Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. júl 2010

@cigaretka5 z celého srdca blahoželám! ty si jaká akčná! nehovorili ti včera,že nič z toho,že sa môžeš kľudne najesť? dúfam,že máš zo sekcie taký krásny zážitok ako ja a že sa skoro zotavíš a mliečko nabehne! 😵 😵 😵 😵
@maxara tak aj ty to máš o chvíľu za sebou? držím palce,aby ti v nemocke nehrablo do nudy... 🙂 ale hlavne aby všetko krásne dopadlo!!!! ty nie si veľmi za sekciu,nie? tak hádam si to Ninka rozmyslí cez víkend! ve´d už im v bruškách musí byť brutál horúco.
@petrap001 čítam,že aj tvoj malý si mení režim,akosa mu chce. naša malá to isté. včera som tu mala obe babky,takže paráda, celkom ju zmagorili! Kika zaspáva na prsníku,neni to vraj ddobré,ale beriem to tak,že je ešte maličká a potrebuje cítiť mamku, mne to zatiaľ nevadí,tak ju nechávam papať,ako dlho chce,až kým pri tom nezaspí a potom ju uložím do postele.

oacka
9. júl 2010

@nina88 allexa chce porodiť rekordmana, aspoň 5 kíl! 😀 😀 😀 tak ho nechce pustiť von...

janka_michal
9. júl 2010

@alllexa no ked som to videla ma vazne mrazilo...ja nemozem z takych malych deti talentovanych..este jedno mam poslem 🙂

alllexa
9. júl 2010

@oacka - jej, nestras!🙂 Nechcela by som predbehnut adelaine, ta mala 4,5 kg a bol to dost drsny porod:(
Inak, mas peknu foto v profile!

nina88
9. júl 2010

Ja už mám taký pocit, keď ma kopne, že mám vnútorné modriny, už to tak bolí... 😖

oacka
9. júl 2010

@alllexa o adelaine nič neviem! takže takého valibuka má? a išla prirodzene? dlho sa mordovala? už je doma z nemocky?

lela1809
9. júl 2010

bre ranko kocky 🙂 dakujem za odpovede.... nastastie to ustalo tak uz v noci to prestalo ale pustili sa mi krce do podbruska a krizov.... tak som v kuse len chodila ako matoha... sa mi ani sediet nedalo.... v noci som spala v pohode len obcas som sa budila na pichanie v podbrusku .... a dnes rano taktiez ale je to stale rovnake...nezosilnieva to tak asi to budu tie plane kontrakcie.... tak uvidime... uz by som to aj rada amala za sebou.....

@cigaretka5 GRATULUJEEEEEM 🙂 tesim sa na foto 😉

cigaretka5
9. júl 2010

@janka_michal No malu mi doniesli ukazat asi tri hodky po porode. A dnes rano som
ju tu mala asi hodku...... A potom
ju vzali spat a poviem
uprimne som taka ubolena ze som aj rada......

alllexa
9. júl 2010

@oacka - este je v nemocnici, vcera sme spolu volali - jej maly ma zltacku, tak tam musi este byt. No a sla prirodzene, takze si aj dost vytrpela a ma dlhu ranu - ani epi jej nemohli dat, lebo mala na nu alergicku reakciu.

alllexa
9. júl 2010

@nina88 - no presne, aj mna to tak boli, ze si myslim, ze mi tymi kopmi musi spravit aj modrinu...

noemarta
9. júl 2010

@alllexa dobre ranko,
no tak este vydrz a v pondelok nastupime spolu, ty ides dnes na kontrolu ciii??? uz som domylena.
a max preco ide tiez v pondelok, kvoli tomu tlaku ci????

cigaretka5
9. júl 2010

Oacka a kedy si začala normis po sekcii fungovať?. Mám strasny strach čo bude večer keď sabudwm chcieť postaviť

alllexa
9. júl 2010

@janka_michal - aj to je pekne! Mne sa velmi paci toto - nasla som to, ked som hladala valcik na uvodny tanec na svadbe:

https://www.youtube.com/watch?v=e_uO7-t9K2U
alllexa
9. júl 2010

@noemarta - ano, dnes idem na kontrolu... Dufam, ze ma v ten pondelok vezme, lebo inak fakt neviem...
A Maxi ma aj tlak aj opuchy, tak pre istotu ide tiez...

sofiaella
9. júl 2010

Ahojte kocky, v nedelu mam termin a po porode ani naznak. ani tvrdnutie bruska,kontrakcie, ani zatka nic.Ja uz chcem mat drobca pri sebe 🙂

sunnygirl
9. júl 2010

@janka_michal krásne video si pridala, ja som si hneď hodila Susane Boyle a teraz revem ako debo, tak našťastie tieto stavy som nemala čast, ale dnes to vyzerá na urevaný dník ☹

lela1809
9. júl 2010

@lenkaaninka tak drzim palce na poradni... vyzera ze sa ti to rozbieha 😉

noemarta
9. júl 2010

@alllexa tak daj hned vediet po kontrole co a jak, a haaaadam a dufam ze sa vidime a spolu sme na izbe!! 🙂
idem nieco porobit a pak sa ozvem. ved keby nieco ty telefon na mna tusim mas, akurat ja na teba nemam, keby daco... ked tak,tak mi ho posli do ip. pa

janka_michal
9. júl 2010

@alllexa- uuuuuuuuzasne...
@sunnygirl - jejda ani nevrav teraz kukam videjka a slzy mi tecu..takze sme pekne zacali 🙂 idem kuknut to co si si ty pustala..ak nieco fajne najdem tak este poslem

sunnygirl
9. júl 2010

@alllexa tiež nechcem zbytočne kupovať, aj keď tá fľaška sa možno neskôr zíde, ale ja keď som bola malá, cumlík som vôbec nechcel, tak načo ho kupovať, zbytočnosť. Svokra mi minule hovorila, že ani moja polovička nechcela cumeľ, tak ak sa podá na nás, tak zbytočnosť. 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
9. júl 2010

@janka_michal .....oki 😀 😀 😀 ale budeme urevané 😢

janka_michal
9. júl 2010

@sunnygirl - s prepaceníím ta teta vyzera naozaj prííííserne..ale zato spieva perfektne..

sunnygirl
9. júl 2010

@janka_michal áno, teraz o nej píšu v Miauku (si kupujem pravidelne časopis) a píšu tam, že je to vlastne "zakliata popoluška" a že až v tomto veku sa odhodlala ísť do takéhoto programu aj napriek výsmechu a neprajníkom. Spieva ozaj pekne.

janka_michal
9. júl 2010

@sunnygirl..ano to je pravda..a je mi jej trosku luto, lebo si isto presla kadecim..posmeskami a tak pod..ale je to isto silna zena..

katty17
9. júl 2010

ahojte babule 🙂 tak toto bola fakt noc. nad ranom mi zacali kontrakcie. niekolko za sebou a celkom v blizkych intervaloch. tak som len mrkla ockom na moju pobalenu tasku 😉 inac som netusila ake to su bolesti. ja nemavam silnu ms tak som netusila co mam cakat. @allexa , @neomarta pockajte na mna s tym terminom. stretneme sa vsetky na izbe. vypytame si tretiu postel na nadstandart 😀
prosim si pondelkovy termiiiin. prosim prosim 😉 .
@allexa ja mam kupene nejake flasky ale je pravda ze kopec kamosiek tie flasky ani nepotrebovali. cize podla mna staci zabezpecit za pochodu. inak, pisala mi kamoska ktora rodila pred dvoma tyzdnami v ruzinove a vraj si mam vziat pre malu aj dudlik.

oacka
9. júl 2010

@cigaretka5 ráno som mala sekciu,celý deň som potom ležala na jiske, a a druhý deň asi o deviatej som vstávala,ale ja som sa už nevedela dočkať. 🙂 nebolo to ľahké,ale anni ťažké,neboj sa.....no ja som mala ešte epidurál napichnutý,tˇo mi utlmovalo bolesť, tak neviem,ako to bude naostro, len keď som sa postavila,tak sa mi točila hlava a musela som si znova sadnúť, a bolelo ma podruško,všetko mi tam ťahalo..... hlava sa mi točila od hladu, aj brucho ma už od hladu bolelo. večer v ten deň som sa už s Romanom šla osprchovať, treba chodiť, tá bolesť rýchlejšie prejde. ty si mala spinál????

oacka
9. júl 2010

@sunnygirl ja som kúpila cumlík,aj som sa ho malej snažila dávať,lebo chce strašne cucať, lenže ona chce,aby jej z neho dačo išlo, takže keď zistí,že nič nejde,tak ho vypľuje a začne sa rozčuľovať ešte viac....

alllexa
9. júl 2010

@katty17 - no ako Ta citam, tak Ty nas mozno aj predbehnes🙂 Ale tie kontrakcie museli byt fakt neprijemne:( Ja nechapem, ze Ti vraveli, ze si zavreta ked mas stale take bolesti...
Ja som tiez vcera kukala do tasky, ze co tam vlastne mam, lebo uz zabudam, co som tam pred 2 mesiacmi nahadzala🙂 A na par veci musim mysliet tesne pred odchodom do nemocnice - napr. si nezabudnut nabijacku na mobil. Alebo sosovky (na oci si dam ine, jednorazove) a pod.
Inak, dudlik si tiez pre istotu beriem, mam ho v taske...

janka_michal
9. júl 2010

toto poslala jedna kamaratka na facebook..nedalo mi to neukazat to aj vam :D

https://www.youtube.com/watch?v=YVGW7otUtR4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre