Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
2. jún 2010

ja sa ani tak nebojim porodu,ale toho co bude po porode...

dominikaa
2. jún 2010

ahojte kocky,mozem sa k vam pridat? Uz vas trosku "poznam"zatial som vas len citala,ale rada by som sa aj pridala k vam 😉

patresko11
2. jún 2010

no aj toho sa bojim....co bude po porode ....ale tak na maleho sa tesime...

janulienocka
2. jún 2010

bambule ja co mam skusenosti, tak po porode to tiez nie je uplne sranda - sestonedelie, to hojenie a tak, ale ta sa to prezit, organizmus sa rychlo zotavi a hlavne to babatko, no uvidite, budete hotove z toho ake je to uzasne 😉 malicke, vonave, teplucke klbko 😵 ja sa na to strasne tesim

zuzik1983
2. jún 2010

jasne,ze aj my sa na drobca tesime,ale zacinam si uvedomovat,co vsetko sa zmeni.uz to nebude taky pohodlny zivot ako doteraz...

ericica
2. jún 2010

@drievko beriem ta za slovo.....jasne ze da a ja pri malej moc toho nenarobim lebo ked si dake kvetinky porobim vsetky mi slohne 😠
ale teraz neni doma tak sa do toho aspi pustim 😉

zuzik1983
2. jún 2010

@janulienocka tiez sa na to strasne tesim,len mi to vsetko este akosi nedochadza,ze uz za chvilocku budem mamina

miki060707
2. jún 2010

už som tu zas,
na ja tiež som maniak do čiapočiek, mne sa to veeľmi páči, ja si myslim,že čo mám, tak ani to drobec nevynosi, ale šak budeme striedať, no nie????

patresko11
2. jún 2010

no my sa na to tiez pripravujeme ze to neni az take lahke....ale ked si predstavim ze uz ho budem mat v naruci....tak sa nemozem dockat...

ericica
2. jún 2010

@dominikaa vitaj a odkialze pochadzas???

ericica
2. jún 2010

no praveze ja by som tehotenstvo a porod brala kazdy rok ,ale to po porode ked nevies preco to babo place,a poriadne sa nevyspis to uz neni to prave orechove 🙂 ale nehovorim ze nemam rada tu vonu babetiek a ich pestovanie 🙂

patresko11
2. jún 2010

@janulienocka ahojky ty si zo ziliny???

miki060707
2. jún 2010

eri a kde je rebi????

mne by bolo tak lúúto tých kvetiniek, ty robíš také nádherné a t mámá ešte odloožené, čo si nám min. rok robila tortičku......

ja by som ešte chcela kúpiť čiapočku s menom, len pre mna je to drahé a máááme vela aj oblečka, a šak aj rodina, pár kamošov dojde drobca pozrieť, ta donesu....môžem im aj povedať, čo, aby to drobec vynosil, ale tú čiapku aj predávaju mamičky, čo si ju kupili a už im je mala, videla som s menom Barborka, ale Šimonka nikto nepredáva, xi

zuzik1983
2. jún 2010

a ja si este ani neuvedomujem,ze mam ist rodit.zatial som podozrivo kludna,tak uvidime co bude,,,ako to ja prezijem

carrie84
2. jún 2010

Hello babule 🙂

Tak som doma z poradne. Zazracne sa mi znizili protilatky, maly sa tlaci ako divy, ale zatial je vsetko ok. Dostala som papiere a pekne idem na MD od 4.6 🙂 Nemozem tomu ani verit - ved len teraz nedavno som dostala tehu knizku .... neskutocne to leti 😲

ericica
2. jún 2010

@miki060707 svokra so svokrom ju zobrali ...isli k zubarovi tak mam klud 😀 😀 😀 😀 ze klud vsak teraz som si sadla plnila som par torticiek ,poumyvala riady a teraz sa chystam na tie orchidejky len si este pozeram fotopostupy......
inac ja dnes cakam tu supravku z bessu s menom....a maju tam aj ciapky a neni to drahe cca 5 eur 🙂 myslim s menom

erytrea
2. jún 2010

super spravicka hned rano 🙂 volali nam ze mame kociiiiiiiiiiiik na predajni 😵 😵 😵 juchuuuuu

kocky tie co uz mate kocik, mate ho uz doma? alebo este niekde odlozeny? alebo sa uz vytesujete? asi to nevydrzim a zoberiem ho uz domov 😵 😵 😵 😵

ericica
2. jún 2010

@carrie84 moja rec teraz som si kupovala tehu testik a zachvilu si malu postiskam 😀

dominikaa
2. jún 2010

@ericica som z oravy 🙂 velmi sa mi paci tvoj postoj k porodu mala si pri prvom dietatku epiduralku?ja sa zatial toho porodu tiez az tak velmi nebojim,ale to este neviem do coho idem 😅 tak to skor asi aj preto,alebo to este pride

ericica
2. jún 2010

@erytrea mam ho uz doma (kuk album) mala o uz aj vyskusala....ma ho pripraveny ako letny ,vanicku a sportovu cast mam odlozenu 😉 😉 a aky mate vybraty,:?

ericica
2. jún 2010

@dominikaa jeeeeeej na orave je krasne....chcela by som tam byvat hlavne v zime....je tam ocarujuco....
ja sa na porod velmi tesim,vlastne uz sa ho neviem dockat,len mala mi bude asi velmi chybat sme na seba velmi naviazane....vzdy ked jej hovorim ze idem do nemocky pre jej malu sestricku vzdy mi povie ze ide so mnou.....alebo nech pre sestricku ide babka 😀

ericica
2. jún 2010

baby ja strasne myslim na mojalili co asi robi alebo citi......no ona to spusti a ideme rad za radom ze nou 😀 ja to mam od dnes za mesiac bo termin mam 6,jula ale spusti mi to vikend pred terminom,bo moj zajednany dr praktizuje porody len cez vikend.....ovsem ak sa mi to dovtedy nespusti same 😵

patresko11
2. jún 2010

no uz pojdeme rad za radom....kazda

dugyna
2. jún 2010

@lenkaaninka To mohla v ten den kadernictvo zavriet a dezinfikovat,by som tej uzasnej mamicke dala preplatit. Mna by porazilo kebyze sa musim ostrihat..takze ja som vtedy hned utekala do lekarne kupila difuzil a vystriekala hlavu,a za par tyzdnov sme aj v praci mali taku tetu co mala v hlave nielen vsi alej aj kopec inych veci takze som mohla znovu...sak to ze v dnesnej dobe skor detsko z bohatej rodiny ma vsi..

lutsine
2. jún 2010

@erytrea casualplay s 4 s vanickou playmoon, ten sme objednali aj my,tiez cakame kedy pride. my sme vajicko neobjednavali.

ericica
2. jún 2010

@lutsine ten mam aj ja je supeeeeeeeeer....akej farny si objednavala?

dominikaa
2. jún 2010

@ericica a mala si pri prvej dcerke epiduralku?

zuzik1983
2. jún 2010

no ktovie ci uz to ma za sebou,ci sa este trapi...ja tiez este mesiac,termin mam 1.jula

miki060707
2. jún 2010

ja som taká zvedavá kedy bude termín, šak eri, to bude super, ked obidve deti budu mať spolu oslavu...

eri, ten kočiiiiik je kráásny, a tááá farba,

idem šupať zemiaky v šupke...
a k tomu budeme mať sojové plátky vysvmážané

dugyna
2. jún 2010

Kocky tvrdnutie bruska je tvrdnutie bruska, poslickovia su take bolesti ako pred menstruaciou alebo mierne menstruacne bolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre