Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
25. jún 2011

@denisse ....super....pjekne a ja si prave myslim,ze sa na seba Nela s Barou dost podobaju..... 😉

noemarta
25. jún 2011

@merikac veru aj ja kukam, ze aka nova babenka.... pjeknaaaa profilovka.. 🙂

noemarta
25. jún 2011

@gabika41 hi hi, tak ja ich vidim total odlisneeeee.... 😕 😕 😕 😕

carrie84
25. jún 2011

@sisaa - peknu oslavu a vsetko naj 😉 😀

minizu
25. jún 2011

@noemarta ahoj, to ste boli na tej biofarme v stupave?

minizu
25. jún 2011

Baby, odporucam k uspavaniu pustit norah jones. Na nasej malej to perfektne funguje. Par dni jej to pustam vecer v spalni a super. V pripade, ze hned nezaspi, tak sa ukludni a tisko si lezka v postielke a pomaly sama zaspava. 😀

noemarta
25. jún 2011

@minizu ano v stupave... 😉
akoze sorry, sobota a nic nedavaju v telke.... 😒 😒

sisaa
25. jún 2011

Ahojte baby,

dakujeme za gratulacie 😉 Tak oslavu mame za sebou, ale ako na potvoru maly dnes ochorel, takze bol cely cas mrzuty a uplakany. Teraz vecer sa mi uz zdalo, ze ma aj teplotu. Pridam aspon fotku torty a maleho a idem k nemu. Stale je nejaky nekludny.

sisaa
25. jún 2011

Ani za nic mi nechce pridat fotku torty. Skusim zajtra

ywett
25. jún 2011

@sisaa
Vsetkoooo najlepsie, najkrajsie a najzdravsie zelame Adamkovi
Paradne afticko dostal

ywett
25. jún 2011

@denisse super fotoooo, Bara je trosu vacsina, ako bola Nelinka, ci sa mi to zda?

Baby, poradte nejaku omacku k masu pre malu...mam tam kopor, to by mohla?
Dufam, ze zajtra bude pekne, planujeme ist na korunovacne slavnosti...

julllia
25. jún 2011

@ywett ahoj, neviem kolko mam tvoja malinka mesiacov, my mame 10 mesiacov, ale koprovku sme prvykrat jedli asi pred mesiacom a pol, nedaj tam muku, resp. len trosku zahusti, pripadne vobec a nedochuj koreninami. Ja to ale niekedy robim tak, ze polievky varene pre nas malemu riedim prevarenou vodou, resp. odoberiem a cele prevarim spolu a moze to veselo papat. Robim to len preto, aby jedlo nebolo tak slane, ci koreniste... Nie vzdy sa totiz da varit aj pre maleho osobitne a ked nie je cas, tak si takto pomozem... Myslim, ze je to vzdy lepsie, ako kupovane... tie davam iba pocas cestovania a ked nemam navarene, co je zreidka.

robika
25. jún 2011

Ahojte,
tak my sme si dnes urobili gril party, ale uz by bola taka zima, velmi sa tu u nas ochladilo..
dnes som mala praci den a vyprala som 4 pracky, budem velmi dufat, ze sa to nejakym zazrakom ozehli same 😀
uz niekolko dni mi Filipko strasne vyvadza a place pri kupkani, doteraz mal vodicku a kupkanie rad, velmi sa vzdy tesil, ale teraz to je katastrofa, akonahle ho chcem dat do vanicky, napne sa ako struna a zacne plakat, takze stoji vo vanicke a place akokeby ho to bolelo, o posadeni sa nemoze byt ani rec, ak sa mi to nahodou podari, reve este viac, ukludni sa az ked ho vytiahnem...
neviem co sa stalo, zopar krat som ho umyvala v umyvadle a neviem ci to nemoze byt z toho, ale to by zase nemal rad umyvadlo... nechapem co sa mu stalo... a ani neviem co s tym...

@sisaa Adamkovi vsetko najlepsie a nech velmi rychlo vyzdravie...
@denisse super si to vymyslela, sikulka 🙂
@tinaki1275 ked si budes brat notebook na letisko, aspon Ti to otravne cakanie na lietadla rychlejsie ubehne..
@monline z coho ma Danielko horucky, zeby zubky?

baby spominali ste, ze budete mat torty ktore mozu papat aj deticky, ako ste ich robili?

gabika41
26. jún 2011

dobre ranko sa praje.....tu sa tiez ochladilo,ale hlavne ze neprsi....kedze mi vcera total skapalo auto,tak musim ist dnes s mm na nakup,no to bude zase zabava....inak nechcem to zakriknut,ale uz 4den spime celu noc...vzdy sa jedenkrat budila na mliecko,som zvedava,ci uz je to trvale.....prajem vsetkym prijemnu nedelu.... 🙂

ywett
26. jún 2011

@julllia nasa mala ma 11 mesiacov..len som nikdy koprovu omacku nerobila ani pre nas, tak neviem ako sa robi..ale ja nieco vygooglim..

Breeeee ranko maminy
Hm, pocasie je veru na nic..ale newadiiiii...
Co planujete dnes porabat?

tutulka12
26. jún 2011

dobré ránko. u nás dnes svieti slniečko, ale aj tak je chladno. dúfam, že dnešný deň zbehne veľmi rýchlo, pretože nás čaká odpust a slávnostný obed u svokrovcov. Daniela mi už Milan zobral ku svokre pred chvíľou a ja musím umyť vlasy a sa osprchovať, aby som zo seba spravila človeka. jediné na čo sa dnes teším je, že pôjdem znova s maminou a sestrou kúpiť nejaké topánky a skočíme niekde na kávu. tak vám želám pekný deň 🙂

mirka285
26. jún 2011

dobre ranko...
@ywett ja som robila tekvicovu so zemiakmi,ale mozes kludne aj zemiacikovu a kopor jej tam pridas,dala som do nej aj muku,aj smotanu a Linda zjedla na obed dve misky,az som sa bala ze jej bude zle,ale strasne jej chutilo 😉
@sisaa vsetko na jaj od nas...
@robika tak ste mali fajn den,j som tortu dala piect,ale bude nejaka ovocna jogurtovo smotanova,bez umelych farbiv 🙂
@gabika41 ja chodim nakupovat iba s mm,mna to samu nebavi,teda potraviny myslim my mame dnes oslavu,maso je v pace odvcera,budu rebierke,ciganska a kurence dame tocit na gril...teraz rychlo iem spravit tzatziky este a som velmi zvedava na tortu,dufam,ze bude dobra....drzte palce nech nam nezacne prsat,majte sa,pekny den vsetkym 🙂

tutulka12
26. jún 2011

@mirka285 nech sa oslava vydarí 🙂
ja tiež chodím nakupovať iba s mm, ja inak strašne neznášam nakupovanie potravín 😠

denisse
26. jún 2011

dobre ranko ...
blahozelam vsetkym aktualnym malym oslavencom 😉 hlavne nech su deti zdrave ...

@ywett
ja robim napriklad mrkvovu omacku k masu a zemiakom ... nastruhanu mrkvu orestujem na troske masla, podlejem vodou a chvilku dusim a potom normalne mliekom alebo smotanou s trosickou muky zahustim ... ochucujem drvenou rascou a stipkou soli ...

katty17
26. jún 2011

dobre rano baby. tak my sme mali zlu noc. sandra prvy krat za cely svoj rocik grckala a plakala celu noc :( a nakoniec ajj ja s nou. az mi jej bolo luto. netusim co to bolo. ale videla som uz ze posledne tri dni bola taka nijaka. ale horucky nemala tak netusim :(
@mirka285 - miri prajeme peknu a prijemnu oslavu. uz teraz sa neviem dockat fotiek. tiez som chcela riesit tortu jogurtovu s ovocim ale risiho rodicia sa uz ponukli ze oni maju tortu vybranu. tak som zvedava. nechcela som ich zrusit a objednavat druhu je zbytocne. ved nech maju radost 🙂 miri co ste vymysleli pre lindusku ako darcek k narodeninam?
@ywett - ja som vcera robila k cestovinam s maskom cukinovu omacku a sandra to cele zblajzla. som myslela ze sa ani s papanim nezastavi 🙂 tiez uz chcem vyskusat koprovu, zemiakovu a tekvicovu omacku. uz jej cestoviny a maso nemixujem cize s omackami jej to pojde lahsie 😉 @mirka285 - mirika ked si robila tekvicovu alebo koprovu tak das do toho aj slahacku na varenie? v pohodicke to uz mozu papat? ja totiz milujem koprovu omacku. mnaaaaaaam 😉

mirka285
26. jún 2011

@katty17 uz som na odchode,tak len v ychlosti,ano dala som smotanu na varenie a v poho 😉 cauteeeee

gabika41
26. jún 2011

@mirka285...drzim palce,nech Vam pocko vyjde......

kafoditka
26. jún 2011

Ahojte damy 🙂 svadba dopadla vyborne, nakoniec som ani nesla uspavat vecer, lebo maly vynechal poobedny spanok a vecer odpadol jak hruska do postele... dobre sme sa zabavili, zatrsali... trosku ma boli hlava z nevyspatia a hlavne z tych 80tich vlaseniek, co som mala v hlave, aby mi drzali pricesok 😕 dnes ideme pozriet na goralske slavnosti na Skalite, pocasie zatial vypada, ze vydrzi...
@mirka285 prijemnu oslavu prajem, hlavne nech vam pocko vydrzi, tesim sa na fotky 🙂
@denisse pekne si sa vyhrala s tymi fotkami, baby su zlate a inak tiez si myslim, ze su dost odlisne..
@noemarta Maci, dobry tip si mi dala na tu biofarmu, urcite tam s mm a malym zbehneme 😉
@sisaa vsetko najlepsie Adamkovi k narodeninam 🙂

katty17
26. jún 2011

@kafoditka domi super ze ste sa vyborne zabavili a tiez sa tesim na fotos ;) som zvedava na pricesok, uces, saty.... 🙂
BABY, predstavte si ze sme boli uz aj v modrom kostoliku ohladne krstu a aj tam nas "odmietli" lebo sme neni zosobaseni :( az mi bolo do placu. tak nabehol risi a hodil rec s fararom. tak mu nakoniec povedal ze viete co pridite o tyzden bude sa tu menit farar. to je akoze co??? tak som zvedava ako dopadneme o tyzden.

leanax
26. jún 2011

@katty17 dosť smutné, že tak reagoval farár. Ani mi nie sme zosobášený, ale krstiny nechystám v kostole.

katty17
26. jún 2011

@leanax - my chceme malu pokrstit v kostole. ja som veriaca a aj risi chce krstenie. len mi prislo luto ze sa ku nam takto postavili v dalsom kostole. som necakala . ale tak uvidime ako dopadneme u dalsieho farara.... chceli sme dat malu pokrstit presne na rocik ale takto to posunieme. chcela som mat jednym vrzom oslavu narodenim a aj krst 😉

leanax
26. jún 2011

Mamičky chcem sa opýtať, dávate niekto už malím papať rybu? Ja vôbec neviem kedy už môžem jej dať. A s pitím čajíkov je pravda, že by dieťa nemalo piť len čaj? Vraj to škodí? No som zmetená z toho. Ja sa vytešujem, že moja malá konečne začala piť čajík, dosť dlho pila len mliečko. Teraz čaj vypije za deň asi tak 400 ml. Je to veľa?

leanax
26. jún 2011

@katty17 Tý faráry sú staromódny, veď v dnešnej dobe je viacmenej nezosobášených rodín s deťmi a funguje to. Nieže by boli radi, že ste veriaci a máte záujem viesť aj dieťa k tomu. Budem držať palce, nech vám ten druhý farár vyhovie.

kafoditka
26. jún 2011

@katty17 Kati foto hodim najskor v utorok vecer, nemam tu svoj notebook a ani kabel od fotaku.. uces som mala taky, ze by si ani nepovedala, ze tam mam pricesok... Kati s tym krstom - viem, ze vam malu isto pokrstia v Petrzalke v kostole sv. rodiny, to je ten kostol, kde bol papez Jan P. II v 2001 tusim, za Technopolom

katty17
26. jún 2011

@leanax - mozes davat uz aj ryby. aj mirka uz robila file na masielku . ja som zatial davala rybu od hipky . ale tiez uz chcem vyskusat normalnu rybu. akurat vcera som si o tom citala a v pohodicke mozes davat rybu. co sa tyka pitia tak sandra tiez vypije 400 ml. vody alebo caju. davam jej bud fenyklovy caj alebo prevarenu vodu. odmieta mi pit iny ako fenyklovy caj. skusala som davat aj ovocny ale ten ani za svet. mozes byt rada ze ti pije cajik tak pekne. inac, ja som jej uz davala aj klasicku vodicku a v pohodicke 😉
@kafoditka - domi uvidime ako pochodime v modrom kostoliku . este si pamatam ze mirka vravela ze v kostole v DNV nemaju problem ak nie su rodicia zosobaseni... ak nepochodime tak vybehneme do petrzalky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre