Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
2. júl 2010

@stanka33 - no ja som tiez tak cakala v pondelok na poradni, ked bol moj doktor na operacke - to trvalo vyse hodiny...
Ja nic... A ked mi v pondelok povie, ze som zavreta, tak ma asi porazi...

stanka33
2. júl 2010

@alllexa to ti verim ale to budes mat iste podla mna na bud. tyzden to vydrzis ja ked si predstavim ze do 26 tal ma ide porazit....

radulka77
2. júl 2010

ahojte, som tu zase nebola.. no, už sa cítim kadejako.. v stredu som bola u dr. rozstrihol mi stehy zo cerclage a povedal že už to môže každú chvíľu prísť.. tak sa snažím "šanovať" aby sme aspoň týždnik ešte vydržali..
máme tu už dáke prvé júlové prírastky??? držím palce žienkam čo sú v nemocke už aby to šlo hladko a aby boli zdravučké detičky 🙂

petzi
2. júl 2010

@zrzulka Ahoj Zrzi, no vitaj doma 😀 gratulujem k miminku a prajem len to dobre....
Vela vela zdravicka a mliecka.... 😵
PS , aj ja som informovala,len ma Alex predbehla 😠 potvorka... 😀

alllexa
2. júl 2010

@stanka33 - tak podla mna to budes mat urcite skor, ved druhe ide vzdy rychlejsie... Najma, ak je to dievcatko🙂 A preco az 26.7. a nie 17.7., tu na modrom koniku Ti to zle vyratava?
Mna uz tak boli to brucho ako sa tam maly hybe, ze vobec neviem zaspat... A aj tie nohy mi tak napuchli, ze ledva chodim...

bambola
2. júl 2010

@stanka33 mne vcera povedali, ze mame len 2500g, cize sme asi dva tyzdne pozadu 😒
a doteraz nam vsetko pekne vzdy sedelo. tiez sa bojim, ze to bude take male drobatko, horsie, ze ja uz prakticky rodim, som na tri centimetre a moze to prist kedykolvek. no snad je mala bojovnik 😠 a aj taka malicka sa popasuje

tinka349
2. júl 2010

@izira stara nemocnica, dole na prizemi, co davas preukazy k okienku 😠

monline
2. júl 2010

@bambola neboj sa..detičky už sú v tomto týždni dozreté a ak aj sú menšie, dajú sa "vypiplať"...daniel mal 2640g, ked som ho brala domov, mal 2500 a včera na poradni mal už 3190g, dnes máme tri týždne 🙂

tinka349
2. júl 2010

@alllexa 😎 no ja chcem cim skor porodit, preto robim kaaadeco mozne 😎 a to som si bola vybavovat uz aj pediatricku pre malu a kupit plienky, teplomer do vody, drziak na cumel, noznice pre babo 😀 😀 no nabehala som sa teda dost

tinka349
2. júl 2010

@petulka_1 asi aj ty chces rodit skor 😀 😀 😀 aj termin amme hned vedla seba 😀 este povedz ze si racica 😵

stanka33
2. júl 2010

@alllexa nie ja by som podla menzes mala mat termin okolo 14 teho. ale do 26 mozem pretahovat a viem ze cez vikend 11 a 26 bude k dispozicii, ma vela roboty nemusi byt stale k dispozicii,tak si to mozem 11 nechat vyvolat alebo cakat a ked to nedojde 26 uz na ostro urcie...lenze ked je malinka taka malinka tak sa bojim, inak povedal presne co vravi @monline ze je dozreta a ze sa mohol aj pomylit tak neviem, maly mal tiez iba 3 kila a co je z neho priberal mi 350G tyzdenne

stanka33
2. júl 2010

@tinka349 keby si vedela kolko sa ja nabeham a navlacim uz som zacala vlacit maleho na rukach, beham za nim ked robi zloty vonku a on upaluje ako vichor, dnes sme si dali deci vinka z muzom zajtra kupim ten caj, a budem behat po schodoch

alllexa
2. júl 2010

@stanka33 - aha, tak toho 11. by to mohlo byt idealne... To uz sa Ti to mozno aj same spusti...
A za tych 9 dni mala este urcite narastie...
No, idem spat, dobru noc!

tinka349
2. júl 2010

@stanka33 😀 😀 😀 chces rodit skor? ze behat po schodoch 😀 😀 😀

cigaretka5
2. júl 2010

No dievčatá mna dnes tak nastal starý mame tu návštevu z Kanady a som mu furt hovorila ze zlato nepi fakt to môže prísť kazdu chvíľu..... A on misung slivovica víno hruska a teraz ešte zdrhol
s mojim bratom do krcmy..... To ti chlapi fakt nemajú rozum?

carrie84
2. júl 2010

@cigaretka5 - jasne, ze nemaju! Mna sa ten moj spytal, ze ci by mi nevadilo, keby isiel na chatu 16.-18.7 ..... termin mam 18teho .... skoro som okoktavela 😀

miki060707
2. júl 2010

@mojalili
k prvemu mesiacu prajeme mliečka veľa,zdravička tiež....

monline
2. júl 2010

@miki060707 to je krásne 🙂

miki060707
2. júl 2010

to som našla takývzor na mimibazare,scrapbook asom tam daĺa tvoje foto,hadam sa nehnevas a ti poviem ani som neprekladala ten ang.text... 🙂

miki060707
2. júl 2010

@monline 🙂

miki060707
2. júl 2010
monline
2. júl 2010

@miki060707 jeeej, to je krásne, ďakujem ti 🙂))
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miki060707
2. júl 2010

@monline 🙂

bambola
2. júl 2010

@monline ja viem, ze uz je "hotova" ale mne sa aj tie trojkilove babanka zdaju malilinke, nieto este toto 😕

bambola
2. júl 2010

@stanka33 vyvolany porod je udajne bolestivejsi 😒

monline
2. júl 2010

@miki060707 díky, si zlatá, potešila si ma 🙂

monline
2. júl 2010

@bambola ako budeš rodiť? ak prirodzene, tak menšie bábätko sa rodí predsa ľahšie ako štvorkilové...okrem toho, zvyknú sa odhady mýliť až o pol kila, dokonca sa jednej kočke zmýlili až o kilo, o kilo bolo dievčatko ťažšie ako ho zmerali..mne sa netrafili, ale odhadovali Danielka väčšieho..že má 2990, ale mal len 2640..záleží tiež kto meria, aj dvaja lekári v cca rovnakom čase zmerajú rôzne..netráp sa tým

miki060707
2. júl 2010
monline
2. júl 2010

teraz v nedeľu mám termín...ako fajn, že Daniel má už tri týždne 🙂 tie očakávania sú riadne na nervy,...ale zas- i ja som si užila stresy..

miki060707
2. júl 2010

@monline ok, už končim, zas som v svojom živle, .......... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre