Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
10. mar 2010

janatt ja sa budim tak o piatej a potom nasilu zaspávam lebo som straaašnee hladná niekedy aj o tretej v noci ale naposledy jedávam tak okolo šiestej večer ....

janatt23
10. mar 2010

no ja papam este o takej siedmej,niekedy osmej. a v noci ma prepadne zravka ☹ takze to bude asi normalne.... 🙂

katty17
10. mar 2010

janatt, ja mam tento isty problem. casto krat sa prebudim v noci resp. nadranom na bolest bruska od hladu. je to hrozny pocit. pokazde si vravim v duchu aby som uz spala ale nie a nie. tak musim vstat a dat si cosi malicke. 😉 priatel mi nakupil jogurtiky, bebe dobre rano, corny tycinky ako zachranu na noc . 🙂 chichichi. ale v poslednej dobe mi neskutocne chutia gumene medvediky Haribo 😀

mojalili
10. mar 2010

Ahojte kočky,
davno som tu nebola, nestiham. Dnes som zastupovala este skolsky klub, akoby mi nestacilo si oducit svoje 😖

Ak si pamatate ten incident SIKANA NA SKOLE V SENICI, tak to je moja skola kde pracujem, vyriesilo sa to tak, ze sa nic teda nestalo, uz su velki kamarati aj Janko zbity ziak aj ti co bili....., len velke bum sa z toho narobilo a starosti pre ucitelov...a co je lepsie,spustilo to lavinu vyhraznych telefonatov zo strany rodicov...

Dnes mi volal jeden otec mojej ziacky, riadne podgurazeny, ze ma da k sudu, zazaluje,do novin, vyhodi skolu do vzduchu, lebo.......Otec prisiel domov po mesiaci,zena mu spomenula nieco,ale krava nepovedala, ze dnes bola rano v skole a riesilo sa to....mama sa ani nespytala dcerky, ktora prisla dnes domov,ci to pani ucitelka riesila, ci sa nieco dialo....ale hubu si na nas vymachat....to ano..... 😠
Kurnik, taka som nasrata, skoro som porodila. Tak som mu pekne zvostra do telefonu povedala svoje.....a mna skoro kriesili 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 UZ NECH SOM NA MATERSKEJ..... 😒

tutifruti
10. mar 2010

Denis gratulácia k dievčatku
Lenkaninka: gratulácia k pipiku 😀 😀 😀 , verím, že sa mm musí riadne tešiť...

Mojalili no naozaj ti nezavadim... ja som bola v práci minule odovzdať nejaké veci čo som dorábala.... ma skoro vystrelo, strašný chaos... taká som rada, že som PN, robím v Detskom domove, taká som prišla domov vyšťavená...

Dnes som bola v poradni no naše bábatko nám neukazalo nič... Druhá vec, že sa doktor so mnou dlho nezaoberal... len si tam diktoval udaje a nakoniec mi povedal, že všetko je OK... 🙂

Na začiatku apríla ideme na 3D sono, tak dúfam.... 🙂

lenkaaninka
10. mar 2010

mojalili ozaj starosti ktoré by ti nemuseli pridávať teda ale niektorým ľudom nevysvetlíš...

tutifruti ty nevieš ešte čo budete mať vôbec si maličké nevidela ??

any23
10. mar 2010

ahojte 🙂 gratulujem všetkým čo už vedia, čo sa skrýva v ich brušku 😵 ja som si do nášho spoločného albumčeku dovolila pridať aktuálnu fotku môjho bruška 😒

janatt ja som hladná stále 😝 každú chvílku dostanem na niečo chuť, ale len čo si to pripravím, zjem tak 2-3 sústa a mám dosť 😝 najnovšie u mňa bodujú detské výživky, tie ale zbodnem celé 😀 a s piškotami je to mňamky 😉

mojalili no tak to je teda sila 😠 nemám slov 🙄 kedy vlastne nastupuješ na materskú? budeš mať pokoj konečne 😉 a ten incident v telke čo dávali som videla... ty si priamo zo senice? ja tam mám rodinu 😎 moja mamina tam vyrastala, mám tam babku, krsných, bratrancov a sesternice 😉

mima89
10. mar 2010

caute babule a kde sa da prosim vas kupit ten elastiq? a kolko stoji? ja pouzivam weledu ale pride mi to dost drahe...

luminkasp
10. mar 2010

ahojte babulky ako sa da pridat foto do juloviek 2010

any23
10. mar 2010

luminka, odhlás sa zo svojho nicku a prihlás sa pod menom julovky2010, heslo je jul a pridaj fotku 😉

luminkasp
10. mar 2010

dakujem 😉

mirka285
10. mar 2010

mojalilli no ja ta obdivujem,mna by uz urcite trafil slak..a este aby mi vyvolaval niaky premudrely tatik... ☹ akurat pozeram predpoved pocasia,no vyzera to nic moc,stale zima...mima a kludne si kup lacny krem na tom aj tak nezalezi..ked mas dobru elasticitu koze,strie sa ti nespravia a ked nemas mozes sa natierat aj kremom od diora a strie budu 😉

mojalili
10. mar 2010

Any som priamo zo Senice, a ucim na tej skole,co davali v telke, inak sa da povedat, najlepsia skola na vzdelanie...keby nebolo toho lbeho incidentu...

Kocky, ja som tiez v noci nemohla dobre spat, lebo som bola hladna. A ked som hladna, zaludok a oblicky viac pracuju a chdoim aj 5x na wc....ale musim sa krotit, le
bo uz ma je dost, nemozem tolko jest...ale co ked mi dojde zle, ked som hladna.... 😒

Kocky, ako je to s tym testom na cukrovku? Kupila som si 75g glukozy, mne kazala sestricka len si to dat hodinu pred odbberom krvi doma...a potom len odskocim si na odber krvi.....nic viac....
Do kolko vody sa to ma zriedit? Uz si to nepomatam z predosleho tehu....

luminkasp
10. mar 2010

alexa, tesim sa, ze sa ti juh spanielska paci 😉

any23
10. mar 2010

mojalili mne to v prvom tehu namiešavala sestrička... najprv mi vzala krv, zamiešala mi tú glukozu do vody+citron som si mala doniesť, dala mi to vypiť, poslala ma von a tuším za hodinu či dve si ma zavolala a pichla ma do prsta... a potom to vyhodnotili... ja som mala pri alexovi zvýšený cukor, takže som tam chodila častejšie a potom na kontrolách to bolo tak, že som prišla, vzala mi krv nalačno, potom som niečo zjedla, bud jogurt alebo rohlík a o hodinku mi krv brala znova...

tutifruti
10. mar 2010

No mam len foto z prveho sona... Chodim ku stat gyn, sono robia na oddelení gyn.... moc sa s tým nepárajú.... Rýchlovka, na obrazovku vidia oni, nič neukážu, diktujú tam údaje, ktorým nerozumiem, potom povedia že OK a ideš preč, takže ja som babo este nevidela.... 😒
Preto sa tešim na ten april, že konečne sa s mm potešíme... a potom ukažeme aj dievčatám 🙂

ivanka85
10. mar 2010

mojalili v dvoch deci vody sa to ma zriedit

carrie84
10. mar 2010

Caute babule 🙂
Tak aj ja som dnes bola na kontorle - vsetko ako sa patri - az na to, ze mam nizsie placentu, tak sa nemam namahat. A chrbat ma dnes zase neskutocne boli ....
A maly je uplne bez hanby! Pocas sona furt ukazoval pipika 😀 😀 😀

Mojalili - mne kazala sestricka rozmiesat tu glukozu v 3dcl vody + vytlacit do toho citron a prist za 2 hodky

ivka8255
10. mar 2010

Ahojte, gratulujem k odhalenym drobcom. My stale naisto neviem co to bude, dnes na sone doky cosi videl, ale nevie s istotou povedat ci to bol pipi alebo pupocna snura, lebo mu to stale "mrzlo" ale drobcek mal ruku za uskom ako jeho tato 🙂 celyyyy on
denisse: takze bude Barborka??? gratulujem

luminkasp
10. mar 2010

tu davaju uz mate vypit, netreba to miesat a dava to sestricka, pije sa hod pred

ivka8255
10. mar 2010

A vcera som konecne spala celu noc 🙂 prvykrat som spala s tym tehu vankusom, ktory som si sama usila, podla toho strihu co tu ktosi dal (veeeeeeeeeeeeeeeeeeelka vdaka) a je uzasny, takze doporucujem tym co su zvyknute spat na brusku 😎

janatt23
10. mar 2010

ANY vyzivy mozem papat aj ja stale 😝 😝 strasne mi chutia
MIMA predavaju to v lekarni a stoji to okolo 7euro🙂
baby uz papam 3roztek a hlad stale neustupuje 😅

silvia.vesela
10. mar 2010

Ahojte tehulky,

vcera som bola na teste kvoli tehot.cukrovke. Celkom sa to dalo, len som musela cakat 2hodiny a bola som tam na lacno, tak som bola PORIADNE hladna! 🙂
Najprv mi sestricka odobrala krv, poslala ma na diabetologicke oddelenie, tam mi dalsia sestricka pichla do prsta, poslala ma do lekarne, aby som si kupila sladku vodu-stala 2,45eur. A ked som ju vypila, tak som cakala 2hodiny a znovu ma pichla do prsta. Keby som bola vedela, ze je to taky postup, tak by som si tu vodu urobila aj doma a nemusela tam cakat.....
Vysledky este nemam, snad budu zajtra. Vy mate ake skusenosti s tymto testom?

oacka
10. mar 2010

Čaute kočeny! ja som dnes pracovala,ale nikomu ani muk! 😉 bola som mame pomôcť s papierovačkami a dobre mi to padlo. vôbec sa necítim tehotná,len keby som sa tak rýchlo nezadýchala ako slonica! 😀 obuť a vyzuť si čižmy,, to je úplne majstrovský výkon!
ja veľmi hlad nemám,niekedy ani nevečeriam, ale ja zas moc energie na PN neminiem... a strie mám len tučkovské na stehnách,ale neni ich vobec vidno. mňa serú tie moje bradavky... bolia a štípu a trčia mi aj cez vypolstrovaný podprsenku na hanbu svveta! vyzerám jak nadržaná koza! 😀 😀
strasska, zrzulka s tou Stasi zabila! 😀 😀 😀 perfektné
Gratulujem k pohlaviam! 😉 😉 hlavne lenkaaninkinmu manželovi! 😉

meruska
10. mar 2010

oacka...nemame zajtra zas spolu poradnu?

lenkaaninka
10. mar 2010

oacka diky 🙂
inak mna tiež bradavky bolia stáále brutálne...ale zasa mne netrčia 😀

tinka349
10. mar 2010

ahojte babule,

neidete nahodou niektora na 3D v sobotu poobede do KE? ja dufam, ze mi potvrdia, ze to bude dievcatko 😝

a ani nestiham citat vsetky vase prispevky kvoli skole.....Ale ja som kazdu noc neskutocne hladna, bud okolo 3tej alebo o 5tej rano a musim si daco dat pod zub, bud banan alebo dajaky keksik 😀 a muz potom len pocuva ze co to po tme chrusta v izbe, ci mysi 😀 a straaaasne casto mi treba poslednu dobu na WC...mama mi tvrdi ze mam nizko polozenu maternicu, ze asi kvoli tomu.....

A stava sa vam, ze nemozete v noci spat, lebo male kope? moje ma vo zvyku kazdu jednu noc presne o pol 1nej kopkat....

tinka349
10. mar 2010

ivka8255

aky tehu vankusik? to by sa mi zislo, lebo ja som naucena zaspavat len na brusku a teraz sa kotim na posteli aj hodinu pokial zaspim na chrbte alebo na boku....a moze sa aj s tym vanusom spat na brusku, nijako to neskodi?

jaruska8
10. mar 2010

Tinka, aj mňa kopká aj v noci, celkovo sa mi niekdy zle spí, ale dá sa. Moja má svoje presné hodinky, začína o 11 (ráno aj večer). 😉 😉 😉 A reaguje na rock, vtedy sa prehadzuje ako divá. Viem, že detičky nemajú tú hudbu rady, ale tak keď prepínam, tak aj na také ,,tvrdšie" natrafím a potom je cirkus. 😀 😀

tinka349
10. mar 2010

no moje (moja?) kope veeeelmi casto....dnes zacalo uz rano o 8mej v skole, pocas dna potom asi 7x, pred hodinou kopalo asi 5 minut a tera kope zas...ani newem ako casto ma drobec kopat, ale tak si myslim ze to je dost casto....skoro kazde dve hodinky po 5-10 minut robim bum bum 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre