Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
15. jún 2010

@peg17 no ja som si ju predplatila, naco trpiet ked netreba a na Kramaroch je to tak ze ked si to nevybavis pred porodom uz sa na sale dat nebude...............SOm sa o tom bavila aj s gynekologyckou , vraj naco trpiet ked su metody ako bolest utlmit.
Samozrejme ze su tu aj nejake rizika ale tie mas vzdy a vsade

alllexa
15. jún 2010

@stanka33 - to snad nie je mozne, ako vyrovnali!:(

strasska
15. jún 2010

ja som prveho rodila bez epi, myslim, ze sa to dalo zvladnut, aj ked prisla na mna slaba chvilka, ked som si nadavala, ze preco som si ju nedala, ale to uz som bola otvorena na 6 cm, cize by mi ju ani nepichli. Ale od tej prvej hroznej bolesti som porodila do 80 min, cize pohodka 😵
moja rada teda je: dat sa poucit, zaplatit a ked nebudete vediet vydrzat, tak si ju date pichnut, ked to zvladnete bez toho, tak hurrra usetrili ste. 😝

adelaine
15. jún 2010

...akoze 30 sekund pred koncom nam dali gol,
tak to je sila 😠

strasska
15. jún 2010

@oacka inak ked hladas ciapocky, v optime aj carrefoure maju taky stanok s ciapkami slovesnkej vyroby. My skoro vzdy kupime tam, podla mna su super...
ak chces kuk tu:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=5&user...

peg17
15. jún 2010

Aj ja si to myslim, ze naco trpiet,len vsetky mudre hlavy okolo mna ma odhovaraju,zevraj to zvladnem aj bez a ze to je riziko a pod.Ale asi si ju dam,oni za mna rodit nebudu nie?Aj u nas sa musi dopredu hlasit ci chces,Skalica no.Dik moc a co cakas?

peg17
15. jún 2010

@cigaretka5 to bolo tebe cigaretka sory.

mirka285
15. jún 2010

prave mi tym futbalom dodrbali naladu 😢 epi sa vsade hlasi opredu,radsej si ju zaplatit a potom uvidime ci to zvladneme a ked nepichnu,peniaze vratia.

mirka285
15. jún 2010

cigi a krvny obraz ci co to treba ked chces epi ti robili na Kramaroch ci u obvodaka?

lenkaaninka
15. jún 2010

@strasska krásne čapičky tam maju joooj bych si vybrala teda.. 😵 😵

adelaine
15. jún 2010

kocky, ako si mam rozriedit tu sodu bikarbonu?
kolko lyziciek a kolko vody? idem si to skusit dat,
lebo uz neviem, co s tou zahou..

dufam, ze z toho nehodim tycku ☹

lenkaaninka
15. jún 2010

@adelaine môžeš aj malu lyžičku do huby hodiť a zapiť...alebo v deci vody a firško...

nina88
15. jún 2010

@strasska
Moja rada je, nepredplatiť a nemôcť si to dať... 😉

nina88
15. jún 2010

@adelaine
Skús si dať na lyžičku hočicu

achojka
15. jún 2010

@peg17 Nedaj sa ovplyvnit recami ludi okolo teba. Rodit ides ty, a moja rada je tiez, zaplatit si epi, a ked budes mat pocit, ze bolest je prisilna das si ju pichnut. Kazdy clovek ma iny prach bolesti, a co sa niekomu moze zdat v pohode, ty nemusis tak v pohode zvladat. Ked si epi zaplatis, mas aspon na vyber, ale ked si ju nezaplatis, uz ti ju potom nikto nepichne.

achojka
15. jún 2010

@adelaine Ja si sodu davam na lyzicky a zapijem vodou. Je to hnusne ale pomaha.

lenkaaninka
15. jún 2010
adelaine
15. jún 2010

@lenkaaninka fuuuj, kua..skoro som sa poblila 😝 bleeee

kafoditka
15. jún 2010

@lenkaaninka uzasneeeee 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
15. jún 2010

@adelaine 😀 ale pomôže...bud to pojde dnu alebo von ale pomôže 😅

@kafoditka že?

adelaine
15. jún 2010

@lenkaaninka jeee, tie balerinky su uuzasne...
na dievcatka sa daju zohnat omnoho krajsie veci ako na chlapca,
a tie mini satocky...vzdy sa nad tym rozplyvam, ked idem okolo
takych veci v obchode 🙂

a mas pravdu, zabera to...
ale je to riadne nechutne...no musim vydrzat 😖

petzi
15. jún 2010

@lela1809 A prehrali sme, zase som mala pravdu, skoda ze som si nestavila.... 😠

cigaretka5
15. jún 2010

@mirka285 no zatial mi nerobili nidke ale anesteziologicka na kramaroch sa vyjadrila ze to treba tyzden pred porodom cca a to ja este mam cas. Ale necham si to urobit asi na kramaroch vramci kontroly , ja mam obvodaka mimo BA a nechce sa mi behat. V najhorsom to urobia tesne pred porodom

petzi
15. jún 2010

baby ja zahu nemam ja pijem caj raz za cas s rastliny Maytenus a zahu som mala iba raz v zivote, aj to velmi slabu,tak som zacala pit tento caj....
Co hovorite na futbal??Faninky, nefaninky?

cigaretka5
15. jún 2010

@peg17 no my cakame dievcato inak akja nahodou budem na chalupe a pridu kontrakcie mozno skoncim v Skalivci i ked by som nerada

lulu1983
15. jún 2010

@lela1809 : problemy nie, cele to trvalo asi 2 minuty, vosla som dnu, kazali mi vypisat dotaznik, sestricka mi vysvetlila, kde to mam zaplatit, kazala mi ist za obvodnym vybavit si krvne testy a dovidenia 🙂 Som sa opytala na dve veci, ktore mna osobne zaujimali a odpoved bola: anesteziolog vam povie na mieste... asi tak 🙂

lenkaaninka
15. jún 2010

@cigaretka5 teraz som si všimla že máš termín ako ja 😉

lenkaaninka
15. jún 2010

@ericica ako si dopadla daj vedieť 😕 ja som kilo schudla.. 😵

alllexa
15. jún 2010

@petzi - proste slovenska klasika - v sporte sa to musi vzdy dokaslat...

lenkaaninka
15. jún 2010

@alllexa hej ale jaké plány mali ....presne si to vystihla klasika..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre