Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. dec 2010

boooze tento zdenko trapny.. poet.. romantik..

oacka
3. dec 2010

hláška mojmho muža: keď tota je finančná maklérka,ta ja som finančný žralok. 😀 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

@meruska no to je to iste

Baby a sa dogrcam z tej zubatej renaty 🤐 🤐 🤐 😝 mne je normalne na vracanie z tych ksichtov a z toho balenia .. a uuuplne najhorsie su tie jazule, co davala tomuto zdenovi ta blondeska promiskuitna

maxara
3. dec 2010

akozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nemam slov.. teraz bude henta urazena, ze henta druha jej nepovedala dobru noc.. 😲

carrie84
3. dec 2010

@maxara - konecna toto! Sialene sa bavim, len miestami neviem, ci plakat alebo sa smiat 😀 Ale dnes sa najviac tesim na "Kleopatru z Turca" alias bielu ponozku Martinku 😀 😀 😀 😀

noemarta
3. dec 2010

ten zdenko vyzera taky alkac neee???? 😕

maxara
3. dec 2010

ale tie okulky si mohol odpustit

carrie84
3. dec 2010

@meruska - masozrave husky! To nema len tak hocikto 😀

noemarta
3. dec 2010

@carrie84 anooooooooo to aj ja, ta nemala chybu, to je ksiiicht, tej by som hodila penazenku, mobil a utekala kade lahsieee, hi hi 😀 😀

meruska
3. dec 2010

ja sa docikam od smiechu 😀

maxara
3. dec 2010

@carrie84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ona je neskutocny vymet.. ja by som sa hanbila byt aj jej suseda 😕

A tento chudak Miro.. tak strasne tam chce mat nejaku sexi pipinku a ma tam jednu gorilu so zarezanymi gatami v cikule a tu traposku, co vsetko vie, vsade bola len z riti sa zabudla vratit

maxara
3. dec 2010

@meruska veru Meru, ja idem tusim cikat pred Kleopatrou z Turca 😀

noemarta
3. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mam zachvat s tvojho komentara, nech im tam scenar pisat??

carrie84
3. dec 2010

@noemarta - co by si jej mobil hadzala! Sak ona ma najnovsi typ - taky co funguje len pri pieckach 😀 Ale utekala by som aj ja asi 😉

maxara
3. dec 2010

@noemarta noe a nie je tak? ved na nu kukni.. a ta Petra hen co robi,.

carrie84
3. dec 2010

@maxara - ziadne wc! si pockaj na reklamu - teraz je to sranda. SBSkarka mozno pouzije nejake chmaty a hmaty....hehe 😀 😀

maxara
3. dec 2010

boooooze trapky sedlacke

maxara
3. dec 2010

@carrie84 ja odpadavam.. co chce pocut ta vytlanina, ha?

maxara
3. dec 2010

baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som v kolenach.. ved on sa chudak prekonal, ze jej ide dat pusu a ona dost, nie.. 😀 😀 😀 😀 😀 ja stiiiim

carrie84
3. dec 2010

Bonboniera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja uz fakt nemozem! A to sme sa este nedostali k mariankovi a martinke ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

ale tento Miro je aspon taky zlaty..

carrie84
3. dec 2010

@maxara - maxi, reklama - mozes na wc 😉 😀

mirka285
3. dec 2010

akoze toto je podla mna program roka 🙂

maxara
3. dec 2010

@carrie84 prave som ti chcela napisat, ze zdrham.. super, ze dali reklamu pred Martinkou, podla mna to vedeli, ze sa ludia musia ist vystat, lebo po martinke uz budu vsetci dostati 😀

maxara
3. dec 2010

@mirka285 pockaj, v najblizsej ankete jednoznacne hlasujem za 😀

oacka
3. dec 2010

😀 😀 😀 😀 😀 mne sa z nich aj mlieko spustilo! mám flekaté tričko 😀 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

😀 to od rehotu? alebo mas pocit, ze si potrebuju cucnut? ja som si normalne musela ovlazit krk.. 😀

mirka285
3. dec 2010

jake sme napichane z toho 😀 ja som sa uz velmi davno takto nezabavila ,a Martinka to bude uplny bonbonik 🙂

maxara
3. dec 2010

@mirka285 no uz sa na nu tesiiim

maxara
3. dec 2010

pocuvajte, u tohoto Mariana ta renatka vyzera trosku nedonosene, nie? ale je taka dobrunkaaa 😅 a darinka s marianom v kuse v mastali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre