Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. okt 2010

@merikac presne, sme s Lenkou rozmyslali nad nejakym stretkom tak cca v aprily, ked decka este nebudu chodit.. a mohlo by to byt niekde v strede SR.. ja ale nic nepoznam, len chatu slovenskej posty v Belusskych Slatinach, ta ma dost vela izieb po dvoch (idealne pre manzelske pary) a ma velku jedalen a okolo celkom pekne prostredie

maxara
5. okt 2010

@zrzulka 🙂 zlata je, neboj.. to co robila v restike je v jej veku uplne bezne, bezkala a vsetko skusala, noa? myslim si, ze keby si sedela a vykecavala, zatial co ona by tam rozbijala vitriny, tak potom by sa mohli stazovat, ale takto to bolo ok

kafoditka
5. okt 2010

@maxara no ja som ZA velke stretko, bola by to parada...

maxara
5. okt 2010

@kafoditka a poznas nejaku chatu?

lela1809
5. okt 2010

@zrzulka presne tak... ved len pobehovala...nikomu nezavadzala ani nic ... tak je to u drobcov uuuplne bezne 🙂

kafoditka
5. okt 2010

@maxara jaaaj Peti, ani nie.. 😒 mozno ked si nas baby precitaju a zapoja sa do debaty, tak nejaku splasime.. ved baby su tu z celej SR 😉

zrzulka
5. okt 2010

@merikac nahodou toto su tie naj stretka... my sme uz takto boli 2 krat a bolo to vzdy super.. aj ockovia boli aj surodenci.... verim ze aj julovcatka sa takto stretneme a spozname aj inak ako virtualne 😉

@kafoditka veru maxi vyzerala super a musim bonznut ze nemala umyte vlasy lebo im netiekla voda....

@maxara foto paradne

@lela1809 jeej to vazne??? teraz robim nejake veci pre MCcko takze mam trosku fofry kedze termin otvorenia sa blizi, musim to stihnut... ale jak sa otvori tak kedykolvek ...teraz uz pomenej chodime do ba ... uz sa tu nejako udomacnujem 😉 tesim sa na jar a leto a na park 😉 zima to je zabite obdobie... kazdy pozaliezany

zrzulka
5. okt 2010

@maxara tu chatu doverne poznam, par krat som tam absolvovala skolenie... je tam aj bazen.... len ten som ani nevyskusala

lela1809
5. okt 2010

@zrzulka jaska rada 🙂 kedy sa ma otvarat to MC? no a ked bude park... tak tam to bude parada.. na jar ho vraj maju otvorit...tak budeme chodit do parku...tam sa bude aj Miske pacit 🙂 to ihrisko vraj ma byt dost velke 😉
no ja sa aj na zimu tesim... sa naobliekam a budeme mrznut na snehu 😀 teda dufam ze nejaky bude 🙄

maxara
5. okt 2010

@zrzulka 😀 😀 😀 teeeeda, takto ma natret, sa hanbi 😀 😀 😀

mirka285
5. okt 2010

babulky tak som to cekla vsetko,patricne okomentovala 🙂 aj ja sa hlasim na stretko...
@kafoditka ja malej som doteraz davala jedine ten kamilkovy caj ked sa mi zdalo ze sa nevie vykakat,inak ziadny,ale sestra mi kazala davat,ze ked neni kojena,tak treba jej dat aj od smedu nieco,vcera aj dnes som jej dala ten fenyklovy a vypila v pohode...

maxara
5. okt 2010

@zrzulka a mohla by byt? inak ten link co som dala asi nie je chata posty, ale je velmi podobna, ci?

@kafoditka co ty na tuto, co som hodila link? aj cenovo v pohode

zrzulka
5. okt 2010

@lela1809 az ked doriesia kurenie.. znama tlaci letaciky, ja robim "reklamu" takto po forach.... 😉 joj a na ten park sa tesim.... 😀

kafoditka
5. okt 2010

@maxara ano pozdava sa mim vypada dobre..

@mirka285 tak ho pojdem zajtra pozriet do dm-ky teda.. no uvidim, ci mi to bude pit..

mirka285
5. okt 2010

@kafoditka a on je normalne v nalevovych sackoch...je tam napisane bio ovocny caj nesladeny od Hipp....

zrzulka
5. okt 2010

@maxara sa hanbim 😀 😀 😀 ja len ze ina by za takychto okolnosti ani na stretko neprisla a ty??? zamaskujes, prides a este aj sqele vyzeras 😀
ta chata, jak mam byt uprimna ja si to uz ani poriadne nepamatam ale myslim ze to bolo v poho. ked to je to ze cele dni na prednaskach a vecer v bare 😀
takze ci je nieco v okoli netusim, my sme z tej chaty nohu nevytiahli... viem ze tam bol stolny tenis, bicykle, bazen ale casu nebolo....
idealne by bolo najst nieco kde sa da aj niekam ist... i ked drobci budu este asi mali na to aby vnimali dajme tomu zvierata ci ine aktivity, to skor pre rodiny kde uz je aj ten surodenec starsi prichadza do uvahy.... ved uvidime co sem kocky pohadzu za linky a mozeme povyberat... my sme boli teraz na stretku na duchonke a tam to bolo fajn....aj celkom fajn plac na grilovanie... dalo sa...

lela1809
5. okt 2010

@maxara ta chata je v poho 🙂 a na posteli sa vyspime v pohode aj s Laurinkou 🙂 tak sa uz teraz tesim na rodinne stretko 😀

maxara
5. okt 2010

@zrzulka a aby toho nebolo dost, este si taku mastnohlavu fotku aj vycapim ako profilku, fuuuj 😀 😀 😀
mne ja viacmenej jedno kam, aj tak asi pojdeme autom.. a mm mi prave oznamil, ze on nikam nejde, ze ma konika uz dost ☹

lela1809
5. okt 2010

@maxara no moj o tom este nevie ...ale nebude mat na vyber 😀 hadam 🙂
jaj uz ide ordinacia...tak ten cvok brat toho tepleho je aky debil....

maxara
5. okt 2010

@lela1809 😕 to je kto? uz som ako mimo.. par krat som ju nevidela a ahaho

lela1809
5. okt 2010

@maxara taky luzer.. oziera sa.. ma vytaca tymi recami ze mu ma zhanat robotu brat... boze takych ludi mam rada co cakaju vzdy od druhych a sami nic nerobia...
je to brat toho gynekologa co chodi so Studenkovej synom 🙂

maxara
5. okt 2010

@lela1809 mna celkovo vytaca niekolko , alebo skor drviva vacsina serialovych postav 😠 aby sa v jednom panelaku nenasla jedina normalna zena a jediny obycajny muz? a v ordinacii su zase vsetci citovo vydierany a psychicky labilny.. nehra tam nikto spokojneho cloveka.. 😒

lela1809
5. okt 2010

@maxara jaj presne si to napisala :D preto to pozeram len ked som sama doma a panelak obcas stihnem rano :D

maxara
5. okt 2010

@lela1809 vcera sme sa s mm kvoli tomu pohadali.. hlavne ze si potom on prepol nejaku debilinu z roku 5 😠

lela1809
5. okt 2010

@maxara 😠 tak u nas sa mm pokusa ma zanietit do sci fi 😖 ale sa mu to nedari 😀

maxara
5. okt 2010

@lela1809 😀 tak to aj moj.. fantasy.. jeho oblubeny zaner.. ked vidim dinosaurie tvare ako sa bavia v nejakej kozmickej lodi o utoky na zem, az ma napina..

cigaretka5
5. okt 2010

baby citam ze sa chysta nejake stretko, neviem ci sa mozem pridat kedze sem v poslednej dobe chodim minimalne, ale snad v novembri ked obhajim dizertacku budem mat viac casu a vezmete ma medzi seba

maxara
5. okt 2010

@cigaretka5 😀 ty teliatko.. jasne ze .. kazdy kto bude chciet prist na tu chatu, nech sa prida.. len neviem kto a aako to zorganizuje 😒 JA NIE

cigaretka5
5. okt 2010

no maxi ja som celkom organizator veci, len teraz mam 10 dno na odovzdanie dizertacnej prace ale potom kludne nieco zbuchnem.............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre