Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. okt 2010

@bambola to je najlepší prístup..

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 ja napríklad netuším koľko malý vypije..prospieva, tak mu asi stačí

tinaki1275
6. okt 2010

@mirka285 tak potom je moja ok ,mala minuly tyzden 5200 g,si ma ukludnila.. 🙂 asi zmenim pediatra..😢, aj moc jej odobrala ze ci nema nejaky zapal moc.ciest...a samozrejme nic...
na tu zimu co prorokujes..sa tesim ,teda ak sa mi podari dostat na svk ..

mirka285
6. okt 2010

@bambola vsak kojis tak netreba sledovat,ja ked davam UM tak vidim kolko vypije 😀 ale bud rada ze je vsetko v poriadku,rada citam taketo pozitivne prispevky lebo niekedy mi je az blbe ked kocky sa poriadne nevyspia,mi to je luto ze ja si drichmem do pol desiatej....

tinaki1275
6. okt 2010

@monline to som ani ja nevedela ked som kojila,a bola ok ..a pila len cca 7- 9 minut pri kazdom kojeni..ale pravda je ze potom som zacala odstriekavat a vzdy mi pokojeni este stiahla dalsich 30-60 ml z flasky ..

mirka285
6. okt 2010

@tinaki1275 a porodnu vahu ste mali tak ako my, tusim okolo tych 3 kil,nie?

bambola
6. okt 2010

@mirka285 no ja tiez ked tu citam kolko z bab sa nevyspi tak radsej nepisem, ze ja da sa povedat do ruzova 🙂 dokonca bolo obdobie ked sme spali aj do 11 😕 😅 ale ja sa teraz snazim vstavat rano s mm aby som si co to porobila kym vstane

tinaki1275
6. okt 2010

@bambola tak to ma byt,ja som bola tiez v pohode a nesledovala kolko pije..az na tu blbu dr.co ma minuly tyzden vyplasila... 😢

tinaki1275
6. okt 2010

@mirka285 mali sme 2850g, a behali okolo nas vsetci na novorodeneckom lebo ja som mala od siedmeho mesiaca RH protilatky proti malej a vsetci cakali ze bude mat kazdu chvilu anemiu..a nakoniec bola ok ,len trochu chudsia..ale aj tak sa narodila planovane 17dni pred terminom, mojho lekara uz nebaviklo robit mi ultrazvuk kazdy druhy dena a kardiogram malej kazy den.. 🙂

lela1809
6. okt 2010

mne uz nacisto hrabe...som total krava... 😖 teraz som si odsala 60 😲 a to mi nesla ani kvapka ked som jej davala a ked tu chuda plakala 🙄 😨 🤐
@bambola pomenovala si to spravne...prilis uzkostliva 😖 tak to som ja... asi... teda urcite... vsetko az prehnane riesim..

bambola
6. okt 2010

@tinaki1275 aaaale niekedy priberu deti menej niekedy viac, mne povedala dr ze by to malo byt cca 150g tyzdenne , nasa na poslednej poradni pribrala tyzdenne vyse cca 180g a mozno na tejto dalsej to bude v priemere menej ako tych 150 tak sa to vyrovna. to by musel byt velky vykyv aby ti mohla povedat, ze neprospieva 😠

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 a prečo si jej začala dávať to odstriekané po kojení?

tinaki1275
6. okt 2010

baby ako to robite ze chodite spat skoro? ja pred pol jednou nezaspim aj ke som unavena ako kon ..ja by som mohla v pohode s malou spat od tej desiatej ale mne sa neda..ja chcem spat rano...a to ona akurat bojuje s crevami.. 😒

bambola
6. okt 2010

@tinaki1275 moja mala vazila pri porode 2900 a tiez sa narodila dva tyzdne pred TP, na poslednej poradni mala vyse 4800g co bolo pred troma tyzdnami. teraz ideme pondelok a ratam, ze by mohla mat tolko co tvoja, tak neviem co ta tolko strasi dr 😠

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 ja tiež chodím neskoro spávať, nezaspala by som teraz..možno hej, ale asi by som sa zobudila ešte..a ak si ľahnem po polnoci, zvyčajne sa do tretej prehadzujem..no ráno sa mi spí najlepšie🙂

bambola
6. okt 2010

@lela1809 skus to proste tak nebrat, ja som si vzdy vravela, ze budem mat dobre babo a mam 🙂 ze sa vyspim a vyspim sa 🙂 a ze s kojenim nebude problem a zatial nie je (klop klop) jedine v com som sa mylila bolo, ze porod neboli 😀 😀

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 malý ked sa narodil, mal 2640g a adrianka, čo sa narodila v ten istý deň z našej izby, mala 4300g. Minulý týždeň adrianka mala 6400g a predpokladám, že daniel zajtra bude mať tak isto...lekárka je spokojná s priberaním adrianky, ....deti priberajú fakt rôzne, pritom je všetko v poriadku

cigaretka5
6. okt 2010

@bambola
@tinaki1275 no nasa sa narodila s váhou 3080 a naposledy minulú stredu mala 6175 g, je fakt ale ze je slizik mala 62,5 cm , ked sa narodila tak 51cm

cigaretka5
6. okt 2010

no ja by som aj pospala ale musim trosku popracovat a tak pred polnocou spavat nechodim

lela1809
6. okt 2010

@bambola ta posledna veta ma rozosmiala 😀

kocky ja letim spat... kym sa hlados zobudi nech som fit a mliekaren pripravena 😀 🙂 dakujem za podporu... asi som potrebovala dostat to zo seba... a nemam to komu vesat teraz na nos 😖 stali ste sa mojimi obetami 😉 bru noc vam vsetkym prajem

tinaki1275
6. okt 2010

@lela1809 no vidis tak bud v pohode,ja som bola taka ista..a este som.. 😉

bambola
6. okt 2010

@lela1809 to bolo mojim cielom 😉 ale ja som si fakt myslela, ze to neboliiiiii 😀

tinaki1275
6. okt 2010

@bambola tak to asi fakt zmenim dr...

lela1809
6. okt 2010

😉 este raz vam dakujem a padam do hajan 😉

tinaki1275
6. okt 2010

@monline a ako to zvladas? lebo moje baterky su uz uplne vybite.. 😒 spis cez den?

bambola
6. okt 2010

@cigaretka5 aj nasa mala 51cm 🙂 ale teraz mi ju uz nemeraju tak neviem kolko ma 😕

monline
6. okt 2010

@lela1809 dobre sa vyspi a neboj..mlieka bude habadej

tinaki1275
6. okt 2010

@monline mala som strach ze nepije dost. 😒 .ked pila 5 minut a spala 5 hodin?ale odstriekavala som aj do zasoby..chcela som ist do prace skor,a nakoniec sa to posunulo..a mne mlieko skoncilo..tym odstriekavanim..teraz mam ledva na jednu davku denne ale odstriekavam este co mam..

tinaki1275
6. okt 2010

@cigaretka5 waw to je vaha..no my mame o 800g menej a 60 cm..

cigaretka5
6. okt 2010

no baby ja mam cely tento tyzden depku jak svina seci hovoria o tom aky je svetovy tyzden kojenia a ze zena ktora nekoji je malo obetava a ja som ledva kojila mesiac aj to sme od zaciatku prikrmovali, lebo ja aj ked mam 185 som odstrekla ledva 50 ml.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre