Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka Linda s strasne poti,tak ja som ju doteraz len dekou prikryvala ale dnes sa mi zdalo ze uz je fakt zima,tak som vytiahla fusak....dakujem za pochvalu,som si tie cizmy presne k tomu kupila 🙂

petrap001
20. nov 2010

@mirka285 ty vyzeras ako sestra tomu dievcatku na tej fotke 🙂
a s tym vinkom ste mi spravili chutky,mozno si aj dnes trosku dam 😝 .maly mi uz spi chvalabohu,ale aj tak baby,mne sa budi kazde 3 hodky a ku ranu kazde 2 ja uz nechapem.a ked mu dam caj tak nechce,on chce proste trosku pocockat a spi dalej ale ked ja som potom taka dodrbana a cez den ked neideme vonku tak spi len tak po pol hodke raz za 3 hodiny.ale aspon nieje zly a zamrcany,jedno stastie.
a my sa tiez vozime vo fusaku uz dost dlho,lebo mne sa ho nechce tak stale hulat,ze sa chudacik ani nehybe 😀
@kafoditka mne tak maly stale cestuje po postielke,niekedy za aj zobudi s placom lebo sa mu noha zakvaci o mriezku v postielke a to je na uplne druhej strane postielky.a pritom cez den to nerobi nikdy a ani nikdy som ho nevidela sa tak presuvat,takze ani netusim ako to robi 😀 musim si ho tiez niekedy sfotit 😀 a minule ked som ho tak dala sediet na gauc,ze bol oprety a on zrazu si sedi 😲 ale ani sa nepohol,lebo asi vedel,ze sa vyvali tak som ho hned musela odfotit 🙂

mirka285
20. nov 2010

@petrap001 jeej Peti aky je zlaty,ty si ho schovavala pred nami 🙂 a co sa tolko budi v noci?dudel nechce?

petrap001
20. nov 2010

@mirka285 no chce ale neda sa s nim oklamat.dufam,ze raz sa dozijem toho,ze bude spat celu noc.a je jedno ci mu este nieco dam vecer pred spanim po papani alebo nie,aj tak chce svoje o 3 hodky.no co uz 🙂

mirka285
20. nov 2010

@petrap001 no mne to uz vela bab hovorilo,ze su deti ktore spia celu noc a su deti, ktore sa budia aj tri krat,a nepomoze aj keby si ich na veceru reznom nakrmila ☹ proste sa zobudia tak ci tak...ale zase sa to meni,tak mozno o mesiac sa uz budit nebude,treba dufat a mozno sa to zlepsi..ale aspon ze cez den nie je zly,lebo niektore deti su strasne placlive ☹

zrzulka
20. nov 2010

baby my sme boli dnes na vianocnych ale malemu sa tam nepacilo ☹ ... akonahle bolo viac ludi tak plakal, zase mala si to uzivala aj za neho 😀 😀 😀 ale nie to som chcela. mozno sme mali len smolu ale ak sa chcete vyhnut zaludocnym tazkostiam pozrite sa ci mate dobre prepecene maso. nam dali surove... ceny neskutocne a este aj toto.... bleeeeeee ale puncik bol fajny... takze ja uz len pijem 😉

kafoditka
20. nov 2010

stale som nedostala kramy... 😔

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka a uz kolko ti meskaju?

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 od utorka..

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 ja ani nejak nestresujem, pripisujem to tomu, ze sa mi asi upravuje cyklus z 21 dni na stary co som mala - 28dni. Ale ked vidim Petov zvedavy pohlad, ked vyleziem rano z wecka a zakazdym mu oznamim, ze nic.. ten je z toho rozladeny. No nic, uvidim do pondelka, potom spravim test. Akurat som si nalakovala nechty brutalnym cervenym lakom, tak sa vytesujem 🙂 ako malo staci k radosti 🙂

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka zeby si sa pridala do temy Tehotna par tyzdnov po porode?ale nie,nebudem ta strasit,ale myslis zeby si mohla byt tehu,alebo ti to len hapruje?ja som napr. dnes dostala kramy bez akychkolvek priznakov...zrazu kukam a nohavicky spinave 😠

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 ☹ daj pokoj.. Miri netusim, mozno sa zajtra aj ja zobudim a intimka bude cervena 😉 Necitim sa tehu, vobec nie.. ale dala si mi dobry tip, idem kuknut tu temu, ze ako to baby zvladaju..

mirka285
20. nov 2010

Domi ale tak oni dojdu,ale je to neprijemne,mne to bolo tiez ked som na tie prve tak dlho cakala...ja by som ako zvladla este jedno dieta,ale nie v byte,sem by sme sa uz nepomestili,a vy asi tiez nie 😀

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 ja chcem babo ale o 4 roky najskor, sak vies.. no ale keby motyka vystrelila, tak som nutena spravit nejaku banku, utiect a tam si kupit pekny domcek 😀 😀 😀 lebo fungovat styria v jednej izbe ked uz teraz sa tu ledva hybem, je na palicu 😒

cigaretka5
20. nov 2010

@kafoditka No ja by som bola happy byt znovu tehu, no my sa s drahým vidíme teraz tak malo , že by to bol zázrak .......

kafoditka
20. nov 2010

@cigaretka5 ja si neviem predstavit, ze Filip by zacal chodit a ja by som porodila 😕 Chcem si ho vychutnat co najviac a naplno sa mu venovat. A este je pravda, ze nemame na to podmienky... Samozrejme, cisto moj osobny nazor. Poznam maminy, ktore mali po roku dalsie dieta a chvalia si 😉

kafoditka
20. nov 2010

Dobru noc babule..

merikac
20. nov 2010

@petrap001 nic si z toho nerob,my sme na tom v noci podobne ako ty,,,mne to nejako neprekaza, nie ze by som sa v tom vyzivala a nepriala si spat celu noc,,ale da sa to zvladnut,,,,ja len dufam,,tak ako @mirka285 napisala, ze casom sa to to zlepsi a to bude coskoro 😀

monline
20. nov 2010

@merikac nespíš ešte?

merikac
20. nov 2010

@kafoditka moooja, ja som na teba dnes normalne myslela- teda stale nic ? ☹ ,,,,nechcem plasit,,,ale mozno by to malo aj dake pozitivum keby si tehu bola,,viac by vas to nastartovalo a urobili by ste maximum a iste rychlejsie pre to,,aby ste od svokrovcov odisli,,,a potom si zober,,aka euforia radosti a nesmierneho stastia tesne po porode v cloveku je,,,ten pocit sa casom zabuda a neda sa nicim vynahradit,,,,ja by som si ho rada zopakovala 😉 😵

merikac
20. nov 2010

@monline 😀 ahoj,,nie,,prave som doumyvala dlazky 😖 ..a ty co?!

monline
20. nov 2010

@merikac ja som zakecaná s kamošom..zamiloval sa, včera mali rande, tak píšeme 🙂 ty teraz upratuješ? čo sa deje?

merikac
20. nov 2010

@monline s tym mladym kamosom???? 😉 😀 .mala som v byte taky binec,,ze uz som sa na to nemohla pozerat,,a uz som sa tu vcera, ci predvcerom mirke stazovala,,ze ta moja krasulka je teraz daka pozornostichtiva a neda mi cez den ani vycurat sa,,,,,neviem co sa to snou porobila,,ale ja sa od nej nemozem ani pohnut,,ona sa hra sama,,ale nemozem sa od nej vzdialit alebo nepozerat sa na nu 😀

monline
20. nov 2010

@merikac nie s tým mladým, s iným..😀 takže celé dni sa hráš a po nociach riadiš..dobréé..mne aj dnes malý horšie zaspal..cez deň spal ukážkovo..polhodku doobeda a o pol tretej mi zaspal do piatej..super..tešila som sa, že mi zaspí krásne po kúpaní, ibaže sme šli na nákup do senca, do lidla a tesca a zaspal v sedačke...a potom doma zaspal až o desiatej, aj to som mu 4x dala prsia

merikac
21. nov 2010

@monline sa nezdas 😀 😉 .....ja sa snazim Emmu 2 hodky pred spankom drzat hore,,u Denisa sa mi to nedalo,,ten ked chcel spat,,tak zalomil aj po stojacky,,ale malej sa staci prihovorit a ta nespi,dokonca raz som ju takto hore drzala aj v aute,,v dobe jej vecerneho spanku som sla akurat pre mm, do prace,a potrebovala som aby vydrzala hore polhodku,,chuda aj oci klopila,,ale zakazdym, ked som jej zacala rozpravat,,ich otvorila- proste baba zvedava,,chlapom je to vsetko jedno 😀

merikac
21. nov 2010

@monline Mon, dobru nocku vam,,,bez aj ty do perin, nech si vyspata 😵

monline
21. nov 2010

@merikac veru idem..dobrú noc prajem

zrzulka
21. nov 2010

@merikac 😀 😀 😀 aj ja by som bola stastna ako blcha keby som bola opat tehu ale u nas to nehrozi ani omylom 😒 ☹ 😢

@kafoditka este nemas to teleso zavedene? som myslela ze si stihla este kym ti vyprsala zmluva...

robika
21. nov 2010

Dobre ranko,

@kafoditka uplne Ta chapem, my mame doma podobnu situaciu, ze byvame u svokry a byvat a mat vsetko v jednej izbe je hrozne, niekedy som z toho taka zufala... takze pri predstave dalsieho dietatka, si to uz ani priestorovo nedokazem predstavit...
@petrap001 aj my mame rezim v noci, ze sa budi kazde 3 hodiny uplne presne, zo zaciatku to bolo dost tazke, ale uz som si na to uplne zvykla a aj ked nahodou zaspim pri papani aj sama sa o tie 3 hodiny pri malom zobudim, ale verim ze raz pride aj to, ze budem spat celu noc, ale mam taky pocit ze u nas to urcite tak skoro nebude...

ja akurat riesim dilemu, ze ci nemam zaviest aj ja prikrmy, sice som chcela az o nejake 2 tyzdne, ale Filipko sa tvari akokeby mu uz mliecko nestacilo, alebo skor ja mam taky pocit, uz take 3 dni cez den papame kazdu hodinu a tak sa vrha na cicik, akokeby nepapal 3 hodiny, mliecko mam takze nie je problem aj som schopna mu tu kazdu hodinku davat, len neviem ci to neznamena, ze by uz jeho organizmus potreboval aj nieco viac, ked mu nedam papat kazdu hodinku, hned je mrzuty a cely cas mrnci... predtym mi zvykol cez den spat aj 2-3 hodinky vkuse (jedine vonku), teraz sa zobudi po pol hodinke a hned chce papat, akokeby mu vonku vytravilo este rychlejsie... ...

oacka
21. nov 2010

ahojte! my sme plesali do druhej a od pol siedmej sme hore,lebo kráska neplesala,tak je vyspatá... to je jej pomsta zato,že sme ju nechali doma. spinkala a o tretej papala.
@petrap001 malý je rozkošný! tí júloví chlapi sa fakt vydarili!
@mirka285 krásne fotky, taká pohoda z nich ide.
Kikuša dnes konečne vypila 50ml z fľaše,ale viac nechcela. a musela som jej do mlieka šupnúť trochu kaše na chuť. tak hádam sa to naučí,lebo cez deň už mliečko pomaly mizne... a to sa ju zatiaľ snažím prikladať. už asi psychika robí svoje. peknú nedeľu všetkým!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre