Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkamarkusova
29. jún 2010

vsetkym Petram vsetko naj zelam

lenkamarkusova
29. jún 2010

@merikac aj mne kamoska poradila by som sa chodila po porode casto sprchovat.ze to pomaha.a hlavne si beriem Rosalgin na oplachovanie.nam to kazali do porodnice priniest.ale aj keby nekazali,tak ja si to beriem

lulu1983
29. jún 2010

Ahoj tehulky,

najprv zo srdca blahozelam vsetkym maminkam k prekrasnym detickam 🙂 Vela mliecka a sil pre maminky prajem. Ked som sa divala do albumu na julovciatka, normalne mi slzy vysli, nadherne su tie nase drobce julove 😵 😵 😵
Rovnako prajem vsetko najsamlepsie nasim Petkam 🙂

Ja mam poslednych par dni krizu, lebo som nevyspata a od vcera navyse aj prechladena. Posledne dni so mnou hrozne lomcuju hormony, chudak mm. Viete mi dat tip na nejaku cinnost na tieto posledne dni, lebo mam pocit, ze uz celkom stracam sudnost. 😔 Pokial nemam teploty asi nema zmysel ist k lekarovi, vsak? Asi by mi tiez odporucil maximalne zaliezt do postele a oddychovat..

lenkamarkusova
29. jún 2010

@lulu1983 ahoj.aj ja mam taketo depresivne stavy par dni dozadu.ale uz ma nastastie presli.rady ti neviem dat ziadne.len som sa riadne vyplakala a preslo to samo tak ako to prislo....tak neviem...mne plac vzdy pomoze.chytali ma depky zo strachu z porodu a zo vsetkoeho...tak ti drzim prsty aby ti to co najskor preslo...tes sa na babo a bude to OK 🙂

lenkamarkusova
29. jún 2010

@lulu1983 a k tomu prechladnutiu-myslim ze doki by ti asi ani ziadne lieky na to nemohol teraz dat.a kym nemas horucky...asi by som k doki nesla...

lulu1983
29. jún 2010

@lenkamarkusova : vyplakala som sa aj ja a tiez trochu pomohlo 😉 Len sa citim nejako bezmocne. Tiez si myslim, ze nema zmysel ist zbytocne k doki.

lenkamarkusova
29. jún 2010

@lulu1983 no aj ja som sa citila bezmocne.ale vravim tak ako to prislo tak to odislo.mne dost pomaha predporodny kurz kam chodim.len mi je smutno z toho,ze zajtra uz je posledny krat.mne tam je vzdy tak fajn...prijala by som keby bol aj viackrat do tyzdna nie len raz...no smola zajtra posledny.mne to vzdy tak akosi doda silu...

alllexa
29. jún 2010

@noemarta - tak vyzera to tak, ze adelaine nas vsetky asi predbehne, i ked aj Ty sa nam uz pekne otvaras🙂
Ja tipujem tiez koniec buduceho tyzdna, kedze som momentalne zavreta... Hlavne nechcem prenasat po 9.6...
To je ale potom fakt dost velka pravdepodobnost, ze v nejaky den sa stretneme na sestonedeli...

karinnka
29. jún 2010

Dievcata gratulujem k babetkam!!!!Su krasne!!! 😵
Oacka tak mala je krasnucka,som rada,ze bol porod nakoniec Ok 😉
Dievcata od vcera som nejaka unavena....v noci som spala 2hodiny dokopy,potom som cez den zvracala a teraz som uplne mimo a teplota mi stupa nad 37....Keby mi vyskocila vyssie mam ist do porodky ci na pohotovost?Inak drobec je rovnako aktivny,poslickov mam stale,len ja nevladzem ani zit ☹

meruska
29. jún 2010

@karinnka uff tak to ti nezavidim, nemas neaku virozu? u nas v rodine bola minuly tyzden, nastastie mne sa vsak vyhla

petzi
29. jún 2010

@janulienocka
@maxara
dakujem za gratulaciu. 😵
Aj ja prajem vsetkym Petkam len to naj, hlavne zdravicko...
Synacikom a muzikom PAlkom a Petkom tak isto...
Dufam,ze ste dobre oslavili...Ja som dostala aj detske sampano,tak vecer buchneme mozno 😀 ale aby sme opity neboli,tak to nesmieme prehnat....

alllexa
29. jún 2010

@karinnka - okolo 37 je vraj normalna teplota u tehulky... Nebezpecne by to bolo nad 38, to uz stoji za zvazenie Paralen...
Ja som bola pocas tohto tehotenstva az 3 krat nachladnuta, islo ma porazit, ale nemala som teplotu.

petzi
29. jún 2010

@karinnka
Co to mas s coho? Alebo mas uz nastup??
Ja som to mala minuly tyzden ,ale nezvracala som,ale mala som aritmiu srdca...
Tak sa drz a hlavne odpocivaj,keby si uz nahodou mala ist,aby si bola odpocinuta... 😉
Drzim palce,nech ti to prejde....

lela1809
29. jún 2010

vsetkym Petkam vsetko naj naj naj k meninam 😀

ericica
29. jún 2010

maxinka aj ja ti zelam vsetko naj naj k meninam a takisto vsetkym petkam 😵 😵 😵

karinnka
29. jún 2010

Dakujem dievcata 🙂 Neviem ci na mna nieco lezie len snad porod este nie,lebo by som nevladala vela 🙂 Idem si teda dalej lahnut aj ked uz ma boli cely clovek od lezania 🙂
Vsetkym Petram,vsetko naj 😵

adelaine
29. jún 2010

@noemarta
ahoj, noo, akurat sa asi obideme, skoda,
ja mam poradnu az 12.30 hod. ☹
jedine, ze by vas tam ta dokina tak dlho zdrzala.... 😉

kibuk
29. jún 2010

ahojte, tu Ankina sestra 🙂
zajtra ráno o 7:00 držte palce, Anka ide na to.. zajtra podám presnejšie info 🙂

ericica
29. jún 2010

@kibuk drzime palce 😉 😉 😉

petulka_1
29. jún 2010

@janulienocka , @maxara Dakujem za gratulacia dievcata, aj ked ja som original Petronela, ale diky....

ericica
29. jún 2010

@karinnka ja mam od minuleho tyzdna silnu nadchu sice teraz uz len sople a trochu kaslem ale nebolo mi vsetko jedno minuly tyzden tak ma bolelo hrdlo jak fras ....pomohlo kloktanie slanou vodou.....teplotu som nastastie nemala 😉

adelaine
29. jún 2010

@lenkamarkusova
leni, ja som si ten Rosalgin tiez kupila, ale myslela som, ze ho budem
pouzivat az doma....neviem, ci sa to bude dat praktizovat v porodnici...
\lebo to sa musi rozpustit v nejakom vacsom mnozstve vody...
a beries so sebou nejaku nadobu?
do nemocky nakazem mm nosit repik vo flasi....a ten rosalgin sa
moze pouzivat na cerstvy nastrih, nevies?

petulka_1
29. jún 2010

@adelaine ,@lenkamarkusova Aj ja som si kupila ten Rosalgin, ale mne ho dali v lekarni uz taky hotovy nariedeny v takych flastickach, prave preto ze ten v prasku treba rozpustat.

bambola
29. jún 2010

@bellablonde niezeby som sa chvastala iba som rada, ze nemam take problemy ako baby a mozem si uzivat aj tieto posledne bruskovske chvilky 😎 nastastie som zubara uzavrela pred dvoma tyzdnami a tento rok mam pokoj 😉 tak si teda poklopkam aby som si nezakrikla tu pohodicku 😀

lenkaaninka
29. jún 2010

čaute baby ja len na skok konečne detská izba vymalovaná...matka ma zožierala celý den normálne som na výbuch 😠 😠 😠 😠 😠

idem do sprchy a chrápať lebo zajtra ešte poumývať...ale ráno idem na poradnu tak až potom, mám aj deti pri tejto milej práci doma ako je malovanie tak si viete predstaviť normálne by som vraždila..

lenkamarkusova
29. jún 2010

@adelaine no neviem.nadobu neberiem.ja som v ziline.a oni mi to tam kazali doniest takze podla mna su na to pripraveny aby nam to tam rozrabali.takze tak.a urcite sa moze rosalgin pouzivat na nove rany.to by nam to nekazali doniest rovno do nemocky.aj kamaratky mi povedali co rodili teraz tak ze rosalgin je super vec.ze ti to velmi pomoze s hojenim rany.

bellablonde
29. jún 2010

@bambola myslim, ze je kazdemu jasne, ze najvacsi chvastun ako mi je dobre som tu ja 😎
...a potom mi da zivot facku... takze tiez radsej klopem na drevo, aby ma uz ziadna velka zdravotna katastrofa nepostihla 😕
teba som si pridruzila ako taku podporu, ze viacere z nas si teraz tehotenstvo doslova uzivaju 😵

maxara
29. jún 2010

Ahojte Fionky,
tak ja som si musela schrupnut a trvalo to tri hodiny a kludne by som potiahla az do rana.. len musim upratat, lebo mm maloval stare stoliky a okrem toho, ze vsetko smrdi od farby, neda sa to vyvetrat, lebo vzduch totalne stoji aj pri vsetkych otvorenych oknach, tak je tu dost bordel a zajtra pride ta BABKA.. 😒 ma asi drbe o mur.. no drzte palce..
Dakujem vsetkym za blahozelky, je to mile, ked na vas ludia myslia.. mna to veeelmi tesi. Ja sa snazim si spomenut vzdy, len nie vzdy sa mi to aj podari ☹
Ale zajtra myslim na vsetky, co idete "NA TO".. dugy, eri, kibuk.. dajte vediet hlavne 😵

@miki060707 zajtra drzim palce na poradni a aj ostatnym, co mate poradne..

@lulu1983 mne pomaha pravidelny ventil alias PLAC.. ale dnes som dostala chut na malovanie (neviem malovat a nic mi to nehovori, ale mm odmontoval zo starej postele celo a to bolo tvorene takymi drevenymi ramami s preglejkou a on mi tam natiahol staru plachtu, tak sa mozem cinit 😀 )

@karinnka fuu nezavidim ti.. ale ak by ti teplota stupla nad 38, chod na pohotovost. radsej.. 😒

@lela1809 tak nam ta pizza moc nevysla.. zajtra idem na promociu, ale mozno strvtok, piatok, ak nebudem rodit 😉 , resp. TY.. 😀 hm? mas nieco alebo predbezne moze byt?

@petulka_1 to neva.. aj tak vsetko naj, len trosku oneskorene 😉 zas tak davno to nebolo

carrie84
29. jún 2010

@maxara - maxi a vsetky Petky - aj ja zelam vsetko naj 🙂 Najma poslusnych drobcov 😀
Maxi - zavidim ti ten spanok. Odo mna teraz odisla segra - bola mi pomahat balit. Neskutocna pomoc - sup sup sup a kopa veci v krabici - jedine, co nas zdrzovalo som bola ja, pretoze musim vediet, co kam dava, komandujem a hlavne nevladzem 😒 😠 Ale za odmenu som dostala masaz noh .... juuuuuuj - to mi tak dobre padlo, ze az 😀

Tie poradne vam zavidim - ja mam az v pia. Som asi fakt nedockava 😀 A to som sa este dozvedela, ze v polovici jula ide moja dr. na dovolenku - neviete, kedy sa chodi na kontrolu po porode? Strasne nerada by som sla k inemu dr. 😝

ericica
29. jún 2010

@carrie84 na kontrolu sa ide po 6 tyzdnoch......vtedy konci sestonedelie 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre