Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
25. máj 2010

my s mm sme sa tiez rozhodli nedat uskladnit pupocnikovu krv nasho dietatka. Jednak po nasej vlastnej uvahe, jednak po porade s lekarom, ktoremu obaja doverujeme 🙂 a ako pisala mirka a viacere vobec nemam zly alebo previnily pocit. 🙂

cigaretka5
25. máj 2010

vseliek to urcite neni ale, ale myslim ze je to na kazdej z nas ako sa rzhodne a vsetkym nam zelam nech to nemusime v zivote riesit..................

maxara
25. máj 2010

@cigaretka5 tak tak.. nikdy sa tym nechcem zapodievat

nika23t
25. máj 2010

@mirka285 No 4.5 kg babatko, tak to klobuk dolu 😉 Mne nepovedal vahu ani dlzku drobca, len povedal, ze je o dva tyzdne vacsie a ze bolo aj pred 10 tyzdnami vacsie o dva tyzdne, takze uvidime.

nika23t
25. máj 2010

Ono je to dost o nicom, ze deti tu este nie su a my uz riesime liecenie tak vaznych chorob ☹

zrzulka
25. máj 2010

... baby ono to v zivote funguje tak ze ked sa nieco udeje vasmu dietatu aj tak urobite pre to vsetko len aby ste mu pomohli.... ja uz tymto veciam neverim aj z toho dovodu ze ked pocujem o tom ze je plne oddelenie malych detskych onokologickych pacientov na kramaroch tak sa mi nechce verit tomu ze ani jedno z nich nemalo odobranu krv a ked malo tak preco mu potom nepomozu tou krvou nech sa vylieci????. Ak by ta krv bol ozaj taky zazrak tak asi by tieto oddelenia zivali praznotou a neumierali by na rakovinu male deti nie????
Hraju na city lebo rakovina je v dnesnej dobe asi najvacsim strasiakom.... denne na nu umiera mnoho ludi a mnoho bojuje. kazdy z nas pozna cloveka co sa s touto zakernou chorobou stretol... Ale ako poznamenala Maxi ani pupocnikova krv nie je ziadna "ziva voda" ktora nas zbavi kazdeho problemu....

mirka285
25. máj 2010

veru,podme na veselsiu temu 🙂 kto zacne?

cigaretka5
25. máj 2010

baby je cas to uzavriet a riesit dupky, sietky proti hmyzu , oblecko z porodnice a prijemne vecicky, no nie?
kucharky mohli by ste mi poradit, o par tyzdnov mame zahradnu party na oslavu mojich gulatin a chcela by som spachat nejaku lahku torzticku ovocnu, len nie vela kremu, take moc nemusim a na horucu oslavu sa mi to nehodi,.....................

lulu1983
25. máj 2010

ja idem na kontrolu do poradne zajtra, tiez som zvedava aky velky bude nas bubko, v 30 tt nam teta doktorka odhadla 1660 g a to teta doktorka vravela, ze je velky.. tak uvidime 🙂 🙂 🙂

zrzulka
25. máj 2010

No veru treba verit ze bude len dobre naco si privolavat nestastie....

cigi ked je to zahradna party tak co tak nepecenu smotanovu tortu?????... ja ju milujem... je to rychle, jednoduche a osviezujuce. nepoznam cloveka co by si na nej nepochutnal. este dokonca aj moj muz ju ma rad a to on zakusky a torty neje vobec 😀

zrzulka
25. máj 2010

mne zase odhadovali mensie dieta a mala sa narodila takmer 4 kilova 😉 Vsetci boli prekvapeny ze je taka velka ked podla ultrazvuku nevyzerala tak....

mirka285
25. máj 2010

zrzulka tohoto sa aj ja obavam...ja som rozhodnuta normalne rodit prave z dovodu ze mala je spravne ptocena a vraj je mensia....dufam ze sa nepomylili lebo ja uz velke dieta nezvladnem porodit 😢

zrzulka
25. máj 2010

vraj sa to neda presne urcit ake velke dieta sa narodi, ze to co nam teraz hovoria na poradniach je len odhad tak ja neviem co je na tom pravdy ale naozaj aj podla brucha to vyzeralo pri malej ze bude malinka a nebola....

achojka
25. máj 2010

@cigaretka5 Skus taku tu jablckovo piskotovu tortu:

Uvaris jablcka vo vode uplne do meka, hodis do toho zlaty klas, vanilkovy cukor a cukor, uvaris hustu kasu z toho a potom do tortovnice ukladas piskoty, zalejes zmesou, zase piskoty, zase zmes....... Nakoniec das schladit do chladnicky, a mozes to poliat cokoladou, alebo servirovat zo slahackou.

cigaretka5
25. máj 2010

@achojka dakujem vyzera to celkom easy- kedze ja sa moc v kuchyni nezdrziavam.
ALe dnes som sa prekonala, zbuchala som jarnu polievku s kopou zeleninky a ryzovy nakyp s cerstvymi jahodami. mnam

cigaretka5
25. máj 2010

baby nasa dnesna vecera

janulienocka
25. máj 2010

Zrzulka spominas nepecenu smotanovu tortu, akurat som dnes poobede robila, s jahodami 😵 Pozyvam vas vsetky 😵 Ale musite tak do pol hodky lebo uz nebudeee 😀 😅 😝

adka1311
25. máj 2010

@cigaretka5 aj ja som dnes mojim chlapom robila na veceru ryzovy nakyp 😀
a teraz tu slintam, ze si ho nemozem dat, kvoli cukrovke..... 😖 takze na mna caka masko a trosku zemiakov....

cigaretka5
25. máj 2010

@adka1311 neboj das si ked porodis aj za troch no nie?

adka1311
25. máj 2010

@cigaretka5 ved uz sa na to tesim.....uz nech je leto a cukrovka prec.....

mojalili - super vysledky z poradne....gratulujem....a tesim sa

oacka - zistila si nieco viac o zajacikovi????

dior
25. máj 2010

@mojali krasa ja som taka zvedava,kolko bude babo nakoniec vazit,ty keby vydrzis do 4Ott-no rekord 😉 😵

adka1311
25. máj 2010

@dior a ty sa mas ako?
stale si v nemocke? a kde vlastne lezis a co tam s tebou robia????

mojalili
25. máj 2010

@dior ja dufam, ze nevydrzim do 40teho tyzdna, inak by ma slak trafil... 😒

mojalili
25. máj 2010

@dior tebe sa to tiez krati, ze? ked do 35.tt, tak este nejake 2-3 tyzdne a idete, ci potiahnu to, pokial to pojde? 😉

dior
25. máj 2010

ved uz teraz musis ledva chodit,lezat,ja to viem podla seba 😅 ,neviem,uz sa ich to opytam

robika
25. máj 2010

baby takze do postielky vybavicka ma byt madrac, nepremokavy chranic, plachta, paplonik, vankusik netreba.... a tam kde bude mat malicky hlavicku som videla na nejakych fotkach ze davali plienku... neviem ci som na nieco zabudla...

maxara
25. máj 2010

no ja som si odbehla nachovat muzika a nachvilku som sa s nim ulozila do postele, kedze mi je cely den zle..

@mojalili super.. ale myslim, ze by si to nemala prehanat.. ziadna bytova prestavba, jasne?

@cigaretka5 aj ta torticka, co sem mima hodila link, ta korytnacka, je pekna a jednoducha a krem vnutri je tvarohovy, cize tiez lahucky a striedany s ovocim.. mam pohladat ten link?

maxara
25. máj 2010

@dior jeeej, no ti vobec nezavidim, ze sa ledva hybes, ale zas budes mat naraz dva pokladiky.. my len jeden 😉

adka1311
25. máj 2010

@cigaretka5 inak maxi ma pravdu aj ta torticka korytnackova je super...
tu je link

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24648&use...

dior
25. máj 2010

tu korytnacku robime aj my 😉

ano 2 pokladiky naraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre