Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
25. feb 2011

po dlhsej dobe pridavam zopar fotiek 🙂 kolka radost zo siltovky. tuto radost zdedila po risim . ten je maniak do siltoviek

katty17
25. feb 2011

@maxara - maxi, co tu este robis? nekukas seherezadu ? 😀

maxara
25. feb 2011
maxara
25. feb 2011

@katty17 jasne ze pozeram 🙂 ved mam tu telku rovno vedla monitora 😉

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara vdaka takze ty nemas isofix?

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara uz som na to prisla, isis my 7 vyskovych poloh a stane sa z nej Free a pallas ma 11 poloh a stane sa z nej solution a 120 evri asi rozdiel v cene

maxara
25. feb 2011

@cigaretka5 nemam isofix.. tak to je super.. to viem ze z pallas bude solution, ale ine som nepozerala, takze neviem.. a ktora je teda lepsia?

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara jaj a uz to mam ja tri dni surfujem a zhanam pallas za tu cenu co si spominala a nic ale uz rozumiem ja kukam isofix

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara este som nensa dovod cim je pallas hodny 100 evri naviac asi kupim isis . inak som na seba rda, lebo povodne som kcela romerku za 350 a teraz mam pocit ze bezpecnejsiu za 150

tinaki1275
25. feb 2011

@maxara nabuduce mas rozkaz nafotit..chceme vidiet pekny Mirkin bytik ..ale nepochybujem vobec o Mirkinom vkuse... 😉
@merikac mne by to mala pojedla hned...ja jej nemozem dat do ruky nic okrem hraciek a jedla..
@mojalili to tu stolicku obhryzol termitik ?

no ja som dnes celu postielku oblozila starym velkym paplonom ..teda prevesila cez obe strany a pretiahla popod matrac aby sa mi mala neotrepavala a definitivne isiel matrac na najspodnejsiu polohu .. 😒 aj ked verim ze ta mala potvorka se najde sposob ako sa otrepat alebo to nejako nebodaj preliezt ☹
baby ozaj so je s Alllexou ?

bambola
25. feb 2011

@maxara @mirka285 to slovo na ktore som nevedela dnes prist pri teme pisina, cikula a pod je pukaňa 😀 😀

tinaki1275
25. feb 2011

@bambola no fasa , uz si viem zivo prestavit o com ste debatili .. 😀

maxara
25. feb 2011

@cigaretka5 tak parada.. ja som za nu tusim dala 162 eur

maxara
25. feb 2011

@bambola uufff, naozaj hrozneeee 😀 😀 😀

@tinaki1275 ved mirka si ho moze nafotit aj sama.. 😉 @mirka285 nafot si byt a daj na modru strechu 😉 😀 😀 😀 😀 😝

maxara
25. feb 2011

@tinaki1275 no len neboj, nebola nasa debata taka dramaticka

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara pallaska stoji isofixom okolo240

cigaretka5
25. feb 2011

baby uz ste zacali riesit topanky pre krpcov?

maxara
25. feb 2011

@cigaretka5 no ale ja ju mam bez isofixu a v tej nejakej akcii

monline
25. feb 2011

@katty17 @merikac @mojalili krásne fotky ste sem dali

mirka285
25. feb 2011

no baby mam odcvicene...
@katty17 na Teutonku som si kupila original vlozku ked som este kupovala kocik,sit som si teda dala len na golfac...vsetky decka su zlate,toaletny papier by ani u nas nepresiel,Linda lubi papier a tiez ho je...
@maxara viem,co sme sa chceli opytat..ako pokracuje nase stretko @oacka vyprdla si sa nato,alebo ako?ty trapka,ze na modru strechu,mas napady 😕

merikac
25. feb 2011

babule,,aj Emma ho zmochli do ust,,ale ked poviem nono,,tak sa len zaceri a o 5 minut skusa znova......takze pod dohladom musi byt stale,, 😀 @mojalili - sikulka, no ale to co dokaze Danko so stolickou,,tak to je iny bobor 😀 @katty17 - mala je roztomila,,,,a inac aj @denisse, sem dala krasne fotky malej........a vy co uz mate nove autosedacky,,@mirka285, @maxara.......a aj @oacka - uz ste ich aj vyskusali??......nam je este stale dobre vajico,,,a je mi pohodlne, ze ked idem sama v aute, mam ju vedla seba, co sa uz so sedackou dat asi nebude,,,,,,,,?!

mirka285
25. feb 2011

@merikac ja tiez vozim vo vajci,je nam dobre a Lida este nema tolko kil aby mohla uz chodit vo vacsej sedacke....@mojalili sikula si,e si si to spichla sama,moja stale 10 eur a cas som vyuzila na cvicenie,takze tiez som spokojna..

merikac
25. feb 2011

@mirka285 veru si ju zohnala za tu cenu vymakanu,,a este aj obojstrannu,,,,,,,,, 😉 A co Linduska,,este stale jej je vidiet cestny lišaj? 😀

maxara
25. feb 2011

@mirka285 😀 😀 😀 😀

maxara
25. feb 2011

@mirka285 @merikac este som tu novu sedacku neskusala na jazdu, len tak doma.. ale uz ju musim dat, lebo uz sa nezmesti

merikac
25. feb 2011

@maxara potom podas info, ako Ninka zvladla cestu sama v zadu 😅

mirka285
25. feb 2011

@merikac cestny lisaj?myslis,to ako dnes ukazovala babam,ze vie skocit sipku zo sedacky na zem 😀 nastastie nema hrcu,len trosililnku oskrete...

mirka285
25. feb 2011

@cigaretka5 s tymi topankami by to aj mna zaujimalo,nakolko kazdy ortoped hovori to svoje...ja sa zatial priklanat k tomu,ze kedze mala zacne chodit v lete budem ju nechavat na boso behat po dvore...ale tipy na prve topanocky,lebo vsak nejake musi mat,ked bude chladnejsie nemoze byt bosa,by som aj ja privitala...

merikac
25. feb 2011

@mirka285 aano,,,tak nazvala dr..Emčinu modrinu na cele 😀 mam pocit, ze my budeme mat po cele stale nejake skrabance,lebo ona ako stvornozkuje, tak ju obcas neudrzi jedna ruka a vtedy hadze celo o podlahu 😀

maxara
25. feb 2011

@merikac ona jazdi sama vzadu a este k tomu sa pozera na okno zadne 😉 a v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre