Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
12. okt 2010

@bambola my uz ano,,,a naramne sa jej v nom paci,,do vanicky ide,,len ked viem,ze ozaj bude spat,,lebo tam by mi nebola teda ani sekundu,,je zvedava ako stara baba,,a zacala som ju davat do spportiaku asi tak pred pol mesiacom

merikac
12. okt 2010

@bambola jezusu,,sak to mas aku herecku vlasatu,,,,🙂))))))krasna je a mama ju len ohovarala, ze sa jej nechce koniky past

merikac
12. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 ja kukam,,ze aka nova sa k nam pridala a to si len maximka zmenila zase foto 😉 ............sikulka si,,,,ja som ani prstom nepohla a dnes nebudem ani ponocovat,,dopisem a idem drichmat

merikac
12. okt 2010

baby,,dnes sme sa prvy krat kupali spolu vo vani,,,najprv som samozrejme dala sprchu,napustila vanu a malej sa naaaaaaaramne pacilo,,kukala najskor ako vyr,,ze co to a potom plavla o 106............

@monline, tinaky, dnes ma baby necakajte,,som mrtva,,idem spat,,,,,,,,,, 😀 😀

dobru nocku

bambola
12. okt 2010

@merikac ja mam sportiak ale zatial len na lezato ale uz som rozmyslala, ze trosku podvihnem ale zatial este nemam kupeny ziadny fusak len na spodok davam deku takze ju nemam ako uviazat popruhy. uz sa musim dokopat ist pozriet tie fusaky lebo stale vaham.

boli ste niekto v ba na kosickej? @kafoditka ty si spominala, ze si tam bola. to je nejaky velky obchod? maly vacsi vyber fusakov a overalov?

bambola
12. okt 2010

@merikac ale vidis, ohovorila som ju a hned sa polepsila 😉

meruska
12. okt 2010

@merikac moj sa s tatinom kupal uz pred 2 tyzdnami a take super foto, ale nemozem zverejnit...taky krasny bol v tej velkej vode, naramne sa mu pacilo

bambola
12. okt 2010

@meruska @merikac baby ja som sa to teda bala napisat ale nasa mala sa uz niekolkokrat kupala s tatinom 😅 ona sa strasne rada kupe a vo velkej vani sa jej to naramne paci.samozrejme, ze sa tatino najskor vysprchoval a poriadne umyl 😠 snad nas tu nikto z nicoho neobvini 😨

bellablonde
12. okt 2010

no veru, deticky treba poriadne ohovorit a hned budu lepsie 😀 😀

ja sa na sasku nemozem stazovat, dnes celkom fajn den,

Peto je uplne ina kapitola (baby s dvomi detmi, neviem ako ste na tom vy, ale ja uz dalej nevladzem byt dvojdetna cely den a robit 2 rozne programy pre deti, takze od zajtra ide peto prvykrat kuknut do jasli) kamoska mi vybavila, tak som moc zvedava a najma dufam, ze sa dohodneme a krpec si zacne na kolektiv dobre zvykat.

Vo stvrtok musim ist so Sasenou na prevazenie, lebo na poslednej poradni mi dr povedala, ze strasne malo pribrala - naposledy mala 4660g

aa cez vikend sme strasidelne dobre oslavovali, MM aj ja sme mali mega oslavu 30tky a v nedelu zase boli krstiny, dam foto 🙂

meruska
12. okt 2010

@bambola 😀 mame plavcov

meruska
12. okt 2010

@maxara kysla ale cerstva kapusta ide na gule?

bellablonde
12. okt 2010

odfotit 5 deti spolu dalo riadnu namahu 😀 😀

cigaretka5
12. okt 2010

baby je podla vas divne ak ma zena na md gelove nechty?

cigaretka5
12. okt 2010

@bellablonde krasne fotecky

bellablonde
12. okt 2010

nie, nezda. Preco? ja mam stale take polodlhe, sice nie gelove, ale aspon nalakovane
nebojim sa, ze by som malej ublizila..

čo sa nejaka babka pohorsovala? 😀

cigaretka5
12. okt 2010

@bellablonde no ja mam gelove furt dokonca den pred odchodom do porodky som si bola dat urobit a teraz na mna ludia kukaju ze naco to mam kled som na MD, pritom chodim aj do roboty, tak co riesia?

bellablonde
12. okt 2010

to vies, ludia nemaju co na robote, tak riesia,
...keby sa tak radsej kazdy pozeral na seba, hned by sa lepsie dychalo 😀 😎
co mas chodit do prace neupravena?
uplne ma dojima, ze niektori ludia si myslia, ze akonahle je zena na materskej, tak jej atraktivita sa obmedzi na umytie vlasov raz za dva tyzdne 😝

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola juj ta ma krasne vlasky 🙂..a konickuje super,nie ako moj lenivec.☹

bambola
12. okt 2010

@tinaki1275 tak ona mala nejaku naladicku 😵 inak mi takto este nekonickovala

bellablonde
12. okt 2010

nasa este nekonickuje
ale vcera sa na seba vyskierala v zrkadle 🙂 normalne som bola namakko, dalsi "pokrok" 😵 😵

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola no mi bojujeme s konickami..v 2 mesiacoch krasne dvihala hlavicku ,potom sa len zlostila ked som ju davala na brucho ,teraz uz zuri ..☹
ale zatial sa nevzdavam..

tinaki1275
12. okt 2010

@bellablonde to s tym zrkadlom aj nasa zacala,neuveritelny udiv v ociach kd videla samu seba ,ale samozrejme nevedela ze je to ona.🙂) a potom smiech ..

bellablonde
12. okt 2010

sasena strasne zuri, ked ju dam na brusko... zapiera sa nozkami, aj sa trochu poposuva, ale o chvilu taky vreskot spusti, ze ju radsej davam spat na chrbat 😀

carrie84
12. okt 2010

Tak to ste na tom dobre 😉 My konickujeme podla nalady - ak sa mu chce, tak to ide paradne. Ak nie, holt smola 😒
A ked sa vidi v zrkadle, tak najskor udiv a potom "huba na krivo" a placemeeeee 😝

bambola
12. okt 2010

@tinaki1275 ja sa priznam ze ruky som jej nastavila 😠 ale predtym tie ruky ani tak nechcela nechat. dufam, ze ked uvidi ako super tak vidi na svet tak zacne aj sama 🙂 skus aj ty malej podlozit laktiky

noemarta
12. okt 2010

@bellablonde ahoj, no to ste mali teda mega vikend oslav 🙂 🙂
Tak predsa ides skusit maleho dat do kolektivu, drzim palce, aby si mali zvykol a hadam sa ti trosku odlahne cez den 🙂 🙂

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola dobry napad hned zajtra skusim..a ako casto ju davas konikovat? ja len tak2-3x denne po 5-min.maximalne..

bambola
12. okt 2010

@tinaki1275 ja tiez asi tolkokrat ale aj na menej, vacsinou podla jej nalady, ak mi zacne hned mrncat a zabarat sa nosom tak to nema vyznam, ked sa snazi ta ju necham nech sa potrapi a dnes ked jej to slo tak krasne tak zdvihla hlavu od zaciatku a vydrzala tak snad aj dve minutky a potom kvyckla od unavy 🙂 ale nehnevala sa ani potom, zda sa mi, ze sa jej pacilo 😉

oacka
12. okt 2010

@bambola malá je vyslovene pekné dievčatko. krásna dievčenská tvárička..

bambola
12. okt 2010

@oacka dakujeme 😵 len aby nam nespysnela 😠 ale na nej je podla mna vidno, ze je to baba. boli sme vcera u zubara a ten si myslel, ze chlapec...nechapem 😕 asi ho pomylilo zeleno modre oblecenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre