Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
16. máj 2011

@katty17 Kati ja som tie hodinky mala z tejto stranky a dosli za 3dni od objednania 😉

katarina7777
16. máj 2011

ja som asi vadna ale ja posledne roky hodinky, nausnice, naramky, prstene a retiazky vobec nenosim... normalne mi vadia... ale zas som dost usetrila 😀

bambola
16. máj 2011

ahojte, tak ja som malu uz tiez ulozila, od pol tretej nespala ale kedze jej spanok je teraz taky aky je tak ratam, ze za tristvrte hodinu si budem musiet ist k nej lahnut (a ostat spat) 😒 ach preco ocko nema cicik, jemu by sa takyto rezim pacil 😀
@katarina7777 som ta odhalila a teraz ta vsetci requestuju 😀 pardon 😅

katty17
16. máj 2011

babule, dakujem za rady, linky a nazory na hodinky 🙂 jedny mam teraz v oprave ale poviem vam ze mi ich nikde nechceli vziat. musela som ich dat to autorizovanej predajne a oni ich posielaju niekam do nemecka ci kam.... tak musim cakat kym mi tam vymenia baterku alebo motorcek ci co ☹
idem pokukat vase linky ktore ste mi sem supli. @mirka285 uz mam tricko odlozene 😉
@noemarta - maci a objednala si si nakoniec tie hodinky? ci uz si sa na to vykaslala? inac uz si veselo nosim tvoje balerinky . super su. strasne sa mi hodia 😉 😀
@merikac - aky program na fotky?

katarina7777
16. máj 2011

@bambola co uz ... mas odpustene 😉

gabika41
16. máj 2011

@katarina7777 ...to bude ale zlomenych srdiecok..... 😉

katarina7777
16. máj 2011

@gabika41 asi ano lebo zatial sa mu paci vsetko zenskeho pohlavia 😀

katka55
16. máj 2011

ahojte 🙂 tak my sme uz konecne doma. neplanovane sa nam vylet predlzil o jeden den, ale aspon sme si uzili ocka 😉 a viete co mi dnes spravilo moje dieta? vykakalo sa pri kupani do vane 😠 to co je za moda??
a ani neviem, na co vsetko mam reagovat, lebo je tu toho nejako vela 😕 😉 musim vas dobehnut 😅 som zvedava, kto dnes vypadne v superstar...

kafoditka
16. máj 2011

Baby dnes sa mi velmi paci Tina ako je upravena aj oblecena 🙂

katka55
16. máj 2011

@kafoditka inak, mne sa pacila aj vcera 🙂

kafoditka
16. máj 2011

@katka55 hmm, vcera sa mi pacila len ta farba siat, inak mi pripominali satenovy zupanik od neglize 😅

katka55
16. máj 2011

@kafoditka 😀 ale bola taka svieza ;)

noemarta
16. máj 2011

@mirka285 zrovna vcera som sa tiez hrabala na tej stranke, ale nic moc, cakala som od nej viac...

noemarta
16. máj 2011

@katty17 ved ja som ich mala objednane, este som ich aj telefonicky obhanala, a total sa na mna vysrali, a zavolali mi niekedy vo february, ze ich este chcem 😠 😠

adelaine
16. máj 2011

@katty17 mne sa velmi pacia 3 v poradi, taky styl sa mi paci 🙂

inak, ja uz som riska ulozila, ale pokial zaspi, je to aj pol hodinka, lebo sa tam kruti, vrti,
sada si a ine neplechy...
dnes mal taky trosku upistany den, ide mu stvrty zub, uz je tak napolu prerezany...tak som zvedava, aka
bude noc 😕

inak, risko zacal v posledne dni strajkovat v kociku, najprv len tak trochu, ked som s nim chcela niekam ist, stacilo sa mi s nim
rozpravat, ukazovat mu veci, teraz ho uplacam chrumkami a keksami, ale uz nestaci ani to, zacina sa tam
vrtiet, pistat, esteze maju kociky to bezpecnostne zapinanie, inak by bol na zemi....
esteze som neinvestovala neviem kolko stovak do golfaca, lebo by ma porazilo, kebyze v nom nechce byt....
som vsak zvedava, ako budeme fungovat 😖
robia to deturence aj vam?

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 🙂 Katiiii, kraaaasne.. normalne vyzeraju ako z casaku 😉
@zrzulka a stretli ste sa s tuti?

katarina7777
16. máj 2011

@maxara gratulka k vasim 10 tim mesiacom 🙂

kafoditka
16. máj 2011

Babule dobru noc, nejak mi usta stale otvara, idem spat.. zajtra sme az do poobedia bez el.prudu, fasa, tesim sa 🙄 takze si vas precitam az vecer... pa

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 🙂 vdaka Kati 🙂

katarina7777
16. máj 2011

@maxara ozaj Peti co tvoje nove faro? uz si pri nom zabudla na svoj kabriolet a muchy medzi zubami? 😀 😝 😀

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 😀 😀 paradne je, dnes som bola na nom v Brendone a pri prilezitosti Ninkinych 10 mesiacov som si zakupila topanky, mame a ocovi som kupila nejake oblecko (mama bola so mnou), Ninke krhlicku na polievanie 😅 (tu si vyhliadla a nechcela ju pustit v KIK), vyzdvihla som moj krasny novy koberec a uz aj som letela domov ho vystriet.. zajtra presuniem ninke lezovisko sem do telkovej obyvacky a spravim si normalne sedacku so stolikom.. aj tam som kupila koberec, cize aj ten chcem vystret zajtra 🙂 mam pokokot noviniek.. aj som ich sem chcela vcera zavesit, ale.. 😔 potom sa mi to uz zdalo ako nasilu.. 😒

cigaretka5
16. máj 2011

@maxara ja nejak stiham akzdu dvadsiatu stranu, ake afticko mas?
ja som si dnes ficala v muzikovom a tiez ma napadla hriesna myslienka to moje vymenit

adelaine
16. máj 2011

babiky, bruuu noc....idem do perin 🙂

maxara
16. máj 2011

@cigaretka5 nestihla som sem napisat, ze mame nove.. teda stare, ale pre nas nove.. mazda 6..
Ozaj a tebe som v zapale zabudla napisat k tej kavicke, ze ja som v piatok doma 😉 Prida sa niekto???

katarina7777
16. máj 2011

@maxara aka zariadovacia nalada ta pochytila 😉 aspon budes moct pri ninke aj telku kukat....MOZNO 😀 je fajn raz za cas zmenit veci v dome 🙂
my ideme vo stvrtok na vikend do anglicka ... tak dufam ze nebude prsat ... inak tam som este nebola 😝

cigaretka5
16. máj 2011

@maxara svokor ide do moskvy takze my sme u nich na dome nanominovani asi do pondelka tak by sme mohli nieco vymysliet

maxara
16. máj 2011

@katarina7777 veru.. normalne som si hovorila uz davnejsie, ze aka som spokojna s tou obyvackou, ze paci sa mi a urcite ju nebudem chciet dlho menit a uz som aj prestahovala stol s kompom, lebo ninka mi chodila ku kablom a vymenila som skrinku za ten stol.. a ten koberec to tu dost rozjasnil, len mi vadi, ze mm mi ho nechce zastrcit pod nabytok a vyzera to trosku blbo 😒 ale da sa..

katarina7777
16. máj 2011

@maxara ja by som k tebe hned prisla lenze v piatok budem pit caj o piatej 😉
Ja som sa rozhodla ze si dam opravit moje auto a nekupim si Ravku, este ma nejake 2 roky vydrzi a potom zase budem mat po drahom ... pre mna veeelmi vyhodne 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre