Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
9. jan 2011

baby k tym kasam- som sa stretla s nazorom ze z nich bababtka zbytocne priberaju. Nemate ten pocit?

mirka285
9. jan 2011

@merikac a tu ryzovo mliecnu si neskusala?Linda velmi chuti,som ju chutnala a je dobra...

mirka285
9. jan 2011

@cigaretka5 nemam...Linda ma uz 6.mesiacov a 2 tyzdne a vazi nieco malo cez 7 kil...tvoja Dorotka vazi urcite viac,ze?

cigaretka5
9. jan 2011

@merikac nojo, to znamena ze si maleho aj malu daval este ked poriadne nesedeli?

cigaretka5
9. jan 2011

@mirka285 no hej nasa mala ma 8515 , no a meria urcite viac ako 75 centi- musim ju ist odmerat

maxara
9. jan 2011

@8aninka5 Aninka, ale vies, je ine, ked kecas s niekym rok a vies o nom relativne vela, pozname sa tak, ze cca vieme, co si mozeme dovolit napisat, alebo aspon kto to ako vezme.. tak takym sa potom zdoveris aj s vahou a tak.. ale keby tam isiel kazdy nad 80, s ktorym sme sa ani nikdy nebavili.. no ja neviem, ja by som tam asi tym padom hned prestala zverejnovat moje miery 😒 chapes?

8aninka5
9. jan 2011

@maxara chapem..celkom chapem....tak sorry...mala som vas najst,ked som otehu...to neva..tak vela zdaru 🙂)) nech sa dari...a sorry,ze som sa vam sem zacala miesat,len som bola rada,ze som nasla niekoho kto ma deticky tak narodene ako moja mala,ze by som sem mohla chodit po rady..ale nevadi...chapem....tak sa tu majte pekne ;)

maxara
9. jan 2011

ja kasu nedavam vobec, lebo Ninka pekne pribera a pekne papa mlieko, prikrm dostava iba na obed zeleninovomasovy a na veceru ma ovocnu vyzivku a pripadne podrvene susienky v tom.. takze ja jej asi az po navrate z nemocky zacnem davat ovocie na desiatu a na veceru jej vymyslim nieco, mozno tu kasu.. a kedze spi od 20:30 do 7:16 tak v noci nepapame nic

maxara
9. jan 2011

@8aninka5 ale nieeee, odtialto ta nevyhaname, len do tej sukromnej chudnucej.. mozno aj tam ta casom pustime.. 🙂 len chapes, predstav si, ze ides pisat o svojej obezite a zrazu stretnes suseda a on tivyklopi kolko vazis, co jes a podobne.. tak to nepises verejne, ked nie si so svojou vahou uzrozumena, nie? no a presne tak isto to ani nahodnemu okoloiducemu nezavesis na nos.. ved si na teba musime aspon trosku zvyknut, nic o tebe nevieme, odkial si co si..

mirka285
9. jan 2011

@8aninka5 ale ved do tejto temy kludne mozes chodit,nikomu to nevadi aj ked si sa pridala tak neskoro...baby sa hanbia len v tej chudnucej....takze sa neurazaj,Maxi ma svoj styl a kto ju nepozna nevie ako to ona mysli...takze v tejto teme mozes byt s nami,ze baby???

kafoditka
9. jan 2011

@8aninka5 jasne, ze mozes, ty si to len zle pochopila s tou chudnucou temou.. 😉

maxara
9. jan 2011

@mirka285 heeeej ved ja som nenapisala nic zlee, mozno som sa nepresne vyjadrila ☹ ale urcite
@8aninka5 nevyhanam ☹ ale v sukromnej chudnucej sa hanbime

mirka285
9. jan 2011

@cigaretka5 vidis takze to priberanie z kase sa nekona 🙂

8aninka5
9. jan 2011

@maxara aaahaaaaa...no to s tou vahou chapem....a som nevedela,ze to mate este zvlast skupinuuuu....uz chapem....teda tu skupinu mate sukromnu...som to poplietla 😀

merikac
9. jan 2011

@mirka285 no to v tipne ste,,,,,az moc a niekomu sa to podari zaklincovat a ani netusil aky usmev a svojim prispevkom mnohym vyvolala,,,,@cigaretka5- mala mi uz sedela, ked som ju tam zacala davat,,,,podopreta o nieco vemi dobre, ked sedela sama obcas sa este hodila,,ale to robi stale a protom sedi dobre,,ale niedy sa necakane zrazu mrskne bud do predu alebo do zadu,,,a maly bol omnoho zdatnejsi nez je Emma,,,a dokonaca aj po rozumovej stranke mi prisiel sikovnejsi,,,Emma je viac menej tabulkova

mirka285
9. jan 2011

@maxara vsak my vieme ako si to myslela,aninka ta zle pochopila

kafoditka
9. jan 2011

Tak konecne som uspala maleho a ten drbnuty sused znova vrta 😠 😠 sak ten musi mat tie steny prevrtane ako emental 😠

maxara
9. jan 2011

@8aninka5 presne tak, v tej teme sa prebera vsetko ohladne juloviek deticiek, mamin a vsetkeho co ta napadne.. sem sa chodime stazovat a vylievat sa a tesit sa a tak.. a aktualne sa tu chudne.. ale potom je tu odnoz obeznych juloviek, damy nad 80kg, ktore sa hanbia chudnut verejne, tak chudneme sukromne.. ale teda kludne mozes chudnut tu s damami pod 80 😉

robika
9. jan 2011

Ahojte tak ako vidim dnes ste toho dost popisali, inak vobec nechapem ako to stihate, asi sa musim nad sebou vazne zamysliet a rychlit 😀 , tak idem vas citat spatne ...

mirka285
9. jan 2011

@8aninka5 vsk nam nieco prezrad o sebe,odkial si,kolko mas rokov,kolko deti,vydata slobodna??

8aninka5
9. jan 2011

@mirka285 Neurazila som sa,len som sa zahanbila :D ale uz chapem.... ja uz som viackrat chcela reagovat,len som nevedela ci mozem :D

mirka285
9. jan 2011

@merikac no mnbe sa zda Emmka vemi sikovna...ja som chcela dat Linde chlebik ako ty Emme a skoro sa s nim zadrhla,vobec ho nvedela zhltnut..a navyse Emma sa vie velmi rozumne tvarit 🙂

merikac
9. jan 2011

@8aninka5 kludne sem za nami zajdi do tejto teeemy,,budem radi, ked aj ty prispejes svojimi skusenostami,,,tu je kazda vitana,,ale v chudnuti,,,nie- aj ja musim pribrat aby som tam mohla zostat- inac ma vyhodia 😀

mirka285
9. jan 2011

@8aninka5 jasne,ze mozes...vsak vidis,ze tu tliachame dve na tri ..ale inak sa tu clovek dozvie vsetko co chce vediet...vidis,aj s tym tvojim rodicakom je to nakoniec tak ako sme ti povedali 😉

maxara
9. jan 2011

@mirka285 a aj to co sa nechce dozvediet 😉

merikac
9. jan 2011

@mirka285 mlicno ryzovu mam Nestle a popravde ani mne nechuti,,tak sa necudujem ze ju Emma nechce a tiez myslim, je ona j keby od kase pribrala, tak by som bola len rada,,lebo za posledne mesiace mi pribrala len 200g .-( ja mam pocit, ze vsetko co zje,,cez nu len preleti a to je stale- pusa sa jej nezastvi..........nechapem kde to do nej ide,,,asi bude po tatovi a nie po mame,,co pribera aj z vody :D

8aninka5
9. jan 2011

@maxara no chyba mi tu cervenajuci sa smailik ;) uz rozumiem....a chapem ;) u mna je to tak,ze plne kojim tak som chudnutie zatial nechavala tak,ale teraz uz ked zacnu aj prikrmy ,tak to bude pre mna vysoko aktualna tema ( kedy nebola 😀 ) ...len sa este k tomu musim dokopat ;) tak aj vam drzim palce...

@mirka285 no tak ja som od Ziliny,mam 25 rokov a mame jednu dcerku 🙂 nase male stasticko 😀 a aaano vydata ;)

8aninka5
9. jan 2011

@merikac tak ty najskor pribrat a potom schudnut 😀 😀 😀 😀

merikac
9. jan 2011

@mirka285 jaaaj Mirka,,ale ja malej nedavam chelba tak ako si ju videla na foto,,,to si len uchmatla zo stola pri vecery :D do ruky jej davam len korku alebo pisokotu a aj to ju strazim a ked jej davam chlebik, tak jej z neho zdibkam a davam jej take kusky rovno do pusiny a ten si premiela-- tak sa nedrhne-to sa naucila pekne papat

kafoditka
9. jan 2011

@merikac a tie kusky jej natieras maslom? si spominala, ze jej davas aj maslo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre