Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

minizu
22. jún 2011

Dobre ranko alebo uz den? 😉
Tak mala mi pekne saaala teplotou. Nastastie hned zalomila a spinka. Dufam, ze to vylezi a nebude to nic vazne, v najhorsom len dalsie zubky...

cigaretka5
22. jún 2011

baby ako zuzka s //? neviete? nejak som to tu nechytila

mirka285
22. jún 2011

@cigaretka5 cigi pisala,ze dostala kramy,tak neviem..asi v tom budes sama

cigaretka5
22. jún 2011

no skoda

cigaretka5
22. jún 2011

iank ja mam teaku migrenu ze idem umret nepamatate si ci sa v tehu nejake lieky na to mozu?

zuzik1983
22. jún 2011

@cigaretka5 no dostala som kramy ale tie ciarky tam boli,tak skusim po kramoch urobit dalsi test v piatok a uvidime.aj moja mama mala kramy ,ked ma cakala 😉 uz 3 dni mam strasne migreny a dnes mi je totalne zle,co len polehujem,no vlastne aj vcera mi bolo,ale nie az tak ako dnes 😒

cigaretka5
22. jún 2011

@zuzik1983 no drzim palce, migrenu mam aj ja

zuzik1983
22. jún 2011

@cigaretka5 ved ja sa ozvem ci ano ci nie 😉

zuzik1983
22. jún 2011

a tie kramy mam take slabe,ze keby som bola humusacka,tak mi staci jedna vlozka na den a mozno aj na dva dni 😀 len druhy den kramy boli silne

adelaine
22. jún 2011

dobre rano,
tak my sme uz stihli nakup, s mensimi obtiazami....risi uz bol obleceny, vychystany, uz som sa ja obliekala a zrazu vidim, ze risi daco prebera na koberci, a on bol kooompletka posraty, zase ma chudak hnacky 😢 vytieklo to horom, dolom az po ponozky, mame doma koberec svetla tavia srst, no konecna...najprv som supla risa do vane, potom ho ruciaceho obliekala, potom som surovala koberec za jeho piskotu ma-maaaa 😠
teraz uz mam nastastie po akcnom rane klud, pijem kavu a moj sralo buva 🙂

@mojallili to poznam, raz sa mi vysypal hrach, no mala som co robit, aby mi ho nezhltol alebo nevdychol, risko si vsetko cpe do ust 😝 ale zabavu mal riadnu z toho 😉

39520
22. jún 2011

@cigaretka5 mozes Paralen alebo Panadol. Mne zabere iba Paralen, ale Parelen Plus uz nie je pre tehotne.

katka55
22. jún 2011

ahojte. @denisse stahujem tie fotky z uschovne, a ze 15 min. ufff 😀 😀 a my mame na doma tie papucky take sandalkove. ze spica je otvorena a kedze su platene, tak sa aj fajne vetra 😉 dnes mame nenarocny plan. ideme len vyzdvihnut kufor mamine a asi dnes dame magio plaz 😵 @cigaretka5 dnes tam nahodou nebudes?

ywett
22. jún 2011

@monline
dakujemeee...uz mam objednavky na tie satky...ona ma v satniku asi 20 satociek xixixi, mamina uchylacka
@adelaine
mas pravdu...nasa mala vyrazky, ale uplne ine ako pisete..aj to preslo a je praveze citliva na vyrazky a podobne..je mi to luto, ze to v mobiku sa stalo...

ywett
22. jún 2011

@alllexa
no ale asi vymenilli vodu a potom bolo vsetko ok...tak teraz si budu davat vacsi bacha..
takze vy sa tam uz asi nevratite, ze?
uz ste ale uplne v poriadku?

cigaretka5
22. jún 2011

@katka55 no asi ani nie, nma kopec roboty a zajtra odchadzame z BA tak musim dat dokopy byt

macik27
22. jún 2011

ahojte dievčatá...Kajuška konečne zaspala zase mi tu blabotala od pol siedmej 🙂 včera som mala "krásny" deň začalo to tým že ma hlava bolela a ani káva nezabrala potom som išla s malou na rehabku a ako som vyťahovala kočár z auta tak sa mi otvorilo to madlo a takú mi dalo po hube že som vyzerala ako keby mi niekto poriadne natiahol 😖 sestrička sa na mňa divno kukala no tak som jej to radšej rýchlo vysvetlila aby si nemyslela že ma doma manžel otĺka 😀 ...po rehabke sme išli pozrieť babku (svokru) a tá robila marhulové gule a ako si tak odrezávala z cesta tak zavadila do nožíka ( no ono to bol mega nôž) a ten zletel zo stola a pod ním sa hralo moje dievčatko 😲 akože letel okolo nej asi 20 cm ja som ju hneď zobrala na ruky úplne so mnou klepalo malá plakala ale asi zlakla že čo sa deje no normálne mi bolo zle 😖 večer som venovala pánu bohu aspoň jednu modlidbu i keď ja sa moc nemodlím 😕 ale proste som to tak cítila že asi mi na ňu niekto dal pozor

zuzik1983
22. jún 2011

@macik27 tak to teda mala kajka stastie 😉

meruska
22. jún 2011

ahojte, my uz mame za sebou jazdu trojkolkou sirom sarom dedinou a teraz spime 😉 vyzera to na horuci den

mirka285
22. jún 2011

ja som dnes tiez sikovna,mam navarene,dieta som ulozila a idem cvicit,lebo furt nieco prezuvam a rada by som sa do tych mojim svadobnch siat zmestila aj v septembri 😕

adelaine
22. jún 2011

@mirka285 mirka ty v tom septembri budes ultra stihlucka, ved teba ani vaha nezaregistruje, ked sa na nu postavis 😀

meruska
22. jún 2011

kolko vypiju vase deti caju resp. vody za den? moj ma uz v sebe 2x260ml caju, 😅 ak mu dam cistu vody, vtedy samozrejem pije pomenej

zuzik1983
22. jún 2011

@meruska mne nikol vypije 3x 260ml denne, ale dnes ma uz tie 3 flasky za sebou,takze dnes to bude viac 😉

zuzik1983
22. jún 2011

@mirka285 sikovna,ja este len zacinam 😀

meruska
22. jún 2011

@tinaki1275 ja som sice ucitelka, ale nikdy som nemala problem s hlasivkami, preto z mojej strany to bolo bez odozvy 😅

meruska
22. jún 2011

@zuzik1983 pije caj alebo vodu?

zuzik1983
22. jún 2011

@meruska caj,ale rozmyslam,ze jej dam vodu,ci by mi ju pila 🙂

meruska
22. jún 2011

@zuzik1983 moj pije i vodu, ale iba v polovicnom mnozstve, ale chcela by som ho preucit na vodu nech si nezvyka na sladke

zuzik1983
22. jún 2011

asi prevarenu,ze?ci?tiez asi vyskusam

denisse
22. jún 2011

ahojte ...

@katka55
vela je tych fotiek a je tam jedno video, tak preto je to take velke ...

co sa tyka pitia, tak mne barunka vypije tak 250 ml tekutin za den ... okrem mojo mlieka samozrejme, to neviem kolko ... a papa aj polievku, tak snad ma dost ...
davam jej iba prevarenu vodu, alebo normalny feniklovy alebo bylinkovy detsky caj, nie granulovany, nicim jej to nesladim a pekne pije ...
a obcas jej dam napit neperlivej vody, co pijem ja 🙂

bellablonde
22. jún 2011

ahojte
my dnes mame dost naprd den,,,, rano som bola s petom u dr., lebo strasne kasle. Zistili mu miernu laryngytidu, takze sme doma a liecime sa. Do toho som nedavno zariekla, ze Sasenke idu zubky bez trapenia. Rano som jej namerala teplotu 38,6, parada. Chudatko len placka cely den, dasienka navrete. A este sa mi pototo tlaciaren, ktoru momentalne potrebujem mat funkcnu... no jo, ked sa dari...
ALE vystazovala som sa, hadam sa veci zlepsia 😖

@tinaki1275 ja som si vzdy naordinovala homeovox... pravidelne kazdy rok som v septembri s nastupom do skoly stratila hlas

@macik27 chvalabohu, ze to letelo vedla. Ja mam stale bobky, ked sa deti tmolia po kuchyni. Petka ucim, ako zaobchadzat s nozom,,,ale nikdy nevies, co tie deti napadne...aj ked som sa starala o kamoskinu dceru Ninku, ci mi nevzala tlcik na maso zo suflika, vliezla do cestovnej postielky, tlkla s nim do bocnic a Sasena tam hned pri nej sa tmolila a stavala na nozky 🤐 a to bol moment, co som utierala daco rozliate na zemi, ze som si nevsimla co vystrajaju. Nastastie ju netresla 🙄

co sa tyka vody, Sasenka pije cistu vodu, neviem presne ake mnozstvo, ratam, ze stiahne 2 x 150ml flasku denne
okrem inych tekutin, ktore ma v polievocke, mlieku, ovoci...

Baby, tak je teplo, ze sa mi ani pisat nechce. A tusim sa prave Saska zobudila. Idem za nou. Pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre