Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. júl 2010

@alllexa Dobru nocku Alex, pekne sny.. 🙂

maxara
5. júl 2010

@cigaretka5 no toto? asi som sa zle pozerala na teba.. ako ze mas okuliare som si vsimla, ale nejako vyrazne nieco ine to nie.. Ja som mala operovane oci len tym Laserom, dioptrie.. A ty akoze nevidis na jedno oko?

miki060707
5. júl 2010

no ja som hladala a hladala a chcela som si spraviť niejaké oznámenie o narodení, čo by som vytlačila a dala rodine, alebo posielala mailom, takže takto to bude vyzerať, len foto a text a je to....nechcete niektorá spraviť, xi 😉

miki060707
5. júl 2010

@cigaretka5 jeej, to mi je luuuto ☹

cigaretka5
5. júl 2010

@maxara Ked som
si to po sebe precitala tiez som sa rehotala ze aka zruda. No vidim na obe oci ale nespajam
pohlad laceho a praveho a tak spracovavam iba ten z praveho a lave mi potom ulietava...... A prave sa namaha a slabne a dioptrie rastu......

maxara
5. júl 2010

@cigaretka5 no uz som si cosi nastudovala teraz.. takze keby ti to vlastne do 6teho roka to zdrave (to rovne) zakryvali, tak by si videla mozno obomi rovnako, resp. by sa to upravilo, tak? Ja si to neviem predstavit. Moj oco nevidi na jedno oko. Ale on vobec na neho nevidi, len obcas svetlo a tien rozozna. ☹

maxara
5. júl 2010

@miki060707 pekne si nakoniec nasla.. 🙂

miki060707
5. júl 2010

@maxara no našla na českej stránke, ale som tam český text zamzala a tam pojde foto a text, teraz kukám texty, xi

maxara
5. júl 2010

@miki060707 no tak pekne hladaj 😉 kedy ides do porodky, uz zajtra? alebo az v stredu?

tinka349
5. júl 2010

@miki060707 jooooj to beeeejvavalo 😀 teraz som uz skor mamicka buduca jak kocka kwocka 😀

tinka349
5. júl 2010

babule newete mi poradit???

ked nenapisem na rodny list malej otca, da sa napisat alebo dopisat otec neskor??? ze ked nechcem aby bol vedeny moj muz ako otec....

miki060707
5. júl 2010

@maxara v stredu našťastie, a bola by som rada, keby som v nedelu bola doma, xi, tak som bola aj pri soni a tiež bol cisársky, lebo je vela pôrodov a hned vyprázdnuju izby, ale šak ako mi povedia, tak spravim...

maxara
5. júl 2010

Inak tu postradam sovicky.. tinka asi spi po vylete, ale co taka PETZI? zeby konecne rodila? A strasska? aj ta obcas v noci nakukne.. a Ribike? ta tu uz dlho nebola..
Inak Lela tu tiez nebola cely vikend, ale som sa zaujimala a ona vyletovala cely vikend s drahym a teraz ma pokazeny net, ale vsetkych pozdravuje.. a novym mamickam gratuluje 😵

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ja si myslim, že tvoj mm bude vedený ako otec a dokonca aj keby ste boli rozvedený, tak bude on vedení, musia prejsť niejaké roky po rozvode, aby nebol vedený, ja som to tak počula,ale to si musiš zistiť...

maxara
5. júl 2010

@tinka349 myslim, ze keby si bola slobodna, tak pohodka, otec neznamy.. ale ak si vydata, tak keby on aj skutocne nebol otcom, urcite ho zapisu..

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ty kwočka, náhodou hned by som s tebou menila, si ozaj peknučká a možno si bola krajšia, ale nezáleží od toho, vyzera supeeeeeer, jaaaaj, ticho závidim... 🙂

tinka349
5. júl 2010

@miki060707 a nezalezi to len na mne??? ved ja nahlasujem otca dietata, ci nie??? ked dam ze otec je neznamy? 😖

maxara
5. júl 2010

@miki060707 musi prejst okolo 9 mesiacov od rozvodu.. skratka nejaky pocet dni, myslim do roka max to vychadza od rozvodu..

maxara
5. júl 2010

@tinka349 iba ak by si bola slobodna ☹

tinka349
5. júl 2010

@miki060707 😀 tak dakujem za tu kocku noooo 😕

maxara
5. júl 2010

@tinka349 ber to pozitivne, aspon ti musi platit alimenty.. a keby si sa rozviedla, tak este aj na teba

tinka349
5. júl 2010

@maxara joooooooooooooooooj . . . to je jake o nicom???? ten magor mi dnes napisal ench si na rodny list malej uvediem niekoho ineho a nie jeho . . . tak som mu napisala ze lepsie tam nenapisat nikoho , ako takeho ko..ta jak je on za ktoreho by sa mala hanbila cely zivot

tinka349
5. júl 2010

@maxara no hej alimenty...ja ho poznam...keby sme sa rozvdzali tak by si najal najlepsieho pravnika, len aby mi zobral malu....on ked je hajzel, tak uz poriadny a siel by aj cez mrtvoly

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ani by som neverila, že tvoj mm je taký hajzel, šak foto zo svadby ako holubkovia vyzeráte....

maxara
5. júl 2010

@tinka349 ☹ no to je srasneeeee.. to mu fakt nezalezi ani na nej? akoze chapem, ked trebars uz by o teba nemal zaujem, ze si proste narazil nejaku slapajdu.. ale toto? rozved sa.. a to co najskor.. 😠 je to dement na entu.. hnoj.. nezavolaj ho k porodu, ani do porodky a urcite mu malinku neukaz.. nezasluzi si to, sedlak vypatlany..

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ale zase sa utvrdzujem ako výzor klame, človek sa musi spoznať, aby vedel aký je...

maxara
5. júl 2010

@tinka349 to by mu ju aj tak nedali.. este vzdy davaju prednost matke.. navyse mas kopec svedkov jeho spravania, mas vypisy z hovorov a smsky.. a nech sa pravnik aj dosere, ked donesie malej cokolvek, tak to neprevezmi.. na co jej bude obrovsky plysak, ked si nebude mat co do ust vlozit alebo obliect?

miki060707
5. júl 2010

@maxara súhlasim s tebou, to je veru bláááázon, takto si vážiť vlastnú ženu a svoje dieťa, určite by som mu o narodení nedala vedieť....a rozviedla sa...

maxara
5. júl 2010

@miki060707 no ja by som sa na tinkinom mieste rozviedla uz skor.. resp uz by som mala nejaky ten piatok podanu ziadost na sude..

tinka349
5. júl 2010

@maxara no ja mu nechcem ani oznamit ked pojdem do porodnice...naco? zeby sa predcasne ozral a solavoval na chate??? a nakolko byvam u rodicov, tak ani k nam nepride pozriet malu, moja mama ho nenavidi a dnes mi povedala ze ho nechce ani na krstinach...

@miki060707 vtedy bol do mna este zalubeny...to ho preslo az casom...vtedy som boal prenho ako anjel z neba, dobre ze ma na rukach nenosil....a casom som sa mu zovsednela....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre