Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
13. mar 2011

@maxara
tak to pre mna je spanok strata casu .. nemam rada odpocinok, ktory si neuvedomujem .. ani ten cas, ktory zbehne a ja o tom neviem .. keby vymysleli tabletku namiesto spania, tak sa kludne spanku vzdam 🙂

denisse
13. mar 2011

@maxara
ja som vlocky dala prvykrat a malicko, v podstate to bolo ako nova sucast stravy, len som chcela skusit, ci jej nic neurobia ... 😀

maxara
13. mar 2011

@denisse cozeee? ja by som spala aj za teba.. akoze ked to prezeniem, ze naozaj sa valam, tak mi je potom luto, ze skoda ze som taka unavena a ospala, radsej by som precitala nieco..
Akoze vlocky je fajn davat, aj ja davam, raz za cas, lebo vacsinou teda parim, ale skratka nedavam "zbytocne" naraz aj zemiak, aj vlocky.. alebo aj ryzu.. radsej dam mrrrrte zeleniny 🙂

maxara
13. mar 2011

@mirka285 @kafoditka nasla som na sashe babu, ktora ma naozaj krasne saty handmade.. http://www.sashe.sk/vlasova.slavomira/detail/li... toto su jedny, ale ma ich tam viac a krasne 😵 😵 😵

denisse
13. mar 2011

@maxara
keby sa dalo, aby niekto spal za mna, tak to by bolo super .. mala by som toooolko casu na veci, ktore nestiham ... ja proste neznasam, ze preslo x hodin a ja si ani jednu z nich neuvedomujem ... aj ked viem, ze spanok potrebujem a samozrejme som unavena a chce sa mi spat .. ale bola by som radsej keby som to nepotreboval 😉

denisse
13. mar 2011

Inak si robim danove priznanie za rok 2010, zajtra mi ho mm odnesie na financny urad ... a celkom pekny preplatok mam, tak bude prilepsenie k rodicaku 🙂

maxara
13. mar 2011

@denisse tak super Deni, dufam, ze aj mne vyjde taky fajnovy preplatok.. 😅

kafoditka
13. mar 2011

Ahojte.. dorazili sme v poriadku, maly uz spokojne odfukuje a ja idem do sprchy.. pridavam aktualne foto maleho s babinou 🙂
@maxara Peti nenasla som od tej babenky saty, ktore by ma oslovili ☹

maxara
13. mar 2011

@kafoditka to fakt? mna tam oslovilo dost vela 😒 zlaty je maly.. a tvoja mamina vyzera ako tvoja sestra..😉

kafoditka
13. mar 2011

@maxara joooj teraz by podrastla o meter keby to pocula 😉 Peti kukala si predpoved pocasia? Zevraj ma cely tyzden prsat? 😲

maxara
13. mar 2011

@kafoditka nepozerala, ale viem, ze sa ma pokazit pocko, aj ochladit sa ma 😒

maxara
13. mar 2011

a kde je Miruska dneska? ona nas prdi? 😕

denisse
13. mar 2011

@kafoditka
aj ja som prave chcela nieco podobne na adresu tvojej mamky napisat ... naozaj nevyzera, ze je babicka 🙂

mirka285
13. mar 2011

caute babule,tak aj my sme uz doma oslava bola super,akurat jedlo bolo poda mna hrozne,ruky by som dolamala tomu chumajovi co to varil a k tomu sme to mali v restike kde varia dobre,nechapem ale mne to vcera vobec nechutilo,bolo to bez napadu a odflaknute,maso total suche ani zut sa nedalo 😒 tak som stiahla aspon flasu vina,a osali sme spat v Sali...no a nebudem vam hovorit,ze to bola moja najhorsia noc v zivote s malou,Linda vobec nevedela medzi nami spat,celu noc plakala,zaspala az okolo pol noci,takze nikdy viac,ak tam budeme spat nabuduce,urcite musi Linda spat v postielke...som uplne rozbita dnes,takze si idem lahnut k telke a pojdem skoro spat 😒
@maxara Peti tie saty su strasne gycove co sije ta baba 😀 na maskarny bal

kafoditka
13. mar 2011

@maxara no neviem, aj ja cakam kedy napise a niiiiic 😒 pozerala som si foto siat zo vcerajsieho OTA a baby mali fakt pekne kusky niektore..

kafoditka
13. mar 2011

@mirka285 a kde je nejaka foto ake ste boli krasne nastajlovane, haa? 🙂

mirka285
13. mar 2011

jaaj a este nam spadla na nas krasny Mercedes skrina,takze to bol taky vcerajsi bonbonik 😠

kafoditka
13. mar 2011

@mirka285 😕 to ako k tomu doslo? velka skoda vznikla?

mirka285
13. mar 2011

@kafoditka zajtra nejake dam,ale aj tak nemam ani jednu na ktorej je vidno,ze mam suknu ☹

monline
13. mar 2011

@maxara si poklad, presne tú stránku som hľadala, len som si nevedela spomenúť..nie sú tam už tie vzory, ale aspoň som kľudná, že o tom viem...niečo vymyslím

mirka285
13. mar 2011

@kafoditka no myslim,ze tej skrini niekto pomohol..a vraj fukal vitor,no to by musel iny vetrisko vyfukovat aby odfuklo skrinuaz taka velka skoda to neni,ale Gabo to nenecha vyklepat a striekat,on si da vymenit cely blatnik za novy,on povie,ze ziadne vyklepkane auto nechce..

mirka285
13. mar 2011

idem kuknut Mojsejku a spat,som bez nalady....

miki060707
13. mar 2011

ahojte, včera som nemala zapatý pc, dnes až teraz, tak som rada, už som si myslela, že som závisla, sme boli vonku, bolo nádherne, že 🙂 trošku si vás prečítam,
domi, podobáš sa na maminu 🙂
prikladam fotečku....
zajtra ideme s malým k doktorke, ma 38 a sople, ked mu odsajem, tak sa uplne drhne nimi, takže su niekdy v zadu, tak reku nech nás vyšetrí a sople su také žlto-zelené, to som bola min. týden na poradni a vravim, že ma sople, tak ho vyšetrila, ale boli také priesvitné, tak reku, to nič nieje, jedine keby sa sfarbili a bola by horučka, tak mame dojsť....
pekný večer prajem

cigaretka5
13. mar 2011

@maxara ja som z tej stranky objednavala nejake tehu veci a vsetky som vratla, total smejdy predrazene

meruska
13. mar 2011

ahojte, po dlhsej dobe vas idem pozdravit a pridavam aj foto mojho pomocnika 😉

@miki060707 ake zaujimave zatisie na fotke 🙂

monline
13. mar 2011

@meruska malý je úžasný..sleduje program v "telke" a ani sa mu nekazia oči 🙂)
@miki060707 hami chlapček..milé
@kafoditka mamina kočka, mladica...a Filipko má krásne červené líčka 🙂

kafoditka
13. mar 2011

Baby idem ja spat, som unavena a nedospata... bru nocku
@monline 😉 je opaleny,skoro cely cas sme mali doma slniecko, nechalo na nom stopy 🙂

maxara
13. mar 2011

@mirka285 😀 tak to je paradna oslava.. a ta skrina to zaklincovala.. a ja teda nechapem, co mam ja za obdobie, ze mne sa pacia skoro vsetky saty 😒 asi musim niekam vydat moju prebytocnu energiu, ktora sposobuje moje zatmenia zraku 😀

@monline 😉 ja viem ze som 😀

@cigaretka5 aha, no to musis skor monline napisat, ona hlada hlavne tie potlace na tricka, ale dik, dobre vediet

@meruska zlatyyy 😀

maxara
13. mar 2011

babyyyy ja som krava, ja som vam zabudla napisat, ze som naucila Ninku ako robi jezko 😀 😀 😀 tak zafuni nosikom 😵 krasna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre