Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
15. jún 2010

@alllexa ja som tiez povedala, ked drahy rozkopol dvere a povedal pusti futbal,hraju nasi a ja mu na to ved na co, aj tak prehrame, klasa ako vzdy.....No aspon to ze som sa trafila, ma tesi, lebo zrazu ,ked je futbal ,tak moja polovicka ani hladny nie je....Ale to ma od minuleho roku.Do teraz ho sport az tak nezaujimal, alebo len skrival zaujem???no neviem, ale povadili sme sa riadne 😀

peg17
15. jún 2010

@cigaretka5 Tak radsej na chalupu nejazdi!Ale nie nieje to tam az tak hrozne,no Ba je urcite lepsia.A kde mate chalupu?

peg17
15. jún 2010

@achojka Tak som sa rozhodla v stvrtok idem k doktorovi,tak si ju nahlasim,dakujem moc.A ty co cakas?Kde budes rodit?

lenkaaninka
15. jún 2010

baby malej som vytiahla kliešťara z hlavy na temene ho mala ale nebol nacucaný ale už prisatý a mal by byť celý , že či treba isť doktorke či jej nejaké antibiotiká alebo čo...malá mala raz a to na nohe nejako sme neriešili ale hlava je hlava...čo myslíte...

@dugyna ty si taký poradca 😅

peg17
15. jún 2010

@cigaretka5 Kedy mas termin?

cigaretka5
15. jún 2010

@lenkaaninka no leni nechcem strasizt ale ja by som asi radsej sla k lekarovi, mozno dugy lekraka povie nieco ine. No moj oco mal z kliesta zapal mozgovych blan a odvtedy mame doma paniku a s kazdym jednzm ideme radssej k dokimu

patresko11
15. jún 2010

@meruska a tebe este neprislo nic zo socialky a peniazky ti prisli?

dugyna
15. jún 2010

@lenkaaninka ak si ho vytrhla cely nikam netreba chodit pokial mala nema teplotu neni ospala alebo nema bolesti hlavy ...vsetko bude ok... Len si to ked tak poznac niekde ze kedy ho mala ze by sa prejavili po 3tt nejake tazkosti ako som uz napisala alebo sa vytvoril migrujuci flak...aby si mala na pamati zeby to mohlo aj z to kliesta. Ale ak nebol nasaty a si ho vytrhla je male percento ze by vypustil nejake jedy..

naty1976
15. jún 2010

Ahojte julovky, tehulky
neviem ci si ma pamatate sem tam som sa zapojila do vasej diskusie. Ideme sa pochvalit v den volieb rano o 6:00 sa nám narodil maly Šimonko. Takmer o mesiac skor ako bol predpokladaný termin porodu (5.jul 2010). Zial nastalo predcasne odlucovanie placenty a nasledne krvacanie a tehotenstvo muselo byt ukoncene. Maly sa vsak narodil s vahou 3300 g a vyskou 50 cm. Co je velmi pekne. Troska vsak mame problem s pluckami, preto lezi na JIS. Mna po sekcii dnes pustili a zajtra nastupujem k malemu na JIS, dufame ze vsetko bude OK a uz sa nam nic neskomplikuje. Julovky viem ze vsetky by ste uz najradsej drzali svoje babatka v naruci ale snazte sa vydrzat spolu co najdlhsie. Nas maly sice nema velky handicap, ale strachu sme si uzili vsetci. Takze setrite sa a drzte sa.

lenkaaninka
15. jún 2010

@dugyna dakujem moc

a teraz deti kričali že mamááá v kupelke je mucha ja reku mesiarka tak zavreli dvere a idem cikať a spod práčky vyliezol sršen ako mraky skor ma trafilo...a robila som párky v rožku a už som myslele že je ten hotdogovač vychladnutý a pác ho chytila som sa horcej časti tak som si popálila prsty och to boli baby..

nika23t
15. jún 2010

@naty1976 Gratulujem a zaroven prajem hlavne zdravicko, a nech ste rychlo aj so Simonkom doma 😉

lenkaaninka
15. jún 2010

@naty1976 gratulujem a to bol dobry macko na taký skorší pôrod nech ste zdravučký...

lulu1983
15. jún 2010

@naty1976 : blahozelam, nech ste rychlo vsetci zdravi doma 🙂

mojalili
15. jún 2010

@naty1976 Prajem Ti a Šimonkovi skore uzdravenie,aby ste o par rokov ani si nezmysleli, ze ste boli v nemocnici ja JISke... 😉
Ten odkaz dievcatam, pripajam sa k tebe, je lepsie vydrat v brusku, oni drobcekovia vedia, kedy maju ist von 😉 (teraz som to i ja zistila)
@lenkaaninka pkial si ho vytiahla cely, tak myslim, ze netreba ist k lekarovi... 🙂

dugyna
15. jún 2010

@lenkaaninka v pohode neni zac aj na buduce

achojka
15. jún 2010

@peg17 Ja cakam chlapceka a budem rodit na antolskej, pravdepodobne cisarskym, ale keby som sla normalne, tak urcite s EPI 😀

miki060707
15. jún 2010

ahojte, inak aj Soňa mal kliešťa za uchom, mi sme sa to báli vybrať, ale v dedine mame jednu sestričku na dôchodku, tak tá nam vyberá kliešťa a pekne jej ho vybrala celého a pekne ešte žil, sa hýbal....

jeeeej, bábenko je ďalšie na svete, veru, dobre je tým našim krpčekom v brušku, ale pevne verime, že malinkému bude lepšie a to ma tak potešilo, že sa narodil ŠImonko, hneď ma malinký kopkal v brušku....

idem dať nové foto do albumu, rodičia vymysleli super posedenie vonku pri hrách, ktoré namalovali na stôl, xi

oacka
15. jún 2010

baby, ja neviem, prečo sa nepripraviť na epi, ve´d aj tak neviete,ako to dopadne a ani si to nemusíte dať. ja už som bola na poučení,papier nosím v kabelke,ale nejaké krvné testy okolo toho mi nerobili...
ženy,ale veď my sme neprehrali! veď to je remíza. ja to neberiem tragicky, to už dakde hore bolo tak zapísané,že tak to má skončiť a možno nám lepšie sadne ťažší súper a prekvapíme. hlavne,že tam vobec naši futbalisti hrajú! veď to je úspech! 😉 😉 😉 😉 šport má tešiť!

agika1982
15. jún 2010

@naty1976 no gratulujem...a inak parada, ze o mesiac skor a aku vahu aj dlzku mal....keby si rodila o mesiac,fuuuha to by bol cvaliiik 🙂))

achojka
15. jún 2010

@naty1976 Gratulujem, a nech ste skoro domenka aj zo zdravuckym babetkom.

petzi
15. jún 2010

@naty1976 Ku gratulantkam sa pripajame aj mi , vela zdravicka a sil tebe i simonkovi, urcite budete onedlho doma.
😉

petzi
15. jún 2010

Kocky, robi vam kapusta zle?? Ako ci vas ucpava,alebo prehana, alebo daco? Ci pohodka?? 😕

petrap001
15. jún 2010

@naty1976 gratulujem k Simonkovi,hlavne vela zdravicka,nech ste cim skor doma 😉 miery mal velmi pekne na to ze o mesiac skor 😕 drzte sa

tatianka.g
15. jún 2010

ahojte holky, mna v poslednej dobe tak strasne boli brusko a spodok, ja mam pocit ze to uz niekedy ani nevydrzim, najhorsie to je ked dlhsie sedim ale co uz ked mam taku pracu... 😒
ako ste na tom vy...

lenkaaninka
15. jún 2010

@tatianka.g nápodobne aj mna bolí celé brucho ked sa pohnem po dlhšom odpočinku ale to viac báb tu spomínalo 😉 to už je údel 😅
mne dneska povedal že som mala dokonca aj kontrakcie lebo mám čerstvo podráždenú maternicu ale to je asi v pohodke ...nejako raz musí von... 😉

@petzi mne v poslednej dobe nerobí dobre žiadna zelenina ani ovocie ktoré nafukujú...alebo tak podobne ani strukoviny...

lenkaaninka
15. jún 2010

@miki060707 parádny dvor...super stôl aj ked neviem u nás kolko by sa to príslušenstvo k tomu udržalo v kope.. 😅
aj domček parádny.. 😵

dugyna
15. jún 2010

@naty1976 naty gratulejem ku krasnej vahe aj dlazke a prajem pre Simonka vela vla zdravicka, neboj maly bude coskoro domenka s vami a budete si uzivat.

petzi
15. jún 2010

@lenkaaninka no ja som sa pytala, lebo ja teda kapustu a v podstate ovocie zeleninu mam strasne rada a ladujem to do seba ako srotovnik, ale sem tam sa ma niekto vydesene pyta " a ty mozes kapustu"? alebo aj na tropicke ovocie sa ma pytaju a tak, ale mne to nic nerobi, len tuto noc som mala vetri zastavene, lebo som si dala vsera kapustovu polievku,segedin,jogurt s obilninami a jablcka, v rozmedzi 2 hodin a to niekolko krat.Ako slon, no co ti poviem....Oci zrali az mi to usami slo von 😅 No ale rozdychala som to
😉

petzi
15. jún 2010

@dugyna Ahoj Dugy a ty mas kedy termin, vidim, ze si ten tt co ja... 🙂

lenkaaninka
15. jún 2010

@petzi ved presne no citrusy ja moc nemusím ja len vodu z citronom inak citrusy nie...ale ovocie a zeleninu na kilá až sa musím stopnuť a dať si tak dva dni pauzu lebo tiež mám vetry zastavené z toho..tak potom sa snažím len napr. melon, jahodky, jablčko a tak také čo nenafukujú...a inak si toho riadne zládovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre