Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
20. júl 2010

mne malý spí tiež od 11, sa vtedy napapal a teraz čakám, sme hore u našich a chcem isť už k sebe dole, ale reku vyčkam, aby som ho nebudila.....

lenuss84
20. júl 2010

@alllexa gratulujem a nech sa vam s Miskom dari obom.ja este stale cakam.termin mam sice zajtra.ale rada by som aby sa to dnes v noci rozbehlo.lebo ak nic tak stvrtok nastup do nemocky...

bambola
20. júl 2010

no baby mali ste to "vesele" na tych kramaroch, ja na antolsku nemozem povedat krive slovo 🙂
umyvali dlazky dvakrat denne, plus stoliky aj policky, sprcha detto. sanitarky sa nas vzdy dvakrat denne pytali ci nieco nepotrebujeme, laktacna chodila tiez dvakrat denne plus samozrejme vzdy k dispozicii keby nieco. a mnoho ineho, vsetci mili 😎

pripajam foto mojej babulky 🙂

merikac
20. júl 2010

@bambola este len som sem prisla a co nevidim,,nadherne foto,,,hned sa mi rozziarili oci od takej krasy,,,,,,,,,,,je uzasna.......... 😵

lenuss84
20. júl 2010

@bambola kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna fotka.uzasne.

merikac
20. júl 2010

@agika1982 nevzdavaj sa,,,ja kojim kazdu hodinu uz tyzden,,,,mala dopapa a zas si pyta,,,vobec ma to nejako neotazuje, som tu pre nu,,a viem-teda verim tomu, ze tento stav sa da do normallu,,,,ved je teplo a aj to malinkate telicko potrebuje doplnit tekutiny

bambola
20. júl 2010

@merikac @lenuss84 dakujem 😵

crapula
20. júl 2010

@bambola krasne mas dieta, vela stastia!

strasska
20. júl 2010

@merikac pekne si to napisala, skoda ze som konik neobjavila uz pri Miskovi, ktoreho som kojila prve 4 mesiace cez den kazdu hodinku, take povzbudzujuce slova som potrebovala pocut 😵

merikac
20. júl 2010

@mojalili mojalili,,,nadherna fotka a ake ma dlhe paco.......ved ho budete uz za chvilku aj strihat,,,,inac dnes sme sa vratili z poradne a ocka su v poriadku,,od stastia sme si aj poplakali,,,,,,,,,, 😀

strasska
20. júl 2010

@bambola krasne foto a este krajsie babatko

merikac
20. júl 2010

@mojalili uz si bola u gynekologa na prehliadke po 600nedeli?????????..ja neviem kedy by som sa tam mala vybrat,,mam pocit, ze este mam cas

merikac
20. júl 2010

@agika1982, @oacka-.ja bud si neviem odsat mliecko alebo co,,ale cez odsavacku mi nejde ,,,ale pod sprchou si mliecko vytlacam ( sice zo zaciatku nejde, ale potom sa rozbehne),,,,a to ide v pohode,,,az moc,,,,,,,,tak neviem, ci to je odsavackou,,alebo tym, ze prpste na mna ten podtlak nefunguje 😀

tadotami
20. júl 2010

@bambola aka je zlatucka.take malinke klbecko.

tadotami
20. júl 2010

@alllexa nejako som to tu nepostrehla.tiez ste sa 14teho narodili?gratulujem a zelam veeeelmi vela zdravicka.

kafoditka
20. júl 2010

@merikac moj maly ma 5 tyzdnov a ja sa chystam na kontrolu buduci tyzden.. Rana vypada celkom dobre uz, len mam este nejake vnutorne stichy.. Som zvedava, kedy vypadnu a co povie doki na to, lebo pravdu povediac, uz mi tam asi narastla pavucina, tak dlho sme s muzikom nesexikovali.. 🤐 🤐 😵

merikac
20. júl 2010

@strasska - ja som totiz pri prvom dietati dlho nekojila, lebo malemu sa nechcelo tahat- len preglgal pokial mu slo a ptom spal a o 10 minut si pytal znova a vzdala som to,,,,,,dnes po 15-tich rokoch s odstupom casu som zistila, ze som bola nedockava a asi aj viac pohodlna,,,,,,,,,,a je mi to luto ☹

merikac
20. júl 2010

@kafoditka si odvazna 😉 - ja sa normalne bojim, ze ked da do mna co i len prst, tak zacitim boles,,ale pri tom sa citim velmi fajn

kafoditka
20. júl 2010

@merikac ved ja sa do toho nezeniem 😀 😀 len si necham zajst chut 😉 Radsej pockam a nech som uplne v poriadku akoby som mala mat potom nejake nasledky, ze sme sa poponahlali..

stanka33
20. júl 2010

@bambola malinka je krasnucka...
mirka presne tu pani som myslela, som sa jej pytala co mozeme jest tak vela veci som si myslela ze nemozme aj 1 kava rano je uplne v pohode, hned som si rano uvarila to bol pocit...a o Maxi neviem ona sa asi z Dr nedohadovala resp. nechela ho zaz,mluvnovat neviem nepytala som sa jej na to ale v ten piatok mal sluzbu tak ju asi odrodil neviem, ja ked som bola vo stvrtok mal dohodnute okrem mna este dve baby tak neviem...
ja mam bodinko s kratkym na tu bude piect cele poobede slnko uz teraz je 28 stupnov
baby co ste mali zltacku davali ste pri okno na slniecko alebo vam presla sama, nikdo nic mi nepovedal tak neviem ci ju mam opekat

merikac
20. júl 2010

tak uz som vas konecne docitala,,,,ako vidim, tak niektore ste mali ozaj smolu na nemocnicnu starostlivost- to je cloveku potom uzko a je mu z toho do placu,,,,nasa nemocnica v PEje sice stara, ale personal vynikajuci-aspon co sa porodnice tyka- sice aj tam sa nasli vynimky,,ako vsade,,,,,,,,Dnes sme boli na poradni,,,,som vytesena,,mala uz konecne vidi a fixuje obraz,,,,a za 2 tyzdne pribrala 800 g 😀 ...mame presne 5 kg. A dokonca mi aj doktorka odporucila,ze nausnicky mi da malej az ked bude mat 3 mesiace po ockovani,,ze ak silou mocou chcem tak aj hned,ale ze od 3 mesiacoch je to lepsie,,,,,,,,,

stanka33
20. júl 2010

a moja mala to ma tak ze bud spi 2h a potom sa nevie dopit alebo si dvakrat po hodke zasa vypyta a zaspi na 3hodiny ale viem si predstavit ze casom bude chciet kazdu hodinu...ani to nechcem vidiet co bude vtedy jurko robit ked budem kojit... vy to ako zvladate
@strasska zrzka vy to ako zvladate?

merikac
20. júl 2010

@kafoditka chut by bola, ale strach je este vacsi 😀

kafoditka
20. júl 2010

@stanka33 ano, davaj ju co najviac na slnko. Iba v plienocke. Ona ma stale v sebe bilirubin, tak aby jej znova nestupol musis ju slnit.. Ja som maleho slnila este tyzden na slniecku alebo som dala uplne hore zaluzie aby bol co najviac na dennom svetle, ked ma postielku hned pod oknom..

stanka33
20. júl 2010

baby ja chut nemam ani tak lahko nebudem a moj muz tiez nie on vsetko videl ked som tlacila lebo je dlhy a nikdo mu nebranil...

stanka33
20. júl 2010

@kafoditka ni ja som maleho davala ale tu mi nikdo nic nepovedal, ochvilku bude svietit do celeho bytu tak ju dam

lukmaj
20. júl 2010

Ahojte holky, mamicky-stale cakatelky 🙂 ,
nemate, resp. nemali ste nahodou niektora zazmluvneneho Rozemberga z Antolskej? Ake mate skusenosti?
Dakujem 🙂

mrk11
20. júl 2010

@agika1982 kludne jej to davaj, davam to malej od narodenia, oni mozno mysleli, aby si jej nedavala ziadnu kozmetiku do kupania alebo ked ju pokakanu umyvas, aby ti nejako na nu nezareagovala. Ja pouzivam aj vlhcene vreckovky, ale len tie neparfumovane a je v pohode. Najprv jej ale daj do poriadku cikulu, potom mozes skusit aj ine. Ale je pravda, ze asi do 4 tyzdnov som jej ritku pri prebalovani umyvala len vatickou namocenou v cistej vode.

zrzulka
20. júl 2010

@lukmaj budes spokojna, je sqely... ja som ho mala pri oboch drobcoch....je to nielen lekar odbornik ale v prvom rade mu nechyba ludska stranka osobnosti :O)

zrzulka
20. júl 2010

babulky tak je to tuuuuuuuuuuu... maly dudlikuje o 106 😀 Nie som tym nadsena ale ked to ma pomoct tak preco nie... este vyskusam ci ten cumel "funguje" aj vonku. Ak by "fungoval" tak to by bolo sqeleeeeeeee....
Len mi napiste ci kazdy den sterilizujete cumle ci ako casto??? staci len raz za cas a cez den vymyt v saponate? ci jak??? ja som pri malej nepouzivala cumel tak neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre