Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
28. júl 2011

Bre ranko,

u nas momentalne vladnu zuby.. najradsej by bol risko na rukach alebo na ciciku 🙂 mrzuty je, nic ho nebavi.. pozerala som mu do pusinky a vidim to este asi na mesiac.. @adelaine zlaticko drz sa, ono tie zuby raz vylezu. Skor ci neskor 😔

vsetkym prajem krasny den, nad dubravkou strasia mraky, tak si to snad rozmyslia.. 😕

cigaretka5
28. júl 2011

baby otazocka- chodim ku svojej gynde a este aj na onko lebo mam roky zlu cytologiu. Tak mi gynda cyto a stery nerobi. DNes som vola ana onko na vysledky a doki iba sucho , ze je tam mykoza. Nemam ziadne priznaky co pri mykoze su , dokina moja ma do pondelka dofcu a ja sa idem zblaznit ci to nejak nemoze uskodit drobcovi

cigaretka5
28. júl 2011

@jaruska8 no u nas nie je problem po kom je kedze sme obaja taki nizsi

denisse
28. júl 2011

ahojte, ja som prave dovysavala a na chvilku sadla ku konovi 🙂

@cigaretka5
mykoza babetku neuskodi, neboj, byva to len neprijemne pre zenu ... ak nemas ziadne priznaky, tak ani nic nepodnikaj a v pondelok skoc na gyndu ...

cigaretka5
28. júl 2011

@denisse minimalne kupim gel na intim hygienu ale bojim bojim . Teraz ked mi doki povedal ze to tam je tak mam pocit ze uz mam aj priznaky

katty17
28. júl 2011

ahojte kocky. tak ja o chvilu ficim na preventivku k zubarovi, do prace za babami a este si chcem ist kuknut nejake saty 🙂
@adelaine - neboj, on to proste nerobi len tak. nieco ho asi trosku trapi a mozno fakt nejaky zub. neskusala si mu davat pit z flasek ako robi nap. lucka? co ma tu saciu koncovku. sandra ked vidi ako z toho pijem aj ona chce. najskor sa s tym hrala a teraz z toho pije ako duha. a taktize ma oblubu v sklenenych poharoch... proste chce vsetko to co robime aj my 😀 daj vediet ako si dopadla ...

katty17
28. júl 2011

@cigaretka5 - cigi,mykoza nemoze uskodit babatku. ak je to mykoza tak sa vazne neboj. mykozi malo vela zien aj pocas tehu... myslim ze aj nejake nase julovky.... ale podla mna ak mas roky zlu cyto tak s tym by si skor mala cosi robit... vies aj ake hodnoty cyto mas?

mirka285
28. júl 2011

dobre ranko...
@cigaretka5 cigi neboj,to neni nic hrozne a babatku to neublizi,inak mne tiez este v zivote nevysla citologia v poriadku ☹ ja som sa prave poobliekala a idem na nakup,mame uplne vyrabovanu chladnicku,na obed spravim rezne z vykostenych kuracich stehien a salat... a musim sa pochvalit,uz tri dni chodim na zachod bezbolestne 🙂 🙂 🙂

denisse
28. júl 2011

@cigaretka5
mne na mykozu vzdy pomoze jedla soda ... normalne si v sprche naber ten prasok do ruky a umy sa ako mydlom ... to urobi take PH, ktore sa mykoze nebude pacit 😀 potom poriadne vysprchuj ... ja som teraz aj barunke umyvala cikulu roztokom jedlej sody a uz to ma dobre ... a je to prirodny liek, takze babetku urcite neuskodi ... neboj 😉

bambola
28. júl 2011

@cigaretka5 ale len ak mas overeny intim gel pretoze ked sme s andrejom zacali chodit tak ma nahovoril, ze to potrebujem a az po dlhom case som zistila, ze to bolo to co mi robilo zle 😠 cize ja len cistu vodu na intimne partie 😔

luludi
28. júl 2011

babule, v byte pod nami menia radiátory - cely byt sa mi otriasa, buchot kladiva a frezy na zelezo je otrasny - moje dieta miesto 2 hodin spalo 15 minut. to dnes bude den...

denisse
28. júl 2011

@adelaine
skus polievku ... nejaku zeleninovu alebo vyvar ... to su tiez tekutiny a mozno tak donho dostanes aspon dve decky ... moje obidve deti od malicka na polievku otvaraju obrovske pusy 😀

mirka285
28. júl 2011

tak nakupene....kocky pisla mi Ludka,ze maju nejaky chaos a nestihaju,takze niekedy nabuduce...ulozila som malu a idem teda varit...

adelaine
28. júl 2011

ahojte koceny,
u nas v celom baraku na kazdom poschodi vysekavaju novu elektrinu, dnes su na prizemi, ale aj tak to desne rachoce... som zvedava, co budem robit, ked budu pod nami, alebo na nasom poschodi...to sa risko nevyspi, ani oko nezazmuri...poletim s nim von asi ☹

baby, tak ten moj krasavec nielenze prestal pit, ale aj jest...k pedine idem az zajtra, lebo dnes ma len poradne,
tak som zvedava co mu v tych ustach uvidi...

polievku som mu skusala davat uz vcera, a malo to taky efekt ako voda cez lyzicku, chvilu to podrzi v ustach a cele vypluje, ani nepreglgne...to nechapem, co ho moze tak drazdit...
dnes som do neho dostala trochu melonu 😒 aaach jaj, tie jeho patalie zo zubami ma oberu o 5 rokov zivota....
nielen ze je nervny a pisti v kuse, ale aj toto...baby ja viem, ze to pominie, ale nie je to teda easy....ale ved vy viete..

bambola
28. júl 2011

@luludi u nas menia okna na pivniciach a vcera to vyzeralo presne tak isto ako u vas
@mirka285 😒

luludi
28. júl 2011

@bambola bambi, kebyze mi risi zaspi vonku, tak ho vychystam do kociara, ideme vonku a je mi to mile jedno... 😠

bambola
28. júl 2011

@luludi no v tomto mate smolu ale tak mozno ked je teraz taky riadne nacaty tak by aj spal? ci?

luludi
28. júl 2011

@bambola skusili sme to.. ale nie :( nevadi, prisli sme domov a zatial je ticho, ideme rychlo spat, kym sa da 😉

cigaretka5
28. júl 2011

@katty17 katty 10 rokov na onkologiu doki ma sleduje takze som snad pod kontorloou

luludi
28. júl 2011

@cigaretka5 luci, to poznam, byt neustale pod kontrolou na onkologii, aj ked u mna je to o cosi menej... neboj, vsetko je fajn, ja si vzdy hovorim, ze pre onkacov, je vsetko okrem smrtelneho nadoru ABSOLUTNE nezaujimave 🙂 ( mojim cielom, je ta pobavit a aspon trochu upokojit ) 🙂

katty17
28. júl 2011

@cigaretka5 - cigi tak v tom pripade si vazne pod kontrolou !!! som nevedela ☹
@mirka285 - miri som ti volala ci nieje nahodou to stretko s ludkou. ale akurat som dorazila domov a citam ze nieje :( sandricka je s risim niekde na vylete vonku a ja nemam co robit 😉 .

katty17
28. júl 2011

baby, ja som sa vratila a to este aj celkom uspesne. kupila som si velice chutne saty 😉 uz len to pocasie do nich vymodlikat 😀

cigaretka5
28. júl 2011

@katty17 Kati tak to fakt sa uz len zacat modlit.

cigaretka5
28. júl 2011

@luludi ja mam vzdy depku ked idem na kontrolu, potom ked idem volat po vysledky a medzitym sa snazim upokojivat ze je lepsie chodit tam kazdych 6 tyzdnov ako dojst neskoro
ty mas nejak zdrav problémy?

bambola
28. júl 2011

@cigaretka5 cigi to tak casto? 😕 ja chodim raz za polroka a zda sa mi, ze vkuse chodim 🙄 no ale ked ide o zdravie..... inac podla mna je dobre aj to, ze sa ti to nezvrhlo pocas tehu, vies vtedy sa blaznia hormony a tak. neboj, nestresuj, je to len pre istotu 😉

baby tu prsi a musi byt strasne nizky tlak lebo ma tak priserne boli hlava, ze az ☹ navyse mala ma dnes pistaci den resp. uz jej je doma dlho tak pisti , takze uplne "super". urobila som si kavu tak snad sa polepsi

cigaretka5
28. júl 2011

@bambola teraz v tehu tak casto, inak kade tri mesiace

merikac
28. júl 2011

ahojte koceny,,,idem uspat malu a precitat si vas,,dufam,ze nezaspim skor nez ona,,ak vobec ona zaspi 😖 ..Istotne ste tu nadavali na pocasie,,,tak nech nie som vynimka "" ako toto je co?? ved to je tak strasne deprimujuce 😠 ""

luludi
28. júl 2011

@cigaretka5 ja chodim na kontrolu kazdych 6 tyzdnov ... lekarov mam v rakusku... ti mi stale opakuju, ze nemaj stres, nemaj stres... az mam stres uz len z toho ;) ale inak su fajn... neviem, co k tomu povedat, ale uz par krat, ked mi stupli hodnoty onkomarkerov, tak vopred zasiahli a uz roky nemam problemy, aj ked je pravda, ze slovo mojho hlavneho onkologa je vzdy svate ... 🙂
ale zase pravda, je ze co ich netrapi, mna netrapi ani tolko 😀 😀 😀

cigaretka5
28. júl 2011

@luludi tiezmas problem s cyto? ci?

monline
28. júl 2011

čaute baby
tak dnes som sa ráno zobudila s tým, že mi je teplo, pritom okno zavreté, kotol vypnutý..tak som skúsila teplomer..a síce len 37,5, ale bezdôvodných...neskôr prišli kŕče v bruchu a už to bolo jasné- mám akýsi črevný izé 😀 na wecku som bola len 3x, na vracanie som mala pocit len asi minútu,t akže zatiaľ to znášam dobre, len tie kŕče sú chvíľami dosť bolestivé a paralen na teplotu mi ani nezabral, celý deň mám rovnako...našťastie zatiaľ som doma jediná...
nechala som malého dole ockovi, že idem do postele, tak tam teda idem, nech ma nenájde pri pc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre