Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. júl 2011

@bambola presne tak istot a rovnoko zdielam tuto dilemu,,,,je to sebeckost- ci spravne rozhodnutie?! na jednej strane mi je pohodlne, ze mlieko je stale po ruka a zadarmo a na druhej zas mi je to prazdne cucanie velmi neprijemne....... pockam este do dovolenky a potom uvidim,,,,,,

gabika41
10. júl 2011

Zdravim.....no sice som cakala na teplo,ale nemuselo byt az taketo horko....normalne rozmyslam,ze malu aj na obed osprchujem....vsetkym oslavencom a oslavenkyniam zelam vsetko dobre..... 🙂

mirka285
10. júl 2011

ahojte...tak pekny hic je dnes,ze_my sme zatial doma,varim nedelny obed,Lindu som ulozila na obedny spanok a poobede sa pojdeme kupat...prave som si citala zoznam veco Tomasovi do tabora a tam ze spacak,esus,gumaky a podobne sranduy,ktore musim teraz pozhanat 😒 @katka55 krasna torta,vydarila sa ti 😉

carrie84
10. júl 2011

Ahojte dievcata 🙂
Hlasim sa po Pohode. Aktualny zostatok clenov domacnosti:3 = cize prezili sme vsetci a sice unavena, ale nacerpala som energiu a huraaaa dalej 😀 😀 😀
Tak a teraz idem cihnut, co mate noveho - ak maly dovoli a nezobudi sa 😉

macik27
10. júl 2011

ahojte dievčatá...malinká mi spinká manželík odišiel pomôcť mame tak som trošku nakukla 😉 ...tak my si užívame leto ja mužíčka Karolínka tatinka a je nám super ešte si rozmyslím či ho pustím späť 😀 ..zajtra odchádzame do Podhájskej tak dúfam že sa nám nepokazí počasie 😎 no a malá je hore takže pá pá 😉

bambola
10. júl 2011

ahojte,
tak my sme uz boli doobeda na ihrisku ale odvtedy mala nechce zaspat 😠 ja uz neviem ako ju uspavat ☹ porazi ma z nej. poobede chceme ist plavat 😎

gabika41
10. júl 2011

...tak my mame uz za sebou aj bazenik....prave som ju uspala a poobede hajde niekam na nieco studene....inak neviem,co je horsie,minuly tyzden ten dazd,alebo dnes ten hic.....tu je ponura nalada,lebo v piatok prisla svagrina z Ciech,bolo dobre,este vcera vecer sme grilovali,ale dnes volal z chalupy jej muz,cize svokrin syn,ze spadol zo strechy,tak tam hned za nim vyrazili na Kysuce a asi ma otvorenu zlomeninu clenku..... 😒

tinaki1275
10. júl 2011

dobry dievcence..tak sa tu trapim s vyjadreniam k staznostiam co zatial dosli 😠 od klientov . Este ze len 3 za dva mesiace a ziadna na mna, len na hotel a podobne.. a mrkam co mate nove..ale mala sa za chvilu zobudi tak ju niekam k vode vezmem kedze mm robi ..dufam ze stihnem niedo precitat
..

tinaki1275
10. júl 2011

@katka55 uzasna torticka ..kde ja taku zozeniem.. ☹

noemarta
10. júl 2011

caute holky,
dakujem vam baby este raz moc za gratulku, ja sa tiez pripajam tym co mali sviatky vsetko naj naj, pisem to takto vseobecne, kedze nemam total prehlad co a jak....
no nasa oslava dopadla na jednotku, akurat ze bol total hic..... 😖 bolo na skapatie, ale pohodicka, spokojna som, aj darceky som dostala pjekneeee.
tiez prikladam par foto.....
paaa pekny den, uz sme boli v bazene, a este ideme, Neline sa naramne v nom paci...

merikac
10. júl 2011

ahojte baby,,som upecena ako kura na grile 😀 emma po obede spala- 3 hodky 😕 ventilator pusteny a ona stale mokra hlava ako mys,,chuda moje dopotene,,,,,dnes si nakadila do bazenika, nevedela som co skor robit 😀 este ze to nepustila do velkeho 😀 ..............cakam na podvecerne ochladenie,,ale zatila sa nic take nekona......vcera som bola do 3 rana hore a triedila veci- postahovala som kartony po denisovi,,sa cuduje ake handry som poodkladala- vacsina vaci je pre emmu nepouzitelna,,male som uz asi niekomu podarovala, toho tam vela nemam,,,,a velke som potriedila a teraz to potrebujem niekomu podarovat - tak idem hladat po susedach obete 😀

merikac
10. júl 2011

@noemarta jeeej aky ste pjekni na spolocnej foto- len skoda, ze sa neda este zvacsit 😀

alllexa
10. júl 2011

@noemarta - vsetko naj k peknym okruhlym narodkam!🙂

@adelaine @katty17 @maxara @medved @katka55 @minizu - jeeej, baby, ved ja to mam blizko, ja na Strkovec hned poletim, ked robite stretko, velmi by som sa tesila - mozem sa vtirknut? Ved ja som to tu uz skor spominala, ze kto ide na Strkovec, nech sa ozve, ved aj ja som tam casto a nemam tam problem hocikedy dojst a pridat sa k nejakej mamicke... Takze zajtra o druhej?

bambola
10. júl 2011

@alllexa zajtra o druhej, ale este nikto nenapisal kde, je tam nejaky meeting point pri ktorom je to najlepsie? 🙂

minizu
10. júl 2011

@bambola @medved @adelaine @maxara @katka55 @allexa @katty17 ak nemate nic proti tomu, mohli by sme sa stretnut pri tom detskom ihrisku. Co vy na to? 🙂 na chodniku pri ihrisku je dost miesta pre vsetky tie kociky a to by sme sa ani nemali minut 😉

alllexa
10. júl 2011

@minizu - presne, aj ja si myslim, ze je to tam najlepsie...

bambola
10. júl 2011

@maxara budes parkovat pri bille? to ja len zistujem lebo @katka55 isto nema cas a kedze je ona sofer ja budem navigator (ale nie pic 😀 )

maxara
10. júl 2011

@gabika41 uff Gabi, to co jeeee? sak sa to na vas pekne lepi ☹

@noemarta Maci vsetko naj k okruhliakom
@minizu @bambola @medved @adelaine @katka55 @allexa @katty17 tak ja som presne tento bod chcela navrhnut.. je to blizko od parkoviska pri Bille, kam hodlam zaparkovat, kedze som tam dohodnuta aj s mm na vymene vozidla..

maxara
10. júl 2011

@bambola ano, tak 😉

kafoditka
10. júl 2011

Caute babule 🙂 Tak sme dnes uspesne dorazili do Cadce.. Par dni na Liptove nam super padlo, pocasie vyslo, maly bol svetovy 🙂 Ubytko pekne, ciste, strava chutna - aj by sme este par dni ostali. Skonstatovali sme, ze sa tam urcite este vratime 🙂 Kedze som bola par dni mimo, vobec netusim, o com je tu rec, ale vsetkym oslavencom ci uz detickam alebo maminam prajem vsetko najlepsie..

gabika41
10. júl 2011

@maxara ...no vyzera to na zlomenu patu....zajtra ho budu operovat...svokra chodi ako matoha...lebo on uz jeden velky uraz nohy mal,ale nastatsie to bola ta druha...

gabika41
10. júl 2011

@merikac ...boli sme sa pozriet na Uhereckej priehrade,strasne vela ludi,ale podla mna zla voda a ked som videla tie sinice na kraji a potom ako sa jeden kupal so psom a kusok od neho uplne male dievcatko otec macal ......ale zistila som,ze teda mala sa vobec nehanbi,bolo tam take dievcatko,neskor som zistila,ze ma 1 a pol roka a mala sa k nej rozbehla a uz to ficalo,potom sa k nam pridala este aj jej mamina.....no rozhodne s ludmi mat problemy nebude.....

noemarta
10. júl 2011

baby, aj vy tak dlho uspavate deti teraz vecer, nela nie a nie zaspat, .... furt sa hadze, tece z nej, mrnci, nevie zaspat aj ked je unavena.... ☹

noemarta
10. júl 2011

@kafoditka tesim sa ze vam vysiel vikendik, o to islo 🙂 🙂 🙂

katka55
10. júl 2011

ahojte. tak sa hlasim po nasej dnesnej uspesnej party. vsetko super vypalilo, tak som taka rada 😵 nakoniec nas bolo 16 kusov a kedze to bola viacmenej garden party, skvasili sme tam od obeda do siestej 😕 nikomu sa asi nechcelo ist domov 😀
@bambola dakujem navigatorovi za koordinaciu nasho zajtrajsieho vyletu 😉 😀 rozhodla som sa, ze zajtra nerobim voooobec nic a len cakam, kym bude poobede a pojdeme na strkovec 😀 teraz sme toho mali ozis vyse hlavy 😝
@maxara Peti, Patrika som sice odvazila, ale nejako som ho nestihla odmerat, tak potom to nadiktujem naraz 😉

zuzik1983
10. júl 2011

ahojte, tak aj ja sa pripajam a prajem oslavencom vsetko najlepsie 😉
my sme tento vikend cely stravili u svokrovcov na chalupe,kde sme aj oslavovali nikolkin 1 rocik,pripajam nejake foto

maxara
10. júl 2011

@katka55 oki 🙂

katty17
10. júl 2011

ahojte kocky.
tak aj my uz mame uspesne za sebou oslavu prveho rocku. krasne sme si to vsetci uzili. vydrzali sme cely den az do osmej vecer. sandricka zalahla okamzite po vypiti mliecka 🙂 Grilovacka na dvore bola uzasna. same dobroty ;)

katty17
10. júl 2011

... takze zajtra cca o druhej na strkovci 😉

katka55
10. júl 2011

@bambola Mati, prideme pre vas o pol 2, ok? asi musim prelozit nasu sedacku na kraj, aby sme zmestili aj vasu, ze? lebo nas panko sa vyvaza v strede 😀 a uz ked ste boli tak dlho v BB som ti chcela napisat, ze tu u nas dole v restike capuju original kofolu, ale uz si to asi objavila, ze? tak niekedy dame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre