Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. máj 2011

@cigaretka5 mne sa strasne pacia tie skejtiky za kocikom kde stoji starsie dieta 🙂 ale tak aj dorotka si bude chciet obcas sadnut 🙂 ale ta satka je dobry napad. ozaj a co tm na to?

mirka285
28. máj 2011

zdravim dievcata....chcem sa podakovat za gratulky a potom chcem zablahozelat @cigaretka5 cigi supis sprava 🙂 a inak som z tohoto pocasia totalne znechutena,budem dnes musiet vela vina popit aby sa mi zlepsila nalada z tohoto depresivneho pocasia 😠

cigaretka5
28. máj 2011

@bambola no najskor si robil srandu a potom nechapavo mi kukal na brucho, ze mici a zasa sa ide priberat tehula a tak supko si schudla 😀

katka55
28. máj 2011

@bambola aka satka? myslis sajtka 😉

bambola
28. máj 2011

@katka55 aha, zle som precitala 😠 😅
inac, ty si aky idealista? my chces povedat, ze prvy si si takto nepredstavovala? 😀
@mirka285 😀 😀 😀 , ja uz si chcem tiez vypit 😀 😀

mirka285
28. máj 2011

@bambola no ved ked prestanes kojit tak popijes aj ty....akoze uz tri dni komplet cistim pocitac a stale je spomaleny,obcas vobec nereaguje,nechapem co to ma znamenat ale dost ma to vytaca 😠

katka55
28. máj 2011

@bambola 😀 no pri prvom som hlavne nevedela, co presne mam cakat a nechcela som epi. viem, ze ani epi nie je zarukou, ale teraz by som to vyskusala 😉 a co sa teraz akoze ucis?

mirka285
28. máj 2011

@katka55 si chcela byt frajerka,ze to zvladnes aj bez epi,co??ja mozem zodpovedne prehlasit,ze s epi je to stokrat prijatelnejsie,vsak ako preco si neulavit ked sa to da...

kafoditka
28. máj 2011

@mirka285
@katka55 baby ja som si vsetky kontrakcie do jednej pekne prezila, lebo mi epi nemohli pichnut skor, horsiu bolest v krizoch som nikdy nezazila, ale ked mi konecne pichlli epi po klystire, tak som bola v siedmom nebi 😉 ak rodit druhy krat, tak jednoznacne s epi... neviem si predstavit, ako by som prezila to hodinove sitie bez epi ☹

merikac
28. máj 2011

@cigaretka5 jeezisi,,tak ja sa tesim asi viac ako vy,,, 😵 😵 😵 ........gratulujem,

noemarta
28. máj 2011

caute,
☹ 😠 😠 @mirka285 ani mi nehovor za to pocasie, mm je total nasraty, vsak sme chceli grilovat, byt vonku a takto budeme vsetci natlaceni vnutri..... ☹ A ze aj tak, vsetko naj naj, hlavne zdravicka, stasticka a laaaasky 🙂
no nic, idem chystat... paaaa a inac @robika spravila som ten tvoj typ na kolac, a a a vyzera dobre, aleee to cesto mi nevyslo take vysoke, lebo som to dala asi na velky plech, ale vsak sa hadam zje. 😉

katka55
28. máj 2011

@mirka285 presne. chcela som byt hrdina 😀
@kafoditka sitie bez epi bolo napr. u mna v pohode. a to ma sili tiez hodku a minuli 2 balenia 😝 ale tolko mi toho pustili zilou, ze mi bolo vsetko smiesne 😀

maxara
28. máj 2011

@bambola to nevadi 😉 proste som vtedy pisala, ze som sa strasne nasrala tam pri pokladni..

bambola
28. máj 2011

@mirka285 miri to aj nasi maju spomaleny komp a je to strasne na palicu, neviem ci mas program ale skus ccleaner, aj ked asi najskor pomaz filmy a take velke subory co nepouzivas. no ked prestanem kojit tak budem chlastat minimalne tolko ako ty 😀 😀
@katka55 no to by mm pozeral na teba ci si sisi, ze bez epi, a naco? to uz neni hrdinstvo 😀
ja som si tiez predychala kontrakcie este bez epi ale tie slabsie a bolo to fasa, potom nastastie epi a pri tych silnejsich uz len obrovsky tlak ale teda neviem si predstavit k tomu este tu niekolkonasobnu bolest 😕 a to som mala rychly a v pohode porod 😉 a nastastie mi vysla druha davka na sitie lebo tiez tam machrovali nadomnou vyse hodiny 😕

bambola
28. máj 2011

@maxara tak ti ich teda zacarovala aby si sa na nu uz nehnevala a su samoupratovacie 😀 😀

bambola
28. máj 2011

fuj baby ja som sa strasne prezrala na obed 🙄 ale ked mamina spravila moje dve oblubene jedla 😝 cinsku ostrokyslu polievku a cestoviny s morskymi priserkami 😝 😝 a teraz som tym natlacena paty do krku 😀

maxara
28. máj 2011

@bambola 😀 alebo mi niekto zacaroval dieta, lebo vcera doniesli svokrovci v takej prepravke tortu pre mm a nejake somarinky a ked odchadzali, tak si ju nalozili naspat nejakymi inymi somarinkami, co sme im tam postrkali a kym sa rozlucili a kym sme este prehodili pri obuvani par slov, mali v bednicke aj zarazku pod dvere z kuchyne, aj ninkinu ponozku z nohy stiahnutu... 😀 zlata je

maxara
28. máj 2011

@bambola uff tak ja by som bola riadne hladna po tomto obede 😝 🤐

bambola
28. máj 2011

jej pozrite co som nasla 🙂 v auguste ked budu mat vsetky junovko-julovko-augustovciatka rok mozme dat rande 😉

http://www.hopsasa.sk

bambola
28. máj 2011

@maxara precooooooooo? nelubis?

maxara
28. máj 2011

@bambola 😀 presne tak

bambola
28. máj 2011

@maxara si divna 😀 😀

maxara
28. máj 2011

@bambola hej ja viem 😝

katka55
28. máj 2011

@bambola ja som si vtedy praveze o epi dost vela citala a nasla som vela negativnych reakcii na epi. ze ich to dlho po vpichu bolelo, ze necitili kontrakcie, ze nevedeli tlacit atd 😒 preto by som to chcela vyskusat 😉 a ja by som sa u vas na obede tiez dobre najedla 😉

mirka285
28. máj 2011

@bambola uz som to cistila aj tym cleanerom a furt je pomaly,a k tomu predtym som tento problem nemala..a ani comp nemam nejaky stary,asi 3 rocny... @noemarta Maci ani nehovor,no to pocko uplne zle...my ideme do nejakeho NC s Gabom a som z toho taka,ze no..lebo povodny plan bol stare mesto..aspon ze vecer mame to divadlo a grilujeme zajtra,tak dufam sa pocko umudri,lebo dnes som kupila 8 litrov vinciska 😀

katka55
28. máj 2011

@mirka285 a nepomohla by defragmentacia disku? nech si to comp poupratuje 😒 antivirak ti nic nenasiel?

mirka285
28. máj 2011

@katka55 antivirak nasiel len nejake tri infiltracie,ktore vycistil..a ta defra.... sa ako robi?

katka55
28. máj 2011

@mirka285 das Tento pocitac, kliknes pravym tlacitkom na disk, ktory chces upratat, vyberies Vlastnosti a v zalozke Nastroje by malo byt tlacitko defragmentacie. a tusim to dlho trva, tak zatial mozete ist do toho NC 😀

kafoditka
28. máj 2011

date mi niekto tip, ako zabranit tomu, aby sa moje dieta nedostalo do roll dorky?? Jeho nova zabavka. Ta na chodbe ho uz omrzela, tak teraz sa nastahoval do mojej, otvori si ju a hupe sa na vyzehlenych trickach, co mi visia na vesiakoch 😠

maxara
28. máj 2011

@kafoditka moj akamoska mala takeho maleho lumpiska, co jej liezol aj na zaclony a okna a ona mala vsetok nabytok oblepeny paskou lepiacou 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre