Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. feb 2011

my nastastie chori niesme aj ked u mm v praci tam vraj vsetci kaslu a kychaju tak cakam, ze mm ochorie v priebehu 2-3 dni 😒

bambola
3. feb 2011

@maxara peti to by nebol zly napad ale mm nema rad varene ovocie, vravi, ze to je skoda. on len surove 😉

maxara
3. feb 2011

@mojalili no ja neviem.. al enapr moja mama ked je u mna, tak mi dava neskutocne vela otazok vseho druhu.. napr michal sedi pri stole v kuchyni, mama pri sporaku a ja pri umyvadle a ona sa opyta mna, co bude michal vecerat.. alebo dasi michal kapustnicu? ja nechapem, odkial mam vediet, co si michal da a kedy.. a keby bol v robote a pyta sa ma to, tak to este pochopim, ale ked sedi 2 metre od nej, tak preco sa to pyta mna? a potom jej presne poviem co chcem urobit a ona to urobi presne naopak..

ericica
3. feb 2011

ahojte co porabate???ja mam malu na nohach a spolu citame starsie prispevky ale tolko sa myka ako motovidlo.....dneska je nejaka nekludna aj menej spala a ja mam koopu roboty aach jo 😝 😝 😝 ...

bambola
3. feb 2011

@noemarta a mas gofrovac alebo ako?

maxara
3. feb 2011

@bambola ja tiez.. tiez radsej surove, ale mm miluje ten jablkovy puding.. ked sa mi nechce supat, vyklopim mu do hrnca dva kompoty a je to za par minut.. ale tak rychle a sladke je napr smotana s grankom 😀 alebo smotanovo piskotova torta s ovocim.. alebooo opecena klobasa 😀 to je najlepsi zakusok pre mna 😝

kafoditka
3. feb 2011

baby mne zacal maly lietat v choditku jak besny 🙂

cigaretka5
3. feb 2011

dievcata tak neviem ci sa tesim ci smutim, ale kramusky sa rozbehli takze tehu nie som. Takze veci su tak ako maju byt

cigaretka5
3. feb 2011

baby bavite sa o corobach, nam ako prevencia pomaha betagkucan, nasadim ho celej rodinej ked je chripkove obdobie a pohodka

bambola
3. feb 2011

@maxara nad tou piskotovou uvazujem aj ja 🙂 alebo tiramisu 😝 a opecena klobaska je mnaaaaaaaaaam, ale k tomu pollitrak, bez toho to nejde 😀

mojalili
3. feb 2011

@kafoditka Paci sa mi to asi.......Danko je v choditku u svokrovcov, konecne prisiel na taktiku behania 🙂
@maxara moja mama si asi uvedomila, co spiskala, tak uz bola tu a zobrala Danka von 🙂 tak hor sa do varenia a upratania...

maxara
3. feb 2011

@bambola mam aj nealko pivo doma 😉 aj klobasu.. ale zlcnik nemam.. tak neviem.. 😒

@mojalili no ja mam nastastie navarene 😉

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 ☹ aj som na teba myslela.. ale tak vidis.. neboj, ja este jedny kramy a potom budem tiez tak cakat ako ty 😉

maxara
3. feb 2011

@oacka uz mas navarene, upratane, nachystane? 🙂 vsetky pozdravujeme a cakame na fotocky

@ericica Eri, tebe som tiez zabudla vsetko najlepsie popriat 🙂 a tak isto @tinaki1275 na teba som tiez zabudla a este som si vravela, ze ti zaprajem osobne, ked si sa tu vcera zastavila, ale moja derava hlava mi to nedovolila, cize vsetko najlepise k narodeninam 😵

mojalili
3. feb 2011

@cigaretka5 AHoj LUci, bola si vtedy na Zumbe??? a este pojdes niekedy?

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara ja sa v principe nestazujem , jasne bola by som rada ale tiez som sa dost bala kedze jazva ma furt boli a navyse poviem vam baby tajomstvo - sme tiez v poradovniku na adopciu, takze asi tak ci tak do konca roka budeme 4 🙂

maxara
3. feb 2011

@bambola akurat som citala vzadu, ze mas medzi oblubenymi temu s odstavajucimi usami.. ja tam mam temu chlpate ma usko 🙂

cigaretka5
3. feb 2011

@mojalili Hani no bola som v tu nedelu a po pravde moc ma nechytila, este chcem skusit tu utorkovu ako si hovorila ale asi skoncim na aerobikoch u andy. Pridas sa? Rozmyslam ze by som skocila teraz v nedelu, je myslim na 4 alebo v hale.
Terayz som do piatka v ba a bola som v pondelok a stredu cvict tu.

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 🙂 fiiiha, to je super novinka.. cize teraz ste akoze narade? No toto.. ja chapem, ze sa nestazujes, ze aj dobre, ze nie si, ale je ti to luto.. ja som si toto o sebe myslela uz v decembri a to ma islo porazit, lebo tehotna byt s pruhom, uff ale teraz este ten krcok poriesim a nic mi nebrani.. ale kedze nechcem mat skorpiona, este budem musiet chvilku pre istotu pocakt 😀 a mozno sa mi to vobec nepodari ☹ na Ninku sme cakali tri roky.. cize ja nemam dovod sa chranit.. teraz pride krasne obdobie uzivania si dietata, ked uz nie je take pidi, uz ma aky taky rezim, aj my sme uz zvyknuti a este sa ani chranit nemusime.. juuuj, uz nech mam ten krcok vypaleny a bude 😵

meruska
3. feb 2011

moj maly sa rozhodol ze si dnes da dlhy doobedny slofik...o 12-tej sme mali byt u oacky a on este spi..a to este ani nejedol ☹

bambola
3. feb 2011

nemate prosim vas niekto recept aby som minula vajecne bielka? mam snad plnu chaldnicku 😠

bambola
3. feb 2011

@meruska tak si mu povedala, ze idete ku kike tak sa musi vyspat do ruzova aby bol stramak 😀 vsak vezmi vyzivu alebo do poharika ked sa zobudi a das mu u oacky 😉
@cigaretka5 fiha 🙂 a co ste sa tak rozhodli pre adopciu?

maxara
3. feb 2011

@bambola urob nakyp ryzovy

mojalili
3. feb 2011

@cigaretka5 Bola som pondelok na 2.ZS - ta je super. Ma aj na FB stranku, daj si ZUMBA SENICA s Romes a tam mas ai videa, ako mas doma cvicit, tieto cviky ona robi. Pri nej som sa zapotila hned od zaciatku a dodava taku energiu. Takze je v pondelok o 18.30 na Dvojke, a stredu o 18 hod v hale...tam budem chodit, ked sa bude dat. Ta druha je slaba, podla mna... 😉

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara cica ides na konizaciu? no ja s tym mam problem od 2000 a skoncila som na onkogynekologii a tam ma sleduje a hovori ze normis gynekologovia by hned vypalovali ale ze mne este netreba

cigaretka5
3. feb 2011

@mojalili no tak sa mozno pridam, ale buduci tyzden som zasa v ba,kedze sa idem skolit

cigaretka5
3. feb 2011

@bambola my sme chceli vzdy a haluz zaradili nas do poradovnika v den ked som si vecer urobila test a bola som tehu s maloiu, tak sme to posunuli. Manzel aj ja to tak citime, ze je to jedna z moznosti ako takym detom pomoct tak sme sa do toho dali, ale povciem vam je to neskutocna administrativa

kafoditka
3. feb 2011

@cigaretka5 moja sesternica s muzom ma ziadost uz 2 roky... musia chodit na sedenia k psychologovi, milion papierov okolo toho a je otazne, ci dostanu dieta do konca tohto roka 😖 a to su v poradovniku dost vysoko, lebo nemali specialne poziadavky na dieta, teda okrem toho, ze nechcu ciganca a radi by babo do 1roka....

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 nie Luci, mne pri porode madam nervozna zle zasila krcok a ostala mi tam mala trhlinka, cize som stale otvorena na spic prsta. Ostatne mam v poriadku, lebo predtym sa musi aj cyto urobit, takze to mi robil minule a dohodli sme sa, ze najblizsie kramy (najblizsie boli cez sviatky, to mi povedal, ze idem prave ovulovat 🙂 ) po sviatkoch nech sa ozvem a objedna ma.. musi to byt do 10 dni od prveho dna kramov a uz kramy nemozem mat, takze idem si to dat na buduci stvrtok.

cigaretka5
3. feb 2011

@kafoditka no my uz toto mame za sebou, ono vsetko zalezi od toho v ktorom su regione, v BA je to vraj najrychlejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre