Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
24. mar 2010

Krasny den zelam! U nas je nadherne teplucko, tak sme sa doobedu s malym vysantili.
Zrzulka k tomu linku: Tak ja som si o tej neskorej nocnej hodine kukla iba fotky a clanok som vobec necitala. Mozno to teraz vnimam trochu miernejsie, ale vtedy som opisala moj prvy pocit, ked som zazrela fotky. Este cestou do spalne som rozmyslala, ze preco nejaka matka oblecie svojmu dietatu taketo kostymy 😨
Ja mam rada umenie, ktore ma nejaku vypovednu hodnotu a nie je jeho zmyslom iba sokovat. Takze myslienka tej danskej umelkyne sa mi pacila, aj ked sposob bol na mna prisilne kafe. ....aj ked to mozno bude tym, ze som teraz tiez precitlivela, ale celkovo mi nevonia prepoziciavanie deti hoci aj na take uslachtile ucely.

lenkaaninka
24. mar 2010

Ahojte žienky...no mne by mali vypnuť net lebo už som zasa dva balíky objednala...niekedy tu nájdem pekné vychytávky ktoré v obchodoch nevidno 😉 😀
no a nekúp to...
mm vrátia bonus na deti v máji zo živnosti taaaak sa tešíííím kupime kočík postielku kozmetiku a plienky a všetko ostatné...a už potom len vegetiť ...

a v juli a auguste musím staršej do školy pokúpiť aj oblečenie a iné záležitosti takže peniažky veeelmi potešili...

oacka
24. mar 2010

Joj, kočky, u nás je dnes tak krásne, celú vychádzku som bola vonku. Kúpila som bahniatka a robím jarnú výzdobu, ale dajako nemám nápady.... aj voľajaké vajcia som vyfúkla,idem ich zafarbiť a zavesiť na takú tyčku. už tri dni sa na to chystám.
Baby, našla som tie Jane 2009 na o-baby, ja som pozerala len úvodné obrázky a tam sú už nové modely. Asi kúpime odtiaľ nejaký 2010, farba čierno žltá,ale chcem tú vaničku vidieť naživo, hádam v apríli bude aj v KE. idem si vytriediť veci, čo mi došli podľa veľkosti.

oacka
24. mar 2010

Kočky, čo ste PN, chodia vám peniaze len zo sociálnej poisťovne, či dačo aj od zamestnávateľa? mne teraz došlo voľačo aj od zamestnávateľa, bude to vrátená daň? taká väčšia suma,ako som zvyknutá, vracajú nám viac dane,lebo sme PN? či to nie preto?

tutifruti
24. mar 2010

Čo je tehu demencia? Ked si vytiahnete žehliacu dosku, zapnente žehličku a sadnete si k PC.... 😅
Nastastie mi doska moc neprihorela, ale mám tam trocha vypálenú žehičku....

oacka
24. mar 2010

šak toto, lenkaaninka, že sú to také iné vecičky a pritom ma v priemere jedna vec vyšla na 2,20. Podľa čoho kupujete postieľku? treba tam mať ten spodný šuflík, či somarina?

nina88
24. mar 2010

Ahojte... 😉
Oacka šuflík máš plus priestor. Na plienky, náhradné oblečenie narýchlo v noci ak sa náhodou preciká a na takéto veci...
AK máš ale priestoru dosť,tak je to nanič... 😉 Ja som mala,ale nepoužívala som ho vobec...

strasska
24. mar 2010

oacka, podla mna suflik nie je az taky dolezity, ak mas dostatok ineho ulozneho priestoru, ak nemas, tak je to super vec. Ja som najviac postradala, ze sa na nasej postielke nedala zvesit bocnica. Lebo ked budes kojit, je super, ze si babo iba pritianes k sebe a v pohode mozes driemkat. A tak bude musiet stale vstavat a vkladat, vykladat babo.
Ja som to uz potom vzdala a spal s nami.
A urcite nech sa da dat matrac do viacerych poloh, teda viem, ze su vacsinou dve polohy, ale mozno uz je to teraz inak.

janka_michal
24. mar 2010

ahojte tehulky..som tu nová..chcem vám všetkým v prvom rade zagratulovať k očakávaniu malej ratolesti...my čakáme dievčatko máme rôzne termíny pôrodu..podľa poslednej men. máme termín 25.7.´10 podľa sona až 31.7, no pohyby som začala cítíť už cca pred tromi týždňami, tak si myslím, že naša malá princeznička príde na svet aj skôr...veľmi sa na nu tešíme je to naše prvé bábätko..ako ste na tom s pripravovaním izbičky, resp kupovaním vecičiek kočikov a tak pod???budeme mať krásne letné detičky..🙂))

oacka
24. mar 2010

my budeme mať postieľku pri posteli, a tam ten šuflík asi ani nebudem mať ako vyťahovať... ale vedľa je komoda len pre mimčo, tak na šuflík kašlem.

oacka
24. mar 2010

Čau, janka, pozri naše fotoblogy, zistíš, kto má čo kúpené alebo čo plánuje. A vitaj medzi nami! 😉 😉

katkaking
24. mar 2010

janka_michal vitaj.... odkial si?

jaruska8
24. mar 2010

Oacka, aj mne teraz došla trošku väčšia suma peňazí, ja to tá daň. Aspoň niečo. 😉

lenkaaninka
24. mar 2010

vieš čo ja chcem normál obyčko postielku ale aby bola do dvoch polôh minimálne to je pre mna podstatné...ja by som šuflik dole nezniesla ja som maniak na to aby boli všetky veci na nôžkach nech môžem utrieť dlázku pod tým... 😀 😉

ale určite je to priestor navyše...

dneska mi prišiel macko pu overalik...krááásny...ozaj to vyjde tak lacno v priemere....a tuším ty si objednávala z toho pampyshop nie? alebo sa mi to mýli?

katkaking
24. mar 2010

aj nam prislo teraz vyrovnanie dane.... za to ze som bola na MD mi pol roka neratali, ale za zvysny polrok co som bola na RD nam vratili skoro 500 €....tak sme sa potesili, ked budeme vediet co cakame, pojdeme trochu na nakupy do Nitry, tam sa da celkom v pohode nakupit...

Inak zienky, pekny den...

oacka
24. mar 2010

Z pampyshopu objednávala moja mamina, tam je to drahšie, ale v obchode tie španielske deky kupovala za 1200,- Sk a tam boli za 622,- alebo za 800,-. Dobrý rozdiel. Čakáme na to, doddacia doba je až mesiac. ddúfam,že ten kojací vankúš bude dobrý...

oacka
24. mar 2010

no super, s tou daňou, to asi preto je moj muž ku mne taký zhovievavý,čo sa nákupov týka,lebo som si zarobila. 😀 😀 😀 😀

janka_michal
24. mar 2010

Ano kuknem..som z handlovej a dakujem za privitanie..mate uz velke bruska,?jaj no moje pomalicky rastie..ani som moc nepribrala som v 21. tyzdni a pribrala som len tri a pol kila..idem na 4d sono 22.4 do bb..neviem ci niektorá z vás uz na tom bola...

lenkaaninka
24. mar 2010

ja som chcela tu kompletku do postielky....teda mame som povedala že kočík si kupime my že nech radšej kupi toto do postielky a hotovo lebo kočík je dosť vela euri že to nechcem... 😉

a jasné už som objednala dalšie dvoje tepláčiky maličké a opalovačky....
akurát ked mm sa pýta to skade máme tak ja že ha to by si chcel vedieť ale to by som ťa musela potom zabiť 😀 😀

a potom mu poviem to som už dááávno kupila 😉

carrie84
24. mar 2010

Lenka 😀
Ja mam tiez najradsej oblecenie, ktore mam uz straaaaaaaaaaasne dlho - len musim rychlo strhat cenovky, aby mi to preslo ... hehe 😀

oacka
24. mar 2010

joj, ja mám s mužom jeden účet,a jemu chodia SMS, tak sa všetko hneď dozvie! 😠

lenkaaninka
24. mar 2010

😀 😀

tutifruti
24. mar 2010

Baby nepodceňujte chlapov.... Ja som mala kolegovcov manželov.... Ona mi raz hovorila, že si nakupuje veci a chlap ani nevie, že ona mu povie, že to už má strááááášne dlho....

O nejaký čas, na žúrke firemnej sme sa rozprávali o nakupovaní žien a On mi hovorí: Ja viem, že Ľubka si nakúpi veci a tvári sa, že ich už má dlho.... Tak sa tvárim, že jej to verím... Skoro mi zabehlo....

Tak však každý má rád iné partnerské hry 😀

carrie84
24. mar 2010

Oacka -my mame tiez jeden ucet - ale spravy chodia mne 😀 A hlavne mam system - co nechcem, aby vedel (samozrejme mam na mysli hmotne dary pre mojho milovaneho - co ineho, ze?) neplatim kartou ale cash. Predsa len moderna doba a internetbanking je obcas nebezpecny 😀 😀

liluu
24. mar 2010

No ja to robím tak, že stále troška spustím z ceny, a ešte sa potom pochválim ako lacno som nakúpila, že som šikovná.
Ktovie či ma drahý už prekukol 😉

carrie84
24. mar 2010

Tuti - hehe, to je dost dobreeee 😉 Ale moj naozaj netusi, co mam v skrini, pretoze vacsina mojho satnika je cierna a to sa dost zle odlisuje 😀

tutifruti
24. mar 2010

carie, aj to je riešenie 😀
Môj si hned všimne ak mám niečo nové, tak neviem či sa tešiť, či nie 😀
A možno len pre istotu, lebo ked napríklad prídem od kaderníčky a pýtam sa, že ako? Tak povie: Máš nové tričko?.... 😅 Pekné

janka_michal
24. mar 2010

no kočky ja som to zase tak riešila pri niektorých veciach..aby nebolo, ze vela kupujem, ze nooo to nám doniesla tá kamoška, hento kupila mamca, to doniesla dalsia kamoska :D a tuti veru som a dobre zasmiala :D

janka_michal
24. mar 2010

a tehulky chcela som sa vás opýtať, či niektorá rozmýšlate nad epidurálkou..čím ďalej tým viac sa ma na to ľudia pýtajú a ja som taká nerozhodná..možno tu má niektorá aj vlastnú skúsenosť, možno máte lepšie info ako ja..však skúste niečo o tom popísať..neviem teda či ste sa už o tom skôr bavili..

liluu
24. mar 2010

ja epi asi nebudem mocť, lebo bolesť krížov je kontraindikácia. Ale veľa žien si to pochvaluje. Ale počula som aj také, že ich miesto vpichu aj 2 mesiace bolelo. No si vyber potom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre