Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
14. jún 2010

@carie ja by som spala dobre, keby neboli tie desne hlucne hromy.....

carrie84
14. jún 2010

@maxara - Bre raaaaano, maxi 🙂 Ja som spomalena tiez - to co mi kedysi trvalo hodinu, mi teraz trva snad cely den - a to neratam cas, kym sa k tomu odhodlam 😀 Tie periny - poloz si zasadnu otazku, pouzijes ich este niekedy? Ak ano, oper ich, ak nie - rovno ich vyhod a hotovo! Ja sa poznam, ja by som pod nimi nemohla spat, ani keby boli 4x vyvarene. A ani navsteve by som ich asi nedala 😖 😝

ribike
14. jún 2010

Ahojte babenky...🙂 Mám 22rokov v auguste už dokonca 23🙂 a čakáme naše vysnívané bábo.Som od začiatku doma na rizikovom (PN) lebo som prekonala spontánny potrat v 4tt ☹ ale na naše velikánske štastie som o dva mesiace na to otehotnela🙂 čakáme dievčatko.V stredu idem na poradňu,chystám sa rodit do vody...Všetko mám v poriadku zatial,nohy tiež sem tam nejaké pálenie záhy a s tým spaním a potením sa v noci to je horor...dnes v noci som bola 6X hore☹ ledva som sa vedela dočkat rána....

drievko
14. jún 2010

Dobre ranko! Noc celkom super az na tu burku ktora ma zobudila 😒

Konecne sa mi prestala tocit hlava , nasadila som si to zelezo a fakt pomohlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dakujem za radu 🙂

johanka331
14. jún 2010

Ahojte tehulky, v piatok 18.6 idem poprve do nemocnice na nejake vysetrenie. Kázali mi priniest uterák a moč. Možte mi povedat co ma tam čaká kto už tam bol???? A oblecenie ste mali klasicky ako na poliklinikách pri vysetrení? ja som posledný mesiac nosila krátke saty, lebo iné ze suknu, alebo tak neobleciem. dakujem

maxara
14. jún 2010

@carrie84 ☹ no poradim sa s mm.. my sme kupovali periny (tie vnutra) celkom kvalitne a daju sa prat na 90, tak tie by som nechcela vyhodit a tie navlecky su moje oblubene ☹ a tym, ze som v jeho izbe nebola, len po dvere, tak som si myslela, ze tie navlecky su na chalupe ☹ a navyse , my s mm mame periny 220tky, lebo hoci sme krpci, tak spavame tak, ze sme zakryti az po usi a aj zahnute pod nohami musime mat, tak nam su 200vky kratke. Takze tie navlecky pre mna urcite nebudu, ale keby boli aspon take zalozne, tak hadam.. ☹

Agi, ved my sme sa bali, ze ty si na pohotke a v nemocnici, ked sa neozyvas 😒

carrie84
14. jún 2010

Maxi - tak mas po probleme 😉 Periny - pekne na 90 a to musi znicit vsetok smrad! Keby nieco, nechas ich na slniecku vetrat trebars aj tyzden a hotovo! Hlavne, ze uz je krasavec definitivne prec 😀 I ked - nebude uz s tebou trosku nuda, ked nebudes mat tie stavnate historky o nom? No neviem, neviem ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

agika1982
14. jún 2010

@maxinka to je zlate od vas...no nemala som ako sem napisat,bo vsetko sa zbehlo tak rychlo...teda sme sa narychlo rozhodli ze ideme na cely vikend.....nooo aj som vravela ze pojdem na pohotovost,ale reku este pockam....pak mi bolo uz lepsie,trosku som este špinila ale volala som so sestrickou z amb, a ona vrvela ze je to normalne, bo uz ma musela silnejsie doky vysetrit...predpisala mi magne B6 a bolo lepsie....len vcera som bola taka spuchnuta ze az...a nohy mi ostli...normalne neviem hybat s prstmi na nohach,co su tak opuchnute....a nebojte, keby sa nieco dialo, dako sa s vami spojim alebo dam instrukcie Lubkovi

denisse
14. jún 2010

dobre rano ...

ja som po dlhej dobe sama doma a uz nemam pracovny notebook tak mam akoze volno 😀
po "O" (tj po obede) idem po nelu do jasli a kedze tam zajtra ide posledny krat a navyse ma o tyzden narodky tak jej dnes upeciem muffinky a chcem aby boli nejake zaujimave, tak urobim tieto ovecky ... tak si teraz z marcipanu modelujem hlavy nech to mam na vecer pripravene ...

http://www.brydova.cz/recepty/vychytavky/423-mu...

maxara
14. jún 2010

@johanka331 ja si myslim, ze moc klasicky kvoli testu na bielkoviny a uterak kvoli sonu .. a oblecko jasne, normalka.. ja som sice nebola, ale myslim, ze takto.. 😉

@carrie84 ked bude so mnou nuda, stuchni ma a ja vytiahnem nejaku stavnatu historku z talonu historiek starsieho data 😀 ja si rada spominam na stare dobre casy 😀 😀 😀

@agika1982 oki, tak aspon, ze je vsetko ok..

@ribike vitaj

@drievko do NR idem 28.9. 😉 tak si nic neplanuj.. idem na 10:00 k nemu a tam asi tak o 11tej skoncim, hoci ma na mna pol hodinku, on je strasne ukecany 😀

maxara
14. jún 2010

@denisse deni, tie vyzeraju krasne 😲 urcite bude mala nadsena

maxara
14. jún 2010

@carrie84 A aby si sa so mnou nenudila, posielam ti jeden na rano (aj ja mam niekedy taketo stavy 😀 )
Ufrflaná žaba si sadne na papuľu krokodílovi a hovorí: "To je život - komárov malo, voda studená a ešte aj krokodíl sa
mi prilepí na riť!"

drievko
14. jún 2010

@maxara super ak budem este kinderko tak sa urcite stretneme!

ericica
14. jún 2010

@maxara a do NZ sa nahodou nechystas ked uz si v tej Nitre???mohla by si aj ku mne na skok,,,volaco dobre by som upiekla.....
baby noc bola dlha nedalo sa mi v tom horku spat ,a v noci bola burka tak sme o tretej rano premiestnovali trampolinu aby nam ju neodfuklo 😝 😝 😝
zajtra mam poradnu a uz teraz bojim bojim co mi povie dr ale urcite ma sprdne......idem vam hodit tortu co mam robit buduci tyzden...okrem ineho....

lenkaaninka
14. jún 2010

čaute babule ...do druhej v noci som mala poslov hnusných fuj...zajtra idem ericica aj ja do poradne tak ti držím palec...idem čítať ...u nás tiež ráno pršalo a teraz je zamračené ale nevadí aspon nie je taký hic...

alllexa
14. jún 2010

@kafoditka - aj ja som vstala o piatej a potom som nemohla zaspat - stale sa blyskalo a hrmelo. Nastastie som potom este zadriemala. A kvoli comu ides na krv?
Inak ma boli hrdlo, asi som nachladla kvoli klime v aute:(

ericica
14. jún 2010

takze tuto pre kamoskinho manzela na 30-tku ....ale okrem tejto mam toho este zopar ale tie su iba take klasicke......toto bude supa 😀 jaj a ma byt dobosova....s jahodkami..-)

carrie84
14. jún 2010

@maxara - milujem vtipy o zabach! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ericica
14. jún 2010

@lenkaaninka aj u nas je zatiahnute a ja sa akurat chystam do mesta kupit nieco malej neterke k meninam....asi pockam ci s toho nebude lejak... 😉

maxara
14. jún 2010

@drievko v septembri urcite kinderko nebudes 😉

maxara
14. jún 2010

@ericica 😒 do NZ teda nechodim.. do NR kvoli doktorovi 😉

agika1982
14. jún 2010

kocky, zistili vam niektorej pri vytere candidu alebo staphylocoka?? teda co s tym....ja som mala masticku ale tusim nezabrala...

lenkaaninka
14. jún 2010

@ericica no vyzerá to tak že každú chvilu dážd...ale sa bude dobre válať v posteli 😀 uvarím obed a dneska bude oddych ale aj tak viem že poobede sa pustím do niečoho...

petzi
14. jún 2010

Dobre ranko kocky,
no ja som sa vyspala super, tu tak lialo celu noc, ze nam az do nutra naprsalo,ale mne to vobec nevadilo.
Minulu noc som ponocovala, pozerali sme dvd az do 4ej rana a stale sa nam nechcelo spat, taky bol cerstvy vzduch,asi nas prebral, no ale stale je super, mohlo by to par dni vydrzat....
O jednej mam termin v porodnici, idem sa nahlasit, tak sa tesim, som zvedava,ci mi aj ukazu porodnu salu, atd, ale najviac ma tesi, ze si nic nemusim zo sebou tahat na porod.... 🙂 aj ked to mam 3 minuty od domu, nechcelo by sa mi s taskou tahat.
Inak sa mi paci, ze sa vsetky stazujete na horka a ked sa ochladi co len trosku ,tak jedna sa chysta upratovat, druha zehlit alebo prat...Zase sa zohriat... 😉 Ale chapem, cez to horko sa cloveku ani hybat nechce....
Tak sa ozvem asi az po prichode s porodnice.....
Tak zatial...

maxara
14. jún 2010

@carrie84 ja milujem presne taketo vtipy 😀 😀 😀 a este ten styl, ze: "Idu tri mravce po pusti a ked si uz mysleli, ze umru od smadu, nahle umreli od hladu.." 😀 😀 😀 😀 toto je moj najoblubenejsi vtip. Uz ho poznam asi 10 rokov a pokazde sa na nom rehocem..

alllexa
14. jún 2010

@denisse - to je mile! To z coho sa robi ta cierna tvar ovecky?🙂

@ericica - no, to je teda moderna torta!🙂

@maxara - snad tie periny a obliecky este zachranis... keby si dopredu vedela, aky spinos to je, tak by si mu ich ani nedavala, skoda...

maxara
14. jún 2010

inak bambulky, aj ja idem zajtra na poradnu

sunnygirl
14. jún 2010

Bré ránko bábiky,
dnes rekordné cik cik som robila, každú hodinu, ale to preto, že som bola smädná a zakaždým keď som sa vracala z WC tak som sa napila.

MAXI: dodatočne všetko naj naj a naj, ľahký pôrod a zdravučkú Ninku 😀

Inak včera som ráno zabudla zobrať magnézium a spomenula som si až u našich v Lučenci, zobrala som ho len večer keď sme sa vrátili s mm domov. Takže už viem, čo to je tvrdnutie bruška. Maličké poriadne narástlo, lebo cítim aké je ťažšie 😀 A veru aj kopance sú silnejšie.
Bruško mi poriadne kleslo, treba to nahlásiť Dr?, že mi padlo bruško? Alebo nie?

Tu tiež spŕchlo, ale ja sa potím ako kôň, je dusno a 19 stupňov 😨

Pozerám, pozerám, že za chvíľku sa to tu naozaj rozrodí. Som zvedavá ako dopadne Bratislavské stretko, Škoda, že ste všetky tak ďaleko 😒

maxara
14. jún 2010

@alllexa no keby som sa odhodlala aspon nakuknut do jeho smradlaveho brlohu alebo keby som nebola presvedcena o tom, ze su tie navlecky na chalupe (tym, ze my s mm mame tie dlhsie, tak tieto kratke mi nejako nechybaju, ked nemame navstevu)... urcite by som zasiahla.. dala by som mu aspon ine, stare.. boooze, ma to tak sere.. mne sa to hnusi aj chytit. Pockam na mm, nech mi ich stiahne z perin.. ☹

alllexa
14. jún 2010

@maxara - neboj, das ich na 60-tku a to by malo stacit... i ked uz asi len ta predstava, ze ich mal na sebe on, Ti bude vadit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre