ahojte, ja som tu uz pekne dlho nebola... Petkovi sa stav na oblicke zhorsil, v utorok ideme na Kramare na urografiu. V stredu nam povedia, ci ho budu operovat alebo len sledovat. Uz som z toho na nervy. Uz 4 mesiace je na antibiotikach, esteze ho mozem stale dojcit. Davam mu uz aj obedny prikrm a neviem, ako to budu riesit v nemocnici. Neviete? Daju mu nieco oni alebo mam kupit a vziat so sebou....?
Pekny den

gabika41
29. jan 2011

ahojte.my sme sa uz tiez vratili z prechadzk,prvy krat sme vyskusali sanky a aj v nch mi posediacky do 10 minut zaspala..... 🙂

@bambola .....nadherny dom 🙂 z takej haciendy do bytu......no dost tazka predstava... 🙂

mirka285
29. jan 2011

@bambola zlata je prave som si vsimla ze mate rovnake usi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre