Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. okt 2010

@mojalili @miki060707 ked je vola, je aj cesta.. ved povedzte kedy a kam a kto bude moct, pride 😀

maxara
12. okt 2010

@lela1809 zajtra mam mladeho svarca a potom uz pokoj, tak potom mozem kedy povies 😉

denisse
12. okt 2010

@miki060707
a so soplami ti ho zaockovali?
my ideme vo stvrtok a mala ma tiez trosku sople ... nie velmi, ale uplne cisto nedycha, hlavne nad ranom .. tak neviem, ci ju zaockuju ...

robika
12. okt 2010

Ahojte tak aj ja sa hlasim medzi tie s pokazenym spankovym rezimom, v noci sme kazde 2 hodiny hore uz asi 3 den, a pritom v noci sme mavali vzdy 3 hodinove intervaly, ale asi je predsa len nieco vo vzduchu...
Filipko mi 2 dni nekakal a dnes sa mu podarilo uz 2x tak ze oblecko mal na chrbatiku cele okakane a to sa mu tak podarilo, ze jedno vacsie prdnutie 🙂 akurat ze sa mi to zdalo byt nejake riedke...

robika
12. okt 2010

@denisse my sme mali tiez sopliky ale uz nam dost ustupili, doktorka nam predpisala Pamycon, ktorym mu 3x denne vytriem nostek

robika
12. okt 2010

@monline ja ked som citala, ze si uz dala aj mrkvicku tak som sa dost zlakla, lebo Filipko zatial papal aj pil iba MM este nic ine nemal v ustockach, tak by som asi mala zacat s nejakym cajikom, aby si zacal postupne zvykat na ine chute, dufam ze nie som posledna, ktora malemu este nedala nic ine...

denisse
12. okt 2010

@robika
a ockovali vas aj napriek soplikom, ci cakate kedy ustupia uplne?

denisse
12. okt 2010

@robika
ani ja som malej este nic ine nedala, ani vodu, ani caj ... a zatial sa nikam neponahlam ...
mala nechce ani dudlik, takze pozna len moje prsa a mlieko 😀

bambola
12. okt 2010

@robika ja som tiez este nic okrem MM nedala teda ak neratam espumisan, vigantol a kanavit 😀

robika
12. okt 2010

@denisse
ani moj maly nechce dudlik, takze nase deturence su take BIO 🙂 a @bambola tiez iba infacol ochutnal a vigantol 🙂
nas neockovali, lebo nasa doktorka najskor v 3 mesiacoch robi krvny obraz a ked je ten v poriadku v 4 mesiacoch ockuje, takze nas to caka koncom mesiaca...

monline
12. okt 2010

@robika však tvoj je o tri týždne mladší, nemáš sa kam ponáhľať, veľa mamičiek ktoré koja dajú až od pol roka prvý príkrm

miki060707
12. okt 2010

@denisse deni, mi sme očkovanie 2x odložili pre sople, ale možno su to neni ani sople, ale možno niečo iné, či napuchnutá sliznica, či mandla, preto mu brali výter, že to trvá mesiac a ked sa odsáva, sople by mali miznuť, ale ja mu odsajem, ide minimum, také nič a potom mi tak dýcha, jak keby chrápal...

denisse
12. okt 2010

@robika
@miki060707
tak to som zvedava, ako my vo stvrtok dopadneme .. lebo ja mam pocit, ze uplne bez soplov nebudeme do jari .. nela je chvilu v skolke a uz to mame ...

sarai
12. okt 2010

ahojte, co s vasimi deturencami cvicievate? ja ju taham za rucicky, davam na brusko past konicky, s hrkalkou sa bavime, citavam jej knizku... co este take robite?

denisse
12. okt 2010

@sarai
ja ju davam na brusko na fitloptu, drzim ju v pase a gulam ... ona pritom pase konicky ... a veeeelmi sa jej to paci ..

sarai
12. okt 2010

@denisse mozno si nafukam fitloptu. moja pekne pasla uz davnejsie, ale teraz ked ju dam na brusko, tak si da rucicky od tela a hlavu dole a olizuje plienku. a nechce vobec dvihat hlavu, ani sa gulat. snazim sa ju niecim aj zaujat, ale bez sance

carrie84
12. okt 2010

Cacute babule 🙂

Som sem zavitala po 2 dnoch - nejako som nic nestihala 😒 Tak si vas idem precitat, ale najskor sa musim pochvalit - kupila som v lidli plech, kde su maly mackovia, tak pojdem skusit upiect domacich brumikov 😀 😀 😀 😀

@monline @robika - prikrm? Tedaaaaa ... 😕 😕 Ja kojim a planujem davat prikrmy, az ked bude mat maly pol roka 😉

sarai
12. okt 2010

@carrie84 ja tiez az od polroka chcem davat prikrm.

carrie84
12. okt 2010

@sarai - 🙂 super! Mozme potom vymienat recepty a fotky, kto ma viac zababrane dieta od mrkvicky 😀

bambola
12. okt 2010

@sarai
@carrie84 aj ja chcem az od polroka, navyse som lenivaaa, zatial mi vyhovuje len vytiahnut prso 😀

meruska
12. okt 2010

@sarai
@carrie84 ja som dnes bola u lekarky a ta mi vravela zas ze od 4 mesiaca treba davat ochutnavat, lebo vraj potom dost vymyslaju deticky ako polrocne, lebo si velmi zvyknu na prso

merikac
12. okt 2010

@meruska ahoj,,a dala ti aj ten rozpis?

bambola
12. okt 2010

@meruska mne ta moja toto este nespominala.
aj mne prosim posli rozpis ak uz mas. dakujem 🙂

bambola
12. okt 2010

mne sa chce strasne spaaaat 😨

meruska
12. okt 2010

@merikac rozpis nemam lebo to musim ist za tetou, mamkinou sestrou a teraz som bola u svojej oficialnej detskej lekarky...ja mam totiz 2 🙂 jednu tu v dedine a potom tetu co byva 50 km odo mna, teda nosntop na telefone a ta mi ma dat ten rozpis...a s nou budem buduci vikend..ale dnes som zistila ze maju rovnake nazory na papanie 😉

sarai
12. okt 2010

@carrie84 dobre 🙂

sarai
12. okt 2010

teraz je vas tu uz viac, tak napiste, co s detmi robievate - co take cvicite, hrate sa. len tak pre inspiraciu, lebo niekedy uz nemam fantaziu.

merikac
12. okt 2010

@meruska jaaaj, tak,,,to je vzdy fajn,,ked mas niekoho na telefone,,ktory pomoze ked treba 😉 som na to velmi zvedava,,,,tak preto ta tak uhanam 😉

alllexa
12. okt 2010

@mojalili - wow, super!🙂 Ja som sa tiez vopchala do jednej 40-tky, ale nevyzera to moc dobre🙂

Dnes sme boli na kontrole a som trocha sklamana, myslela som, ze ma Misko viac. Minule mal 5 200 g a dnes len 5 550 g. Ze vraj si mam este po kojeni odsavat mlieko a to mu dat pit:( Lenze ja po kojeni nic neodsajem. Vidim sice, ze mam este mlieko, ked si stlacim prsnik, ale odsavackou to neodsajem.

meruska
12. okt 2010

@merikac moja tetuska je super detska lekarka, jej vyzvana telefon denno denne....ked som s nou bola este ako tehotna poklebetit tak jej za 2 hodky co sme spolu boli zvonil telefon 4 krat ...raz niekoho stipla vcela, raz niekto spadol z preliesky, raz mali pupaky a ras uz ani neviem co 😀 jej volaju takto pacientky...teda tie znamejsie a vtedy mi vravela....uvidis, ked budes mamou, tiez mi budes takto volavat..a mala pravdu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre